آموزش جوشکاری CO2

آموزش جوشکاری CO2 یکی از شاخه‌ های پرطرفدار آموزش جوشکاری است. این رشته دارای بازار کار و درآمد  بسیار عالی می‌ باشد زیرا صنعت ساخت و ساز همواره وابسته به رشته جوشکاری می‌باشد. گذراندن دوره آموزشی در زمینه جوشکاری برای متخصص شدن در رشته جوشکاری لازم و ضروری است.

آموزشگاه جوشکاری CO2 فنی برق این دوره را با استفاده از اساتید با تجربه در کارگاه‌های مجهز مطابق با قواعد و استانداردها برگزار می‌کند.

کاراموزان با شرکت در دوره آموزش جوش CO2 جوشکاری را به دو صورت نیمه اتوماتیک و اتوماتیک فرا می‌گیرند. علاوه بر این به انجام جوشکاری با روش‌های MIG, MAG مسلط می‌گردند.

نحوه نام گذاری سیم‌ جوش‌های GMAW، شناخت انواع فرآیندهای ذوبی و غیر ذوبی، انواع جوشکاری مانند لب به لب و … ایجاد خال جوش، جوشکاری با هیتر و … از نمونه سرفصلهای جوشکاری CO2 میباشد که در ادامه به طور مفصل شرح داده شده است.

دوره جوشکاری CO2 پیش نیاز ندارد؛ بنابراین کارآموزان علاقمند به این حرفه بدون محدودیت سنی و … می‌توانند در این دوره شرکت کنند. همچنین این دوره از مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شود، بنابراین شرکت کاراموزانی که هیچگونه پیش زمینه ای در مورد جوشکاری ندارند در این دوره بلامانع است.

رشته جوشکاری بسیار گسترده است برای ارتقا سطح دانش و درآمد خود می‌توانید در سایر رشته‌های مرتبط مانند: آموزش جوشکاری آرگون، آموزش جوشکاری فلزات رنگی و آموزش جوشکاری برق شرکت کنید.

لازم به ذکر است که یادگیری دوره با انجام کار عملی، پشتیبانی نامحدود، تجدید دوره رایگان و دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی از مزایای شرکت در دوره آموزش جوشکاری CO2 مجتمع فنی برق می‌باشد.

این دوره آموزشی به دو صورت عمومی و خصوصی در زمان‌‌ بندی‌ های فشرده ( مناسب برای شرکت کارآموزان عزیز شهرستانی) و غیر فشرده برگزار می‌شود. زمان برگزاری دوره خصوصی متناسب با وقت‌های آزاد کاراموز و استاد برگزار می‌گردد.

معرفی دوره جوشکاری CO2

اطلاعات دوره جوشکاری CO2

نام دوره آموزش جوشکاری CO2 شهریه دوره 7,800,000 تومان مدت دوره 3 هفته زمان دوره 20 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد هداوند نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 8 خوابگاه دارد جنسیت مرد وزن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه جوشکاری CO2

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش جوشکاری CO2 نام دوره
11,100,000 تومان : شهریه جوشکاری CO2
7,800,000 تومان : شهریه جوشکاری CO2 با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس جوشکاری CO2

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره جوشکاری CO2

 • آموزش و شناخت انواع دستگاه جوشکاری
 • آموزش پارامترهای فرایند جوش co2 (MIGM,MAG)
 • آموزش جوشکاری اتصال سه پری تک پاس در وضعیت افقی 2F در دوره آموزش جوشکاری co2
 • آموزش جوشکاری سربالا چند پاس 3F
 • آموزش کار با HEATER و قسمت های مختلف آن
 • آموزش ایجاد خط جوش
 • آموزش جوشکاری ورق های فولادی در حالت 1G
 • آموزش جوشکاری اتصال سربه سر 1Gآموزش جوشکاری اتصال زاویه خارجی
نمایش تمام سرفصل ها
 • آشنایی با انواع قطبیت و جریان در جوشکاری
 • شناخت انواع فرایندهای جوشکاری ذوبی و غیر ذوبی
 • آموزش جوشکاری اتصال سه پری چند پاس زیکزاک 2F
 • شناخت انواع گازهای محافظ در جوشکاری
 • آموزش جوشکاری اتصال لب روی هم
 • آموزش جوشکاری اتصال سه پری سرازیر 3F در دوره آموزش جوشکاری co2 با متد روز
 • اموزش جوشکاری اتصال سه پری سقفی 4F
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس جوشکاری CO2

کلاس تئوری جوشکاری CO2

کلاس عملی جوشکاری CO2

کارگاه دوره جوشکاری CO2

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش جوشکاریآموزش جوشکاری برقآموزش جوشکاری آرگونآموزش جوشکاری CO2آموزش جوشکاری فلزات رنگیآموزش بازرسی جوش


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس جوشکاری CO2

  سوالات عمومی


  آیا پس از پایان دوره آموزش جوشکاری CO2 (MAG,MIG) مدرک معتبر صادر می شود؟

  بله، پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  منظور از تضمینی بودن دوره جوشکاری CO2 (جوشکاری MAG,MIG) چیست؟

  یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  چه تایمی بعد از ثبت نام دوره جوشکاری CO2 شروع می شود؟

  حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره شروع می شود.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش جوشکاری CO2را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن: ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  چگونه افراد شاغل می توانند در کلاس جوشکاری CO2 (جوشکاری MAG,MIG) شرکت کنند؟

  افراد شاغل می توانند این دوره را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  سوالات تخصصی


  فرآیند جوشکاری در دوره جوشکاری CO2 به چه صورت است؟

  فرآیند جوشکاری به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد.

  علاوه بر جوشکاری MIG جوشکاری MAG هم آموزش داده می شود؟

  جوشکاری با هر دو نوع روش آموزش داده می شود.

  آیا دوره جوشکاری CO2 پیش نیاز خاصی دارد؟

  خیر، این دوره پیش نیازی ندارد و تمامی مباحث از پایه آموزش داده می شود.

  نحوه نام گذاری سیم جوش های جوشکاری GMAW جزء مباحث دوره جوشکاری CO2 است؟

  بله، جزء مباحث این دوره می باشد و به صورت کامل آموزش داده می شود.

  پیشنهاد ما به شما برای فراگیری این حرفه، شرکت در دوره جوشکاری CO2 است که کاملا کاربردی است و در کارگاه های مجهز برگزار می شود. با شرکت در در این دوره به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بالا بهره مند شوید.

  آموزش جوشکاری CO2

  آموزش جوشکاری CO2 (جوشکاری MIG و MAG) یکی از دوره های فنی در آموزشگاه فنی برق است که بازار کار خوبی دارد و افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند از درآمد بالایی تجربه می کنند. نیاز جامعه به تولید و صنعت برای این شغل باعث شده بسیاری از افراد تمایل به یادگیری جوشکاری CO2 داشته باشند. آموزش جوشکاری CO2 نیاز به زمان و دقت زیادی دارد اما بیشتر افراد ترجیح می دهند وارد این حرفه پرسود شوند. یکی از بهترین راه های یادگیری این حرفه شرکت در دوره های آموزشی است که توسط آموزشگاه های معتبر زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.

   

  تاریخچه آموزش جوشکاری CO2

  جوشکاری CO2 در سال 1940 توسعه یافت و پس از 60 سال همچنان قوانین و اصول جوشکاری آن باقی مانده است. چند سال پیش نام کامل جوشکاری با گاز بی اثر گاز (MIG) به جوشکاری قوس فلزی با گاز (GMAW) تغییر یافت. اما این نوع جوش همچنان به جوش CO2 معروف است. جوشکاری MIG بسیار کاربردی است زیرا می توانید از آن برای جوش دادن هر فلزی استفاده کنید. فولاد کربن، فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، منیزیم، مس، نیکل، سیلیکون برنز و آلیاژهای دیگر. بنابراین این نوع جوشکاری بسیار کاربردی بوده و بازار کار خوبی دارد. با توجه به بازار کار خوب برای این شغل، اگر علاقه مند به فراگیری جوشکاری CO2 هستید، حتما در دوره جوشکاری CO2 شرکت کنید.

  تفاوت جوشکاری MIG با جوشکاری MAG چیست؟

  تفاوت جوش MIG با جوش MAG در نوع گاز محافظ است، در جوش MAG از گاز محافظ فعال مانند گاز CO2 یا ترکیبی از گاز خنثی و گاز CO2 استفاده می شود. جوشکاری MAG مخفف کلمه انگلیسی Metal Active Gas است. در جوشکاری MIG از گاز محافظ خنثی مانند هلیوم و آرگون استفاده می شود، جوشکاری MIG مخفف کلمه انگلیسی Metal Inert Gas به معنای گاز بی اثر است. جوشکاری MIG کیفیت بهتری نسبت به جوش MAG دارد و به تبع آن قیمت بالاتری نیز دارد. برای این منظور از مخلوط گاز CO2 با آرگون برای مصارف عمومی مانند جوش سازه های فولادی استفاده می شود که تعادل خوبی بین کیفیت خوب و هزینه کم دارد. با شرکت در دوره آموزش جوشکاری CO2 به صورت عملی تفاوت این دو جوش را مشاهده خواهید کرد و با ابزارهای مخصوص جوش CO2 بیشتر آشنا خواهید شد.

  بهترین آموزشگاه جوشکاری CO2

  یکی از مهم ترین مسائلی که در یادگیری جوشکاری CO2 باید در نظر گرفت، انتخاب آموزشگاه جوشکاری CO2 است. با توجه به بازار کار خوب جوشکاری CO2 در سال های اخیر و درآمد بالای جوشکاری امروزه متقاضیان بیشتری برای آموزش جوشکاری CO2 وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش جوشکاری CO2 را ارائه دهند اما کیفیت دوره جوشکاری CO2 در همه این مراکز یکسان نیست. برخی از این مراکز فقط به صورت تئوری جوشکاری CO2 را آموزش می دهند و کارآموزان فرصت تمرین و کار عملی را ندارند.

  آموزشگاه جوشکاری CO2 خوب و کاربردی دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم آموزش جوشکاری CO2 به صورت کاربردی است. در چنین آموزشگاهی با آموزش عملی مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند اصول جوشکاری را به خوبی درک کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های آموزش جوشکاری CO2 از دیگر مواردی است که در ثبت نام دوره جوشکاری CO2 باید به آن توجه کنید.

  یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ثبت نام در دوره آموزش جوشکاری CO2 باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت استاد دوره است. اگر استاد صلاحیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند مفاهیم را به خوبی آموزش دهد و شما فقط وقت و هزینه خود را در هدر داده اید. پشتیبانی پس از دوره جوشکاری CO2 نیز یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه برخی از مراکز پس از اتمام کلاس جوشکاری CO2 هیچ گونه پشتیبانی ندارند و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش در دوره جوشکاری CO2 کامل و جامع باشد، باز هم ممکن است هنگام ورود به بازار کار سوالاتی برای شما پیش بیاید، بنابراین پشتیبانی پس از دوره از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش جوشکاری آرگون، آموزش جوشکاری برق، آموزش جوشکاری و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  آموزش جوشکاری co2 فنی حرفه ای

  دوره جوشکاری CO2 فنی حرفه ای

  با شرکت در دوره آموزش جوشکاری CO2 که بر اساس استانداردهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می باشد، دوره جوشکاری CO2 را به صورت عملی آموزش داده می شود. استادان دوره جوشکاری CO2 متخصص و دارای تجربه ارزشمند در صنعت جوشکاری هستند. کارآموزان دوره جوشکاری CO2 در مجتمع فنی برق با ابزار و انواع جوش آشنا می شوند، فرآیندهای جوشکاری مختلف از مبتدی تا حرفه ای را از صفر تا صد کامل می آموزند و در پایان دوره، با مهارت کامل آماده ورود به بازار کار می شوند. علاوه بر این، آموزشگاه جوشکاری CO2 متعهد به پشتیبانی از هنرجویان پس از اتمام دوره جوشکاری CO2 است.

  آیا شرکت در دوره جوشکاری CO2 کاربردی است؟

  می دانید که امروزه صنعت جوشکاری نقش مهم و اساسی در بین سایر صنایع ایفا می کند، بازار این صنعت نیازمند افرادی است که با روش فعلی آشنا باشند و در روش های نوین جوشکاری ماهر باشند. در نتیجه نیروی کار در این زمینه در همه فصول سال فعالیت دارد و درآمد خوبی کسب می کند. همچنین تقاضا برای این رشته در خارج از کشور نیز بسیار زیاد است و علاقه مند به این شغل پس از سپری کردن این دوره می توانند اقدام به مهاجرت کنند.

  مزایا جوشکاری CO2

  اولین مزیت جوش CO2 سرعت بالای کار است، جوش MIG سریعترین نوع جوش است که می توانید به سرعت دو قسمت را به هم جوش دهید. دلیل سرعت بالای جوشکاری MIG این است که سیم جوش (الکترود) به طور مداوم توسط منبع تغذیه می شود بنابراین در حین جوشکاری نیازی به تعویض آن نیست. یکی دیگر از مزایای جوش CO2 تمیزی جوش است. تمیزی جوش در انتهای جوش مهم است و البته به مهارت و تجربه جوشکار بستگی دارد.

  یکی دیگر از مزایای جوش CO2 که مزیت بسیار مهمی محسوب می شود، تنظیمات مختلف جوش CO2 است. فرآیند جوشکاری همیشه ثابت نیست و به شرایط، ضخامت فلز و عوامل دیگر بستگی دارد. بنابراین برای دستیابی به نتیجه مطلوب نمی توان از تنظیم جوش مخصوص برای همه فلزات استفاده کرد. برای مثال، اگر بخواهیم جوش‌های صاف‌تر و دقیق‌تری ایجاد کنیم، باید سرعت تغذیه سیم جوش را کاهش دهیم تا جوش‌های تمیزتری روی قطعه ایجاد شود. همچنین در شرایطی که فلز نازک را جوش می دهیم، بهتر است آمپر دستگاه را کمتر تنظیم کنیم تا حرارت و نفوذپذیری به میزان قابل توجهی کاهش یابد. به همین دلیل جوشکاری حرفه ای گسترده محسوب می شود و بهترین راه برای یادگیری این حرفه شرکت در دوره آموزش جوشکاری CO2 است که در آن آموزش جوشکاری CO2 از صفر تا صد در زمانی کوتاه آموزش داده می شود. کلاس جوشکاری CO2 در مجتمع فنی برق مجهز به ابزار و تجهیزات لازم برای یادگیری هر چه بیشتر می باشد.

  معایب جوشکاری CO2

  یکی از مهمترین معایب جوشکاری CO2 این است که به دلیل تجهیزات بزرگ و سنگین حمل آن تا حدودی مشکل است. البته امروزه اینورترهای جوشکاری سبک و قابل حمل نیز تولید می شوند، اما به دلیل وجود تجهیزات زیادی مانند دستگاه جوش، قرقره سیم جوش و مخازن گاز محافظ، حمل و نقل آن کمی مشکل است. یکی دیگر از معایب جوشکاری CO2 تلفات بیش از حد گاز است. همانطور که می دانید برخی از گازهای موجود در اتمسفر که تنفس می کنیم می توانند به روش های مختلف به جوشکاری ما آسیب وارد کنند و بر عملکرد آن تأثیر منفی بگذارد، به همین دلیل جوشکاری CO2 در محیط باز توصیه نمی شود و بهتر است جوشکاری در محیط بسته انجام شود.

  اجزای دستگاه جوش CO2

  در داخل دستگاه جوش یک قرقره سیم و یک سری غلتک پیدا می کنید که سیم را به تفنگ جوش می فرستد که سیستم پیچیده ای ندارد و می توانید برای آشنایی با بخش های مختلف آن وقت بگذارید. اگر به دلایلی در جمع آوری سیم مشکلی وجود دارد، (این اتفاق گاهی اوقات رخ می دهد) باید این قسمت از دستگاه را بررسی کنید. قرقره سیم بزرگ را باید با یک مهره کششی نگه داشت. مهره باید آنقدر محکم باشد که از پیچ خوردن قرقره جلوگیری کند اما نه آنقدر محکم که غلطک ها نتوانند سیم را از روی قرقره بکشند.

  اگر سیم را از طریق قرقره دنبال کنید، می بینید که از میان مجموعه ای از غلتک ها عبور می کند که سیم را از روی قرقره بزرگ می کشد. این دستگاه جوش برای جوشکاری آلومینیوم طراحی شده است. بنابراین دارای سیم آلومینیومی در آن است. جوشکاری MIG که در آموزش جوشکاری CO2 به آن می پردازیم برای فولادی است که از سیم مسی غیر آهنی استفاده می کند.

  تفنگ جوشکاری دستگاه جوش MIG

  به وسیله تفنگ جوشکاری فرآیند جوشکاری انجام می شود. تفنگ جوشکاری از یک ماشه تشکیل شده است که جریان سیم و جریان برق را کنترل می کند. سیم توسط یک نوک مسی قابل تعویض هدایت می شود که مخصوص هر نوع کار جوشکاری طراحی شده است. نوک ها در اندازه های مختلف هستند تا با قطر هر سیمی که هنگام جوشکاری استفاده می کنید مطابقت داشته باشد. به احتمال زیاد، این قسمت از فرآیند جوشکاری برای شما تنظیم شده است. قسمت بیرونی نوک تفنگ جوشکاری با یک کلاه سرامیکی یا فلزی پوشیده شده است که از الکترود محافظت می کند و جریان گاز را از نوک تفنگ دور می کند.

  مخزن گاز موجود در دستگاه جوش CO2 یا MIG

  با فرض اینکه از جوشکاری محافظت شده با جوشکار MIG استفاده می کنید، یک مخزن گاز در پشت MIG وجود خواهد داشت. مخزن حاوی 100٪ آرگون یا مخلوطی از CO2 و آرگون است. این گاز در حین شکل گیری از جوش محافظت می کند. بدون گاز، جوش های شما قهوه ای، پراکنده و به طور کلی خیلی خوب به نظر نمی رسند. شیر مخزن اصلی را باز کنید و از وجود گاز کافی در مخزن مطمئن شوید. سطح گاز در مخزن باید بین 0 تا 2500 PSI باشد و بسته به نوع تنظیم عملیاتی و نوع تفنگ جوشکاری مورد استفاده باید بین 15 تا 25 PSI تنظیم شود.

  گیره اتصال به زمین در دستگاه جوش CO2

  گیره اتصال به زمین به عنوان کاتد (-) در مدار قرار دارد و مدار بین کار جوشکاری، تفنگ جوشکاری و پروژه را تکمیل می کند که باید مستقیماً به قسمت فلزی در حال جوش وصل شود.

  دستکش مخصوص جوشکاری CO2

  برای محافظت از خود در برابر پاشش فلز مذاب که از قطعه کار پرتاب می شود، دستکش و روپوش چرمی بپوشید. برخی از افراد دستکش های جوشکاری نازک را دوست دارند زیرا می توانند کنترل زیادی روی کار داشته باشید. این باید در جوشکاری TIG در نظر گرفته شود، اما با جوش MIG می توانید هر نوع دستکشی را که با آن احساس راحتی می کنید بپوشید. چرم نه تنها از پوست شما در برابر گرمای جوش محافظت می کند، بلکه از پوست شما در برابر اشعه ماوراء بنفش تولید شده توسط جوش نیز محافظت می کند. اگر قرار است هر مقدار جوشکاری را برای بیش از یک یا دو دقیقه انجام دهید، باید آن را بپوشانید زیرا سوختگی اشعه ماوراء بنفش به سرعت اتفاق می افتد!

  اگر قرار نیست چرم بپوشید، حداقل از دستکش نخی استفاده کنید. الیاف پلاستیکی مانند پلی استر و ابریشم در تماس با فلز مذاب ذوب می شوند و شما را می سوزانند. از کفش های باز که پاهای شما را به طور کامل نمی پوشانند استفاده نکنید. فلز داغ اغلب مستقیماً روی زمین می افتد و پا را از طریق سوراخ های بالای کفش می سوزاند. فلز آب شده + پلاستیک ذوب شده ممکن است بر روی پا بریزد پس اگر کفش یا چکمه چرمی دارید، آن را بپوشید و یا کفشی بپوشید غیر قابل اشتعال باشد تا از این امر جلوگیری کنید. جوشکاری را در مکانی با تهویه مناسب انجام دهید زیرا جوشکاری بخارهای خطرناکی ایجاد می کند که نباید آن را استنشاق کنید. اگر می خواهید برای مدت طولانی جوشکاری کنید، از ماسک استفاده کنید.

  مراحل ایمنی در حین جوشکاری CO2

  نور تولید شده توسط هر نوع جوشکاری قوس الکتریکی بسیار روشن است. اگر از خود محافظت نکنید، مانند آفتاب چشم و پوست شما را می سوزاند. اولین چیزی که هنگام جوشکاری به آن نیاز دارید ماسک جوشکاری است. اگر فکر می کنید که زیاد با فلز کار خواهید کرد، بهتر است از ماسک جوش اتوماتیک تیره استفاده کنید. ماسک های دستی از شما می خواهند که سر خود را پشت آن پنهان کنید یا باید از دست آزاد خود برای برداشتن ماسک استفاده کنید در صورتی که ماسک اتوماتیک به شما این امکان را می دهد که از هر دو دست خود برای جوشکاری استفاده کنید و نگران ماسک نباشید. محافظت از دیگران در برابر نور را نیز در نظر بگیرید و در صورت امکان از صفحه جوش برای ایجاد محیط اطراف خود استفاده کنید.

  اگر می خواهید از مزایا و درآمد بالای آموزش جوشکاری co2 بهره مند شوید حتما دوره جوشکاری co2 را در یک آموزشگاه معتبر سپری کنید تا مهارت های آموزش جوشکاری co2 را به صورت تمام و کمال فرا بگیرید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • ابوالفضل گفت: پاسخ

   سلام واسه گرفتن مدرک جوشکاری co2 می‌بایست حتما پایان خدمت داشت

   • میثم قنبری گفت: پاسخ

    سلام دوست عزیز
    برای گرفتن مدرک جوشکاری فنی حرفه ای نیازی به داشتن پایان خدمت نمی باشد.

  • احمد گفت: پاسخ

   سلام
   طول دوره آموزش جوش co2 چند روزه است

   • میثم قنبری گفت: پاسخ

    سلام دوست عزیز
    به صورت میانگین دو هفته به طول می کشد. از شنبه تا چهارشنبه

  • فرید گفت: پاسخ

   سلام افراد شاغل چگونه می توانند دردوره آموزش جوشکاری CO2 شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    افراد شاغل می توانند دوره آموزش جوشکاری CO2 را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام در کلاس جوشکاری CO2 جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله در دوره جوشکاری CO2 جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود.

  • شهاب گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره آموزش جوشکاری CO2 شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره جوشکاری CO2 شروع می شود.

  • کوروش گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را جهت ثبت نام در دوره آموزش جوشکاری CO2 دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره جوشکاری CO2 را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • پیمان گفت: پاسخ

   سلام فرآیند جوشکاری در دوره آموزش جوشکاری CO2 به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    فرایند جوشکاری به صورت اتوماتیک و نیمه اتوماتیک می باشد.

  • رامین گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره آموزش جوشکاری CO2 مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله پس از اتمام دوره آموزش جوشکاری CO2 مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • سامان گفت: پاسخ

   سلام در دوره آموزش جوشکاری co2، جوشکاری MAG هم آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    جوشکاری با هر دو روش در دوره آموزش جوشکاری CO2 آموزش داده می شود.

  • بیژن گفت: پاسخ

   سلام نحوه نام گذاری سیم جوش های جوشکاری GMAW جزء مباحث دوره آموزش جوشکاری CO2 است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله جزء مباحث دوره جوشکاری CO2 و به صورت کامل آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 11,100,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 7,800,000 تومان