آموزش نصب ضبط و باند خودرو

آموزش نصب ضبط و باند خودرو که یکی از زیر شاخه های برق خودرو می باشد که از طرفداران بسیاری خصوصا در میان افرادی که دارای خودرو می باشند، برخوردار است. در دوره نصب سیستم صوتی خودرو پس از اینکه با برق خودرو آشنایی کامل پیدا کردید، طرز نصب ضبط، باند، آمپلی فایر و باند ماشین را به صورت مرحله به مرحله خواهید آموخت.

سیستم صوتی اتومبیل شامل اجزای متفاوتی می باشد. ساب ووفر، آمپلی فایر، انواع باند میدرنج، فابریکی و طاقچه ای از جمله این اجزا می باشد. تنظیم کردن فرکانس برای هریک از این اجزا نیازمند کسب اطلاعات می باشد که در این دوره هر یک به صورت مجزا توسط اساتید حرفه ای و کارآزموده تدریس خواهد شد.

با توجه به این ضبط و باند خودرو یکی از اجرایی است که بیشتر جهت سرگرمی سرنشینان مورد استفاده قرار می گیرد، باید بگوییم که  یک ضبط خوب می تواند تا چندین ساعت خصوصا در مسیر های طولانی موجب سرگرمی شما گردد. لازم به ذکر است هر فردی که دارای خودرو است، می بایست اطلاعاتی هر چند مبتدی در رابطه با نصب و رفع مشکل در ضبط و باند خودروی خود کسب نماید.

لذا توصیه می نماییم اگر قصد دارید به عنوان نصاب ضبط ماشین وارد بازار کار شوید، یا حتی اگر تمایل دارید در این زمینه اطلاعاتی را کسب نمایید، در این دوره عملی شرکت نموده و در کمترین زمان در آموزشگاه فنی برق به تمام سوالاتی که در ذهن خود دارید پاسخ دهید. دوره نصب ضبط و باند به شرایط خاصی نیاز ندارد و می توانید در هر شرایط با هر محدوده سنی در آن ثبت نام نمایید.

معرفی دوره نصب ضبط و باند خودرو

پادکست معرفی کلاس نصب ضبط و باند خودرو

اطلاعات دوره نصب ضبط و باند خودرو

نام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو شهریه دوره 2,600,000 تومان مدت دوره 2 هفته زمان دوره 10 ساعت
زمان شروع دوره 1403/02/29 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد جهانگیری نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش نصب ضبط و باند خودرو نام دوره
3,700,000 تومان : شهریه نصب ضبط و باند خودرو
2,600,000 تومان : شهریه نصب ضبط و باند خودرو با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس نصب ضبط و باند خودرو

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره نصب ضبط و باند خودرو

 • آشنایی با مفاهیم نصب تنظیم و سیستم صوتی
 • آموزش نصب ضبط و باند خودرو با دو اسپیکر
 • آموزش تنظیمات صحیح تمام منوهای انواع رادیو پخش ها به همراه دو اسپیکر و یک ساب ووفر در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو
 • آموزش نصب آمپلی فایر اتومبیل
 • آموزش ست کردن دو ساب ووفر و دو اسپیکر
 • آموزش سیم کشی برای بلندگو ها و مسیرهای عبور سیم
 • آشنایی با مفاهیم LPF و HPF
 • آموزش عبور دادن کابل RCA از پخش به سمت آمپلی
 • آموزش نصب خازن با توجه به سیستم نصب شده روی خودرو
 • آموزش نصب میدرنج
نمایش تمام سرفصل ها
 • معرفی برندهای حرفه ای موجود بازار ایران در زمینه سیستم صوتی
 • آموزش نحوه تنظیم ضبط ماشین برای صدای شفاف تر
 • آموزش تنظیمات صحیح رادیو پخش و اکو لایزر برای صدای قویتر و مطلوب تر
 • آموزش نصب آمپلی فایرهای چهار کانال آموزش نصب ساب باکس در صندوق خودرو
 • آموزش نصب تویتر و سوپر تویتر
 • آموزش نصب ضبط و باند اتومبیل
 • آموزش نحوه ست کردن آمپلی و اسپیکر با توجه به وات RMS
 • آموزش تنظیم کردن آمپلی برای نتیجه دلخواه
 • آموزش نصب ساب ووفر و باکس آماده
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس نصب ضبط و باند خودرو

کلاس تئوری نصب ضبط و باند خودرو

کلاس عملی نصب ضبط و باند خودرو

کارگاه دوره نصب ضبط و باند خودرو

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش برق خودروآموزش کولر و تهویه مطبوع خودروآموزش نصب دزدگیر خودروآموزش نصب ضبط و باند خودروآموزش مالتی پلکس خودروآموزش تنظیم موتور خودرو


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس نصب ضبط و باند خودرو

  سوالات عمومی


  ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره نصب ضبط و باند خودرو مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره نصب ضبط و باند خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره نصب ضبط و باند خودرو بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره نصب ضبط و باند خودرو شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام کلاس نصب ضبط و باند خودرو شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن : ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره نصب ضبط و باند خودرو ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره نصب ضبط و باند خودرو توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره نصب ضبط و باند خودرو مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره نصب ضبط و باند خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ: افراد شاغل می توانند دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ: بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره نصب ضبط و باند خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره نصب ضبط و باند خودرو مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام کلاس نصب ضبط و باند خودرو کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا در دوره نصب ضبط و باند خودرو نصب مانیتور پشت صندلی هم آموزش میدهید؟

  پاسخ: بله در دوره آموزش نصب ضبط و باند نصب خودرو مانیتور پشت صندلی و نصب مانیتور آفتاب گیر آموزش داده می شود

  2-دوره نصب ضبط و باند خودرو هر چند وقت یک بار برگزار می‌شود؟

  پاسخ: این دوره در ماه 3 بار برگزار می‌شود برای هماهنگی با کارشناسان مجتمع فنی تماس بگیرید.

  3-دوره نصب ضبط و باند خودرو به صورتی هست که ما بتوانیم بعد از آن کار کنیم ؟

  پاسخ: دوره نصب ضبط و باند خودرو عملی برگزار می‌شود و شما می توانید وارد بازار کار شوید در صورت مشکلات احتمالی توسط اساتید به صورت رایگان پشتیبانی خواهید شد

  4-آیا نصب خازن در کلاس نصب ضبط و باند خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله نصب خازن به صورت عملی در دوره نصب ضبط و باند خودرو آموزش داده می شود.

  5-آیا نصب ضبط و باند بر روی خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: خیر به علت محدودیت فضا آموزش بر روی ماکت های شبیه سازی شده می باشد.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری حرفه شرکت در دوره نصب ضبط و باند خودرو می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش نصب ضبط و باند خودرو در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در این دوره موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  حرفه نصب ضبط و باند خودرو

  یکی از لوازمی که آرامش، هیجان، تفریح و لذت را برای مسافران به ارمغان می آورد، سیستم صوتی است. ضبط و باند در میان مردم به خصوص جوانان که نصب آن یکی از اولین کارهای بعد از خرید ماشین است، طرفداران زیادی دارد. بر همین اساس بسیاری از افراد ضبط و نصب باند را به عنوان شغل انتخاب می کنند و از آن درآمد کسب می کنند.

   

  آموزش آنلاین نصب ضبط و باند خودرو

  حتما تا به حال به آموزش آنلاین نصب ضبط و باند خودرو فکر کرده اید و نسبت به شرکت در دوره حضوری دچار شک و تردید شده اید. اما آیا آموزش آنلاین نصب ضبط و باند خودرو روش مناسبی برای یادگیری نصب سیستم صوتی ماشین می باشد؟

  باید اشاره کنیم که فراگیری نصب ضبط و باند خودرو نیازمند آموزش عملی، تمرین و تکرار است که مشخصا از طریق انجام عملی نصب ضبط و باند خودرو امکان یادگیری تخصصی آن را دارید. در نظر داشته باشید که دوره آنلاین نصب ضبط و باند خودرو به صورت عملی نمی باشد و کارآموزان امکان دریافت مطالب آموزشی را به خوبی ندارند و از مزایای کلاس نصب ضبط و باند خودرو بهره نمی برند. بنابراین، اگر شناخت و اطلاعاتی در رابطه با نصب سیستم صوتی ماشین ندارید، پیشنهاد ما به شما شرکت در دوره نصب ضبط و باند خودرو به صورت حضوری می باشد.

  بهترین آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو در تهران

  آموزشگاه نصب ضبط و باند فنی برق یکی از معتبرترین مراکز برای آموزش این دوره می باشد. در این آموزشگاه تمامی آموزش ها به صورت عملی و 100% تضمینی انجام می شود. مجتمع فنی برق دارای کارگاه هایی است که هنرجو در آن کار گروهی و عملی انجام می دهد و با تمرین و تکرار آموخته ها و همچنین نظارت استاد بر فعالیت کارآموزان، میزان بالایی از یادگیری دوره نصب ضبط و باند خودرو حاصل می شود.

  مجتمع فنی برق علاوه بر آموزش دوره نصب ضبط و باند خودرو، برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو، آموزش انژکتور و دیاگ خودرو، آموزش تعمیرات ایسیو و غیره می باشد، در صورت علاقه به فراگیری هر یک از مشاغل فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  مراکز دیگری که در تهران از برگزار کننده این دوره هستند و توانسته اند رضایت کارآموزان را جلب کنند، آموزشگاه برق گستران و فنون برق می باشند که دوره نصب ضبط و باند خودرو را به صورت عملی برگزار می کنند.

  صفر تا صد سیستم صوتی ماشین

  جهت فراگیری صفر تا صد سیستم صوتی خودرو لازم است در دوره ای ثبت نام کنید که دارای سرفصل های کامل و جامعی باشد و تمامی موارد ذکر شده در سرفصل ها به صورت کاربردی و تخصصی به کارآموزان آموزش داده شود.

  با یادگیری صفر تا صد سیستم صوتی خودرو و با در دست داشتن مدرک و گواهینامه، می توانید جواز کسب بگیرید و با باز کردن یک مغازه، کسب و کاری برای خودتان راه بیندازید. در ضمن با شرکت در آزمون مدرک رسمی سازمان فنی حرفه ای، امکان دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای را خواهید داشت. در این صورت حتی اگر مهاجرت کنید این مدرک نشان دهنده مهارت شما خواهد بود و می توانید فرصت های شغلی خوبی را بدست بیاورید.

  دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

  اگر قصد دارید نصب ضبط و باند خودرو را به صورت اصولی و از صفر تا صد یاد بگیرید و پس از آن به عنوان نصاب حرفه ای در بازار کار این رشته به فعالیت مشغول شوید توصیه می کنیم دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در یک آموزشگاه حرفه ای ببینید.

  آموزشگاه فنی برق تهران یکی از بهترین آموزش نصب سیستم صوتی خودرو در تهران است که به صورت کاملا عملی نحوه نصب و تنظیمات سیستم صوتی بر روی انواع خودرو را آموزش می دهد.

  کلاس نصب ضبط و باند ماشین در این آموزشگاه مجهز به انواع تجهیزات برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. آموزش ها در دوره نصب ضبط و باند خودرو به صورت اصولی و از پایه شروع می شود. بنابراین اگر هیچ زمینه ای با برق خودرو و نحوه نصب ضبط و باند نگران یادگیری نباشید.

  بعد از آموزش مقدماتی برق خودرو، نقشه خوانی سیم کشی خودرو آموزش داده می شود. آموزش ها در دوره نصب ضبط و باند خودرو به گونه ای است که پس از اتمام کلاس نصب ضبط و باند خودرو بتوانید نصب ضبط های فلش خور و CD، نصب زنون، نصب دوربین دنده عقب، نصب باند بر روی درب ماشین، نصب باند فابریکی، نصب ساب ووفر، نصب آمپلی را به طور کامل یاد بگیرید.

  بازار کار نصب ضبط و باند خودرو

  از آنجایی که گوش دادن به موسیقی، پادکست، رادیو و سایر فایل‌های صوتی در هنگام رانندگی احساس خوبی را به شنودگان القا می کند و بسیاری اوقات از خستگی و خواب آلودگی راننده جلوگیری می کند. اکثر افراد بلافاصله پس از خرید خودرو اقدام به نصب ضبط و باند خودرو می کنند. بنابراین این موضوع نشان از بازار کار خوب این حرفه می دهد.

  زمینه های فعالیت در این حرفه مربوط به نحوه اتصال باند به ضبط خودرو، نصب، راه اندازی، عیب یابی، تعمیر یا تعویض سیستم صوتی خودرو می باشد. اگر قصد دارید وارد این حرفه شوید، بهتر است بدانید که هر چه بیشتر مهارت ها و توانایی های خود را ارتقا دهید، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. هوشمندی، تحویل به موقع کار مشتری، تبلیغات صحیح و واقعی (بدون اغراق)، قیمت مناسب، مشتری مداری، انتخاب مکان مناسب برای فروشگاه و بسیاری موارد دیگر می تواند تاثیر بسزایی در درآمد و شناخته شدن شما در بین مردم داشته باشد.

  مهمترین راه برای رسیدن به درآمد عالی در این حرفه گذراندن دوره نصب ضبط و باند خودرو می باشد که تمامی مهارت ها و اصول نصب ضبط و باند را با جزئیات کامل در اختیار علاقه مندان به این حرفه می گذارد، بنابراین این فرصت را از دست ندهید و همین الان نسبت به ثبت نام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو اقدام کنید.

  آموزش نصب ضبط و باند خودرو در تهران

  نصب ضبط و باند بر روی ماشین یکی از اقدامات رایجی است که معمولا بعد از خرید خودرو انجام می شود. کیفیت دستگاه پخش صدا در ماشین های دریافتی از کارخانه چندان مناسب نیست و این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد پس از خرید خودرو سیستم صوتی خود را تغییر داده و ضبط و باند مناسب تری بر روی خودرو نصب کنند.

  نصب سیستم صوتی خودرو مستلزم انجام مراحلی است و برای اینکه بتوانید این مراحل را به درستی انجام دهید لازم است نصب سیستم صوتی خودرو را به صورت تخصصی آموزش دیده باشید. برای آموزش طریقه نصب ضبط و باند خودرو شما می توانید کنار یک نصاب ضبط و باند شاگردی کنید و از این طریق نحوه نصب ضبط ماشین و سیستم صوتی را یاد بگیرید. همچنین می توانید در یک دوره نصب ضبط و باند خودرو ثبت نام کنید.

  اگر زمان برای شما اهمیت دارد و می خواهید به صورت اصولی و از پایه با نحوه نصب باند بر روی ماشین همچنین مراحل نصب ضبط خودرو آشنا شوید، شرکت در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو آن هم در یک آموزشگاه تخصصی انتخاب هوشمندانه ای است.

  آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

  نصب سیستم صوتی خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. سیستم های صوتی خودرو از اجزای گوناگونی از قبیل: ساب، آمپلی فایر، بلندگو، کامپوننت، توییتر، میدرنج، اکولایزر. نصب هر یک از این اجزا تخصصی بوده علاوه بر این برای بهره مندی از صدای مناسب لازم است تا تنظیماتی را روی آنها انجام دهید. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی نحوه نصب سیستم صوتی خودرو می پردازیم، در دوره آموزش نصب سیستم صوتی ماشین به صورت کاملا عملی این مراحل آموزش داده می شود.

  مرحله اول: طراحی نقشه نصب سیستم صوتی ماشین

  نقشه نصب سیستم صوتی ماشین اولین و یکی از مهم ترین مراحل برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. بنابراین در اولین قدم با توجه به نوع ماشین و سیستمی که قصد نصب روی آن را دارید نقشه نصب سیسم صوتی را طراحی کنید. طراحی این نقشه به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتر ضبط و باند را بر روی خودرو نصب کنید.

  مرحله دوم: خریداری قطعات مناسب با خودرو

  بعد از طراحی نقشه نوبت آن است که قطعات و اجزا مورد نیاز خریداری شود. توجه داشته باشید که اجزا خریداری شده با خودرو شما سازگاری داشته باشند. به طور مثال دریچه استریو در برخی از خودرو کوچک است بنابراین به مواردی از این قبیل توجه داشته باشید.

  مرحله سوم: نصب سیستم صوتی بر روی خودرو

  برای نصب ضبط بر روی خودرو ابتدا لازم است فریم ضبط خودرو را باز کنید. بعد از آن کانکتورهای پشت سیستم صوتی را جدا کنید اگر کانکتوری نبود انتهای سیم را لخت کنید. حالا نوبت آن است که سیم اتصال به زمین را به ماشین وصل کنید. معمولا در خودرو مکانی وجود دارد که به عنوان اتصال به زمین در نظر گرفته می شود این سیم را به این محل نصب کنید. اگر در خودرو شما سیم اتصال به زمین وجود نداشت این سیم را به یک جسم رسانا وصل کنید.

  برای عبور سیم ها، لاستیکی که دور درب شاگرد است را جدا کنید. حالا نوبت آن است که اتصالات را محکم کنید. برای این کار فیوز را داخل سیم برق کرده و اتصالات را محکم کنید. با توجه به اندازه فیوز آن را در کاپوت یا جای دیگری قرار دهید. توصیه میکنیم برای آن که سیستم صوتی ماشین آسیب نبیند فیوز را به باتری خودرو نزدیک تر کنید.

  نصب ساب ووفر، آمپلی، تیوتر برخی از دیگر تجهیزاتی است که بایستی با طریقه نصب آنها آشنا شوید. در دوره آموزش نصب ضبط و باند ماشین به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • ساسان گفت: پاسخ

   سلام،اموزش انلاین یاغیرحضوریم دارین

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام منظور از تضمینی بودن دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو چیست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    منظور این است که در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در کلاس نصب ضبط و باند خودرو بعدی شرکت کنید.

  • امیرحسین گفت: پاسخ

   سلام در پایان دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام کلاس نصب ضبط و باند خودرو کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • پارسا گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام کلاس نصب ضبط و باند خودرو شروع می شود.

  • سهیل گفت: پاسخ

   سلام افراد شاغل چگونه می توانند در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    افراد شاغل می توانند دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • کوروش گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله پس از اتمام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • علیرضا گفت: پاسخ

   سلام در دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو نصب مانیتور پشت صندلی هم آموزش می دهید؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله در دوره آموزش نصب ضبط و باند نصب خودرو مانیتور پشت صندلی و نصب مانیتور آفتاب گیر آموزش داده می شود.

  • هاشمی گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو هر چند وقت یک بار برگزار می‌شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو در ماه 3 بار برگزار می‌شود برای هماهنگی با کارشناسان مجتمع فنی تماس بگیرید.

  • حسنی گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو به صورتی هست که ما بتوانیم بعد از آن کار کنیم ؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو به صورت کاملا عملی برگزار می‌شود و شما می توانید به راحتی وارد بازار کار شوید. در صورت مشکلات احتمالی توسط اساتید به صورت رایگان پشتیبانی خواهید شد.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 3,700,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 2,600,000 تومان