آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

با آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو می‌ توانیم از بدنه خودرو در برابر عوامل محیطی مانند باران‌ های اسیدی، نور خورشید و آفتاب سوختگی، خط و خش و … محافظت کنیم. بسیاری از افراد به دلیل بازارکار و درآمد عالی این حرفه متقاضی شرکت در این دوره آموزشی در آموزشگاه فنی برق هستند.

حرفه سرامیک، پولیش و ریکاوری رنگ خودرو (شغل دیتیلینگ) از مشاغلی است که نیاز به آموزش تخصصی دارد. با شرکت در دوره سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی برق به این حرفه کاملا مسلط می‌ شویم.

علاقمندان به این حرفه می‌ توانند برای ارتقا دانش و کسب و کار خود در سایر رشته‌ های مرتبط مانند آموزش نقاشی خودرو، آموزش صافکاری خودرو و آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو شرکت کنند.

دوره دیتیلینگ خودرو پیش نیاز ندارد و شرکت در این دوره برای همه علاقمندان به این حرفه محدودیتی ندارد و بلامانع است.

شرکت در دوره آموزش سرامیک و احیای رنگ خودرو سبب تسلط کامل کار آموزان به شناخت بهترین متریال‌های بازار، کار با دستگا‌های روتاری و اوربیتال، شناخت بهترین ابزارها برای انجام کارهای مختلف، اجرای کامل سرامیک خودرو، رفع خط و خش، مقاوم کردن بدنه خودرو در مقابل خط و خش و… می‌شود.

لازم به ذکر است که رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ از دیگر مواردی است که کاراموزان با شرکت در این دوره به آن مسلط می‌شوند.

آموزشگاه دیتیلینگ بدنه خودرو فنی برق با پشتیبانی پس از پایان دوره و امکان تجدید دوره رایگان برای کاراموزانی که نیاز به یادگیری بیشتری دارند تضمین دوره خود را فراهم کرده و همچنین موجب آسودگی خاطر کاراموزانش برای ورود به بازار کار شده است.

پس از پایان دوره کارآموزان را برای دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی به آزمون فنی حرفه ای معرفی می‌کند. کاراموزان با قبولی در آزمون تئوری و عملی فنی حرفه ای می‌توانند مدرک فنی حرفه ای و بین المللی آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو را دریافت کنند.

معرفی دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

پادکست معرفی کلاس سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

اطلاعات دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

نام دوره آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو شهریه دوره 9,800,000 تومان مدت دوره 1 ماه زمان دوره 20 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد قانع نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 4 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو نام دوره
14,000,000 تومان : شهریه سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
9,800,000 تومان : شهریه سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

 • آموزش شناخت بهترین متریال های بازار
 • آموزش کامل اجرای سرامیک خودرو
 • آموزش رفع خط و خش های رنگ و مقاومت رنگ خودرو در برابر ضربات و خط و خش
 • آموزش کامل و شناخت کار با دستگاه اوربیتال و روتاری
 • آموزش کامل رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ کردن
 • آموزش کامل شناخت ابزار و متریال لازم برای سرامیک بدنه خودرو در دوره آموزش سرامیک و ریگاوری رنگ خودرو
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش شناخت بهترین ابزار برای کارهای مختلف
 • آموزش کامل کار روی رنگ در زیر نور سفید
 • آموزش کامل شناخت خطوط و زاویه های رنگ دانه های سطح بدنه
 • آموزش کامل و شناخت پدهای پولیش
 • معرفی بازارکار سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
 • آموزش کامل متریال های مورد استفاده در اجرای سرامیک خودرو
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

کلاس تئوری سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

کلاس عملی سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

کارگاه دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مکانیک خودروسرامیک و ریکاوری رنگ خودروآموزش صافکاری خودروآموزش نقاشی خودرولیسه گیری و ایر براش خودروآموزش سوپاپ تراشی


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

  سوالات عمومی


  ۱- آیا پس از پایان دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره سرامیک خودرو بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره سرامیک خودرو شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره سرامیک خودرو شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن : ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره سرامیک خودرو مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره آموزش سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره سرامیک خودرو ریکاوری رنگ را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را در دوره آموزش سرامیک خودرو دارد؟

  پاسخ: بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش سرامیک خودرو را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره آموزش سرامیک خودرو مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا رفع آفتاب سوختگی هم در دوره آموزش سرامیک خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله آموزش رفع آفتاب سوخنگی بدون رنگ از سرفصل های دوره سرامیک خودرو است.

  2-آیا کلاس سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ پیشنیاز دارد؟

  پاسخ: خیر دوره سرامیک خودرو پیشنیاز ندارد.

  3- آیا نحوه رنگ در زیر نور سفید هم در کلاس سرامیک خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله آموزش کار بر روی رنگ در زیر نور سفید در کلاس سرامیک خودرو آموزش داده می شود.

  4- بازار کار این دوره به چه صورت است؟

  پاسخ: با توجه به اینکه تعداد خودروها در کشور در حال افزایش است، کلاس سرامیک خودرو دارای بازار کار خوبی است.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری سرامیک خودرو شرکت در دوره سرامیک خودرو می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش سرامیک خودرو کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در کلاس سرامیک خودرو موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش صفر تا صد سرامیک خودرو

  آموزشگاه فنی برق با سال ها سابقه در زمینه برگزاری دوره های فنی حرفه ای مفتخر است که دوره آموزش سرامیک خودرو را به صورت عملی و کارگاهی مجهز برگزار می نماید. هدف آموزشگاه فنی برق از برگزاری کلاس سرامیک خودرو، آموزش کامل سرامیک بدنه خودرو برای ورود به بازار کار است. بر همین اساس آموزش ها در دوره سرامیک خودرو توسط اساتید متخصص که در این زمینه از تجربه و سابقه کار بالایی برخودار هستند ارائه می شود. سرفصل های دوره آموزش سرامیک خودرو به گونه است که شما در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد اجرای سرامیک خودرو را یاد بگیرید و خود را برای ورود به بازار کار این شغل آماده کنید.

   

  جامعیت دوره سرامیک خودرو و شیوه آموزش سرامیک خودرو به صورت عملی موجب شده تا نه تنها دوستداران به آموزش سرامیک خودرو در تهران در دوره سرامیک خودرو این مرکز ثبت نام کنند. بلکه همه ساله کارآموزان بسیاری از شهرهای مختلف از جمله کرمان، بوشهر، زنجان، اصفهان، قم و دیگر شهرهای کشورمان در مرکز آموزش سرامیک خودرو فنی برق ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده می کنند

  سوالی که برای علاقه مندان به این حرفه پیش می آید این است که برای آموزش سرامیک خودرو به کدام یک ازآموزشگاه های برگزارکننده این دوره مراجعه کنند؟ ما به شما آموزشگاه فنی برق که یکی از معتبرترین آموزشگاه های فنی می باشد، را معرفی می کنیم که با توجه به کاربردی بودن این حرفه، دوره آموزش سرامیک خودرو را به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب برگزار می کند.

  آموزش اجرای سرامیک خودرو

  اجرای سرامیک خودرو فعالیتی تخصص محور است و تنها کسانی که آموزش زدن سرامیک خودرو را به طور کامل دیده باشند می توانند آن را اجرا کنند. اجرای سرامیک خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و نیاز به دقت و تجهیزات خاصی دارد. اگر هر یک از مراحل سرامیک خودرو به درستی انجام نشود نتیجه کار بی کیفیت خواهد بود. بنابراین پیش از انجام سرامیک ماشین بایستی ابتدا آموزش سرامیک بدنه خودرو را به طور کامل ببینید پس از آن ابزار و تجهیزات را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید مکانی که قصد اجرای سرامیک خودرو را دارید بایستی از هر گونه آلودگی و ذرات اضافی در امان باشد. همچنین برای اجرای سرامیک بدنه خودرو از مواد و رنگ های باکیفیت استفاده نمایید.

  همانطور که گفته شد برای اجرای سرامیک روی بدنه خودرو ابتدا باید سطح رنگ خودرو کاملا تمیز شود. فرآیند کارواش در فرآیند اجرای سرامیک بدنه خودرو مانند یک کارواش معمولی نیست و برای نظافت سطوح بدنه خودرو باید از پاک کننده های نانو و یا شوینده های سلولزی استفاده شود. تمیز کردن سطوح بدنه خودرو قبل از اجرای سرامیک مهمترین بخش این فرآیند است که باید با دقت انجام شود. محیطی که برای سرامیک بدنه خودرو انتخاب می کنید باید کاملا تمیز باشد و کل فضا با نور سفید روشن شود. لامپ های موجود در محیط باید به گونه ای باشد که خطوط شکل دهی و زاویه رنگدانه ها در سطح بدنه اتومبیل قابل تشخیص باشد.

  آموزش مرحله به مرحله سرامیک خودرو

  برای آنکه سرامیک بدنه خودرو را اجرا کنید لازم است مراحلی که در این بخش به طور خلاصه به آن اشاره می کنیم را پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سرامیک خودرو و ریکاری رنگ به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  اولین مرحله برای اجرای سرامیک خودرو، تمیز کردن سطح رنگ خودرو است. در این مرحله با مواد شوینده ای خاص بدنه خودرو تمیز می شود. توجه داشته باشید که این مرحله یکی از مهم ترین مراحل در اجرای سرامیک خودرو است.

  بعد از آن سطح بدنه خودرو را به طور کامل تمیز کردید نوبت آن است که سرامیک خودرو را اجرا کنید. توجه داشته باشید که مواد سرامیک خودرو باید با زاویه ای مشخص و با پدی مخصوص بر روی بدنه خودرو پخش شود. توجه داشته باشید برای سرامیک خودرو نباید عجله داشته باشید و باید این کار را با دقت بالایی انجام دهید. به طور کلی اجرای سرامیک خودرو امری زمانبر است. ممکن است اجرای سرامیک خودرو چند روز به طول انجام شود. توجه داشته باشید که هر چقدر تعداد لایه های گلاس کوتینگی که روی خودرو می ریزید بیشتر باشد، بدنه خودرو شما در برای خط و خش و ضربه مقاومت بیشتری خواهد داشت.

  در دوره سرامیک خودرو آموزشگاه فنی برق آموزش گام به گام سرامیک خودرو به شما عزیزان آموزش داده می شود دوره لیسه گیری و دوره نقاشی خودرو از دیگر دوره های پرطرفدار مرتبط با سرامیک خودرو است که در صورت یادگیری آنها می توانید در بازار کار این شغل به موفقیت بیشتری دست پیدا کنید.

  نکات مهم بعد از اجرای سرامیک خودرو

  • برای اینکه سرامیک روی بدنه خودرو شما ماندگاری بهتری داشته باشد، بهتر است خودرو را به مدت 3 روز بین 18 تا 25 درجه نگه دارید و بین 3 تا 7 روز بدن شما با آب در تماس نباشد.
  • تا 21 روز ماشین خود را نشویید. زیرا به دلیل فشار بالای نازل کارواش (حدود 150 بار) اثر آبگریز کاهش می یابد.
  • توجه داشته باشید که ماشین خود را با شامپوهای معمولی که دارای PH بین 4 تا 10 هستند بشویید (از شامپوهای بدون تماس استفاده نکنید)

  نکته: دانستن لحظه مناسب هنگام اجرای سرامیک از جمله لحظاتی است که نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد. بنابراین پیشنهاد ما به شما اجرای روکش نانو سرامیک در مراکز حرفه ای دیتیلینگ خودرو می باشد.

  انواع سرامیک خودرو

  یکی از مواردی که در چند سال گذشته مورد توجه طراحان خودرو قرار گرفته، روکش های سرامیکی است که برای بدنه اتومبیل استفاده می شود. کیفیت اتوسرامیک ها متفاوت است.
  برخی از این سرامیک ها دارای خواص نانو هستند. استفاده از اتوسرامیک ها باعث می شود تا بتوانید خودرو را از آسیب در برابر انواع کثیفی و گرد و غبار محافظت کنند.
  این پوشش های نانو را می توان به راحتی در فصول بارانی و مناطق مرطوب استفاده کرد. با استفاده از این روکش ها علاوه بر درخشش و زیبایی ظاهری خودرو، جای هیچ گونه نگرانی بابت خراشیدگی داخل خودرو وجود ندارد. برای طبقه بندی انواع اتوسرامیک می توان از دسته های زیر استفاده کرد:

  سرامیک پلیمری

  پیوند سرامیکی میکروپلیمری با بدنه بسیار زیاد است، گویی بخشی از خود خودرو است. در برابر آسیب بسیار مقاوم است به راحتی از بین نمی رود.

  سرامیک کوارتزی

  سرامیک کوارتز قوی ترین پوشش سرامیکی موجود در بازار است. در برابر انواع خط و خش بسیار مقاوم است. ماندگاری و براقیت بسیار بالایی دارد. زیبایی ظاهری ماشین شما را برای مدت طولانی تری حفظ می کند.

  سرامیک هیبریدی

  سرامیک های هیبریدی ترکیبی از دو نوع سرامیک پلیمری و کوارتز هستند. بنابراین با ترکیب بهترین ویژگی های دو پوشش قبلی، پوشش سرامیکی نهایی را می توان ایجاد کرد. این نوع پوشش سخت ترین و بهترین سرامیک خودرو است و یک لایه محافظ بسیار مقاوم بر روی خودرو ایجاد می کند.

  مزایای سرامیک خودرو

  نانوسرامیک ها می توانند با رنگ خودرو در تماس باشند. پوشش حاصل از سرامیک خودرو نیمه دائمی است. نانوسرامیک ها پلیمرهای مایع هستند. آنها را می توان برای سطوح بیرونی اتومبیل استفاده کرد. روی بدنه خودرو یک پوشش ضد آب ایجاد می کنند. این پوشش با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست. سرامیک خودرو هیچ مشکلی برای دارندگان خودرو ایجاد نمی کنند. با استفاده از سرامیک خودرو یک لایه محافظ برای خودرو در برابر نور خورشید، باران اسیدی و انواع آلودگی های محیطی ایجاد می کند.

  به همین دلیل استفاده از سرامیک خودرو برای خودروهایی با رنگ بدنه تیره بسیار مناسب است. مزایای اصلی استفاده از سرامیک خودرو عبارتند از:

  • دارای خاصیت ضد آب است که از نفوذ یا باقی ماندن لکه های آب روی خودرو جلوگیری می کند.
  • جلوگیری از خوردگی شیمیایی بدنه خودرو در اثر باران اسیدی
  • عدم ایجاد لکه ناشی از آلودگی محیطی
  • جلوگیری از واکنش اکسیداسیون ناشی از اشعه خورشید در محفظه خودرو
  • بدون خراش ناشی از برخورد سنگ یا اشیاء دیگر به بدنه خودرو
  • مقاومت و ماندگاری بالا
  • عملکرد بهتر نانوسرامیک ها در مقایسه با واکس های بدنه خودرو
  • بهره وری اقتصادی

  معایب روکش سرامیک خودرو

  سرامیک خودرو مانند هر وسیله دیگری دارای اشکالاتی هستند. ممکن است معایب سرامیک خودرو چندان زیاد نباشد، اما برای آشنایی کامل و انتخاب دقیق لازم است تمام مزایا و معایب این پوشش را بدانید.
  اگر با توجه به مزایای سرامیک خودرو، اشتیاق بیشتری به استفاده از این نوع روکش بدنه پیدا کردید، بهتر است قبل از انجام این کار به معایب اتوسرامیک نگاهی بیندازید. در زیر به این کاستی ها و مشکلات اشاره می کنیم.

  • ایجاد پوشش سرامیک برای برخی خودروها هزینه زیادی دارد. اما با استفاده از این پوشش شما به مدت حداکثر سه سال به هیچ نوع واکس یا کاور دیگری نیاز نخواهید داشت.
  • ایجاد پوشش سرامیک خودرو به زمان مناسب نیاز دارد. اگر شما وقت کافی برای این کار اختصاص ندهید احتمال دارد، نتیجه معکوس شود.
  • دوام پوشش سرامیک در برابر سنگ ریزه ها و اکثر مواردی که موجب ایجاد خش روی بدنه می شود محدود می باشد. شما با استفاده از این پوشش نمی توانید از عدم ایجاد خش روی بدنه خودرو کاملا مطمئن باشید. اما استفاده از سرامیک خودرو با توجه به مدل و فرمولاسیون طراحی می تواند تا اندازه ای بسیار مناسب، احتمال ایجاد خش را کاهش دهد.
  • استفاده از پوشش سرامیکی برای حفاظت از بدنه خودرو امری تخصصی است. استفاده از افراد بدون تخصص برای اجرای این کار نیز می تواند نتیجه معکوس به دنبال داشته باشد.
  • در زمان انتخاب نوع سرامیک خودرو باید از کیفیت آن مطمئن باشید. زیرا خرید محصول بی کیفیت یا دارای کیفیت پایین می تواند ظاهری نا مرتب و کدر برای خودرو ایجاد کند.
  • با توجه به سازگاری بالای سرامیک خودرو با شرایط آب و هوایی، ممکن است در آب و هوای بسیار گرم و خشک پوشش سرامیکی آسیب ببیند.
  • ضروری است بعد از هر دفعه استفاده از خدمات کارواش با استفاده از یک دستمال مناسب، قطرات آب را از روی بدنه خودرو پاک کنید. زیرا ممکن است موجب ایجاد لکه بر روی بدنه اتومبیل شما شود.

  بهترین آموزشگاه سرامیک خودرو

  سوالی که ذهن افراد علاقه مند به این حرفه را مشغول می کند این است که برای گذراندن دوره آموزش سرامیک خودرو به کدام آموزشگاه مراجعه کنند تا این امکان را داشته باشند که پس از تمام شدن دوره سرامیک خودرو، کاملا به این شغل تسلط داشته باشند و بتوانند به عنوان یک تعمیرکار متخصص وارد این حرفه شوند.

  کارآموزان در طول دوره آموزش سرامیک خودرو با رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ، نحوه کار با ابزارهای سرامیک و بسیاری از مباحث دیگر آشنا می شوند و در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای سرامیک خودرو را دریافت می کنند. توجه داشته باشید به دلیل جامع و کامل بودن دوره آموزش سرامیک خودرو در آموزشگاه فنی برق به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد بالایی را تجربه کنید. برای اینکه کیفیت کار خود را در زمینه سرامیک خودرو بالا ببرید لازم است در یک آموزشگاه معتبر، دوره سرامیک خودرو را بگذرانید. زیرا لازمه آموزش سرامیک خودرو وجود کارگاه های مجهز و اساتید مجرب می باشد.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره برق خودرو ، دوره تعمیرات ایسیو، دوره مکانیک خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  مرکز آموزش سرامیک خودرو

  همانطور که اشاره شد اجرای سرامیک خودرو امری تخصصی و برای انجام آن لازم است آموزش کامل سرامیک بدنه خودرو را در یک مرکز معتبر دیده باشید. توجه داشته باشید اگر آموزش کیفیت خوبی نداشته باشد یا شما فرصت تمرین و کار عملی نداشته باشید نمی توانید به خوبی سرامیک را بر روی خودروهای گوناگون اجرا کنید. بنابراین مهم ترین موضوعی که باید هنگام ثبت نام دوره سرامیک خودرو توجه داشته باشید که آموزش ها به صورت عملی صورت گیرد و طرح دوره کامل باشد تا بعد از اتمام کلاس بتوانید به صورت عملی سرامیک بدنه را روی انواع مدل خودرو اجرا کنید.

  آموزشگاه فنی برق که یکی از بهترین مراکز آموزش سرامیک بدنه خودرو در تهران است که دوره آموزش سرامیک خودرو را به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار کرده و صفر تا صد نحوه اجرا سرامیک خودرو را به شما آموزش می دهد.

  شما در کلاس سرامیک خودرو می توانید مراحل ساخت و اجرا سرامیک بدنه خودرو را به صورت گام به گام تمرین کنید و با تمام نکات و ریزه کاری های سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آشنا شوید.

  آموزش سرامیک خودرو تهران

  دوره آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه فنی برق در تهران برگزار می شود. البته این آموزشگاه برای کارآموزانی که قصد آموزش سرامیک رنگ خودرو را داشته و ساکن تهران نیستند خوابگاه هایی را در نزدیکی محل برگزاری دوره سرامیک خودرو تدارک دیده است. همچنین دوره هایی را در روزهای پایانی هفته برگزار می نماید. همه ساله کارآزموان بسیاری از نقاط گوناگون کشور در دوره آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه فنی برق ثبت نام می نمایند.

  آموزش سرامیک خودرو فنی حرفه ای

  مجتمع فنی برق دوره سرامیک خودرو را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و با اخذ مجوز از این سازمان برگزار می کند. کلیه سرفصل های آموزشی در این مجموعه متناسب با سرفصل های فنی حرفه ای و با توجه به نیازهای بازارکار تدوین شده است. شما در صورت شرکت و ثبت نام در دوره سرامیک خودرو مجتمع فنی برق تهران از صفر تا صد با این حرفه آشنا می شوید و در پایان دوره سرامیک خودرو، می توانید آماده ورود به بازار کار شوید. دوره آموزش سرامیک خودرو برای کلیه علاقه مندان به این شغل، افرادی که با سرامیک خودرو آشنایی دارند اما می خواهند در این رشته حرفه ای شوند، دیگر رشته های مرتبط با سرامیک خودرو مناسب است. با شرکت در کلاس سرامیک خودرو ضمن یادگیری و تسلط در این رشته از یک مدرک معتبر دو زبانه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد نیز بهره مند می شوید.

  هزینه آموزش سرامیک خودرو

  هزینه آموزش سرامیک خودرو در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش سرامیک خودرو را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به دوره سرامیک خودرو در نظر گرفته است تا کارآموزان به پرداخت حداقل هزینه آموزش سرامیک خودرو ، این حرفه را فرا بگیرند.

  کلاس سرامیک خودرو

  کلاس سرامیک خودرو که در مجتمع فنی برگزار می شود شامل: آموزش کار روی رنگ در زیر نور سفید، آموزش رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ، آموزش نحوه کار با با ابزارهای سرامیک ای بی اس و ایربگ، می باشد. توجه داشته باشید که کلاس سرامیک خودرو به صورت کاملا عملی، تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود. این موارد باعث می شود کارآموزان پس از پایان کلاس سرامیک خودرو به راحتی و با تسلط کامل در سرامیک خودرو وارد بازار کار شوند.

  آموزش رایگان سرامیک خودرو

  همانطور که پیشتر گفته شد سرامیک خودرو یک کار تخصصی فنی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد و باید با دقت و مهارت خاص انجام شود، بسیاری از مراکز، آموزش رایگان سرامیک خودرو ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار سرامیک خودرو شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان سرامیک خودرو راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی و گذرا آموزش داده می شود، از طرفی دیگر در این روش آموزشی نمی توانید تمرین و کار عملی انجام دهید. در نظر داشته باشید که سرامیک خودرو یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر بتوانید هزینه اولیه آموزش سرامیک خودرو را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  آموزش آنلاین سرامیک خودرو

  آموزش آنلاین سرامیک خودرو روش مناسبی برای آموزش سرامیک خودرو نمی باشد زیرا فراگیری سرامیک خودرو نیازمند آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی سرامیک خودرو می توانید سرامیک خودرو را به صورت تخصصی یاد بگیرید و به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید. در نظر داشته باشید در کلاس سرامیک خودرو به صورت آنلاین آموزش ها به صورت عملی برگزار نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مطالب آموزشی را به درستی ندارند و بهره ای که باید از کلاس سرامیک خودرو ببرند را نمی برند.

  بنابراین، اگر در ابتدای راه هستید و در مورد سرامیک خودرو اطلاعاتی ندارید، توصیه می کنیم ابتدا یک دوره آموزشی حضوری و تخصصی سرامیک خودرو را برای یادگیری سپری کنید و سپس جهت پیشرفت و بروزرسانی دانش خود کلاس سرامیک خودرو را به صورت آنلاین و غیر حضوری بگذرانید.

  چگونگی بازار کار سرامیک خودرو

  افزایش تعداد خودروها در سال های اخیر باعث رشد کسب و کارهای مرتبط با خودرو در سال های اخیر شده است. بازار کار سرامیک و ترمیم رنگ خودرو نیز به دلیل افزایش خودروها رونق بیشتری یافت. خودروها به دلایل مختلفی مانند تصادف، آفتاب سوختگی دچار مشکل رنگ می شوند. رنگ آمیزی و سرامیک خودرو یکی از کارهایی است که نیاز به دقت و تجربه دارد زیرا انجام نادرست آن باعث ایجاد تفاوت در رنگ خودرو و زشت جلوه دادن آن می شود. بنابراین اگر بتوانید از طریق دوره آموزش سرامیک خودرو و ترمیم رنگ خودرو آموزشگاه فنی مهارت های لازم برای این حرفه را کسب کنید، بدون شک می توانید در بازار کار موفق باشید.

  سرمایه اولیه سرامیک خودرو

  اگر می خواهید حرفه سرامیک خودرو را شروع کنید باید دوره سرامیک خودرو را بگذرانید که نیاز به سرمایه کمی دارد. در صورتی که قصد دارید مستقل کار کنید پس از گذراندن دوره سرامیک خودرو باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید. در غیر این صورت می توانید در تعمیرگاه های سرامیک خودرو به صورت درصدی کار کنید.

  درآمد سرامیک خودرو

  درآمد سرامیک خودرو مانند بسیاری از مشاغل آزاد ثابت نیست و طبق تحقیقات بین 10 تا 20 میلیون تومان در ماه است که به دلیل بازار کار خوب، پتانسیل کسب درآمد بالایی دارد، فقط باید در این حرفه مهارت داشته باشید و بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنید. همچنین شناخته شدن و مشتری مداری شما در این حرفه و مکانی برای سرامیک خودرو نیز موثر است.

  چگونگی کسب مهارت در سرامیک خودرو

  از دو طریق می توانید به مهارت های خوبی در این حرفه دست پیدا کنید، اولی استخدام به عنوان کارآموز در تعمیرگاه های سرامیک خودرو که برای افرادی که می خواهند هر چه سریعتر وارد بازار کار شوند مناسب نیست زیرا آموزش سرامیک خودرو با این روش زمان زیادی می برد. راه دوم ثبت نام در دوره سرامیک خودرو است. با شرکت در کلاس سرامیک خودرو در مدت زمان کوتاه و زیر نظر اساتید مجرب و کسب مهارت کافی و همچنین اخذ مدرک فنی حرفه ای در کمترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید و به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • بابک گفت: پاسخ

   سلام شرایط آموزشگاه شما برای ثبت نام افراد شهرستانی برای دوره سرامیک خودرو به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش سرامیک خودرو را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • پژمان گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره سرامیک خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره آموزش سرامیک خودرو مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • پیروز گفت: پاسخ

   سلام افرادی که شاغل هستند چگونه می توانند در دوره سرامیک خودرو شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام افراد شاغل می توانند دوره سرامیک خودرو ریکاوری رنگ را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • مهران گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • رضا گفت: پاسخ

   سلام تضمینی برای یادگیری دوره سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ خودرو وجود دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در کلاس سرامیک خودرو بعدی شرکت کنید.

  • فریبرز گفت: پاسخ

   سلام دوره سرامیک خودرو چه تایمی پس از ثبت نام شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره سرامیک خودرو شروع می شود.

  • مهدی گفت: پاسخ

   سلام جزوه و فایل آموزشی دوره سرامیک خودرو به کارآموزان ارائه میشه؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در دوره سرامیک خودرو به کارآموزان جزوه و فایل آموزشی ارائه داده می شود.

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ پیشنیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام خیر دوره آموزش سرامیک خودرو پیشنیاز ندارد.

  • سعید گفت: پاسخ

   سلام رفع آفتاب سوختگی هم در دوره سرامیک خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله آموزش رفع آفتاب سوخنگی بدون رنگ از سرفصل های دوره سرامیک خودرو است.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام بازار کار دوره سرامیک خودرو به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام با توجه به اینکه تعداد خودروها در کشور در حال افزایش است، دوره آموزش سرامیک خودرو دارای بازار کار خوبی دارد.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام نحوه رنگ در زیر نور سفید هم در کلاس سرامیک خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله آموزش کار بر روی رنگ در زیر نور سفید در دوره سرامیک خودرو آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 14,000,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 9,800,000 تومان