آموزش مخراج کاری طلا

مخراج کاری یا مرصع کاری یکی از فرایندهای مهم در ساخت زیورآلات به شمار می رود که حرفه ای بسیار تخصصی و ظریف می باشد. از این رو با شرکت در دوره آموزش مخراج کاری مجتمع فنی برق می توانید از 0 تا 100 از مبتدی تا پیشرفته زیر نظر اساتید ماهر و باتجربه در کارگاه های مجهز مهارت و تجربه ویژه ورود به بازار کار کسب کنید.
تمامی فرآیند مخراج کاری در نصب انواع سنگ ها و فلزات گران بها و نحوه صحیح حذف آنها بر روی زیورآلات خلاصه می شود. از سر فصل های مهم دوره آموزش حرفه ای مخراج کاری بایستی به موارد مهمی همچون آشنایی با انواع ابزار جواهر نگاری، نحوه تشخیص سنگ های قیمتی، آشنایی با انواع مته ها و غیره توجه داشت.
با مراجعه با قسمت سرفصل دوره در این همین صفحه میتوانید لیست کامل سرفصل های این دوره را مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که دوره آموزش مرصع کاری دارای پیش نیاز است و بایستی در ابتدا دوره طلاسازی را سپری کرده باشید.
از دوره های مرتبط به این حوزه می توان به دوره طلاسازی، گوهرتراشی و گوهرشناسی اشاره کرد. در نهایت از مزایا مهم شرکت در دوره مجتمع فنی برق می توان به موارد همچی همچون بازآموزی رایگان، پشتیبانی نامحدود، کارگاه های مجهز، برگزاری دوره های آموزشی ویژه ورود به بازارکار، دسترسی آسان، خوابگاه، ارائه مدرک معتبر، دوره های خصوصی و نیمه خصوصی و غیره اشاره داشت.

معرفی دوره مخراج کاری طلا

اطلاعات دوره مخراج کاری طلا

نام دوره آموزش مخراج کاری طلا شهریه دوره 7,800,000 تومان مدت دوره 1 ماه زمان دوره 35 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد اسد زاده نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه مخراج کاری طلا

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش مخراج کاری طلا نام دوره
11,100,000 تومان : شهریه مخراج کاری طلا
7,800,000 تومان : شهریه مخراج کاری طلا با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس مخراج کاری طلا

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره مخراج کاری طلا

 • آشنایی با انواع ابزار جواهرنگاری
 • آشنایی با انواع کانی، سنگ، آشنایی با انواع مته ها
 • آموزش نحوه سوار كردن نگين ها به سبك چنگي – چنگي هاي تركيبي- چنگ چين- چنگي هاي چنگ از خود
 • آشنايي با مفهوم قال كاري (روش هاي بازيافت طلا)
 • آشنايی با عيار و بار طلا
 • آموزش نحوه چسباندن انواع مشته
 • آموزش سوكاری قلم ها و سوراخ كاری
 • آموزش نحوه جاسازی و جاگذاری نگین های قیمتی
 • آموزش نحوه سوار كردن نگین ها به سبک قلم خور
 • آموزش نحوه سوار كردن نگین ها به سبک كاسه ای
 • آشنايي با ارتباط جنسي تخمه ها و نحوه سوار شدن آنها
 • آشنایی با اصول پياده كردن كار از مشته
 • آموزش خاك اره كاري
 • آموزش نحوه سوار كردن نگين ها پس از آبكاری
 • آموزش فابجوش
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش نحوه تشخیص انواع سنگ های قیمتی
 • آموزش نحوه شناخت سنگ هاي اصل از بدل
 • آشنايي با فلزات قيمتي (طلا، نقره، پلاتين)
 • آموزش نحوه سوار كردن نگين ها به سبك ريلی
 • آموزش نحوه تركيب سبك ها و شناخت سبك های تركيبی
 • آموزش نحوه سوار كردن نگين ها به سبك اموزيل
 • آموزش نحوه سوار كردن نگین های تخمه و گرفتن ورقه الماس
 • آشنایی با انواع فرچه ها لاستیك ها، پوست ها
 • آشنایی با موتور پرداخت و ابزار مرتبط به آن
 • آموزش نحوه تشخيص انواع تراش سنگ هاي برليان آموزش پیش شکل دهی تراش
 • آموزش پوست كاري و لاستيك كاري
 • آموزش اصول گوارسه كشي
 • آموزش نحوه تشخیص انواع رنگ هاي الماس
 • آموزش اصول روكاري روي طلا
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس مخراج کاری طلا

کلاس تئوری مخراج کاری طلا

کلاس عملی مخراج کاری طلا

کارگاه دوره مخراج کاری طلا

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش آبکاری طلاآموزش طراحی طلا و جواهرآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنیآموزش ریخته گریآموزش مخراج کاری


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس مخراج کاری طلا

  سوالات عمومی


  ۱- نحوه ثبت نام دوره مخراج کاری در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  ثبت نام این دوره به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  ۲- کلاس مخراج کاری چند نفره می باشد؟

  تمام دوره های آموزشگاه فنی برق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  ۳- نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره در تماس باشد.

  ۴- نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می باشد؟

  کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره را پرداخت کنند.

  ۵- چرا باید دوره مخراج کاری را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی برق: مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری دوره در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره

  سوالات تخصصی


  1- آیا دوره آموزش مخراج کاری پیش نیاز دارد؟

  خیر شرکت در این دوره پیش نیازی ندارد.

  2- سوهان کاری نیز در دوره مخراج کاری آموزش داده می شود؟

  بله، آموزش سوهان کاری و سوراخ کاری از سرفصل های دوره مخراج کاری است.

  3- آیا نحوه سوار کردن نگین ها در دوره مخراج کاری آموزش داده می شود؟

  بله به صورت کامل در این دوره آموزش داده می شود.

  4- نحوه آموزش مخراج کاری به چه صورت می باشد؟

  کلیه دوره های آموزشی آموزشگاه فنی برق به صورت عملی و با تجهیزات کافی می باشد.

  5- آموزشگاه فنی برق چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  مدارک معتبر – کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری مخراج کاری شرکت در دوره مخراج کاری می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. مخراج کاری در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در این دوره موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  مخراج کاری چیست؟

  فرآیند تولید و ساخت زیورآلات دارای مراحل متعددی است که هر یک نیاز به تجربه و مهارت دارد. یکی از مهمترین مراحل ساخت هر زیورآلات تزئینی مخراج کاری می باشد. در فرآیند ساخت جواهرات، سنگ های قیمتی بر روی فلزات گرانبها قرار می گیرند که باید توسط فردی که دوره مخراج کاری را گذرانده باشد، انجام دهد. در واقع به اتصال دقیق سنگ به فلز مخراج کاری می گویند. مخراج کاری یکی از تخصصی ترین قسمت های طراحی و ساخت جواهرات است.

   

  دوره مخراج کاری در تهران

  قدمت هنر مخراج کاری به سال ها قبل برمی گردد. این هنر زمانی اختراع شد که اجداد ما می خواستند راهی برای تزئین اشیا پیدا کنند. امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی، تغییرات زیادی در نحوه انجام کار نسبت به گذشته ایجاد شده است. اما با همه اینها ماهیت کار مخراج کاری تغییر نکرده است و آنچه امروز از این هنر شگفت انگیز داریم حاصل انتقال تجربیات اساتید و هنرمندان گذشته به هنرجویانی است که امروز سخت کار می کنند. علاقه مندان به هنر مخراج کاری می توانند با شرکت در این دوره مهارت و تجربه لازم را به دست آورند و با ذوق هنری و مهارت بسیار وارد عرصه هنر شوند.

  آموزش مخراج کاری صفر تا صد

  مخراج کار تمام سنگ های قیمتی مثل الماس، یاقوت، زمرد و غیره را روی انواع پایه‌های طلا و نقره نصب می کند که این کار باید با ظرافت و دقت زیادی انجام شود، زیرا سنگ های قیمتی باید بدون هیچ گونه آسیبی بر سطح پایه نصب شوند. در ضمن سنگ باید طوری کار شود که جدایی سنگ از پایه ممکن نباشد. در حال حاضر به علت وجود افراد علاقه مند به هنر مخراج کاری، دوره های مخراج کاری افزایش یافته است و کارآموزان زیادی اقدام به ثبت نام در این دوره می‌کنند. آموزشگاه مخراج کاری فنی برق با بهره گیری از اساتید متخصص،این دوره را با کیفیت هر چه تمام‌تر برگزار می‌کند.

  پیش نیاز دوره مخراج کاری

  از آنجایی که تمامی تکنیک ها و آموزش مخراج کاری در مجتمع فنی از پایه و کاربردی هستند، برای شرکت در این دوره احتیاجی به هیچ پیش نیازی نخواهید داشت، حتی اگر بخواهید به دانش قبلی خود بیفزایید، دوره مخراج کاری برایتان بسیار کاربردی خواهد بود. در این دوره، مهارت های لازم را از همان ابتدا یاد می گیرید و پس از پایان دوره کاملا به این حرفه مسلط خواهید بود.

  دوره مخراج کاری مناسب چه کسانی است؟

  افرادی که به کارهای هنری علاقه دارند، افرادی که می خواهند زمان خود را با یک حرفه جذاب و هنری پر کنند، افرادی که به دنبال کاری هستند که بتوانند آن را در محیط خانه نیز انجام دهند. همچنین کسانی که مغازه طلا و جواهر فروشی دارند و می خواهند کارگاه طلاسازی خود را راه اندازی کنند، می توانند در دوره های مخراج کاری شرکت کنند و حرفه خود را گسترش دهند.

  درآمد مخراج کاری

  درآمد مخراج کاری، به سبک کلی طلا و جواهرات طراح و سلیقه هنری طراح بستگی دارد. خلاقیت بیشتر در کار باعث افزایش تقاضا برای جواهرات شما در بازار می شود. اگر می خواهید از این طریق درآمد بالایی داشته باشید، طرح هایی را به بازار ارائه دهید که منحصر به فرد و خاص هستند. در مجتمع فنی برق یاد می گیرید، چگونه مهارت و درآمد خود را در این شغل افزایش دهید. هدف ما در این آموزشگاه این است که کارآموزان را برای بازار کار آماده کنیم و آن ها را در رسیدن به موفقیت یاری نماییم. اساتید علاوه بر آموزش راه ها و تکنیک های افزایش درآمد، نحوه طراحی جواهرات منحصر به فرد را به شما آموزش می دهند.

  بازارکار مخراج کاری

  حرفه طلا و جواهر از قدیمی ترین شغل ها و در امروزه از به روزترین حرفه ها می باشد که همیشه سیر صعودی داشته است. در ضمن دقت و ظرافتی که یک مخراج کار دارد موجب رقابت در عرصه مخراج کاری می شود. جالب است بدانید تا به حال هیچ ابزار یا دستگاهی وجود نداشته که بتواند کار تخصصی مخراج کار را انجام دهد. بنابراین بازار کار مخراج کاری همواره عالی خواهد بود و به راحتی می توان از درآمد پرسود آن بهره برد.

  هزینه آموزش مخراج کاری

  هزینه فراگیری مخراج کاری در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه این دوره را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به مخراج کاری در نظر گرفته است تا کارآموزان با پرداخت حداقل هزینه آموزش، این حرفه را فرا بگیرند و از درآمد بالای آن بهره مند شوند.

  آموزش مخراج کاری رایگان

  مخراج کاری یک کار هنری و تخصصی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد و باید با دقت و مهارت خاص انجام شود، بسیاری از مراکز، آموزش رایگان مخراج کاری را ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار مخراج کاری شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی و گذرا آموزش داده می شود. در نظر داشته باشید که مخراج کاری یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر هزینه آموزش مخراج کاری را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  آموزش آنلاین مخراج کاری

  امروزه شاهد برگزاری دوره آنلاین مخراج کاری هستیم. اما آیا مخراج کاری موضوعی است که بتوان به صورت آنلاین آن را فرا گرفت؟ دقت داشته باشید یکی از مهم ترین موضوعات برای آموزش مخراج کاری تمرین و تکرار و کار عملی است، موضوعی که در آموزش آنلاین به آن توجهی نشده است. بنابراین توصیه ما به شما علاقه مندان یادگیری مخراج کاری این است برای آموزش مخراج کاری شیوه ای را انتخاب کنید که امکان تمرین و تکرار طی آموزش وجود داشته باشد. بسیار دیده شده است که افراد هنگام مشاهده فیلم آموزشی تصور کرده اند که تمامی مباحث را یاد گرفته اند اما هنگام کار عملی مهارت لازم برای مخراج کاری را ندارند. با شرکت در دوره آموزش مخراج کاری پس از آموزش تئوری مفاهیم به صورت کاملا عملی تمرین و تکرار می کنید و با تمامی چالش ها آشنا می شوید.

  بهترین آموزشگاه مخراج کاری در تهران

  سوالی که ذهن افراد علاقه مند به این حرفه را مشغول می کند این است که برای گذراندن دوره مخراج کاری به کدام آموزشگاه مراجعه کنند تا این امکان را داشته باشند که پس از تمام شدن دوره، کاملا به این حرفه تسلط داشته باشند و بتوانند به عنوان یک مخراج کار متخصص وارد این حرفه شوند.

  یکی از مهم ترین مسائلی که در یادگیری مخراج کاری باید در نظر گرفت، انتخاب آموزشگاه است. با توجه به بازار کار خوب مخراج کاری در سال های اخیر و درآمد بالای این حرفه است امروزه متقاضیان بیشتری برای فراگیری مخراج کاری وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره های بسیاری را ارائه دهند. اما کیفیت این دوره در همه این مراکز یکسان نیست و برخی از این مراکز برای کسب سود بیشتر فقط به صورت تئوری مخراج کاری را آموزش می دهند و فرصت تمرین و کار عملی را برای کارآموزان فراهم نمی کنند. آموزشگاه خوب دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم آموزش به صورت کاربردی است. در چنین آموزشگاهی به وسیله آموزش عملی مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند اصول مخراج کاری را به خوبی درک کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های آموزش از دیگر مواردی است که در هنگام ثبت نام باید به آن توجه کنید.

  یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ثبت نام در این دوره باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت استاد کلاس مخراج کاری است. هزینه خود را در طول کلاس مخراج کاری هدر داده اید. پشتیبانی پس از دوره مخراج کاری نیز یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه برخی از مراکز پس از اتمام کلاس مخراج کاری هیچ گونه پشتیبانی ندارند و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش کامل و جامع باشد، باز هم ممکن است هنگام ورود به بازار کار سوالاتی برای شما پیش بیاید. از این رو پشتیبانی مخراج کاری از دیگر موارد مهمی است که در هنگام ثبت نام باید به آن توجه کنید. همچنین ارائه گواهی معتبر از دیگر عواملی است که باید آن را در نظر بگیرید.

  یکی از آموزشگاه های معتبر و توانمند برای شرکت در دوره مخراج کاری، آموزشگاه فنی برق می باشد. این آموزشگاه با هدف گسترش علم، هنر و مهارت اقدام به برگزاری دوره آموزش مخراج کاری در کارگاه های مجهز می کند اگر علاقه مند به مخراج کاری هستید فرصت را از دست ندهید و همین الان اقدام به ثبت نام در دوره مخراج کاری نمایید.

  مجتمع فنی برق علاوه بر آموزش مخراج کاری، برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش قلم زنی طلا و جواهر، آموزش مینا کاری طلا و جواهر، آموزش گوهر تراشی و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 11,100,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 7,800,000 تومان