آموزش طراحی طلا و جواهر

امروزه اکثر افراد به دنبال آموزش حرفه ای هستند که بعد از پایان آن بتوانند به صورت مستقل و با تایم کاری دلخواه مشغول به کار شوند. آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای یکی از دوره‌ های آموزشی محبوب و پرطرفدار است که کارآموزان پس از پایان آن به راحتی می‌توانند کار خود را به صورت مستقل و فریلنسری انجام دهند. متقاضیان شرکت کننده در این دوره با اتمام دوره می‌توانند به دو صورت مشغول به کار شوند. روش اول: کار برای شرکت یا نهاد طراحی به عنوان طراح و تولید انبوه یک طرح خاص و روش دوم: طراحی سفارشات مشتریان خود می‌باشد.

برای تبدیل شدن به یک طراح طلا و جواهر حرفه‌ای نیاز است تا مبانی اصول مذاکره و نیاز مشتری را بدانید و همچنین توانایی ایجاد سریع یک تصویر کلی از ایده و طرح مخاطب را داشته باشید.

آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنی برق مطابق با استاندارد های جهانی دوره طراحی طلا و جواهر را صفر تا صد بصورت عملی و تخصصی با در نظر گرفتن همه جوانب ورود با بازار کار برگزار می‌کند.

از دوره‌ های مرتبط با این رشته دوره‌های مانند آموزش طلا سازی و جواهر سازی، آموزش قلم زنی طلا و جواهر را نام ببریم.

دوره آموزش صفر تا صد طراحی طلا و جواهر با ماتریکس، دست و سایر ابزارها پیش‌نیاز ندارد و شرکت در این دوره برای هر فردی بدون محدودیت و بلامانع است.

معرفی اصول و مبانی طراحی، یادگیری انواع روش‌های اندازه گیری، طراحی نیم ست، نحوه و اصول نقشه کشی، طراحی با باگت، نحوه طراحی انگشتر تک نگین، مرواریدی و …، طراحی آویز با دستورات مختلف و … از سرفصل‌ های آموزشی دوره است که در ادامه به طور مفصل شرح داده شده است.

کارآموزان شرکت کننده در کلاس طراحی طلا و جواهر توانایی طراحی 2 بعدی و 3 بعدی با نرم افزار، طراحی طلا و جواهر با ماتریکس و … را نیز بدست می‌آورند.

معرفی دوره طراحی طلا و جواهر

اطلاعات دوره طراحی طلا و جواهر

نام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر شهریه دوره 7,800,000 تومان مدت دوره 3 هفته زمان دوره 20 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس گیلانی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش طراحی طلا و جواهر نام دوره
11,100,000 تومان : شهریه طراحی طلا و جواهر
7,800,000 تومان : شهریه طراحی طلا و جواهر با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس طراحی طلا و جواهر

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره طراحی طلا و جواهر

 • معرفی اصول و مبانی طراحی
 • آموزش اصول نقشه کشی
 • بررسی بازار کار طراحی طلا و جواهر و روش های ورود به آنی
 • آموزش طراحی انگشتر تک تخمه
 • آموزش طراحی آویز با دستور Gem Top
 • آموزش روش های اندازه گیری
 • آشنایی با تئوری های طراحی طلا و جواهر
 • آشنایی با مخلوط عیارها وآموزش طراحی پاپیون
 • آموزش طراحی آویز توری
 • آموزش طراحی حلقه sign
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش طراحی آویز دامله
 • آموزش طراحی انگشتر تک نگین، ضربدری، مروارید
 • آشنایی با تکنیک های طراحی طلا و جواهر
 • معرفی اصول طراحی طلا و جواهر
 • آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در دوره تخصصی آموزش طراحی طلا و جواهر
 • آموزش طراحی نیم ست
 • آموزش طراحی با باگت
 • آموزش طراحی 2 بعدی با نرم افزار
 • آموزش طراحی 3 بعدی با بروز ترین متد و با استفاده از نرم افزار در دوره تخصصی آموزش طراحی طلا و جواهر
 • آموزش طراحی حلقه و آویز
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس طراحی طلا و جواهر

کلاس تئوری طراحی طلا و جواهر

کلاس عملی طراحی طلا و جواهر

کارگاه دوره طراحی طلا و جواهر

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش آبکاری طلاآموزش طراحی طلا و جواهرآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنیآموزش ریخته گریآموزش مخراج کاری


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس طراحی طلا و جواهر

  سوالات عمومی


  نحوه ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  کلاس آموزش طراحی طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  تمام دوره های آموزشگاه فنی برق از جمله دوره طراحی طلا و جواهر به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره در تماس باشد.

  نحوه پرداخت شهریه کلاس طراحی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

  کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره شهریه را پرداخت کنند.

  چرا باید دوره طراحی طلا و جواهر را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی برق: مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  سوالات تخصصی


  آیا دوره آموزش طراحی طلا و جواهر پیش نیاز دارد؟

  خیر، شرکت در این دوره هیچ پیش نیازی ندارد.

  طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  بله، آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس از سرفصل های این دوره است.

  آیا طراحی 2 بعدی و 3 بعدی با نرم افزار در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  بله، به صورت کامل در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود.

  آیا طراحی حلقه و آویز در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

  بله، به طور کامل در این دوره آموزش داده می شود.

  آموزشگاه فنی برق چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  اعطای مدرک معتبر، کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از پایان دوره

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری طراحی طلا و جواهر شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. این دوره در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل و موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش طراحی طلا و جواهر در تهران

  طراحی جواهرات یکی از حرفه های لوکسی است که امروزه بسیار پرطرفدار است و افراد زیادی در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهرات شرکت می کنند. طراحان جواهرات از مواد مختلفی مانند طلا، نقره و سنگ های قیمتی برای طراحی جواهرات مختلف با طرح های نوآورانه استفاده می کنند. تولیدات جواهرات می تواند جواهرات را به صورت عمده و کم و یا حتی به سفارش مشتری طراحی کند. اگر برای یک شرکت کار می کنید، پروژه های شما توسط کارمندان دیگر انجام و تولید می شود.

  ابتدایی ترین مرحله در طراحی جواهرات، آشنایی با ابزارهای مختلف طراحی است. بدون این مرحله نمی توانید پیشرفت خوبی داشته باشید. پس چه بهتر که آموزش را به صورت اصولی و درست یاد بگیریم.
  قدم بعدی در فراگیری طراحی طلا و جواهر، کشیدن طرح های ساده و ابتدایی اما بر اساس اصول است. به یاد داشته باشید که اگر چه طراحی جواهرات یک هنر ظریف است، اما هدف نهایی فروش طرح به سازنده و مشتری است. بنابراین شناخت ذائقه بازار و خلاقیت و نوآوری در این زمینه بسیار موثر است.

   

  طراحی جواهرات به شما این امکان را می دهد که استعداد، خلاقیت و مهارت های تجاری خود را با مهارت های دستی ترکیب کنید، اما باید بدانید که حتی بهترین آموزش و کار با بهترین تجهیزات نیز نمی تواند خلاقیت را در شما به عنوان یک طراح ظاهر کند. در واقع خلاقیت در طراحی به ذوق و قریحه ذاتی فرد بستگی دارد. البته ناگفته نماند دیدن طرح های جدید و مطرح بازار می تواند کمک بزرگی به شکوفایی استعداد طراح طلا و جواهر کند.

  یک طراح طلا و جواهر باید بتواند مشتریان را هنگام سفارش راهنمایی کند، از نرم افزار طراحی جواهرات برای طراحی ایده ها استفاده کند و به مشتری کمک کند تا طرح نهایی را تجسم کند و در نهایت بتواند ایده مشتری را با دست یا با نرم افزار طراحی کند که این کار با کامپیوتر انجام می شود.

  دوره آموزش طراحی طلا و جواهرات

  آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای

  اگر قصد دارید با شرکت در این دوره طراحی طلا و جواهر را فرا بگیرید و درآمد بالایی را تجربه کنید، بهترین راه، شرکت در دوره ای است که آموزش طراحی طلا و جواهر صفر تا صد را برای دوستداران به این حرفه برگزار می کند. آموزشگاه فنی برق برگزار کننده دوره آموزش طراحی طلا و جواهر در تهران است که این دوره را تحت نظر اساتید متخصص و در کارگاه های کاملا مجهز برگزار می کند.

  توجه داشته باشید که دوره آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای در این مجموعه کاملا تخصصی می باشد و کارآموزان تمامی آموزش ها را به صورت عملی فرا می گیرند که موجب کسب مهارت و درک کامل تمامی آموزش ها می باشد. دوره طراحی طلا و جواهر یکی از دوره های پرطرفدار و جذاب است که افراد زیادی را به خود مجذوب کرده است. کارآموزان در این دوره، آموزش اصول و مبانی طراحی، اصول نقشه کشی، آموزش طراحی انگشتر تک نگین، ضربدری، مروارید و موارد بسیار دیگر را آموزش می بینند که موجب می شود بر تمام نکات مهم طراحی طلا و جواهر تسلط پیدا کنند

  طراحی طلا و جواهر را از کجا شروع کنیم؟

  وقتی مطمئن شدید که تمایل به طراحی جواهرات و خلق اثری گرانبها و زیبا دارید، اولین اقدام لزوماً قدم گذاشتن در مسیر فراگیری طراحی طلا و جواهر خواهد بود. این آموزش می تواند در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهر باشد و از این طریق به کسب مهارت بیانجامد.

  زمانی که مسیر آموزش در رشته طراحی جواهرات را در پیش گرفتید و تا حدودی در این حرفه مهارت کسب کردید، نوبت به کشف استعداد می رسد. با قرار گرفتن در مسیر آموزش، شما در بین شاخه های مختلف این حرفه قرار خواهید گرفت و باید مشخص کنید در کدام یک از شاخه های طراحی جواهرات استعداد بیشتری دارید. برای مثال، ممکن است ابتدا طراحی جواهرات را دنبال کنید و بعداً متوجه شوید که استعداد بسیار بیشتری در تعمیر جواهرات دارید. شما باید مسیری را دنبال کنید که به آن علاقه دارید و از آن لذت می برید زیرا این شغل به خلاقیت و ظرافت در عملکرد شما بستگی دارد، بنابراین بهتر است با انتخاب شاخه ای که در آن کاملاً توانمند هستید، پیش بروید.

  بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

  بازار کار عالی طراحی طلا و جواهر در کشور با توجه به افزایش قیمت طلا باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری دوره آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای را برگزار نمایند. اما بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر، آموزشگاهی است که چند ویژگی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که یک آموزشگاه تخصصی طراحی طلا و جواهر بایستی: مجهز به انواع تجهیزات باشد، از اساتید متخصص برخوردار باشد، سرفصل های دوره کامل و جامع باشد، به صورت عملی مباحث طراحی طلا و جواهر را آموزش دهد، از اعتبار بالایی برخوردار باشد و تحت نظر سازمان فنی حرفه ای باشد و پس از پایان دوره مدرکی معتبر ارائه دهد.

  مجتمع فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه های تخصصی و حرفه ای در تهران می باشد که این دوره را به صورت کاملا تخصصی و جامع برای دوستداران این حرفه برگزار می کند. ضمن اینکه کارآموزان با شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنی برق بهره مند می شوند و در صورت عدم یادگیری، کارآموزان می توانند در دیگر دوره طراحی طلا و جواهر به صورت کاملا رایگان شرکت کنند.

  مجتمع فنی برق علاوه بر دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، برگزارکننده دوره های مختلفی مانند دوره آموزش مخراج کاری، آموزش تعمیرات طلا و جواهر، آموزش مینا کاری طلا و جواهر و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  هزینه کلاس طراحی طلا و جواهر

  هزینه آموزش طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش طراحی طلا و جواهر را نسبت به سایر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای دوستداران دوره طراحی طلا و جواهر در نظر گرفته است تا هنرجویان با پرداخت حداقل هزینه آموزش طراحی طلا و جواهر، این حرفه را فرا بگیرند و از این راه کسب درآمد خوبی را تجربه کنند.

  انواع طراحی طلا و جواهر

  • طراحی دستی
  • طراحی با ماکت
  • طراحی با نرم افزار

  در حال حاضر به روزترین و بهترین روش طراحی در کل دنیا استفاده از نرم افزار است. زیرا سرعت، دقت و انعطاف بسیار بالایی در کار ایجاد می کند. اگر می خواهید طراحی جواهرات را یاد بگیرید، اولین قدم یادگیری نرم افزارهای راینو و ماتریکس است. توجه داشته باشید که نرم افزار ماتریکس نسخه جدید تر و پیشرفته تری از نرم افزار راینو می باشد و اگر می خواهید یادگیری طراحی جواهرات را از یک مبتدی شروع کنید بهتر است با نرم افزار راینو شروع کنید. برخی از ویژگی های نرم افزار Matrix عبارتند از:

  • رندر بسیار واقعی
  • کنترل کلیه بخش ها به درخواست مشتری
  • تهیه قالب های از پیش آماده شده برای تسریع در روند طراحی
  • نمایش طرح بر روی صفحه نمایش
  • ایجاد اشکال ارگانیک از طریق فناوری T-Splines

  پس از یادگیری نحوه کار با نرم افزار طراحی طلا و جواهرات، مراحل ایجاد یک طرح عبارتند از:

  • ساخت مدل
  • ساختن پایه از نقش: یعنی ساخت قاب برای یک جواهر که شامل کار دستی، شکل دادن و آسیاب کردن فلز و قرار دادن سنگ جواهر است.
  • جوشکاری و پرس
  • صیقل دادن

  در یک مرحله تخصصی تر که ممکن است آن را به یک شرکت یا فرد حرفه ای واگذار کرد، سنگ ها باید روی طلا قرار گیرند. این بخش شامل موارد زیر است:

  • سنگ را قرار دهید: تنظیماتی را برای قرار دادن سنگ روی پایه انجام دهید.
  • آبکاری: پوشش فلز پایه
  • لعاب دادن: ترکیب و ادغام شیشه پودری با فلز در یک کوره برای ایجاد الگوها و تصاویر رنگارنگ
  • جوشکاری: اتصال قطعات فلزی به روش های سنتی یا لیزری
  • حکاکی: حکاکی الگوی روی فلز با دست یا تولید کامپیوتری

  علاوه بر این مهارت های تخصصی، یک طراح جواهرات به یک سری مهارت های دیگر نیز نیاز دارد که عبارتند از:

  • تفکر خلاق برای تولید ایده های جدید
  • یافتن کاربرد عملی برای تولید محصولی که در بازار خریدار دارد.
  • وضوح و توجه به جزئیات و هماهنگی خوب دست و چشم
  • سازماندهی و مدیریت زمان
  • آگاهی کسب و کار
  • اعتماد به نفس
  • اخلاق مناسب
  • توانایی فروش و بازاریابی کار
  • توانایی متقاعد کردن خریداران
  • تعهد و اشتیاق به کار

  دوره آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای

  درآمد شغل طراحی جواهرات

  فرصت های شغلی دائمی برای فارغ التحصیلان بسیار محدود است و بیشتر طراحان کار خود را به عنوان فریلنسر یا خوداشتغال شروع می کنند. البته، این انتخاب است که در یک شغل دائمی با حقوق کمتر بمانید، اما در عوض مهارت های خاصی را در آن موقعیت تجربه کرده و یاد بگیرید یا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و درآمد ثابتی نداشته باشید. اما هر چقدر که می خواهید خلاق باشید و هزینه بیشتری برای طرح های سفارشی از مشتریان دریافت کنید.

  در نهایت دستمزد شغل طراحی جواهرات، بسته به اینکه برای یک شرکت کار می‌کنید یا کسب‌و‌کار شخصی خودتان را اداره می‌کنید، همچنین با توجه به میزان تجربه، شهرت و مهارت شما در طراحی طلا و جواهرات می‌تواند متفاوت باشد. در واقع کسب درآمد بالا در این شغل امکان‌پذیر است، اما در اوایل شروع کار ممکن است دشوار باشد اما پتانسیل آن را دارد با گذشت زمان درآمد قابل توجهی را از آن شما کند.

  اگر کسب و کار طراحی جواهرات خود را دارید، ترویج و رشد آن کسب و کار برای موفقیت و دیده شدن در میان رقبا بسیار مهم است. به طور کلی طراحان سعی می کنند با بازاریابی شبکه ای، شرکت در مسابقات و نمایشگاه های صنایع دستی و حضور فعال در اینترنت و شبکه های مجازی شهرت خود را بسازند. همچنین، دیگر فرصت های پیش رو در این راستا می تواند شامل مشاوره با گالری ها، تامین کنندگان و خریداران انبوه و جستجوی جواهرات جدید و برند برتر باشد.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • سهیل گفت: پاسخ

   سلام نحوه پشتیبانی از کارآموزان دوره طراحی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد، می تواند با استاد دوره طراحی طلا و جواهر در تماس باشد.

  • شاهین گفت: پاسخ

   سلام نحوه پرداخت شهریه کلاس طراحی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره طراحی طلا و جواهر شهریه را پرداخت کنند.

  • حسینی گفت: پاسخ

   سلام نحوه ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه شما به چه صورت می باشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • نوید گفت: پاسخ

   سلام طراحی 2 بعدی و 3 بعدی با نرم افزار در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله به صورت کامل در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود.

  • مهرنوش گفت: پاسخ

   سلام طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس از سرفصل های این دوره است.

  • آناهیتا گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر پیش نیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر نیاز به پیش نیازی ندارد.

  • مهدی گفت: پاسخ

   سلام طراحی حلقه و آویز در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، به طور کامل در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 11,100,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 7,800,000 تومان