دوره آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

دوره آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم که در مجتمع فنی برق برای علاقمندان به نان و صنایع غذایی برگزار می شود از پر طرفدارترین دوره های حضوری و عملی در ایران می باشد.

گرفتن مدرک فنی حفه ای نان حجیم یکی از مواردی است که به این افراد برای ثبت نام در کلاس نانوایی نان خجیم و نیمه حجیم انگیزه می دهد.
شناخت انواع نان، شناخت نوع آرد مناسب، یادگیری آنالیز وزن، نوع الک و نحوه مخلوط کردن این آدها برای تهیه خمیر، مقدار مخمر و خمیر ترش برای عمل آوری بهتر خمیر نان، شکل دهی به خمیر و تخمیر نهایی آن و در نهایت آموزش های پختن نان و سرد نمودن آن از جمله مباحثی است که در دوره نان حجیم و نیمه حجیم مانند نان همبرگر، ساندویچ، بروت چن، نانهای فانتزی و غیره فرا خواهید گرفت.

مدت زمان کلاس نانوایی حجیم و نیمه حجیم در فنی برق در حدود 40 ساعت است که قسمت اعظم این زمان تمرین و آموزش های عملی می باشد.

مرکز آموزشی فنی برق از بهترین آموزشگاه های نانوایی فنی حرفه ای تهران می باشد که تمامی تجهیزات موزد نیاز دوره را به تعداد در اختیار هنرجویان قرار می دهد و پس از گذراندن این دوره به کارآموزان مدرک معتبر اعطا می نماید.
همچنین در صورت قبولی در آزمون درون آموزشگاه، هنرجو برای دریافت مدرک معتبر بین المللی فنی حرفه ای به این سازمان معرفی می شود تا در آزمون تئوری و عملی آنجا شرکت نماید.

مدرس و استاد دوره تهیه و پخت نان در مجتمع فنی برق، سالها تجربه عملی و نظری در این رشته دارد و این باعث می شود آموزش ها به فراخور نیاز بازار تنظیم گردد.

این دوره مناسب همه آقایان و بانوان گرامی می باشد و نیاز به هیچ پیشنیازی ندارد. داشتن علاقه، انگیزه و پشتکار، کافی است که شما به یک نانوای فوق حرفه ای تبدیل شوید.

معرفی دوره دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

اطلاعات دوره دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

نام دوره آموزش دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم شهریه دوره 3,500,000 تومان مدت دوره 1 هفته زمان دوره 40 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس صمدلو نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 5 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم نام دوره
5,000,000 تومان : شهریه دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم
3,500,000 تومان : شهریه دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

 • انتخاب آرد مناسب براي توليد نان مورد نظر
 • انتخاب كميت و كيفيت مواد اوليه مناسب و مورد نياز براي تهيه خمير (آب، نمك، مخمر، خمير ترش و سـاير مواد)
 • تقسيم خمير آماده شده و چانه گيري
 • شكل دهي به خمير و تخمير نهايي و اهداف و روشهاي آن
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش الك كردن، توزين و مخلوط كردن آردها براي توليد نان مورد نظر
 • مباحث تهيه خمير و عمل آوري آن
 • تخمير مياني و اهداف و روشهاي آن
 • كنترل فرآيند پخت و سرد كردن نان حجیم و غیر حجیم
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

کلاس تئوری دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

کلاس عملی دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

کارگاه دوره دوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

فرم پیش ثبت نام


نظرات کارآموزان کلاسدوره پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

سوالات عمومی


آیا آموزش ها به صورت جضوری است؟

بله، این دوره به صورت کاملا حضوری برگزار می شود.

آیا این دوره پیشنیاز دارد؟

خیر، دوره صفر تا صد است و نیاز به پیشنیاز ندارد.

سوالات تخصصی


آیا پس از دوره می توانم وارد بازار کار شوم؟

این دوره به طور کامل مباحث و سرفصل های این رشته را پوشش می دهد و پس از اتمام کلاس خیلی زود می توانید در این حرفه مشغول شوید.

مدرک دوره معتبر است؟

بله، در صورت قبولی در ازمون، علاوه بر مدرک آموزشگاه می توانید مدرک فنی حفه ای معتبر بگیرید.

آموزشگاه تخصصی پخت نان حجیم و نیمه حجیم در تهران

نان در مدل، طعم و اندازه‌های مختلف تهیه می‌شود و مسلماً افرادی هستند که دوست دارند به دانش و اطلاعات خود در این زمینه بیفزایند و نان‌هایی را تهیه کنند که عطر و طعم بی‌نظیری داشته باشد. پخت نان کار سختی نیست، اما لازم است که نکات و اصولی مورد توجه قرار گیرد. یادگیری این اصول از آن حیث دارای اهمیت است که در صوت بی‌توجهی باعث خراب شدن بافت و طعم نان خواهد شد.

آموزش تخصصی صفر تا صد پخت نان حجیم و نیمه حجیم کارآموز را با شیوه پخت نان به شکلی درست و اصولی آشنا خواهد کرد. از آن جایی که تمایل افراد به سمت غذا‌های خانگی افزایش پیدا کرده است، پخت نان در خانه نیز بسیار مورد توجه خانم‌ها قرار گرفته و به فعالیتی جذاب برایشان تبدیل شده است.

هنرجویان علاقمند به پخت نان می‌توانند با ثبت نام در کلاس‌های نان حجیم و نیمه حجیم از رهنمود‌های ارزشمند اساتید ماهر که دارای تجربه کافی در حیطه پخت نان هستند، نهایت بهره را ببرند. نکاتی که توسط این اساتید بیان می‌شوند به کارآموز کمک می‌کند تا در پخت نانی با کیفیت به موفقیت دست یابد.

آموزشگاه تخصصی پخت نان حجیم و نیمه حجیم در تهران

آموزشگاه نانوایی حجیم و نیمه حجیم فنی برق

نان حجیم به نانی گفته می‌شود که دارای ضخامت بیش از ۵ سانتی‌متر بوده و فرآیند تخمیر را به طور کامل می‌گذراند و بعد از پخت نیز دارای یک بافت متخلخل و اسفنجی است. این نوع نان دارای ماندگاری بیشتری بوده و راحت‌تر نیز هضم و جذب می‌شود. نان باگت، نان ساندویچی و چاپاتا از جمله نان‌های حجیمی هستند که این روز‌ها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند. نان‌های حجیم و نیمه حجیم از ارزش غذایی بالایی برخوردارند و اثرات مطلوبی بر دستگاه گوارش نیز دارند.

با شرکت در دوره آموزشی می‌توانید فوت و فن پخت این نوع نان‌ها را یاد بگیرید. شرط اول شرکت در این دوه، علاقمندی است. اگر به این رشته علاقمند نباشید، مسلماً نمی‌توانید از پس آن به خوبی برآیید و مسلماً در کار خود نیز پیشرفت نخواهید کرد. از دیگر شروطی که از شما یک نانوای حرفه‌ای می‌سازد، داشتن پشتکار و اراده است. هر چه بیشتر تمرین کنید، به نقاط ضعف خود بیشتر پی برده و در پخت نان ماهرتر خواهید شد.

دوره نان حجیم و نیمه حجیم مناسب افرادی است که از پخت نان در خانه خوششان می‌آید و دوست دارند که از این نکات و ترفند‌ها برای پخت نانی بسیار سالم، خوشمزه و با کیفیت استفاده کنند. از مهمترین مزایای دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم می‌توان به دریافت مدرک فنی و حرفه‌ای اشاره کرد که در وارد شدن به بازار کار و کسب درآمد میلیونی و بسیار بالا اثربخش خواهد بود. این مدرک به شما کمک می‌کند که سندی برای ارائه درخواست مبنی بر مهاجرت به خارج از کشور ارائه دهید.

آموزشگاه نانوایی حجیم و نیمه حجیم فنی برق

تمامی مواد اولیه لازم برای پخت نان در کلاس‌ها علاوه بر تجهیزات و ابزار‌ها، توسط مدیریت مجموعه در اختیار کارآموزان قرار خواهند گرفت و نیازی نیست که شرکت‌کنندگان نگران تهیه مواد اولیه و دیگر تجهیزات باشند.

دوره صفر تا صد نان حجیم و نیمه حجیم

کلاس‌های پخت حضوری نان حجیم و نیمه حجیم که در آموزشگاه فنی برق ارائه می‌شود با توجه به نیاز بازار کار طراحی شده است و علاقمندان می‌توانند در کلاس‌های حضوری شرکت کنند. مدرک فنی و حرفه‌ای به یکی از موارد مهم برای مهاجرت یا استخدام تبدیل شده است. شرکت در کلاس‌های نان حجیم و نیمه حجیم فنی برق این فرصت را به شما می‌دهد که این صلاحیت مهم و کاربردی را کسب کنید.

البته کلاس‌ها به صورت عمومی و خصوصی برگزار می‌شود. محتوای دروس در هر دو کلاس دقیقاً یکسان است و تنها تفاوت در تعداد شرکت‌کنندگان است. در کلاس‌هایی که در زمینه نان حجیم و نیمه حجیم ایجاد شده است، همه چیز‌هایی را که کارآموزان برای ورود به بازار کار نیاز دارند، یاد می‌گیرند. کارآموزان نکات پخت را از کارشناسان به همراه جدیدترین روش‌ها و تکنیک‌های پخت برای آماده‌سازی آن‌ها برای ورود به بازار کار فرا می‌گیرند.

دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم به صورت جامع تدریس می‌شود و به کارآموزان این امکان را می‌دهد تا نکات و اصول عملی پخت نان را در مدت زمان بسیار کوتاهی بیاموزند.

دوره صفر تا صد نان حجیم و نیمه حجیم

مطالبی که در کلاس نانوایی حجیم و نیمه حجیم می آموزید:

در آموزشگاه فنی برق، نکات و تکنیک‌های دوره‌های آموزشی تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم با توجه به موضوعات مرتبط با بازار کار تعیین می‌شود. تمامی فصول ارائه شده در این دوره زیر نظر کارشناسان سازمان فنی و حرفه‌ای تهیه و تنظیم شده است.

در پایان کلاس آموزش پخت نان حجیم و نیمه حجیم، کارآموزان مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت می‌کنند. این دوره کاربردی فرصتی برای تسلط بر طرز تهیه نان و خمیر است و تمامی مواد اولیه توسط آموزشگاه ارائه می‌شود. موضوعات مرتبط با دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم که توسط آموزشگاه فنی برق برگزار می‌شود به شرح زیر می‌باشد:

 • روش فرآوری خمیر
 • طرز تهیه خمیر و پخت نان
 • طرز پخت نان باگت
 • نان‌های همبرگری
 • تزیینات زیبای نان
 • طرز تهیه پیراشکی خامه‌ای
 • طرز تهیه نان فرانسوی
 • طرز تهیه نان دارچینی

مدرسین آموزش نان حجیم و نیمه حجیم

مدرسان دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم، نه تنها اصول و نکات پخت نان را می‌دانند، بلکه با الزامات و شرایط بازار کار نیز آشنا هستند و راهنمایی‌های ارزشمندی به کارآموزان ارائه می‌دهند. آموزشگاه فنی برق نقطه عطفی منحصر به فرد برای‌ آموزش و بهبود هنر پخت نان در کارآموزان و علاقمندان است.

این آموزشگاه با به کارگیری رویکرد‌های بسیار متفاوت و مبتنی بر تجربه توانسته به عنوان یک مرکزی معتبر و پویا در حیطه آموزش هنر آشپزی بدرخشد. مؤسسه فنی برق با برخورداری از سال‌ها تجربه در برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف توانسته علاقمندان زیادی را در حیطه آشپزی و پخت نان در انواع مختلف، به بازار کار وارد کند.

مدرسین برگزارکننده دوره آموزشی پخت نان حجیم و نیمه حجیم در این مؤسسه از روش‌های نوینی بهره گرفته و دانش و مهارت‌های مورد نیاز را جهت پخت نانی سالم و با کیفیت به کارآموزان انتقال می‌دهند. در مؤسسه فنی برق، بر تکنیک‌ها و ترفند‌های پخت نان به صورت حرفه‌ای، انتخاب مواد اولیه مرغوب و با کیفیت و ایجاد نانی با رایحه منحصر به فرد تمرکز شده است.

مدت زمان دوره آموزش پخت نان حجیم و نیمه حجیم

مدت زمانی که کارآموز باید برای تسلط بر مباحث مربوط به دوره پخت نان حجیم و نیمه حجیم صرف کند 40 ساعت مفید است که با توجه به شرایط هنرجو ممکن است تا 10 روز طول بکشد.

مدت زمان دوره آموزش پخت نان حجیم و نیمه حجیم

مزایا و ویژگی‌های دوره نان حجیم و نیمه حجیم

بزرگترین مزیت شرکت در دوره تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم این است که دانشجویان فرصت دریافت نظرات و راهنمایی از بهترین اساتید در زمینه پخت نان را دارند. این دوره یادگیری هر آنچه را که برای ورود به بازار کار لازم است را برای کارآموزان آسان می‌کند.

مقرون به صرفه بودن قیمت در نظر گرفته شده برای برگزاری دوره از دیگر مزیت‌های دوره آموزشی نان حجیم و غیر حجیم است. اعطای مدرک فنی و حرفه‌ای را می‌توان یکی دیگر از مزیت‌های عضویت در دوره حضوری پخت نان حجیم و نیمه حجیم برشمرد. در پایان دوره، کارآموزان مدرک فنی و حرفه‌ای را دریافت می‌کنند که به آن‌ها امکان ورود به بازار کار و کسب درآمد را می‌دهد.

مدرک فنی حرفه‌ای دوره نان حجیم و نیمه حجیم

مدارک اعطا شده توسط آموزشگاه فنی برق به کارآموزان شرکت‌کننده در این دوره مدارک فنی و حرفه‌ای معتبر بین‌المللی است. مدرک این دوره نشان می‌دهد که دوره‌های تدریس شده بسیار معتبر بوده و کارآموزان می‌توانند بر تمامی مباحث در این زمینه تسلط داشته باشند.

مدرک فنی و حرفه‌ای فقط به مؤسساتی که زیر نظر سازمان‌های فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کنند اعطا می‌شود. به همین دلیل، قبل از ثبت نام در آموزشگاه، باید صبور باشید و تحقیقات خود را در مورد دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم با مدرک فنی حرفه ای به خوبی انجام دهید. اطمینان حاصل کنید که با ثبت نام در مؤسسه‌ای که تحت نظارت یک نهاد فنی و حرفه‌ای فعالیت می‌کند مدرک معتبری کسب خواهید کرد.

خوابگاه برای هنرجویان دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم

کارآموزانی که تمایل به شرکت در دوره‌های آموزشی نان حجیم و نیمه حجیم را دارند، اما ساکن تهران نیستند، می‌توانند با اقامت در خوابگاه‌های تعیین شده توسط آموزشگاه، به راحتی در دوره‌ها شرکت کرده و در نهایت مدرک فنی و حرفه‌ای دریافت کنند.

هزینه و شهریه دوره آموزش پخت نان حجیم و نیمه حجیم

آموزشگاه فنی برق بهترین آموزشگاه در تهران محسوب شده و کارآموزان نسبت به مؤسسات دیگر هزینه‌های بسیار مناسب‌تری را پرداخت می‌کنند. ضمناً کلیه مواد اولیه و تجهیزاتی که کارآموزان برای دوره آموزش تخصصی نان حجیم و نیمه حجیم توسط خود آموزشگاه تهیه می‌شود.

قیمت آموزش پیشرفته نان حجیم و نیمه حجیم در یک دوره بستگی به حضور کارآموز در دوره خصوصی یا دولتی دارد. علاوه بر این، نیاز به اقامت در خوابگاه در طول دوره بر هزینه دوره تأثیر می‌گذارد.

هزینه و شهریه دوره آموزش پخت نان حجیم و نیمه حجیم

بازار کار پخت نان حجیم و نیمه حجیم چگونه است؟

پس از دریافت مدرک در دوره آموزشی نان حجیم و نیمه حجیم، درآمد یک نانوا به این بستگی دارد که آیا نان را با آرد دولتی می‌پزد و به مشتریان تحویل می‌دهد یا از آرد آزاد استفاده می‌کند. میزان سود خالص مشاغلی که در بخش تولید فعالیت می‌کنند به میزان تولید و حجم آن بستگی دارد.

اگر حجم تولید در روز کم باشد، کسب و کار نیز تراز مالی منفی را تجربه خواهد کرد. به طور کلی پس از پرداخت هزینه‌های مرتبط با تعمیرات، نگهداری، هزینه‌های اجاره، هزینه‌های کارگر و… که به هر نحوی مربوط به تولید است، سود حاصل از کسب و کار به سرمایه‌گذار می‌رسد.

یکی دیگر از مواردی که بر درآمد نانوا تأثیر می‌گذارد، راه‌اندازی مغازه در یک مکان شلوغ است. کیفیت پخت نان و فراهم نمودن محیطی کاملا بهداشتی و تمیز از دیگر عواملی است که می‌تواند باعث افزایش تعداد مشتریان و سود بیشتر شود. از آنجایی که خانواده‌ها برای اکثر وعده‌های غذایی خود به نان نیاز دارند، بازار کار و درآمد پخت نان حجیم و نیمه حجیم رونق بالایی داشته و می‌توان گفت این بازار اشباع نشده است.

چرا آموزشگاه فنی برق جهت شرکت در دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم انتخاب کنیم؟

آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه‌هایی است که دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم را برگزار می‌کند و از اساتید مجرب و ماهر با مهارت و تجربه کافی در این زمینه استفاده می‌کند. آن دسته از علاقمندانی که دانش و اطلاعاتی در مورد مواد اولیه، تجهیزات، نحوه پخت نان حجیم و نیمه حجیم را ندارند و می‌خواهند این روند را در سطح حرفه‌ای دنبال کنند و به عنوان یک نانوای ماهر مشغول به کار شوند، می‌توانند در این دوره شرکت کنند.

کارآموزان از طریق این دوره با اصول و نکات تهیه خمیر برای پخت انواع نان اعم از نان کره‌ای، نان تنوری و نان بدون استفاده از خمیر مایع آشنا می‌شوند. کارآموزان با ثبت نام و شرکت در دوره‌های آموزشی نان حجیم و غیر حجیم می‌توانند مدرک دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم را اخذ کنند. یکی از مزایای داشتن این گواهینامه علاوه بر ورود به بازار کار، ارائه مدارک فنی و حرفه‌ای به عنوان مدارک مهاجرت به خارج از کشور است.

نحوه ثبت نام دوره نان حجیم و نیمه حجیم آموزشگاه فنی برق

انتخاب بهترین آموزشگاه نان حجیم و نیمه حجیم در تهران کار نسبتاً دشواری است زیرا همه جوانب باید به دقت در نظر گرفته شود تا کارآموز نتیجه مطلوب و رضایت‌بخشی در مدت زمانی کوتاه در بازار کار داشته باشد.

آموزشگاه فنی برق با جدیدترین تجهیزات و اساتید مجرب و شایسته به عنوان بهترین آموزشگاه شناخته می‌شود. در این دوره کارآموزان با استفاده از تجهیزات استاندارد و آموزش اساتید مجرب اصول و نکات پخت نان را فرا می‌گیرند.

در صورت تمایل به ثبت نام و آگاهی از هزینه دوره آموزش نان حجیم و نیمه حجیم در آموزشگاه فنی برق با کارشناسان و همکاران ما تماس حاصل فرمایید. همکاران ما آماده پاسخگویی به سؤالات شما عزیزان هستند.

نمایش همه
به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شهریه دوره: 5,000,00030 % تومان

شهریه با تخفیف: 3,500,000 تومان