آموزش تعمیرات ساعت

شرکت در دوره آموزش تعمیرات ساعت، علاوه بر یادگیری فنون، سبب کسب درآمد افراد نیز می‌شود. آموزشگاه تعمیرات ساعت فنی برق ارائه‌کننده دوره تعمیرات ساعت با مدرک معتبر و بین المللی است. در دوره‌های تعمیرات تخصصی ساعت این آموزشگاه، به طور کامل و جامعی تعمیر انواع ساعت‌های دیواری، رومیزی، مچی و هوشمند به کارآموزان آموزش داده می‌شود.

در این آموزشگاه کارآموزان با برندهای مشهور و مختلف ساعت آشنا می‌شوند و پس از اتمام دور قادر به تعمیر انواع ساعت در برندهای مختلف خواهند بود. کارآموزان همچنین بهترین برندهای موجود در بازار را خواهند شناخت و با تمامی بخش‌ها و اجزای یک ساعت آشنا می‌شوند و در انتهای دوره و با اخذ مدرک تعمیرات ساعت فنی حرفه‌ای کارآموزان می‌توانند تعمیرکار ساعت شوند و در این حوزه شروع به کار کنند.

شما عزیزان اگر قصد اخذ مدرک معتبر تعمیرات ساعت را دارید و می‌خواهید در این زمینه مشغول به کار شوید، پیشنهاد می‌شود در آموزشگاه تعمیرات ساعت فنی برق، ثبت نام کنید. این دوره، در کارگاه ساعت سازی با تمام ابزارهای لازم تعمیر ساعت برگزار می‌شود و استفاده از تجهیزات برای کارآموزان آزاد خواهد بود. از این رو کارآموزان با تمامی ابزارآلات ساعت سازی آشنا خواهند شد.

مباحث مرتبط با تعویض قطعات، ساخت و تعمیرات ساعت و… در دوره آموزش حضوری این آموزشگاه قرار داده شده است. کارآموزان در این دوره به راحتی بر تمامی اصول تئوری و عملی تعمیر ساعت مسلط می‌شوند و در آینده حتی می‌توانند با مدرک بین ‌المللی که دارند خودشان نیز این حرفه را تدریس کنند.

در دوره آموزش تعمیر ساعت فنی برق، کارآموزان با تمامی ابزارهای حرفه‌ای و روش‌های تعمیر هر ساعت آشنا خواهند شد. همچنین ساخت انواع ساعت و نحوه تشخیص ساعت اصل از فیک، در این دوره‌ها آموزش داده می‌شوند و در انتهای دوره، کارآموزان تبدیل به استاد ساعت سازی می‌شوند.

معرفی دوره تعمیرات ساعت

اطلاعات دوره تعمیرات ساعت

نام دوره آموزش تعمیرات ساعت شهریه دوره 6,500,000 تومان مدت دوره 45 ساعت زمان دوره ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای نام مدرس استاد سعیدی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره خوابگاه دارد جنسیت Array امکان حضور اتباع Array
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری

مزایای آموزشگاه تعمیرات ساعت

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش تعمیرات ساعت نام دوره
9,300,000 تومان : شهریه تعمیرات ساعت
6,500,000 تومان : شهریه تعمیرات ساعت با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس تعمیرات ساعت

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره تعمیرات ساعت

 • نقشه‌خوانی ساعت و نحوه استفاده از نقشه به منظور عیب‌یابی و تعمیر آن
 • یادگیری باز و بسته کردن اجزای ساعت و  یافتن عیب آن و تعمیر اجزای ساعت‌های مچی ساده و ساعت‌های جیبی
 • یادگیری استفاده از سوهان و براق نمودن ساعت
 • آموزش صفر تا صد تعمیرات ساعت مکانیکی اعم از رومیزی، مچی، دیواری در کارلیبرهای مختلف
 • دستیابی به مهارت سوراخکاری و خزینه کاری با دریل‌های دستی و برقی و طرز استفاده از حدیده و قلاویز
 • یادگیری نحوه کار با ابزارهای شستشوی اجزای ساعت، تنظیم و پرس کردن ساعت به منظور تمیز کردن ریز اجزاهای آن
 • معرفی پایه رقاص ساعت‌های مکانیک
 • معرفی انواع منابع ولتاژ و مقاومت‌ها و طرز استفاده اسیلوسکوپ
نمایش تمام سرفصل ها
 • دستیابی به ساختمان ساعت مکانیکی رومیزی و شناخت تمامی اجزای سازنده آن
 • فراگیری تعمیر و درست کردن انواع ساعت‌های مکانیکی و هوشمند که شامل ساعت‌های رومیزی، مچی، دیواری و جیبی می‌شوند.
 • یادگیری استفاده از کمان اره دستی و تسلط بر تمامی اصول برشکاری
 • یادگیری اندازه‌گیری میکرومتری و کولیس
 • لحیم کاری و یادگیری استفاده از چگونگی بیرون آوردن پیچ‌های ساعت
 • تعمیر دستگاه تمام اتوماتیک و نیم دور اتوماتیک تقویم ساعت
 • یادگیری طرز استفاده از مولتی‌متر دیجیتال و آنالوگ
 • آموزش تعمیر ظاهر ساعت( شیشه و بند قفل)
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس تعمیرات ساعت

کلاس تئوری تعمیرات ساعت

کلاس عملی تعمیرات ساعت

کارگاه دوره تعمیرات ساعت

فرم پیش ثبت نام


آموزش ساعت سازی در کارگاه عملی

نظرات کارآموزان کلاس تعمیرات ساعت

سوالات عمومی


آیا پس از اتمام دوره ساعت سازی مدرک داده می شود؟

بله، مدرک معتبر آموزشگاه و مدرک بین المللی

ساعت کلاس ها برای کارمندان منعطف هست؟

بله، برای هماهنگی با آموزشگاه تماس بگیرید.

سوالات تخصصی


کلاس ساعت سازی چند ساعت طول می کشد؟

مدت زمان کلاس ها 45 ساعت است.

چند روز باید در کلاس شرکت نماییم؟

با توجه به شرایط هنرجو، زمانبندی کلاس ها انجام می گردد و مدت دوره منعطف می باشد.

دوره حضوری تعمیرات ساعت فنی برق

عزیزانی که قصد ورود به حوزه کاری تعمیرات ساعت و ساعت سازی را دارند و علاقه‌مند به فراگیری اصول تعمیر انواع ساعت مچی و دیواری هستند، می‌توانند در آموزشگاه تعمیرات ساعت فنی برق حضور یابند. همچنین افرادی که فقط از اصول اولیه این کار آگاه بوده و در ساعت سازی مبتدی هستند، می‌توانند برای ارتقای سطح خود در تعمیرات ساعت، در دوره حضوری تعمیرات ساعت فنی برق ثبت نام کنند.

آموزشگاه فنی برق زیر نظر سازمان فنی حرفه‌ای بوده و مدرکی که در انتها به کارآموزان ارائه می‌دهد، معتبر است. فنی برق، آموزشگاه تعمیرات ساعت در تهران، ارائه کننده دوره‌های قابل فهم و ساده بوده و تمامی نکات ساعت سازی توسط اساتید ماهر این عرصه در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرد. قابل فهم بودن این دوره سبب شده که تمامی افراد در تمامی مقاطع تحصیلی بتوانند در آن شرکت کنند.

آموزشگاه تعمیرات ساعت فنی حرفه‌ای، مناسب تمامی افراد در تمامی سنین بوده و سبب کسب درآمد آن‌ها نیز می‌شود. دوره آموزش حضوری تعمیرات ساعت آموزشگاه به عزیزانی که به دنبال راهی برای کسب درآمد هستند و تا مقطع تحصیلی کمی پیش رفته‌اند توصیه می‌شود. زیرا برای شرکت در این دوره از مرکز تخصص تعمیرات ساعت و اخذ مدرک فنی حرفه‌ای، به هیچ مدرک تحصیلی و گذراندن دوره‌های ابتدایی نیازی نیست.

اگر علاقه دارید به بازار کار ساعت وارد شوید، پیشنهاد می‌کنیم این دوره را از دست ندهید و برای شرکت در آن اقدام نمایید. با شرکت در دوره حضوری تعمیرات ساعت، بر تمامی جزئیات این حرفه مسلط خواهید شد و پس از اتمام دوره می‌توانید شغل خود را آغاز کرده و شروع به کسب درآمد کنید.

دوره تعمیر ساعت مچی

تعمیرات تخصصی ساعت

آموزش تعمیرات تخصصی انواع ساعت، یکی از ده‌ها آموزش اصولی و حرفه‌ای آموزشگاه فنی برق است. تمامی اساتید این دوره آموزشی با سال‌ها سابقه کار و مهارت بالایی که در این زمینه دارند، در آموزشگاه همراه شما هستند و اصول تعمیرات ساعت را به کارآموزان ارائه می‌دهند.

از آن‌جایی که ساعت یکی از اشیای پرکاربرد در میان عموم است، شغل تعمیرات تخصصی ساعت بسیار پردرآمد خواهد بود. با فراگیری این دوره، علاوه بر فراهم شدن زمینه‌های کسب درآمد، قادر به تعمیر ساعت‌های خود و اطرافیانتان خواهید شد. یادگیری تعمیرات تخصصی ساعت نیاز به شناخت تمامی ابزار کار این حرفه و شناخت اجزای جزئی و کلی ساعت دارد.

کارآموزان دوره‌های تئوری و عملی تعمیرات تخصصی ساعت، در اتمام دوره به تمامی اصول ساعت سازی و تعمیرات ساعت مسلط می‌شوند و با کسب سابقه کاری و رزومه حتی می‌توانند به تدریس این حرفه مشغول شوند. تعمیرات تخصصی ساعت شامل تعمیرات ساعت هوشمند و ساعت مچی می‌شوند. در ادامه به بررسی جزئی‌تر این دوره‌ها خواهیم پرداخت.

تعمیرات ساعت هوشمند

امروزه با ورود به عرصه تکنولوژی و پیشرفت در این زمینه، بسیاری از افراد از ساعت‌های هوشمند استفاده می‌کنند؛ بنابراین یک ساعت ساز حرفه‌ای باید تعمیرات ساعت هوشمند را بلد باشد تا بتواند این ساعت‌ها را تعمیر کند. در دوره آموزشی تعمیرات ساعت فنی برق، تمامی اجزای یک ساعت هوشمند برای کارآموزان شرح داده می‌شود.

تعمیر برد اپل واچ و سامسونگ واچ، تعمیر یا تعویض باتری ساعت هوشمند و تعمیر تاچ و ال سی دی ساعت و همچنین تعمیر نقوص فنی و  نرم‌افزاری ساعت، در این دوره آموزش داده می‌شود. ساعت‌های دیجیتال و هوشمند امروزه محبوبیت بالایی در میان مردم دارند و برخی از آن‌ها بسیار دچار خرابی می‌شوند. از این رو یادگیری اصول تعمیر آن‌ها کمک شایانی به کارآموزان خواهد کرد تا درآمد بیشتری کسب کنند.

آموزش تعمیر و ساخت ساعت هوشمند

تعمیرات ساعت مچی

از گذشته ساعت‌های مچی طرفداران زیادی در میان عموم داشتند. ساعت‌های مچی نسبت به ساعت‌های هوشمند کمتر دچار خرابی می‌شوند. یادگیری اصول تعمیرات ساعت مچی توسط کارآموزان، در ابتدای دوره صورت می‌گیرد.

یک ساعت ساز حرفه‌ای در ابتدا باید قادر به تعمیر انواع ساعت مچی معمولی باشد. بیشتر نقص‌های ایجاد شده در ساعت مچی مربوط به باتری آن‌ها است و به طور کلی اجزای یک ساعت مچی به دو گروه اجزای خارجی و داخلی تقسیم بندی می‌شوند.

البته در برخی از ساعت‌های خاص، اجزا و قطعات پیشرفته‌تری به کار می‌روند که در این گروه‌بندی‌ها محسوب نمی‌شوند. در ابتدای دوره تعمیرات ساعت، اساتید به معرفی اجزای خارجی و داخلی ساعت‌ها می‌پردازند و سپس تعمیر هر کدام از این قطعات را آموزش می‌دهند. ساعت‌های مچی از ۸ قطعه خارجی تشکیل می‌شوند:

 1. جلد (کیس) خارجی ساعت که جنس متنوعی در انواع ساعت‌ها دارد و رایج‌ترین جنس آن استیل ضد زنگ است.
 2. لاگ (قاب) ساعت که کیس را به بند ساعت وصل می‌کند.
 3. تاج (پین) ساعت که همان پیچ تنظیم‌کننده زمان است. به طور معمول این بخش ساعت ضد آب است و گاهی از سنگ‌های قیمتی برای آن استفاده می‌شود.
 4. بند و قفل ساعت که در جنس‌های مختلفی تولید می‌گردد.
 5. عقربه‌های ساعت که در مدل‌های پیچیده و ساده طراحی می‌شوند.
 6. بخش فوقانی ساعت
 7. کریستال یا شیشه ساعت
 8. صفحه زمینه‌ ساعت که به آن صفحه مدرج نیز می‌گویند.

قطعات داخلی یک ساعت مچی بسیار بیشتر از قطعات خارجی آن هستند، به طوری که به بالای ۱۰۰ جز می‌رسد. تمامی این قطعات در دوره‌های آموزشی فنی برق در اختیار کارآموزان قرار می‌گیرند تا به خوبی با هریک آشنا شوند.

مدرسین دوره تعمیرات ساعت فنی برق

تیم اساتید دوره تعمیرات ساعت فنی برق از افرادی مجرب، کاربلد و با سابقه‌ای درخشان در صنعت ساعت سازی تشکیل می‌شود. این تیم متشکل از بهترین ساعت سازهای کشور بوده که با سال‌ها فعالیت در ساعت سازی، دارای تجربه کاری زیادی هستند. این اساتید به کارآموزان علاوه بر تدریس اصول ساعت سازی ،اصول پذیرش مشتری و ارائه درست خدمات را یاد می‌دهند.

دوره‌های تعمیرات ساعت در کارگاهی مجهز برگزار می‌شوند و تمامی اصول ساعت سازی که پس از سال‌ها فعالیت کسب کرده‌اند را در اختیار کارآموزان قرار می‌دهند. اساتید این آموزشگاه معتبر، تدریس عملی فنون ساعت سازی را به تدریس تئوری آن ارجحیت داده و بر این باورند که تاثیر بالاتری خواهد داشت.

کارآموزانی که در دوره ساعت سازی این آموزشگاه شرکت می‌کنند، فرصت استفاده از تجارب و مهارت‌های این اساتید را دارند و تجارب زیادی به دست می‌آورند. از همین رو به دلیل وجود اساتید باتجربه، بسیاری از ساعت سازان برای برطرف نمودن عیوب خود و رفع اشکال در ساعت سازی، در این دوره‌ها شرکت می‌نماید.

تعویض قطعات ساعت خراب

هزینه و شهریه دوره تعمیرات ساعت

آموزش تعمیرات ساعت بسیار جامع و تخصصی است و کارآموز فرصت داشته از تجارب و فنون اساتید کاربلد در این صنعت نهایت استفاده را به عمل آورد. کارآموزان پس از اتمام دوره می‌توانند آینده شغلی خوبی داشته باشند و درآمد بالایی از این راه کسب کنند.

هزینه آموزش تعمیرات ساعت به نوع دوره خصوصی عمومی یا نیمه خصوصی، زمان ثبت نام، استفاده یا عدم استفاده از خوابگاه و پارامترهای دیگری بستگی دارد. قیمت دوره تعمیرات ساعت با توجه به فوایدی که دارد و همچنین ارائه مدرک بین ‌المللی بسیار به صرفه است.

از همین رو افراد زیادی در این دوره‌ها شرکت می‌کنند تا آینده شغلی خود را تضمین نمایند. شما عزیزان نیز اگر به دنبال راهی برای کسب درآمد با سرمایه اولیه کم هستید، پیشنهاد می‌شود در این دوره‌ها شرکت نمایید.

مدت زمان دوره تعمیرات ساعت

مدت زمان دوره تعمیرات ساعت به طور کلی  … ساعت مفید در نظر گرفته شده است. این …ساعت صرف کلاس‌های تئوری و عملی می‌شود. البته درصد بالایی از این کلاس‌ها به شکل عملی صورت می‌گیرند. در کلاس‌های عملی تجربه کارآموز افزایش یافته و به بهترین نحو با ابزار ساعت سازی آشنا می‌شود.

دوره تعمیرات ساعت آموزشگاه فنی برق در … جلسه …ساعته در طول هفته انجام می‌شود و … ماه به طول می‌انجامد. با تمارین منظم زیر نظر اساتید در چند ماه می‌توانید در تعمیرات ساعت خبره شوید. البته یادگیری خود را به این دوره محدود نکنید و پس از اتمام دوره نیز به تمرین و تکرار بپردازید.

مدرک فنی حرفه‌ای تعمیرات ساعت

برای کسب درآمد پس از دوره‌های آموزشی تعمیرات ساعت، اخذ مدرک بسیار حائز اهمیت است. مدرک ارائه شده آموزشگاه باید مدرک فنی حرفه‌ای باشد تا دارای اعتبار باشد‌. مدارک فنی حرفه‌ای در سطح بین‌المللی معتبر هستند و امکان اخذ مجوز و انجام کار در کشورهای خارجه را راحت‌تر می‌کنند.

خوابگاه

از آن‌جایی که هر ساله تعداد زیادی از کارآموزان از شهرستان در این دوره‌ها شرکت می‌کنند، آموزشگاه فنی برق خوابگاهی برای آن‌ها تدارک دیده است، زیرا بسیاری از افرادی که در دوره‌ها شرکت می‌کنند مشکل جای خواب و اسکان دارند.

آموزشگاه فنی برق در تهران امکان شرکت کارآموزان از شهرستان را راحت‌تر کرده و افراد علاقه‌مند به این شغل می‌توانند از سراسر ایران در این دوره‌ها شرکت کنند و مدرک بین ‌المللی دریافت نمایند، زیرا آموزشگاه دارای خوابگاه است و هزینه خوابگاه به همراه شهریه پرداخت می‌شود. این امر سبب آسان‌تر شدن شرایط کارآموزاناز سایر شهرها شده است.

آموزشگاه تعمیرات ساعت در تهران

آموزش تعمیر ساعت در سال‌های اخیر به دلیل بالا رفتن آمار عرضه و تقاضای ساعت و تعمیر آن‌ها بسیار گسترده‌تر شده است. به دلیل قیمت بالای ساعت‌ها بسیاری از افراد به جای تعویض ساعت ترجیحشان بر تعمیر ساعت است. آموزشگاه‌های مختلفی در زمینه آموزش تعمیرات ساعت در تهران وجود دارند.

برای انتخاب یک آموزشگاه مناسب باید به نکاتی شامل سطح اساتید آموزشگاه و نوع مدرک ارائه شده توسط آن‌ها توجه ویژه نشان دهید. آموزشگاه مناسب باید قادر به ارائه مدرک بین المللی و فنی حرفه‌ای به کارآموزان باشد. در غیر این صورت مدرک فاقد اعتبار بوده و برای آینده شغلی افراد مناسب نیست.

آموزشگاه فنی برق با ارائه بهترین دوره‌های آموزشی تعمیر ساعت در تهران، یک آموزشگاه معتبر به شمار می‌آید. زیرا اساتید آموزشگاه کاربلد بوده و دوره‌های آموزشی آن زیر نظر فنی حرفه‌ای هستند. در انتها آموزشگاه مدرک بین‌المللی در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد تا در آینده شغلیشان بتواند میسر باشد.

چرا فنی برق را برای شرکت در دوره تعمیرات ساعت انتخاب کنیم؟

تنوع آموزشگاه تعمیرات ساعت در تهران بسیار زیاد است. آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه‌های تهران است که آینده شغلی شما را تضمین می‌کند. به دلایل زیر به شما پیشنهاد می‌شود این آموزشگاه را برای گذراندن دوره انتخاب نمایید:

 • اساتید مجرب: کادر اساتید دوره‌های تعمیر ساعت فنی برق با دقت و وسواس کارشناسان گزینش شده‌اند و هر کدام از آن‌ها دارای سال‌ها تجربه و سابقه در این حوزه هستند.
 • مدرک بین ‌المللی: ارائه مدرک بین ‌المللی یکی از مزایای آموزشگاه فنی برق است که کارآموزان را به شرکت در این دوره‌ها ترغیب می‌کند.
 • کارگاه تعمیرات ساعت آموزشگاه بسیار مجهز بوده و سبب آشنایی کارآموزان با تمامی ابزارهای مربوط به ساعت سازی می‌شود.

مزایا و ویژگی‌های دوره تعمیرات ساعت فنی برق

شرکت در دوره‌های آموزشی تعمیرات ساعت فنی برق مزایای زیادی داشته و کمک زیادی به کسب درآمد و تضمین آینده شغلی افراد می‌کند. مزایای دوره تعمیرات ساعت فنی برق به شرح زیر است:

 • پشتیبانی همیشگی کارآموزان: آموزش تعمیرات ساعت پس از اتمام دوره به پایان نمی‌رسد، زیرا اساتید و کارشناسان مجموعه حتی پس از اتمام دوره آماده پاسخ‌دهی به تمامی سوالات کارآموزان هستند و آن‌ها را به صورت نامحدود پشتیبانی می‌کند.
 • امکان شرکت در دوره‌های بعدی به صورت رایگان: اگر کارآموز پس از اتمام دوره نتوانست اصول ساعت سازی را به خوبی فرا گیرد، می‌تواند مجدد در کلاس‌ها به صورت رایگان شرکت کند.
 • امکان انجام کار عملی: با انجام کار عملی در محیط آموزشگاه و کارگاه، اصول را بهتر و عمقی‌تر می‌توانید یاد بگیرید. در ادامه درباره‌ی مزایای بیشتری از این دوره صحبت خواهیم‌ کرد.

تهمیر ساعت در فنی برق توسط هنرجو

بازار کار تعمیرات ساعت چگونه است؟

تعمیرات ساعت نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها بسیار وسیع است. یک تعمیرکار ساعت باید در آموزشگاه معتبری آموزش دیده باشد تا بتواند با مهارت‌های زیادی آشنا شود. مهارت‌های تعمیر ساعت از تعویض بند و قفل ساعت شروع شده و به اجزای پیشرفته‌تری مانند باتری آن می‌رسد. میزان توانایی تعمیرکار ساعت تاثیر زیادی در میزان درآمدش نیز دارد.

هرچه مهارت فرد بالاتر باشد، بازار کار تعمیرات ساعت برای او بیشتر است. تعمیرکاری که توانایی بالاتری دارد، اجزای بیشتری از ساعت را می‌تواند تعمیر کند؛ بنابراین درآمد تعمیرات ساعت او نسبت به افراد مبتدی بیشتر است. از آنجایی که تعمیر ساعت یک شغل آزاد به شمار می‌آید، بازار کار بسیار خوبی دارد. با جذب مشتری حتی می‌توانید در منزل کسب درآمد کنید.

سرمایه لازم جهت شروع کار تعمیرات ساعت

سرمایه لازم برای شغل تعمیرات ساعت را نمی‌توان به صورت دقیق گفت زیرا حداقل سرمایه لازم برای شروع تعمیرکاری ساعت، به موارد بسیاری مانند مکان خرید ابزار، هزینه کلاس آموزشی، زمان شروع و نوع جنس ابزار و برند آن‌ها بستگی دارد. اما موضوع مشخص، پایین بودن سرمایه لازم برای شروع این شغل و حرفه نسبت به سایر مشاغل است. موارد دیگری نظیر مکان انجام این شغل در میزان سرمایه اولیه آن بسیار تاثیرگذار هستند.

برخی افراد برای تعمیر ساعت، مغازه اجاره می‌کنند و برخی دیگر در منزل این کار را انجام می‌دهند. بنابراین، نمی‌توان عدد دقیقی برای آن ذکر کرد. برای شروع این شغل اگر سرمایه اندکی در دست دارید، می‌توانید در ابتدا فقط ابزارهای ابتدایی این حرفه را تهیه کنید و در خانه شروع به کار نمایید. با پیشرفت شغلی در این زمینه و کسب مشتری بیشتر می‌توانید اقدام به خرید ابزارهای بیشتر و با کیفیت‌تر کنید.

آینده شغلی تعمیرات ساعت

ساعت مچی یک شی لوکس محسوب می‌شود و افراد زیادی به ساعت علاقه دارند و اهمیت بسیاری برای آن قائل هستند. از این رو در صورت خراب شدن ساعتشان، به دنبال تعمیر آن خواهند بود. از سوی دیگر، همه افراد برای خانه‌های خود نیاز به ساعت دیواری دارند. اکثر افراد پس از خرابی ساعتشان به دنبال مکانی برای تعمیر ساعت می‌گردند، زیرا هزینه تعمیر ساعت نسبت به تعویض آن بسیار به صرفه‌تر است و بسیاری از افراد تعمیر ساعت را ترجیح می‌دهند.

از این رو افراد زیادی به یک ساعت ساز خبره و ماهر نیاز دارند‌. با شرکت در دوره‌های تعمیرات ساعت فنی برق، با اخذ مدرک بین المللی می‌توانید با تاسیس یک مغازه ساعت سازی یا در حتی در منزل به تعمیر ساعت بپردازید و درآمد بالایی کسب کنید.

کارآموزان در هر سنی می‌توانند آینده شغلی خود را با شرکت در دوره‌های تعمیرات ساعت تضمین نمایند و بدون نیاز به سرمایه اولیه بالایی به راحتی کسب درآمد کنند. آینده شغلی تعمیرات ساعت در ایران بسیار خوب است و بدون نیاز به استخدام شدن در مکانی خاص و حتی در منزل می‌توانید صاحب شغل شوید.

باز و بست ساعت در کلاس فنی برق

نحوه ثبت درخواست و ثبت نام در دوره تعمیرات ساعت فنی برق

تعمیرات ساعت امروزه می‌تواند یکی از پردرآمدترین شغل‌ها به شمار آید. برای کسب مهارت در این زمینه به آموزش حرفه‌ای و عملی در کارگاه مجهز زیر نظر اساتید مجرب نیاز دارید تا بتوانید یک استادکار در ساعت سازی شوید.

به همین دلیل اغلب کارآموزان برای یافتن موسسه معتبر که صفر تا صد فنون تعمیر ساعت را آموزش دهد، تلاش می‌کنند. برای ثبت نام در دوره تعمیرات ساعت فنی برق می‌توانید از تمامی راه‌های ارتباطی موجود در سایت اقدام نمایید و پس از اتمام دوره مدرک بین المللی تعمیرات ساعت را اخذ کنید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ به سوالاتتان می‌توانید از کارشناسان مجموعه کمک بگیرید. تمامی اطلاعات دوره‌های مختلف همچون دوره آموزش کابینت سازی در سایت فنی برق موجود هستند. با مراجعه به سایت فنی برق می‌توانید با آگاهی بیشتر در این دوره‌ها شرکت نمایید.

نمایش همه
به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شهریه دوره: 9,300,00030 % تومان

شهریه با تخفیف: 6,500,000 تومان