کلاس آموزش بادکنک آرایی

کلاس آموزش بادکنک آرایی یکی از بهترین دوره های آموزشی است که در مجتمع فنی برق برگزار می شود. علاقمندان به تشریفات و تزئینات و افرادی که در این حوزه فعال هستند بیش از بقیه به ارزش و جایگاه هنر تزیین بادکنک در مجالس، جشن ها و محافل عمومی و خصوصی آگاه هستند.

مفاهیم کلی که در این دوره فرا خواهید گرفت عبارتند از:

 • یادگیری تمامی اصول و مقدمات مربوط به این حرفه، هارمونی رنگ، ابزار و تجهیزات
 • شناخت انواع بادکنک، انواع استند و فرم ها و کاربردهای متنوع آنها
 • یادگیری نصب و آماده سازی ریسه، آرک و تمامی دیزاین های پیشرفته و زیبا
 • اموزش بادکنک ارایی روی استندهای دایره، پنجره و …
 • آموزش بادکنک آرایی ساده در منزل
 • آموزش بادکنک آرایی تولد، عروسی، عقد، مهمانی رسمی و …
 • آموزش بادکنک آرایی روی لوله

و به طور کلی آموزش مرحله به مرحله هنر تزیین بادکنک را خواهید آموخت.

تمامی ابزار و تجهیزات لازم برای تمرینات عملی در کلاس توسط آموزشگاه فنی برق در اختیار هنرجویان قرار می گیرد. آموزش ها به صورت عملی و حضوری در محل آموزشگاه بوده و تلاش می شود کارآموزان در یک ورکشاپ بادکنک آرایی حرفه ای و دوستانه، صفر تا صد این حرفه جذاب را یآموزش ببینند.

پس از اتمام کلاس، به هنرجویان مدرک معتبر آموزشگاه تعلق می گیرد و در صورت امکان هنرجو به سازمان فنی حرفه ای معرفی می گردد تا بتواند مدرک معتبر فنی حرفه ای این رشته را اخذ نماید.

مدرس دوره از بهترین معلمان و در عین حال از برترین های این رشته در بازار کار است که علاوه بر تدریس راه های ورود به این شغل و کسب درآمد در آن را به کار‌ورزان تعلیم می دهد.

برای ثبت نام در کلاس تزیینات با بادکنک و بالون نیاز به پیشنیاز خاصی نیست و صرف علاقه کافی می باشد.
هنرجویان از هر دو جنسیت مرد و زن می باشند و در صورت نیاز به آموزش بیشتر می توانید در دو.ره های بازآموزی ججد شرکت نمایید.

معرفی دوره کلاس بادکنک آرایی

اطلاعات دوره کلاس بادکنک آرایی

نام دوره آموزش کلاس بادکنک آرایی شهریه دوره 7,900,000 تومان مدت دوره 1 هفته زمان دوره 10 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس محمودی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه کلاس بادکنک آرایی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش کلاس بادکنک آرایی نام دوره
11,300,000 تومان : شهریه کلاس بادکنک آرایی
7,900,000 تومان : شهریه کلاس بادکنک آرایی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس کلاس بادکنک آرایی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره کلاس بادکنک آرایی

 • آشنایی با انواع بادکنک ها (لاتکس، فویلی و ...) و کاربردهای هر کدام
 • تکنیک های سایز بندی و شکل دهی به بادکنک ها
 • ساخت قوس های بادکنکی در اشکال مختلف
 • خلق شخصیت های ساده و حیوانات بادکنکی
 • خلق گل های بادکنکی در طرح های متنوع
 • آموزش ترفندها و تکنیک های خلاقانه در بادکنک آرایی
 • اصول کار با پمپ های بادکنک و ابزارهای تخصصی
نمایش تمام سرفصل ها
 • اصول اولیه باد کردن، گره زدن و رها کردن بادکنک ها به طور ایمن
 • مبانی رنگ شناسی و هارمونی رنگ ها در بادکنک آرایی
 • ساخت ستون های بادکنکی تزئینی
 • ساخت مجسمه های بادکنکی پیچیده با جزئیات دقیق
 • طراحی و اجرای شخصیت های کارتونی و فانتزی با بادکنک
 • ایده پردازی و طراحی تم های مختلف برای تزئینات با بادکنک
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس کلاس بادکنک آرایی

کلاس تئوری کلاس بادکنک آرایی

کلاس عملی کلاس بادکنک آرایی

کارگاه دوره کلاس بادکنک آرایی

فرم پیش ثبت نام


نظرات کارآموزان کلاسکلاس بادکنک آرایی

سوالات عمومی


آیا کلاس های این دوره حضوری است؟

بله، در صورت علاقه به شرکت در دوره مجازی بادکنک ارایی با ما تماس بگیرید

آیا هنرجو برای شرکت در کلاس نیاز به ابزار و تجهیزات دارد؟

خیر تمامی ابزار و تجهیزات به تعداد در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

آیا تباع می توانند در این کلاس شرکت کنند؟

بله، کلاس های فنی برق برای تمامی افراد فارغ از نژاد و جنسیت، آزاد است.

سوالات تخصصی


زمان شروع کلاس ها کی است؟

دوره های این مجموعه دائما در حال برگزاری است. برای استعلام زمان شروع دوره تماس بگیرید.

آیا آموزش ها پیشرفته و حرفه ای تزیینات بادکنک در این دوره وجود دارد؟

بله، تمامی مباحث دوره به روز و مدرن بوده و متدهای جدید و پیشرفته آموزش داده می شود.

آموزشگاه بادکنک‌ آرایی تهران

بادکنک‌ آرایی حرفه‌ای تخصصی و مدرن محسوب می‌شود که طی سالیان گذشته طرفداران زیادی پیدا کرده و درآمد خوبی را نیز به همراه خواهد داشت. اکثر آموزشگاه تخصصی بادکنک ‌آرایی که در تهران فعالیت می‌کند، خدمات آموزشی کاملاً حرفه‌ای را به کارآموزان و هنرجویان عزیز ارائه می‌دهد. اما با انتخاب بهترین مرکز آموزشی قطعا بهتر می توانید مسیر رشد را طی نمایید.

انتخاب دوره ی آموزشی مناسب با توجه به سطح تجربه و اهداف شما از یادگیری بادکنک آرایی حائز اهمیت است. دوره های مبتدی، اصول پایه را آموزش می دهند، در حالی که دوره های پیشرفته بر تکنیک های پیچیده تر تمرکز دارند. همچنین دوره های تخصصی برای راه اندازی کسب و کار و بازاریابی در این زمینه نیز موجود هستند.

عوامل دیگری که باید در نظر بگیرید شامل اعتبار ارائه دهنده دوره، کیفیت محتوای آموزشی، سابقه مدرس، و تناسب هزینه دوره با بودجه شما می باشد. با بررسی دقیق این موارد می توانید دوره ای را انتخاب کنید که به شما در رسیدن به اهدافتان در زمینه بادکنک آرایی کمک کند.

آموزشگاه بادکنک‌ آرایی تهران

آموزشگاه بادکنک ‌آرایی فنی برق تهران

بادکنک ‌آرایی هنری است که امروزه علاوه بر همایش‌ها و افتتاحیه‌ها در مجالسی مانند جشن تولد نیز به کار گرفته می‌شود. با شرکت در کلاس‌های بادکنک ‌آرایی آموزشگاه فنی برق می‌توانید بر اجرای انواع دکور علاوه بر تزئینات بادکنک‌ آرایی مسلط شده و به راحتی صاحب درآمد میلیونی شوید. دوره آموزش بادکنک آرایی در واقع مناسب آن دسته از افرادی است که دوست دارند حرفه بادکنک ‌آرایی را دنبال کنند و به درآمد برسند.

دوره آموزش بادکنک آرایی مناسب افرادی است که در این زمینه تخصص خاصی ندارند. البته آن دسته از شاغلینی که در این حرفه کار می‌کنند و می‌خواهند به صورت تخصصی‌تر بادکنک ‌آرایی را بیاموزند، می‌توانند در کلاس بادکنک آرایی شرکت کنند. برای شرکت در آموزشگاه تخصصی بادکنک ‌آرایی در تهران نیاز نیست که متریال توسط کارآموز تهیه شود. در حین آموزش، کارآموزان به شکل عملی نیز تمرین می‌کنند.

کلاس آموزش صفر تا صد بادکنک آرایی

با گذراندن این دوره امکان یادگیری صفر تا صد بادکنک ‌آرایی وجود خواهد داشت و کارآموز قادر به اجرای انواع مختلف طاق و مدل‌های بادکنک آرایی با استند و بدون استند خواهد بود. دوره‌های بادکنک آرایی در آموزشگاه فنی برق به دو صورت خصوصی و گروهی قابل اجراست و کارآموزان با در نظر گرفتن شرایط خود و هزینه دوره می‌توانند در یک از دوره‌ها ثبت نام و شرکت نمایند. در پایان دوره نیز به کارآموز مدرک دوره آموزش بادکنک آرایی تحت نظر سازمان فنی و حرفه‌ای اعطا خواهد شد.

کلاس آموزش صفر تا صد بادکنک آرایی

مباحث دوره تزیین بادکنک

دوره آموزش صفر تا صد بادکنک آرایی در آموزشگاه فنی برق به صورت مقدماتی تا پیشرفته و تحت نظارت بهترین اساتید این رشته برگزار خواهد شد. در این دوره، کارآموز با اصول و ترفند‌های بادکنک ‌آرایی به طور کامل و جامعی آشنا خواهد شد. سرفصل‌های مرتبط با دوره بادکنک ‌آرایی عبارتند از:

 • معرفی بادکنک‌های مختلف و شرایط استفاده از هر یک از آن‌ها
 • معرفی و آموزش لوازم‌های مختلف برای بادکنک ‌آرایی
 • نحوه ایجاد هارمونی و ست کردن رنگ‌ها
 • نحوه سایز کردن و بستن گره بادکنک‌ها
 • تهیه آلبوم اصلی و آلبوم عمومی
 • نحوه ریسه زدن و آرک
 • نحوه ستون زدن
 • آموزش بوکت
 • نحوه استفاده از بادکنک گازی
 • نحوه استفاده از بابلز
 • نحوه بستن ریسه و آرک گازی
 • آموزش بوکت گازی
 • آموزش فریم‌ها
 • یافتن مشتری و اصول مرتبط با فروش و ارائه خدمات بادکنک آرایی
 • نحوه ارسال بادکنک‌های باد شده به مشتری در حالت غیر حضوری

افراد دارای سلایق مختلفی هستند و یک بادکنک ‌آرایی ‌ایده‌آل می‌تواند از نظر هر فردی متفاوت باشد. از آن جایی که سلایق با هم متفاوت هستند، هر فردی سبک خاصی از بادکنک آرایی را می‌پسندد. بنابراین، فردی می‌تواند از عهده این کار بر آید که دوره بادکنک ‌آرایی را در آموزشگاهی معتبر گذرانده باشد.

فردی که این دوره را گذرانده باشد قادر است براساس نیاز کاربر، چیدمان صحیح بادکنک‌ها را در طیف رنگی انجام دهد. مسلماً دیزانی مورد پسند واقع می‌شود که توسط افرادی متخصص و حرفه‌ای انجام شده باشد.

مدرسین دوره آموزش بادکنک‌ آرایی

بادکنک آرایی هنر و حرفه‌ای است که در آن با استفاده از بادکنک‌های خاص و مختلف شکل‌ها و طرح‌های متنوعی ایجاد می‌شود. این هنر علاوه بر ایجاد لحظات شاد و مثبت در جشن‌ها و مراسم، یک فعالیت آموزشی و خلاقانه هم محسوب می‌شود. دوره آموزش تخصصی بادکنک آرایی تمامی جنبه‌های این هنر از مراحل ساده تا تکنیک‌های پیچیده‌تر را به شما آموزش می‌دهد.

یکی از اصلی‌ترین مراحل در کلاس بادکنک آرایی، آموزش تکنیک‌های اولیه مانند بستن و شکل دادن به بادکنک است. این تکنیک‌ها ابتدایی‌ترین مرحله در یادگیری بادکنک ‌آرایی محسوب می‌شوند و برای ایجاد اشکال ساده مانند گل و اشکال دیگر مؤثر هستند.

مدرسینی که دوره آموزش بادکنک ‌آرایی را در آموزشگاه فنی برق برگزار می‌کنند، سال‌ها در زمینه بادکنک ‌آرایی کار کرده و تجربه فراوانی کسب کرده‌اند. این اساتید خود در بازار کار این رشته فعالیت می‌کنند و بر مبانی و اصول بازار کار مسلط هستند.

مدت زمان کلاس بادکنک ‌آرایی 10 ساعت است

تزیینات بادکنک برای جشن تولد

مدت زمان کلاس بادکنک ‌آرایی

دوره بادکنک ‌آرایی علاوه بر این که کارآموز را با هنر بادکنک آرایی آشنا خواهد کرد، امکان کسب درآمد میلیونی را مهیا می‌سازد. افرادی که دوره آموزش بادکنک آرایی را گذرانده باشند می‌توانند حتی با ایجاد صفحه در زمینه بادکنک آرایی در شبکه‌های مجازی و تبلیغات مؤثر به درآمد میلیونی دست یابند. برای تسلط برای تمامی فعالیت‌هایی که در بالا به آن‌ها اشاره شد، لازم است که کارآموز طی 10 الی 15 ساعت تحت نظر یک استاد با تجربه آموزش‌های لازم را بگذراند.

مزایا و ویژگی‌های دوره بادکنک ‌آرایی

در دوره حضوری بادکنک آرایی، یکی از اصول مهم این است که کارآموز بتواند با بادکنک‌های مختلف و نحوه استفاده از آن‌ها آشنا شود. هر یک از بادکنک‌ها از جمله لاتکسی، فویلی، هلیومی دارای کاربرد‌های خاص و متفاوتی هستند که بعد از گذراندن این دوره می‌توانید با آن‌ها آشنا شده و طرح‌های متنوعی ایجاد کنید.

از دیگر مزایای دوره بادکنک میوه آرایی می‌توان به بهره‌گیری از الگو‌ها و طرح‌های بسیار پیچیده‌تری اشاره کرد که امکان ایجاد شخصیت‌های خاص و متنوع و ساخت بادکنک‌هایی که دارای ابعاد بزرگتری هستند را فراهم می‌آورد.

در دوره آموزش بادکنک آرایی ، کارآموز با تکنیک‌ها و ترفند‌های لازم برای ایجاد طرح‌های بزرگ آشنا خواهد شد. در بهترین آموزشگاه میوه بادکنک در تهران، کارآموزان با طرح و برنامه‌های مختلف در بادکنک آرایی آشنا شده و بعد از تسلط بر این حرفه و وارد شدن به بازار کار حتی با در اختیار داشتن سرمایه کم به درآمد خوبی خواهند رسید.

از آنجایی که بادکنک آرایی‌ دستخوش تغییرات بسیار زیادی قرار گرفته و سلیقه مشتری از جمله نکات مهمی است که در این راستا مورد توجه قرار می‌گیرد، کارآموز با نحوه پر کردن بادکنک با گاز هلیوم نیز آشنا خواهد شد.

مزایا و ویژگی‌های دوره بادکنک ‌آرایی

مدرک فنی حرفه ‌ای دوره بادکنک ‌آرایی

شرکت در دوره آموزش تزیین بادکنک برای دو دسته از افراد سودمند خواهد بود. دسته اول کسانی هستند که به انجام کار‌های دکوری و بادکنک آرایی علاقمند هستند و با یاد گرفتن این مهارت می‌خواهند که کسب و کاری را برای خود آغاز کنند.

دسته دوم نیز افرادی هستند که به کار‌های هنری علامند بوده و دوست دارند که برای تولد و مهمانی‌هایی خصوصی خودشان به دیزاین و بادکنک آرایی مشغول شوند. قصد شما از گذراندن دوره آموزش بادکنک آرایی هر چه که باشد به شما کمک می‌کند تا انواع بادکنک‌ها را بشناسید و با دیزاین‌های مختلف و دکوربندی فضا با بادکنک برای هر مراسمی آشنا شوید.

با شرکت در دوره فنی حرفه ای در آموزشگاه فنی برق می‌توانید بعد از اتمام دوره گواهینامه فنی و حرفه‌ای را دریافت کنید و از مزایای بی‌نظیر آن همچون اخذ اقامت کشور‌های خارجی، دریافت جواز کسب و کار و دریافت وام خود اشتغالی بهره‌مند شوید.

خوابگاه برای هنرجویان دوره آموزش بادکنک‌ آرایی

آموزشگاه فنی برق خوابگاهی را برای هنرجویان دوره آموزش حرفه ای بادکنک آرایی نزدیک به محل برگزاری کلاس‌ها در نظر گرفته است. کارآموزان ساکن خارج از تهران می‌توانند با اقامت در این خوابگاه‌ها بدون دردسر و همچنین بدون نیاز به پرداخت هزینه‌های اضافی برای رفت و آمد به راحتی دوره را به پایان برسانند و مدرک خود را دریافت کنند.

هزینه آموزش بادکنک ‌آرایی

هزینه آموزش بادکنک آرایی بسیار منصفانه و براساس مصوبه تعیین شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای کشور می‌باشد. البته می‌توان گفت که هزینه دوره‌ای که در کلاس خصوصی برگزار می‌شود با کلاس عمومی متفاوت است. خوابگاه نیز می‌تواند باعث متغیر شدن قیمت آموزش شود که کارآموز باید پرداخت کند.
البته با توجه به اینکه این حرفه نیاز به تجهیزات و ابزار زیادی ندارد و پس از اتمام کلاس خیلی زود می توانید جذب بازار کار شوید، فکر نمی کنم که پرداخت شهریه برای یادگیری سرمایه گذاری خوبی محسوب نشود.

بازار کار و درآمد بادکنک‌ آرایی

دوره بادکنک میوه آرایی این روز‌ها طرفداران بسیاری در مراسم و جشن‌های خانگی پیدا کرده است. بسیاری از افراد معتقدند که بادکنک آرایی یک کار هنری است و باعث زیبایی و بخشیدن جلوه بیشتر به جشن‌ها و مراسم‌ها خواهد شد. به همین دلیل باید برای انجام این کار از مهارت کافی برخوردار باشید تا بتوانید محیط را براساس علاقه و سلیقه مشتری تزئین کرده و در نهایت رضایت مشتری را جلب نمایید. به همین دلیل، بسیاری از آموزشگاه‌های تخصصی در تهران از جمله آموزشگاه فنی برق نسبت به برگزاری این دوره پردرآمد اقدام کرده‌‌اند.

امروزه بادکنک آرایی در مراسم تولد، جشن‌ها، همایش‌ها و… جایگاه خاصی پیدا کرده است. به همین دلیل علاقمندان به این حرفه هنری برای زیبا کردن فضای خود در جشن تولد، دکوراسیون اتاق عمل برای تولد نوزاد، جشن تعیین جنسیت و… استفاده می‌کنند و همین مسأله باعث شده تا بازار کار و درآمد بادکنک آرایی پر رونق و اشباع نشده باشد. بنابراین، بدون نگرانی از بابت آینده شغلی خود بهتر است دست به کار شده و نسبت به ثبت نام در این دوره اقدام نمایید تا هر چه زودتر بتوانید در شغل دلخواه خود مشغول به کار شوید.

سرمایه لازم جهت شروع کار بادکنک‌ آرایی

سرمایه لازم جهت شروع کار بادکنک‌ آرایی

دوره یادگیری بادکنک آرایی از دوره‌های جامع و کاملی است که در آموزشگاه فنی برق اجرا می‌شود و فرصتی را برای کارآموزان مهیا می‌کند تا با توسعه مهارت‌های خود به درآمد بالایی برسند. لازم نیست که بودجه و مبلغ زیادی را به عنوان سرمایه برای شروع کار بادکنک آرایی کنار بگذارید. البته اگر بخواهید برای خود مغازه و یا غرفه‌ای اجاره کنید، باید هزینه‌ای را برای اجاره و یا خرید کنار بگذارید. اما اگر قصد شما راه‌اندازی یک کسب و کار آنلاین و اینترنتی در حوزه بادکنک آرایی است، فقط کافیست هزینه‌ای را برای خرید تجهیزات و متریال این حرفه کنار بگذارید.

از جمله لوازم ضروری که باید برای شروع کار در اختیار داشته باشید شامل بادکنک‌های رنگی یا شفاف، قیچی در دو سایز کوچک و بزرگ، نوار چسب شفاف، روبان ساده و حلقه‌دار، نخ ماهیگیری، مخزن هلیومی، تفنگ چسب سرد، گیره آب‌بندی و… می‌شود.

چرا آموزشگاه فنی برق را جهت شرکت در دوره تزیین بادکنک ‌انتخاب کنیم؟

آموزش دیزاین و طراحی بادکنک یکی از هنر‌های مدرنی است که علاوه برای مراسم مهمانی و جشن تولد، می‌تواند مراسم افتتاحیه برای هر شرکت و یا مغازه‌ای را خاص کرده و بدین ترتیب اثر بی‌نظیری در معرفی کسب و کار افراد به دیگران داشته باشید.

بادکنک آرایی در اصل به هنری گفته می‌شود که در آن بادکنک‌ها بر اساس اصول خاصی چیده می‌شوند و چیدمان بادکنک‌ها روی یکدیگر و در سایز‌های کوچک و بزرگ را نمی‌توان بادکنک آرایی نامید. لازم است اصول خاصی در این رشته دنبال شود که با شرکت در دوره بادکنک آرایی این مسأله دست یافتنی است.

یکی از دلایل انتخاب آموزشگاه فنی برق برای ثبت نام در کلاس‌های بادکنک آرایی تدریس سر فصل‌ها براساس نیاز بازار کار و توسط اساتید حرفه‌ای و ماهر است که سال‌ها در این زمینه کار کرده‌اند. خوابگاه مجهز و مناسب از دیگر دلایل انتخاب این مؤسسه به شمار می‌رود. با انتخاب یک مؤسسه معتبر و خوشنام می‌توانید مباحث تشریفات و تزیینات با بادکنک را با تسلط بر تمامی تکنیک‌ها و ترفند‌ها بگذرانید و با آسودگی به بازار کار وارد شوید.

ثبت نام دوره بادکنک ‌آرایی مجتمع فنی برق

ثبت نام دوره بادکنک ‌آرایی مجتمع فنی برق

اگر شما هم مراسم جشن خاصی دارید و دوست دارید که خودتان تزئین مراسم‌ها را انجام دهید و یا می‌خواهید کسب و کاری را برای خود راه‌اندازی کنید، می‌توانید بر روی دوره تزئینات با بادکنک متمرکز شوید. بادکنک آرایی یکی از هنر‌هایی است که باعث بخشیدن شکوه بیشتر به جشن و مهمانی‌های شما خواهد شد.

آموزشگاه فنی برق می‌تواند شما را بر حرفه بادکنک آرایی مسلط سازد. البته لازم است که در این حرفه تمرین داشته باشید و صبور هم باشید. تسلط بر این هنر با تمرین پی در پی و پشتکار امکان‌پذیر خواهد بود. برای ثبت نام دوره حضوری بادکنک آرایی مقدماتی تا پیشرفته می‌توانید با شماره‌های تماس مؤسسه در ارتباط باشید. همکاران ما پاسخگوی سؤالات شما در مورد هزینه آموزش بادکنک آرایی و یا زمان برگزاری آن خواهند بود.

نمایش همه
به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شهریه دوره: 11,300,00030 % تومان

شهریه با تخفیف: 7,900,000 تومان