آموزش تنظیم موتور خودرو

آموزش تنظیم موتور خودرو به مجموعه اقداماتی گفته می شود که بر روی موتور خودرو پیاده شده و موجب افزایش راندمان خودرو و در نهایت موجب کاهش مصرف سوخت در خودرو می گردد.
تنظیم موتور خودرو یکی از حرفه هایی است که نیازمند تخصص و مهارت می باشد. برای تنظیم کردن موتور خودروهای انژکتوری می بایست از دستگاه های مختلفی استفاده نمایید؛ که از جمله ی این دستگاه ها می توان به مواردی چون: دستگاه دیاگ، دستگاه چهار گاز و در نهایت دستگاه شست و شوی انژکتور اشاره نمود.
همانطور که اشاره نمودیم با هر یک از دستگاه های ذکر شده یک مرحله از تنظیم موتور خودرو را انجام می دهیم. به این صورت که با استفاده از دستگاه دیاگ ورودی و مقدار سنسورها سنجیده می گردند. سپس با دستگاه چهار گاز می بایست مقدار خروجی اگزوز سنجیده گردد.
در دوره تنظیم موتور خودرو یکایک مراحل مذکور به صورت کاملا حرفه ای تحت نظر اساتید مجرب و کارآزموده تدریس خواهد شد. کلاس تنظیم موتور خودرو علاوه بر تعمیرکاران اتومبیل، برای افرادی که خودروی شخصی دارند نیز بسیار مفید می باشد.
با توجه به این که بازدهی خودرو امری بسیار حائز اهمیت است باید بگوییم شرکت در این دوره برای تمامی افرادی که به گونه ای با خودرو در ارتباط می باشند الزامی می باشد.

در نهایت توصیه می کنیم اگر قصد دارید آموزش تنظیم موتور ماشین را به صورت جامع و کامل دریابید، در دوره آموزشگاه تنظیم موتور خودرو شرکت نموده و کسب اطلاعات نمایید. باید بگوییم پس از اتمام دوره مدرک معتبر تحت نظر فنی و حرفه ای دریافت خواهید نمود و بلافاصله وارد بازار کار شوید. در نهایت به واسطه اطلاعات کسب شده می توانید کسب درآمد نمایید.

معرفی دوره تنظیم موتور خودرو

پادکست معرفی کلاس تنظیم موتور خودرو

اطلاعات دوره تنظیم موتور خودرو

نام دوره آموزش تنظیم موتور خودرو شهریه دوره 3,700,000 تومان مدت دوره 2 هفته زمان دوره 15 ساعت
زمان شروع دوره 1403/02/29 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد شنبدی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه تنظیم موتور خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش تنظیم موتور خودرو نام دوره
5,300,000 تومان : شهریه تنظیم موتور خودرو
3,700,000 تومان : شهریه تنظیم موتور خودرو با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس تنظیم موتور خودرو

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره تنظیم موتور خودرو

 • آموزش کار با دستگاه دیاگ
 • آموزش کامل سیستم جرقه زنی (کویل ،شمع و وایر)
 • خواندن کدهای خطای سنسور اکسیژن،سنسور مپ،سنسور دریچه گاز،استپر موتور و سنسور دور موتور و رفع عیوب سنسورها
 • آموزش تست سلامت سیم کشی سنسورها
 • عیب یابی و رفع عیب سیستم جرقه زنی
 • آموزش ریست ایسیو با دیاگ
 • آموزش کار با دستگاه انژکتور شور
 • آموزش کامل سیستم سوخت رسانی (پمپ بنزین،ریل سوخت،دیافراگم فشار شکن و سوزن انژکتورها)
 • آموزش باز و بست قطعات انژکتوری روی خودرو و کار کردن بر روی خودرو
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش تست عملگری با دیاگ
 • عیب یابی و رفع عیب سیستم سوخت رسانی
 • آموزش پارامتر خوانی
 • تست عیب یابی تمام سنسورها و عملگراهای خودروهای ایرانی
 • آموزش پاک کردن خطاهای ایسیو
 • آموزش عیب یابی دریچه گاز
 • آموزش کار با دستگاه مولتی پراپ
 • آموزش مدار و نقشه سنسورها
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس تنظیم موتور خودرو

کلاس تئوری تنظیم موتور خودرو

کلاس عملی تنظیم موتور خودرو

کارگاه دوره تنظیم موتور خودرو

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  برق خودرو درجه ۱برق خودرو درجه 2انژکتور و دیاگ خودرومالتی پلکس خودروتنظیم موتور خودروتعمیرات ecu خودرو


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس تنظیم موتور خودرو

  سوالات عمومی


  ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش تنظیم موتور خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره تنظیم موتور خودرو مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره تنظیم موتور خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره تنظیم موتور خودرو شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره تنظیم موتور خودرو شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش تنظیم موتور خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن : ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره تنظیم موتور خودرو توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره تنظیم موتور خودرو مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره تنظیم موتور خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ: افراد شاغل می توانند این دوره را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را جهت ثبت نام در این دوره دارد؟

  پاسخ: بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره تنظیم موتور خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا نقشه خوانی هم در دوره تنظیم موتور خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ : بله آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیکی موتور در این دوره آموزش داده می شود.

  2-آیا دوره آموزش تنظیم موتور خودرو پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: خیر، این دوره هیچ پیش نیازی ندارد.

  3- آیا نحوه پاک کردن خطاهای ایسیو در دوره تنظیم موتور خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله به صورت کامل در این دوره آموزش داده می شود.

  4- بازار کار دوره تنظیم موتور خودرو به چه صورت است؟

  پاسخ: با توجه به اجباری شدن معاینه فنی برای خودروها بازار کار تنظیم موتور خودرو بسیار خوب است.

  4- نحوه ریست ایسیو با دیاگ در دوره تنظیم موتور خودرو چگونه است؟

  پاسخ: بله نحوه ریست ایسیو با دیاگ در این دوره آموزش داده می شود.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تنظیم موتور خودرو، شرکت در دوره تنظیم موتور خودرو می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تنظیم موتور در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در این دوره موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش تنظیم موتور ماشین

  معمولا تنظیمات ماشین مانند افزایش مصرف سوخت، کاهش شتاب خودرو، خروج دود سیاه از اگزوز، مشکل در استارت خودرو و موارد بسیار دیگر که به مرور زمان ایجاد می شود؛ صاحبان خودرو را موظف به رسیدگی در این مورد می کند که طی تنظیم موتور می بایست عیوب خودرو به طور کامل شناسایی شود. به زبانی ساده تنظیم موتور ماشین شامل فعالیت هایی است که با کمک آن به بررسی وضعیت خودرو پرداخته و موجب عملکرد صحیح خودرو می شود. بنابراین با توجه به اهمیت آن، انجام کلیه فعالیت های مربوط به تنظیم موتور می بایست به صورت تخصصی و حرفه ای انجام پذیرد.

   

  آموزش تنظیم موتور خودرو با دیاگ

  تنظیم موتور خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است، برای تنظیم موتور خودرو در اولین مرحله بایستی خودرو را دیاگ زده و از این طریق مشکل را شناسایی کنید. با دیاگ زدن خودرو مشخص می شود که آیا به تنظیم موتور نیاز است یا خیر.

  بعد از انجام دیاگ لازم است سیستم برق، سوخت رسانی و هوا را بررسی کنید. بروز مشکل در سنسورهای هوا و دمای هوا می توانند باعث خوب کار نکردن خودرو شوند بنابراین برای تنظیم موتور خودرو لازم است این سنسورها را بررسی و آنها را شستشو دهید. خراب شدن شمع ها یکی از دیگر مواردی است که باعث اختلال در عملکرد موتور می شود. بنابراین هنگام تنظیم موتور شمع ها بررسی در صورت معیوب شدن آنها را تعویض کنید.

  یکی از دیگر مراحل مهم هنگام تنظیم موتور خودرو شستشو انژکتور است. وجود درز در منیفولد هوا و دریچه گاز باعث ورود آلاینده ها به این بخش شده و رسوباتی در این قطعات ایجاد می کند که این موضوع باعث اختلال در موتور خودرو می شود. بررسی سلامت سوپاپ ها، بررسی رگولاتور سوخت، بررسی سیستم برق، بررسی سیستم سوخت، بررسی سیستم خنک کننده برخی دیگر از مواردی است که هنگام تنظیم موتور خودرو باید مورد توجه قرار گیرد. علاوه بر این لازم است کدهای خطا دستگاه دیاگ را بررسی و رفع نمایید. توجه داشته باشید که تنظیم موتور خودرو امری تخصصی است و هر تعمیرکار خودرویی از پس انجام آن بر نمی آید. انجام مراحل تنظیم موتور خودرو نیاز به آموزش حرفه ای دارد که در این دوره به طور کامل از صفر تا صد تنظیم موتور خودروآموزش داده می شود.

  آموزش تنظیم موتور ماشین های خارجی و داخلی

  تنظیم موتور خودرو بر روی انواع خودروها از قبیل خودروهای خارجی، ماشین های سنگین، پراید، پژو و غیره انجام می شود. مراحل تنظیم موتور خودروها تفاوتی با هم نداشته و اصول آنها یکی است. بنابراین اگر آموزش تنظیم موتور خودرو را به صورت حرفه ای دیده باشید، می توانید از پس تنظیم موتور انواع خودرو داخلی، خارجی و ماشین های سنگین برآیید.

  در آموزشگاه فنی برق، این دوره به صورتی برگزار می شود که پس از اتمام این دوره بتوانید تنظیم موتور را بر روی انواع خودرو انجام دهید. با شرکت در دوره تنظیم موتور خودرو فرقی نمی کند که خودرو معیوب داخلی باشد یا خارجی شما می توانید با تنظیم موتور عملکرد خودرو را بهبود ببخشید.

  پکیج آموزش تنظیم موتور خودرو

  پکیج آموزش تنظیم موتور خودرو شامل آموزش کامل سیستم سوخت رسانی، آموزش کار با دستگاه دیاگ، آموزش کامل سیستم جرقه زنی، عیب یابی و رفع عیب سیستم سوخت رسانی، آموزش پارامتر خوانی، آموزش عیب یابی دریچه گاز و موارد دیگر می باشد. برای اینکه بتوانید از پکیج آموزش تنظیم موتور خودرو بهره مند شوید می توانید در دوره تنظیم موتور خودرو آموزشگاه فنی برق شرکت کنید.

  آموزشگاه تنظیم موتور خودرو

  یکی از مهم ترین مسائلی که در یادگیری تنظیم موتور باید در نظر گرفت، انتخاب آموزشگاه است. با توجه به بازار کار خوب این حرفه در سال های اخیر و درآمد بالای این حرفه امروزه متقاضیان بیشتری برای آموزش تنظیم موتور خودرو وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها این دوره را ارائه دهند. اما کیفیت دوره در همه این مراکز یکسان نیست و برخی از این مراکز برای کسب سود بیشتر فقط به صورت تئوری تنظیم موتور خودرو را آموزش می دهند و فرصت تمرین و کار عملی را برای کارآموزان فراهم نمی کنند.

  آموزشگاه تنظیم موتور خودرو معتبر دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم آموزش کاربردی تنظیم موتور می باشد. در چنین آموزشگاهی با آموزش عملی، مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند اصول تنظیم موتور خودرو را به خوبی درک کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های آموزش تنظیم موتور خودرو از دیگر مواردی است که در ثبت نام این دوره باید به آن توجه کنید.

  یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ثبت نام در این دوره باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت استاد دوره است. اگر استاد صلاحیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند مفاهیم را به خوبی آموزش دهد و شما فقط وقت و هزینه خود را هدر داده اید. پشتیبانی پس از این دوره نیز یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه برخی از مراکز پس از اتمام دوره هیچ گونه پشتیبانی ندارند و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش در دوره کامل و جامع باشد، باز هم ممکن است هنگام ورود به بازار کار سوالاتی برای شما پیش بیاید.

  از این رو پشتیبانی دوره از دیگر موارد مهمی است که در ثبت نام این دوره باید به آن توجه کنید. همچنین ارائه گواهی معتبر از دیگر عواملی است که دارای اهمیت بسیار می باشد. پیشنهاد ما به شما برای فراگیری این حرفه، پیوستن به دوره تنظیم موتور خودرو است که در آموزشگاه تنظیم موتور خودرو کاملا کاربردی است. کلاس تنظیم موتور خودرو در کارگاه های مجهز و با استادان مجرب و متخصص برگزار می شود. با شرکت در این دوره به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بالا بهره مند شوید.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش گیربکس اتوماتیک، آموزش گیربکس دستی، آموزش تعمیرات ایسیو خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  از آموزشگاه های دیگری که در تهران دوره تنظیم موتور را برگزار می کنند، می توان به آموزشگاه فنون برق و برق گستران اشاره کرد که دارای سابقه و پیشینه خوبی در برگزاری این دوره می باشند.

  مدت زمان یادگیری تنظیم موتور خودرو

  دوره آموزش تنظیم موتور خودرو به صورت فشرده در مدت زمان دوهفته هر جلسه دو ساعت و نیم، از شنبه تا چهارشنبه می باشد. جهت شرکت در این دوره می توانید با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید.

  پیشینه تنظیم موتور خودرو

  اولین وسیله ای که برای بهبود عملکرد و تنظیم عملکرد موتور خودرو ساخته شد Igniscope نام داشت. این دستگاه به عنوان اولین دستگاه تنظیم موتور در اوایل دهه 1940 در انگلستان تولید شد. مخترع اولین رگولاتور موتور گروه D. Napier & Son در شرکت انگلیسی الکتریک بود. در طول جنگ جهانی دوم، این دستگاه در درجه اول برای تنظیم خودروهای نظامی و تانک ها در نظر گرفته شده بود. ورود کار تنظیم موتور به بازار نظامی به دلیل نیاز آن زمان به این دستگاه بود.

  از آنجایی که وسایل نقلیه نظامی را می توان در مکان های مختلف در هر زمان مورد استفاده قرار داد، سیستم جرقه زنی باید در هر شرایط آب و هوایی تنظیم می شد. دانش تنظیم موتور هنگامی که تبلیغات ماشین Inscope شرکت انگلیسی الکتریک گسترش یافت، افزایش پیدا کرد. این دستگاه که در نوع خود جدیدترین تکنولوژی محسوب می شد برای تست جرقه زنی الکترونیکی مورد استفاده قرار گرفت. این دستگاه قادر به تشخیص جرقه ضعیف در سیم پیچ، شمع، دلکو و سیستم باتری بود. برای معرفی کار تیونینگ موتور باید بدانیم که چه قسمت هایی در کار تنظیم یا تیونینگ موتور دخیل است. این واحد اولین نسل واحد روشنایی دلکو بود. تنظیم موتور به عنوان یک تجارت آزاد زمانی شروع شد که مصرف سوخت و آلایندگی را کاهش داد.

  چرا باید موتور خودرو را تنظیم کنیم؟

  موتور ماشین بنا به دلایل گوناگونی از قبیل خراب شدن قطعات، بروز مشکل در برق خودرو، خراب شدن و خوب کار نکردن سنسورها، خوب کار نکردن دریچه گاز و پمپ بنزین دچار مشکل شده و به تنظیم موتور نیاز دارد. بروز این موارد در خودرو عملکرد خودرو را با مشکلاتی روبه رو می کند و در بسیاری از مواقع باعث روشن شدن چراغ چک آن می شوند. در چنین شرایطی با تنظیم موتور می توانید مشکلات ایجاد شده در خودرو را شناسایی و رفع نمایید. تنظیم موتور خودرو فواید بسیاری برای خودرو دارد به طور مثال با تنظیم موتور خودرو مصرف سوخت کاهش پیدا می کند، شتاب خودرو بیشتر می شود، موتور خودرو عملکرد بهتری خواهد داشت، سر و صدا موتور کمتر خواهد شد، آلایندگی های ایجاد شده در خودرو کمتر خواهد شد، قطعات خودرو طول عمر بیشتری خواهند داشت و به طور کلی هزینه تعمیرات خودرو کمتر خواهد بود.

  اگر علاقه مند به فراگیری تنظیم موتور خودرو هستید و می خواهید در دوره ای ثبت نام کنید که آموزش تنظیم موتور خودرو به صورت کامل و جامع تدریس شود و پس از گذراندن این دوره قادر باشید تمام مشکلات موتور خودرو را عیب یابی و مرتفع کنید، همین الان اقدام به ثبت نام دوره تنظیم موتور خودرو در مجتمع فنی برق نمایید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • حامد گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش تنظیم موتور چند ساعت هستش؟

   • hani teimoori گفت: پاسخ

    سلام، لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید.

  • ‌توحید گفت: پاسخ

   سلام وخسته‌ نباشید‌ .
   در طول دوره‌ جزوه ‌وکتاب اموزشی داده می‌شود برای یاد گیری بهتر‌؟
   سوال دیگه این که در پایان‌ دوره اون مطالب‌ گفته شده در سر کلاس وکارگاه‌ به صورت فایل تصویری به کار آموز داده می شود‌‌؟ با تشکر

   • میثم قنبری گفت: پاسخ

    سلام دوست عزیز
    دوره آموزش تنظیم خودرو بیشتر مباحث به صورت عملی گفته می شود اما مباحث تئوری مهم نیز به مهارت جو توسط استاد گفته خواهد شد.

  • ایرانی گفت: پاسخ

   با توجه ب اینکه در دوره حضوری ممکنه کاراموزی متوجه موردی نشه و مربی مجبور ب توضیح مجدد بشه و بقیه درس فرصت نشه ک مربی ب کاراموزا اموزش بده، ایا فایل اموزش تصویری برای جبران چنین مواردی یا یادگیری بهتر کاراموز در اختیار اونا قرار میگیره؟!
   ایا تنظیم موتور با برق خودرو مرتبطه، یعنی مقداری از برق هم در تنظیم موتور اموزش داده میشه؟!

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    تمام دوره های آموزشی مطابق با سرفصل های دوره آموزش داده می شود و از بابت باقی ماندن توضیحات و مطالب آموزشی جای نگرانی نیست.
    پیش نیاز یکدیگر نیستند و هر کدام را می توانید به صورت جداگانه آموزش ببینید.

  • میلاد گفت: پاسخ

   سلام آیا شما داری جزوه برای این دوره دارید یا فقط باید حضوری مراجعه کنیم

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله جزوه در طول دوره به کاراموزان داده می شود.

  • محمد گفت: پاسخ

   سلام آیا نیازی ب پیش نیاز دارد این دوره؟ برای کسی ک صفر است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر، دوره آموزش تنظیم موتور پیش نیازی ندارد.

  • بیژن گفت: پاسخ

   سلام بعد از اتمام دوره آموزش تنظیم موتور خودرو از کارآموزان پشتیبانی می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله کارآموزان پس از پایان دوره آموزش تنظیم موتور خودرو توسط اساتید دوره پشتیبانی می شوند.

  • پارسا گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه شما شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را جهت ثبت نام در دوره آموزش تنظیم موتور خودرو دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش تنظیم موتور خودرو را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش تنظیم موتور خودرو پیش نیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر، دوره آموزش تنظیم موتور خودرو هیچ پیش نیازی ندارد.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام افراد شاغل چگونه می توانند در دوره آموزش تنظیم موتور خودرو شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    افراد شاغل می توانند دوره آموزش تنظیم موتور خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • مهدی گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره آموزش تنظیم موتور خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله پس از اتمام دوره آموزش تنظیم موتور خودرو مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • محمد رضا گفت: پاسخ

   سلام نحوه پاک کردن خطاهای ایسیو در دوره آموزش تنظیم موتور خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله به صورت کامل در دوره آموزش تنظیم موتور خودرو آموزش داده می شود.

  • مهرداد گفت: پاسخ

   سلام بازار کار دوره آموزش تنظیم موتور خودرو به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    با توجه به اجباری شدن معاینه فنی برای خودروها بازار کار دوره تنظیم موتور خودرو بسیار خوب است.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 5,300,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 3,700,000 تومان