آموزش سوپاپ تراشی

آموزش سوپاپ تراشی از دیگر شاخه‌ های مهم رشته‌ آموزش تراشکاری قطعات خودرو می‌ باشد. رفع ایرادات و خرابی سوپاپ، سر سیلندر و پیستون به عنوان قطعات اصلی موتور اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین برای یادگیری اصولی و حرفه ای سوپاپ تراشی نیاز به گذراندن دوره سوپاپ تراشی در آموزشگاه معتبر داریم.

آموزشگاه سوپاپ تراشی فنی برق این دوره را زیر نظر اساتید متخصص و با تجربه با استفاده از تجهیزات کامل و بروز به صورت عملی برگزار می‌کند.

دوره آموزش سوپاپ تراشی پیش نیاز ندارد و این دوره از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می‌شود. همچنین شرکت در این دوره محدودیت خاصی ندارد و برای افراد در سنین 12 سال به بالا بلامانع است.

آموزش تراشکاری سر سیلندر، میل لنگ تراشی،حدیده‌ کاری، تعویض پیستون، نحوه کف تراشی سرسیلندر، سنگ زنی سوپاپ از سر فصل‌ های آموزشی مهم این دوره است که به طور مفصل آموزش داده می‌ شود.

جمع کردن سرسیلندر به طور کامل، در آوردن پیچ بریده شده در تمام قطعات خودرو، تراش دیسک چرخ و کاسه چرخ، نحوه برقوی سوپاپ از دیگر سر فصل‌ های آموزشی دوره سوپاپ تراشی است که به طور کامل در ادامه مطالب ذکر شده است.

دوره تراشکاری سوپاپ و پیستون در آموزشگاه فنی برق ویژه بازار کار برگزار می‌ گردد و کارآموزان بعد از پایان دوره به راحتی می‌ توانند وارد بازار کار شوند و در صورت برخورد با مشکل از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه استفاده کنند.

آموزش تعمیر گیربکس دستی، آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک از دوره‌ های مرتبط با این دوره هستند که کارآموزان عزیز برای ارتقا شغلی و درآمد خود می‌توانند این دوره‌ها را نیز طی کنند.

دوره صفر تا صد آموزش سوپاپ تراشی در مجتمع فنی برق به دو صورت فشرده ( مناسب کارآموزان شهرستان) غیر فشرده ( مناسب افراد ساکن تهران و شاغل) برگزار می‌گردد. برگزاری کلاس به صورت خصوصی متناسب با زمان دلخواه کاراموز با هماهنگی با استاد نیز امکان پذیر می‌باشد.

دریافت مدرک معتبر آموزشگاه و مدرک فنی حرفه ای و بین المللی آموزش سوپاپ و سیلندر تراشی با قبولی در آزمون فنی حرفه ای از مزایای شرکت در کلاس‌های آموزشی مجتمع فنی برق است.

معرفی دوره سوپاپ تراشی

اطلاعات دوره سوپاپ تراشی

نام دوره آموزش سوپاپ تراشی شهریه دوره 9,800,000 تومان مدت دوره 1 ماه زمان دوره 25 ساعت
زمان شروع دوره 1403/03/26 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد نیک نفس نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 4 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه سوپاپ تراشی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش سوپاپ تراشی نام دوره
14,000,000 تومان : شهریه سوپاپ تراشی
9,800,000 تومان : شهریه سوپاپ تراشی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس سوپاپ تراشی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره سوپاپ تراشی

 • آموزش صفر تا صد آب بندی سوپاپ
 • آموزش کف تراشی سرسیلندر در دوره سوپاپ تراشی
 • آشنایی صفر تا صد تراشکاری قطعات خودرو
 • آشنایی با چگونگی بوش زدن محل قرار گرفتن پیچ سرسیلندر
 • آموزش تراش فلاویل، دیسک و کاسه چرخ
 • آموزش صفر تا صد شیم گیری و شیم بندی سرسیلندر
 • آموزش تعویض سیت گیت یا کاید سوپاپ
 • آموزش سرویس و تعمیر تایپیت هیدرولیکی
 • آموزش نحوه قلاویزکاری و حدیده کاری
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش نحوه سنگ زدن سوپاپ
 • آموزش نحوه تست کردن کف تراشی سرسیلندر
 • آموزش برقوی و تراش گیت سوپاپ
 • آموزش تعویض پیستون در دوره سوپاپ تراشی
 • آموزش کار با دستگاه های اندازه گیری تراش، کولیس و میکرومتر
 • آموزش کامل طریقه جمع کردن سرسیلندر
 • آشنایی چگونگی نحوه بیرون آوردن پیچ بریده شده در تمام قطعات خودرو
 • آشنایی نحوه رزوه زدن با کمک گرفتن از دستگاه تراش
 • آموزش نحوه بوش ثابت و هرکوئل
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس سوپاپ تراشی

کلاس تئوری سوپاپ تراشی

کلاس عملی سوپاپ تراشی

کارگاه دوره سوپاپ تراشی

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مکانیک خودروسرامیک و ریکاوری رنگ خودروآموزش صافکاری خودروآموزش نقاشی خودرولیسه گیری و ایر براش خودروآموزش سوپاپ تراشی


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس سوپاپ تراشی

  سوالات عمومی


  ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش سوپاپ تراشی مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره سوپاپ تراشی مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره سوپاپ تراشی چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در کلاس سوپاپ تراشی بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره سوپاپ تراشی شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره سوپاپ تراشی شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش سوپاپ تراشی را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن : ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره سوپاپ تراشی ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه سوپاپ تراشی دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره سوپاپ تراشی توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره سوپاپ تراشی مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در کلاس سوپاپ تراشی شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند کلاس سوپاپ تراشی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش سوپاپ تراشی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره سوپاپ تراشی می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا دوره آموزش سوپاپ تراشی پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: خیر دوره آموزش سوپاپ تراشی پیش نیازی ندارد..

  2- آیا نحوه سنگ زدن سوپاپ نیز در دوره آموزش سوپاپ تراشی داده می شود؟

  پاسخ: بله سنگ زدن سوپاپ به طور کامل در دوره سوپاپ تراشی آموزش داده می شود.

  3- آیا جمع کردن سر سیلندر در کلاس سوپاپ تراشی آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله نحوه جمع کردن سرسیلندر به طور کامل در دوره سوپاپ تراشی آموزش داده میشود.

  4- آیا در دوره سوپاپ تراشی رزوه زدن هم آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله رزوه زدن با دستگاه تراش در دوره سوپاپ تراشی به طور کامل آموزش داده می شود.

  5- تعویض پیستون در کلاس سوپاپ تراشی آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله این موضوع جزء مباحث دوره سوپاپ تراشی است.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری سوپاپ تراشی شرکت در دوره سوپاپ تراشی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش سوپاپ تراشی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش سوپاپ تراشی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش سوپاپ تراشی

  آموزشگاه فنی برق یکی از معتبرترین مراکز آموزش سوپاپ تراشی است که به صورت تخصصی و با سال ها سابقه دوره سوپاپ تراشی را برگزار می کند. جامعیت دوره سوپاپ تراشی در این مرکز شیوه آموزش سوپاپ تراشی به صورت عملی موجب شده تا نه تنها دوستداران به آموزش سوپاپ تراشی در تهران در دوره سوپاپ تراشی این مرکز ثبت نام کنند. بلکه همه ساله کارآموزان بسیاری از شهرهای مختلف از جمله کرمان، بوشهر، زنجان، اصفهان، قم و دیگر شهرهای کشورمان در مرکز آموزش سوپاپ تراشی فنی برق ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده می کنند.

   

  بهترین آموزشگاه سوپاپ تراشی

  سوالی که برای علاقه مندان به این حرفه پیش می آید این است که برای آموزش سوپاپ تراشی به کدام یک از آموزشگاه های برگزارکننده این دوره مراجعه کنند؟ ما به شما آموزشگاه فنی برق که یکی از معتبرترین آموزشگاه های فنی می باشد، را معرفی می کنیم که با توجه به کاربردی بودن این حرفه، دوره آموزش سوپاپ تراشی را به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب برگزار می کند. کارآموزان در طول دوره آموزش سوپاپ تراشی با کف تراشی، شیم گیری و شیم بندی، بوش زدن سر سیلندر، جمع کردن سرسیلندر و سنگ زدن آشنا می شوند و در پایان دوره مدرک فنی حرفه ای سوپاپ تراشی را دریافت می کنند. توجه داشته باشید به دلیل جامع و کامل بودن دوره آموزش سوپاپ تراشی در آموزشگاه فنی برق به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و کسب درآمد بالایی را تجربه کنید. برای اینکه کیفیت کار خود را در زمینه سوپاپ تراشی بالا ببرید لازم است در یک آموزشگاه معتبر، دوره سوپاپ تراشی را بگذرانید. زیرا لازمه آموزش سوپاپ تراشی وجود کارگاه های مجهز و اساتید مجرب می باشد. بنابراین فرصت را از دست ندهید و در آموزشگاه معتبر فنی برق دوره سوپاپ تراشی را بگذرانید.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره برق خودرو ، دوره تعمیرات ایسیو، آموزش جلوبندی سازی خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  آموزش سوپاپ تراشی فنی حرفه ای

  مجتمع فنی برق دوره سوپاپ تراشی را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و با اخذ مجوز از این سازمان برگزار می کند. کلیه سرفصل های آموزشی در این مجموعه متناسب با سرفصل های فنی حرفه ای و با توجه به نیازهای بازارکار تدوین شده است. شما در صورت شرکت و ثبت نام در دوره سوپاپ تراشی مجتمع فنی برق تهران از صفر تا صد با این حرفه آشنا می شوید و در پایان دوره سوپاپ تراشی، می توانید آماده ورود به بازار کار شوید. دوره آموزش سوپاپ تراشی برای کلیه علاقه مندان به این شغل، افرادی که با سوپاپ تراشی آشنایی دارند اما می خواهند در این رشته حرفه ای شوند، دیگر رشته های مرتبط با سوپاپ تراشی مناسب است. با شرکت در دوره سوپاپ تراشی ضمن یادگیری و تسلط در این رشته از یک مدرک معتبر دو زبانه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد نیز بهره مند می شوید.

  هزینه آموزش سوپاپ تراشی

  هزینه آموزش سوپاپ تراشی در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش سوپاپ تراشی را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به دوره سوپاپ تراشی در نظر گرفته است تا کارآموزان به پرداخت حداقل هزینه آموزش سوپاپ تراشی، این حرفه را فرا بگیرند.

  کلاس سوپاپ تراشی

  کلاس سوپاپ تراشی که در مجتمع فنی برگزار می شود شامل آموزش سنگ زدن، کف تراشی، شیم گیری و شیم بندی، بوش زدن سر سیلندر، جمع کردن سرسیلندر اشاره کرد. همچنین کارآموزان کلاس سوپاپ تراشی، آموزش کف تراشی سرسیلندر را نیز فرا می گیرند که باعث می شود مهارت های کارآموزان افزایش یابد. توجه داشته باشید که کلاس سوپاپ تراشی به صورت کاملا عملی، تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود. این موارد باعث می شود کارآموزان پس از پایان کلاس سوپاپ تراشی به راحتی و با تسلط کامل در سوپاپ تراشی وارد بازار کار شوند.

  آموزش رایگان سوپاپ تراشی

  سوپاپ تراشی یک کار تخصصی فنی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد. سوپاپ ها از قطعات مهم در خودرو هستند، به همین علت است که باید سوپاپ تراشی با دقت و مهارت خاص انجام شود، بنابراین اشتباه یا بی احتیاطی در این زمینه می تواند به سایر قطعات آسیب برساند. بسیاری از مراکز، آموزش رایگان سوپاپ تراشی ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار سوپاپ تراشی شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان سوپاپ تراشی راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی و گذرا آموزش داده می شود، از طرفی دیگر در این روش آموزشی نمی توانید تمرین و کار عملی انجام دهید. در نظر داشته باشید که سوپاپ تراشی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر بتوانید آموزش و هزینه تعمیرات اولیه کلاس سوپاپ تراشی را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  آموزش آنلاین سوپاپ تراشی

  آموزش آنلاین سوپاپ تراشی روش مناسبی برای آموزش سوپاپ تراشی نمی باشد زیرا فراگیری سوپاپ تراشی نیازمند آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی سوپاپ تراشی می توانید سوپاپ تراشی را به صورت تخصصی یاد بگیرید و به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید. در نظر داشته باشید در کلاس سوپاپ تراشی آنلاین آموزش ها به صورت عملی برگزار نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مطالب آموزشی را به درستی ندارند و بهره ای که باید از کلاس سوپاپ تراشی ببرند را نمی برند.

  بنابراین، اگر در ابتدای راه هستید و در مورد سوپاپ تراشی اطلاعاتی ندارید، توصیه می کنیم ابتدا یک دوره آموزشی حضوری و تخصصی سوپاپ تراشی را برای یادگیری سپری کنید و سپس جهت پیشرفت و بروزرسانی دانش خود کلاس سوپاپ تراشی را به صورت آنلاین و غیر حضوری بگذرانید.

  چگونگی بازار کار سوپاپ تراشی

  با توجه به اینکه بیشتر قطعات موجود در خودروهای داخلی مونتاژ شده اند و از کیفیت خوبی برخوردار نیستند، پس از استفاده کوتاه مدتی معیوب می شوند و افراد ناچار به تعمیر یا تعویض قطعات می شوند. از طرفی به دلیل وجود تراکم بالای خودرو در کشور و کم بودن افراد با تجربه در این زمینه، این حرفه می تواند یکی از پردرآمد ترین شغل ها باشد. در صورتی که بتوانید دوره آموزش سوپاپ تراشی را در آموزشگاه معتبر فنی برق بگذرانید و مهارت کافی در این حرفه را کسب کنید، با ورود به این شغل امکان این را دارید، کسب درآمد بالایی را تجربه کنید.

  سرمایه اولیه سوپاپ تراشی

  اگر می خواهید حرفه سوپاپ تراشی را شروع کنید باید دوره سوپاپ تراشی را بگذرانید که نیاز به سرمایه کمی دارد. در صورتی که قصد دارید مستقل کار کنید پس از گذراندن دوره سوپاپ تراشی باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید. در غیر این صورت می توانید در تعمیرگاه های سوپاپ تراشی به صورت درصدی کار کنید.

  درآمد سوپاپ تراشی

  درآمد سوپاپ تراشی مانند بسیاری از مشاغل آزاد ثابت نیست و طبق تحقیقات بین 10 تا 20 میلیون تومان در ماه است که به دلیل بازار کار خوب، پتانسیل کسب درآمد بالایی دارد، فقط باید در این حرفه مهارت داشته باشید و بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنید. همچنین شناخته شدن و مشتری مداری شما در این حرفه و مکانی برای سوپاپ تراشی نیز موثر است.

  چگونگی کسب مهارت در سوپاپ تراشی

  از دو طریق می توانید به مهارت های خوبی در این حرفه دست پیدا کنید، اولی استخدام به عنوان کارآموز در کارگاه های سوپاپ تراشی که برای افرادی که می خواهند هر چه سریعتر وارد بازار کار شوند مناسب نیست زیرا آموزش سوپاپ تراشی با این روش زمان زیادی می برد. راه دوم ثبت نام در دوره سوپاپ تراشی است. با شرکت در کلاس سوپاپ تراشی در مدت زمان کوتاه و زیر نظر اساتید مجرب و کسب مهارت کافی و همچنین اخذ مدرک فنی حرفه ای در کمترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید و به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

  آموزش سرسیلندر تراشی

  برش سرسیلندر با کاهش فضای محفظه احتراق باعث افزایش نسبت تراکم موتور و در نهایت افزایش قدرت موتور می شود. زمانی که سرسیلندر ماشین شما خم شده یا دچار نقص شده است، باید پولیش سرسیلندر انجام دهید.

  در واقع سرسیلندر یکی از اجزای اصلی خودرو است. که برای انجام وظایف خود در بالای موتور قرار می گیرد و قطعات دیگری مانند سوپاپ و منیفولد در بالای آن قرار می گیرد. لازم به ذکر است که هرگونه نقص در عملکرد این قطعه باعث کاهش کارایی موتور می شود.

  نکات مهم کف تراشی سرسیلندر

  • هنگام افزایش نسبت تراکم موتور باید دقت شود. زیرا افزایش بیش از حد باعث افزایش میزان سوخت مضر می شود.
  • فرآیند پرداخت سر سیلندر باید با مهارت و دقت بالایی انجام شود. زیرا نقص در عملکرد آن علاوه بر کاهش راندمان خودرو می تواند به سایر قطعات نیز آسیب برساند.
  • در صورت افزایش نسبت تراکم موتور، استفاده از سوخت با عدد اکتان بیشتر ضروری است.
  • به دلیل حساسیت بالای چرخش سر سیلندر؛ به یاد داشته باشید که این کار را به فردی با تجربه و مهارت بسپارید.
  • بین دو قسمت سرسیلندر و موتور قسمتی به نام واشر سرسیلندر قرار دارد. لازم است هر چند وقت یکبار آن را بررسی کنید تا از سالم بودن آن مطمئن شوید یا آن را تعویض کنید.
  • استفاده از واشر سرسیلندر بی کیفیت به سرسیلندر آسیب می رساند.
  • چرخاندن سرسیلندر بدون نیاز به انجام آن قطعه و صرفاً برای افزایش دور موتور، گاهی اوقات نتیجه معکوس می دهد و می تواند قدرت موتور را کاهش دهد.

  هزینه کف تراشی سرسیلندر

  هزینه کف تراشی سرسیلندر به عوامل مختلفی بستگی دارد و به همین دلیل نمی توان قیمت ثابت و مشخصی برای آن ارائه کرد. مهمترین عوامل موثر بر هزینه چرخش سرسیلندر عبارتند از:

  • نوع خودرو
  • طول عمر خودرو
  • سال تولید خودرو
  • طول عمر سرسیلندر خودرو
  • تعداد مرتبه‌های تراشکاری
  • دستمزد تراشکار
  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • مهدی حسین زاده گفت: پاسخ

   سلام، وقت بخیر ،بنده cnc کار هستم تخصصی قالب سازی
   میخوام تراشکاری خودرو انجام بدم کلاسهای شما یعنی تو دوره سوپاپ تراشی صفر تا صد رو اموزش میده برای راه اندازی کار؟؟؟

   • hani teimoori گفت: پاسخ

    سلام، لطفا سرفصل های دوره را مطالعه نمایید یا با آموزشگاه تماس بگیرید.

  • مهدی حسین زاده گفت: پاسخ

   سلام، وقت بخیر ،بنده cnc کار هستم تخصصی قالب سازی
   میخوام تراشکاری خودرو انجام بدم کلاسهای شما صفر تا صد رو اموزش میده برای راه اندازی کار

  • علیرضا گفت: پاسخ

   سلام تو این دوره سیلندر تراشی و برقو زنی سیلندر و میلنگ تراشی هم گفته میشه یا ن

   • میثم قنبری گفت: پاسخ

    سلام دوست عزیز
    تمامی سر فصل های داخل سایت در دوره سوپاپ تراشی به مهارت جویان عزیز آموزش داده می شود.

  • ابوافضل گفت: پاسخ

   سلام ایا شما دوره میلنگ تراشی و سیلندر تراشی هم دارین؟؟؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    سیلندر تراشی در دوره سوپاپ تراشی آموزش داده می شود اما میلنگ تراشی خیر.

  • علی گفت: پاسخ

   سلام پس از ثبت نام کلاس سوپاپ تراشی چقدر طول میکشه تا دوره شروع بشه؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، کلاس سوپاپ تراشی شروع می شود.

  • علی گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی جهت شرکت در کلاس سوپاپ تراشی را دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله، کارآموزان شهرستانی می توانند کلاس سوپاپ تراشی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • شهاب گفت: پاسخ

   سلام در کلاس سوپاپ تراشی جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در دوره سوپاپ تراشی جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود.

  • رضا گفت: پاسخ

   سلام کلاس سوپاپ تراشی پیش نیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام خیر دوره آموزش سوپاپ تراشی پیش نیازی ندارد.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام نحوه سنگ زدن سوپاپ نیز در دوره سوپاپ تراشی داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله سنگ زدن سوپاپ به طور کامل در کلاس سوپاپ تراشی آموزش داده می شود.

  • محمدرضا گفت: پاسخ

   سلام جمع کردن سر سیلندر در کلاس سوپاپ تراشی آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله نحوه جمع کردن سرسیلندر به طور کامل در دوره سوپاپ تراشی آموزش داده می شود.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام در دوره سوپاپ تراشی رزوه زدن هم آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله رزوه زدن با دستگاه تراش در کلاس سوپاپ تراشی به طور کامل آموزش داده می شود.

  • سامان گفت: پاسخ

   سلام تعویض پیستون در کلاس سوپاپ تراشی آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله این موضوع جزء مباحث کلاس سوپاپ تراشی است.

  • مجید گفت: پاسخ

   سلام افراد شاغل چگونه می توانند در کلاس سوپاپ تراشی شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام افراد شاغل می توانند کلاس سوپاپ تراشی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • امیرعلی گفت: پاسخ

   سلام جزوه و فایل آموزشی دوره سوپاپ تراشی به کارآموزان ارائه می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در کلاس سوپاپ تراشی به کارآموزان جزوه وفایل آموزشی ارائه می شود.

  • مهدی گفت: پاسخ

   سلام تضمینی برای دوره سوپاپ تراشی وجود دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در کلاس سوپاپ تراشی بعدی شرکت کنید.

  • علی گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی برای دوره سوپاپ تراشی را دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام کارآموزان شهرستانی می توانند کلاس سوپاپ تراشی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • مصطفی گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره سوپاپ تراشی می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی کلاس سوپاپ تراشی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 14,000,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 9,800,000 تومان