آموزش نصب پکیج دیواری

گذراندن آموزش نصب پکیج دیواری به عنوان یک پیش نیاز برای افراد علاقمند به کار تعمیرات پکیج لازم و ضروری است. زیرا در صورت سهل انگاری و عدم رعایت اصول ایمنی و استاندارد های نصب محتمل خسارت‌ های جانی و مالی جبران ناپذیری می‌ گردیم.

آموزشگاه فنی برق به دلیل حساسیت بالای این رشته کارگاه‌ هایی مجهز و ایمن با تجهیزات روز در اختیار کارآموزان خود قرار می‌ دهد. کارآموزان دوره آموزش نصب و راه اندازی پکیج و رادیاتور با انجام نصب پکیج و باز و بست آن، این حرفه را طبق قوانین نظام مهندسی با رعایت نکات اصول ایمنی و استانداردها به صورت عملی فرا می گیرند.

در دوره نصب پکیج، صفر تا صد نصب انواع پکیج‌ های ایرانی و خارجی و برند های معتبر آن‌ ها مانند: نصب پکیج ایران رادیاتور، پکیج بوتان، ویزمن آلمان و سایر برندهای متفرقه به صورت تخصصی نیز آموزش داده می‌شود.

جهت کسب درآمد بیشتر می توانید در دوره‌ های مرتبط در حوزه تاسیسات مانند: آموزش تعمیرات پکیج، آموزش نصب کولر گازی، آموزش تعمیرات کولر گازی شرکت نماید و در طول کل سال درآمد بسیار زیادی را کسب نماید.
مهمترین سرفصل های دوره: شناخت قطعات انواع پکیج‌های دیواری و زمینی، آموزش لوله کشی اصولی، نصب اصولی دودکش، نحوه عملکرد پکیج و اجزای آن، تست پکیج با مولتی متر، آموزش اصولی و استاندارد نصب رادیاتور پره ای و آلومینیومی و… می‌باشد. در ادامه مطالب در همین صفحه لیست کاملی از سرفصل‌های این دوره آموزشی خدمت شما ارائه گردیده است.

 

از مزایای کلاس نصب پکیج آموزشگاه فنی برق می توان مواردی مانند: کارگاه‌های مجهز و بروز، امکان انجام کار عملی توسط کارآموز، استفاده از پشتیبانی آموزشگاه و اساتید با تجربه بعد از پایان دوره، تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری، کسب مدرک معتبر آموزشگاهی و مدرک فنی حرفه ای و بین المللی را ذکر نمایید.

بعد از پایان این دوره تسلط کافی برای نصب انواع پکیج‌های دیواری و زمینی در برندهای مختلف با رعایت استانداردها و اصول ایمنی را خواهید داشت.

معرفی دوره نصب پکیج دیواری

اطلاعات دوره نصب پکیج دیواری

نام دوره آموزش نصب پکیج دیواری شهریه دوره 1,600,000 تومان مدت دوره 1 هفته زمان دوره 10 ساعت
زمان شروع دوره 1403/02/29 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد چراغی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه نصب پکیج دیواری

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش نصب پکیج دیواری نام دوره
2,300,000 تومان : شهریه نصب پکیج دیواری
1,600,000 تومان : شهریه نصب پکیج دیواری با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس نصب پکیج دیواری

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره نصب پکیج دیواری

 • آموزش نصب پکیج شوفاژ دیواری و راه اندازی آنها به صورت کاملا عملی
 • آموزش کامل مراحل سیکل ایجاد آب گرم مصرفی ( مدار باز) در انواع پکیج
 • آمورش تشخیص محل و محاسبات مربوط به نصب پکیج دیواری در دوره آموزش نصب پکیج دیواری
 • آموزش و شناخت قطعات جانبی لازم برای نصب پکیج
 • آموزش قطعه شناسی و تست قطعات در مدار آب گرم مصرفی
 • آموزش شناخت و تست قطعات پکیج دیواری
 • آموزش کاربردی ترین روش های ورود به بازار کار جهت درآمد زایی در دوره آموزش نصب پکیج دیواری
 • بهره گیری از هنرجویان در محل های کار و در حضور مشتریان مربوط
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش کامل مراحل چرخه ایجاد گرما در آب مدار گرمایش (مدار بسته) در انواع پکیج ( فن دار و بدون فن)
 • آموزش قطعه شناسی و تست قطعات در مدار گرمایش پکیج
 • آموزش محاسبات مربوط به دودکش در پکیج های فن دار و بدون فن
 • آموزش و معرفی مراکز تامین قطعات و لوازم مورد نیاز
 • آموزش عملی و مرحله به مرحله نصب پکیج
 • آموزش تشخیص مدارهای مصرفی و گرمایش در موارد غیر معمول
 • معرفی افراد و مرکز جذب نیرو
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس نصب پکیج دیواری

کلاس تئوری نصب پکیج دیواری

کلاس عملی نصب پکیج دیواری

کارگاه دوره نصب پکیج دیواری

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات پکیج دیواریآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیر آبگرمکن دیواریآموزش تعمیر لوازم گازسوز


  به خوابگاه نیاز دارم.

  تقویم برگزاری دوره نصب پکیج دیواری

  تاریخ شروع روز ساعت برگذاری
  شنبه
  1403/02/29
  12 الی 14

  نظرات کارآموزان کلاس نصب پکیج دیواری

  سوالات عمومی


  آیا پس از پایان کلاس نصب پکیج دیواری مدرک معتبر صادر می شود؟

  بله، پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  منظور از تضمینی بودن دوره نصب پکیج دیواری چیست؟

  یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  چه تایمی بعد از ثبت نام دوره نصب پکیج دیواری شروع می شود؟

  حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره شروع می شود.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش نصب پکیج دیواری را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن: ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  چگونه افراد شاغل می توانند در دوره نصب پکیج دیواری شرکت کنند؟

  افراد شاغل می توانند این دوره را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  آیا در پایان کلاس نصب پکیج دیواری می توان وارد بازار کار شد؟

  بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  آیا دوره تعمیرات پکیج دیواری پیش نیاز دوره نصب پکیج دیواری می باشد؟

  بله، کار آموز باید تمام قسمت های نصب را کاملا مسلط باشد.

  در دوره نصب پکیج دیواری برند خاصی آموزش داده می شود؟

  در دوره نصب و تعمیرات پکیج کلیت کار آموزش داده می شود و برند خاصی مورد نظر نیست.

  سرویس پکیج نیز شامل دوره نصب پکیج دیواری می گردد؟

  بله، سرویس کامل تا رسوب گیری در این دوره آموزش داده می شود.

  آیا نحوه ورود به بازار کار نیز در کلاس نصب پکیج دیواری آموزش داده می شود؟

  بله، ساده ترین و بی دردسرترین روش ورود به بازار کار در طول دوره آموزش داده می شود.

  آیا فروشگاه های تامین قطعات و لوازم مورد نیاز نصب پکیج دیواری معرفی می گردد؟

  در طی دوره مراکز مورد اطمینان تامین قطعات و لوازم از نظر قیمت اجناس و کیفیت لوازم مورد نیاز به هنرجو معرفی می گردد.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری نصب پکیج دیواری شرکت در دوره نصب پکیج دیواری می باشد که در آموزشگاه معتبر فنی برق به صورت کاملا عملی برگزار می شود. این دوره در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در این دوره موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش نصب پکیج دیواری از صفر تا صد

  پکیج دیواری یک سیستم گرمایشی است که از آن برای گرم کردن آب و فضای ساختمان ها استفاده می شود. این سیستم از قطعات و بخش های گوناگونی از قبیل مبدل، منبع انبساط، برد، شیر پرکن، شیر اطمینان، سنسور دود، شیر هواگیری و غیره تشکیل شده است. پکیج های دیواری برای کار کردن، به آب، برق و گاز به صورت همزمان احتیاج دارند. کارکرد پکیج با گاز و برق، تعمیر یا نصب این دستگاه را بسیار حساس و تخصصی کرده و اهمیت آموزش نصب پکیج دیواری را بیش از پیش کرده است. چرا که نصب اشتباه ممکن است باعث نشت گاز شده و خساراتی را به همراه آورد.
  بنابراین فکر نکنید که نصب پکیج دیواری کار آسانی است. تعمیر و عیب یابی و نصب پکیج دیواری نیاز به رعایت اصول و نکاتی دارد و تنها راه برای نصب اصولی پکیج این است که آموزش صفر تا صد نصب پکیج دیواری را بگذرانید و از این طریق نحوه نصب پکیج دیواری را فرا بگیرید. دوره آموزش نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنی برق به خوبی شما را با این اصول آشنا می کند و در یک فضای آموزشی کارگاهی و عملی صفر تا صد نصب انواع مدل های پکیج دیواری را به شما آموزش می دهد.

   

  آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای

  اما آیا می توان به هر دوره ای برای نصب تعمیرات پکیج دیواری اطمینان کرد؟ آیا تمامی آموزشگاه های نصب پکیج دیواری، برای یادگیری این رشته مناسب هستند؟ در پاسخ باید بگوییم خیر. متاسفانه به دلیل بازار کار عالی نصب پکیج دیواری مراکز بسیاری دوره نصب پکیج دیواری را برگزار می کنند. اما یک مرکز مطمئن، برای ثبت نام این رشته؛ آموزشگاهی است که از سازمان فنی حرفه ای کشور مجوز لازم را اخد کرده باشد. بنابراین اگر می خواهید دوره آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای را سپری کنید، حتما به این موضوع توجه داشته باشید که آموزشگاه انتخابی مجوزهای لازم را از سازمان های مربوطه اتخاذ کرده باشد. آموزشگاه فنی برق یکی از آموزشگاه های معتبر در تهران است که دوره نصب پکیج دیواری را تحت نظر سازمان فنی حرفه ای کشور برگزار می کند و کارآموزان با آموزش های کامل و جامع دوره نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای به آسانی می توانند وارد بازار کار شوند.

  آموزش نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور

  آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین مرکز آموزش نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور است. این آموزشگاه در کارگاه هایی مجهز دوره نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور را برگزار کرده و همین موضوع باعث شده تا همه ساله کارآزموزان بسیاری نه تنها از تهران بلکه از سراسر ایران در دوره های این مجتمع فنی ثبت نام کنند. آموزشگاه فنی برق، برگزار کننده دوره نصب پکیج دیواری با استفاده از برند های مطرح بازار مانند آموزش نصب پکیج دیواری ایران رادیاتور و پکیج دیواری بوتان می باشد. در نظر داشته باشید دوره آموزش نصب پکیج دیواری به صورت کامل و جامع می باشد که کارآموزان پس از پایان دوره می توانند وارد بازار کار شوند و درآمد بالایی را تجربه کنند.

  آموزش رایگان نصب پکیج دیواری

  نصب پکیج دیواری یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش تخصصی نیز دارد. نصب پکیج دیواری دارای تجهیزات و ابزارهای مختلفی می باشد، بنابراین شناخت و نحوه استفاده از این تجهیزات و ابزارها نیاز به آموزش عملی و تخصصی دارد. بسیاری از آموزشگاه های فنی، آموزش رایگان نصب پکیج دیواری را ارائه می دهند که در این روش آموزش به صورت کاملا گذرا و سطحی است و در آن هیچ آموزش عملی داده نمی شود و راه خوبی برای کسب مهارت نیست. اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار نصب پکیج دیواری شوید، لازم است در یک دوره تخصصی آموزش نصب پکیج دیواری شرکت کنید.

  آموزش آنلاین نصب پکیج دیواری

  آموزش آنلاین نصب پکیج دیواری نیز روش مناسبی برای آموزش نصب پکیج دیواری نمی باشد زیرا فراگیری نصب پکیج دیواری نیازمند آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی نصب پکیج دیواری می توانید نصب پکیج دیواری را به صورت تخصصی یاد بگیرید و به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید. در نظر داشته باشید در آموزش آنلاین آموزش ها به صورت عملی برگزار نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مطالب آموزشی را به درستی ندارند و بهره ای که باید از دوره ببرند را نمی برند. بنابراین، اگر در ابتدای راه هستید و در مورد نصب پکیج دیواری اطلاعاتی ندارید، توصیه می کنیم ابتدا یک دوره آموزشی حضوری و تخصصی نصب پکیج دیواری را برای یادگیری سپری کنید

  آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای

  بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری

  بازار کار عالی و همیشگی نصب پکیج دیواری در کشور با توجه به لزوم آن در هر آپارتمان باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری دوره آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای را برگزار نمایند. اما بهترین آموزشگاه نصب پکیج دیواری آموزشگاه های است که چند ویژگی را دارا باشد. یک آموزشگاه تخصصی نصب پکیج دیواری بایستی: مجهز به انواع تجهیزات باشد، از اساتید حرفه ای برخوردار باشد، سرفصل های دوره کامل و جامع باشد، به صورت عملی مباحث نصب پکیج دیواری را آموزش دهد، از اعتبار بالایی برخوردار باشد، پس از پایان دوره مدرکی معتبر ارائه دهد.
  اگر به دنبال یک آموزشگاه مطمئن، تخصصی و حرفه ای برای یادگیری نصب پکیج دیواری هستید مجتمع فنی برق از بهترین انتخاب ها برای این دوره می باشد. آموزشگاه نصب پکیج دیواری فنی برق، به صورت عملی، تخصصی و جامع کلیه موضوعات مربوط به نصب پکیج دیواری را به شما آموزش می دهد. ضمن اینکه با شرکت در دوره نصب پکیج دیواری این آموزشگاه از پشتیبانی پس از دوره بهره مند بوده و می توانید به صورت رایگان در دیگر دوره نصب پکیج دیواری، در صورت عدم یادگیری مباحث شرکت کنید.

  چگونه یک نصاب حرفه ای پکیج دیواری شویم؟

  برای تبدیل شدن به یک نصاب حرفه ای پکیج دیواری می بایست با انواع مشکلات پکیج و طریقه عیب یابی و نصب آن آشنا باشید. پکیج های دیواری با مشکلات گوناگونی رو به رو می شوند برخی از این مشکلات مربوط به برد پکیج بوده و برخی دیگر به دلیل خراب شدن دیگر قطعات پکیج از قبیل منبع انبساط، مبدل، کندانسور، مشعل و غیره می باشد. رسوب گرفتن پکیج یکی از دیگر مشکلاتی است که پکیج های دیواری با آن رو به رو شده و شما به عنوان تعمیرکار پکیج می بایست با نحوه رسوب زدایی پکیج دیواری آشنا باشید. در دوره های نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنی برق هر یک از موضوعات ذکر شده به صورت تخصصی و کاملا عملی زیر نظر اساتید متخصص به شما آموزش داده می شود. آموزش هایی که به دلیل تخصصی بودن شما را در مدت زمان کوتاهی به نصاب حرفه ای پکیج دیواری تبدیل می کند. در صورتی که تصمیم دارید به یک نصاب حرفه ای بدل شوید و از درآمد بالای آن بهره ببرید، همین الان با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید و در این دوره ثبت نام کنید.

  آموزش نصب پکیج دیواری را از کجا و چگونه آغاز کنیم؟

  همانطور که اشاره شد نصب پکیج دیواری امروزه با توجه به جایگزین شدن این سیستم گرمایشی به جای دیگر سیستم ها بسیار افزایش یافته است و این موضوع باعث رونق بخشیدن به بازار کار آن شده است. پیش از ورود به بازار کار این شغل لازم است که ابتدا از خود بپرسید که آیا علاقه مند به مشاغل حوزه تاسیسات هستید یا خیر؟ در نظر داشته باشید که علاقه از مهم ترین فاکتورها برای موفقیت در کسب و کار است و در صورتی که به شغل خود علاقه مند باشید احتمال موفقیت شما در آن بیشتر خواهد شد.

  اگر از علاقه مندان به این حرفه هستید، برای ورود به این شغل اولین و مهم ترین قدم آموزش نصب پکیج دیواری از صفر تا صد و یادگیری مراحل، نحوه و فوت و فن های نصب پکیج در انواع مدل ها و برندها است.
  برای آموزش نصب پکیج دیواری و یادگیری مهارت های این شغل روش های گوناگونی وجود دارد. اما اگر می خواهید به صورت حرفه ای در این شغل مشغول فعالیت شوید شرکت در بهترین دوره آموزش نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای مناسب ترین گزینه است.

  چرا باید در دوره نصب پکیج دیواری فنی حرفه ای شرکت کنیم؟

  امروزه با یک جستجو در اینترنت با حجم گسترده ای از اطلاعات درباره آموزش نصب پکیج دیواری رو به رو خواهیم شد. اما متاسفانه بسیاری از این مطالب منبع علمی نداشته، ضمن اینکه تمام فوت و فن های مورد نیاز نصب پکیج را به شما آموزش نمی دهد. نصب پکیج دیواری امری تخصصی بوده و نیازمند رعایت نکات ایمنی است، چرا که پکیج برای روشن شدن به گاز نیاز داشته بنابراین بی توجهی به نکات نصب می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

  سرمایه لازم برای ورود به شغل نصب پکیج چقدر است؟

  شغل پکیج دیواری از آن دسته از مشاغلی است که ورود به آن نیاز به سرمایه بالا و راه اندازی مغازه نبوده و می توانید در ابتدا با سرمایه کم به جذب مشتری و درآمدزایی بپردازید. اگر بخواهیم سرمایه لازم برای ورود به این شغل را دسته بندی کنیم مهم ترین بخش مربوط به هزینه آموزش نصب پکیج دیواری و ثبت نام در دوره نصب پکیج دیواری می باشد، که این هزینه متوسط مبلغ 1 یا 2 میلیون تومان است که در چند سفارش اول مبلغ آن باز خواهد گشت.

  هزینه دیگر، مربوط به خرید تجهیزات و ابزارها می باشد. انواع پیچ گوشتی و آچار، شیر پرکن، دستگاه اتو لوله، مولتی متر، گیج فشار سنج برخی از این ابزار می باشد.

  اگر جز آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید به صورت شخصی مشغول فعالیت در این حوزه شوید، به این موارد هزینه اجاره و رهن مغازه را نیز اضافه نمایید.

  طریقه آموزش نصب پکیج دیواری

  نصب صحیح پکیج دیواری از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در صورتی که پکیج به درستی نصب نشود ممکن است به آن آسیب رسیده و باعث بروز حوادث خطرناک شود. نصب این وسیله از مراحل مختلفی تشکیل شده است که در اینجا به آموزش مرحله به مرحله نصب پکیج دیواری می پردازیم. در دوره نصب پکیج دیواری آموزشگاه فنی برق این مراحل به صورت عملی آموزش داده می شود.

  آموزش مراحل نصب پکیج دیواری

  مرحله اول: نصب شابلون بر روی دیوار

  در این مرحله از آموزش نصب پکیج ابتدا می‎‌بایست شروع به نصب شابلون بر روی دیوار کنید، پس از نصب شابلون بر روی دیوار پکیج را روی آن بگذارید. توجه داشته باشید مکانی که پکیج در آن قرار می‌گیرد می‌بایست کلیه شرایط مورد نیاز دودکش را دارا باشد .همچنین به ازاء هر کیلو وات توان دستگاه به 1 متر مکعب فضا نیاز است.

  مرحله دوم: نصب شلنگ های پکیج

  در این مرحله از آموزش گام به گام نصب پکیج دیواری می بایست شروع به نصب دو شلنگ 2/1 ورودی آب سرد و خروجی آب گرم بر روی پکیج کرد. پس از نصب این دو شلنگ دو شلنگ دیگر که مربوط به رفت و برگشت سیستم گرمایشی است را باید نصب کرد.

  مرحله سوم: نصب دودکش

  در این مرحله نوبت به نصب دودکش پکیج می‌رسد. در این مرحله می بایست به نوع پکیج خود یعنی فن دار یا غیر فن دار توجه کرده و دودکش را متناسب با آن تهیه کنید.در دوره نصب پکیج دیواری به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  مرحله چهارم: نصب گاز پکیج

  پس از نصب شلنگ‌ها و دودکش پکیج نوبت به نصب گاز پکیج می‌رسد. گاز پکیج را با استفاده از شلنگ‌های مناسب و رعایت اصول ایمنی به پکیج نصب کنید.

  مرحله پنجم: باز کردن شیر پرکن

  در این مرحله از مراحل آموزش نصب پکیج دیواری؛ پکیج را بدون اینکه آن را روشن کنیم به برق زده و شروع به باز کردن شیر پر کن می‌کنیم. شیر را تا زمانی که بار دستگاه به 1.5 برسد باز نگه می داریم، پس از آنکه شیر پر کن به 1.5 رسید شیر را با چرخاندن به سمت راست می‌بندیم.

  نکته: شیر پر کن به رنگ آبی یا مشکی بوده و در زیر پکیج قرار دارد.

  مرحله ششم: روشن کردن پکیج

  در این مرحله از آموزش نصب پکیج دیواری، پکیج را روشن کرده و آن را متناسب با وصل بر روس حالت تابستانه یا زمستانه قرار می‌دهیم. پس از آن شروع به تنظیم درجه آب گرم مصرفی می‌کنیم. دقت داشته باشید این درجه برای شوفاز 60 و برای سیستم گرمایشی 80 است.

  نحوه لوله کشی پکیج دیواری به چه صورت است؟

  لوله کشی پکیج یکی از مهمترین موضوعات در کارکرد مطلوب و بهینه پکیج می‌باشد. برای انتخاب بهترین مسیر لوله کشی پکیج توصیه می‌کنیم قبل از لوله کشی، نقشه دقیق ساختمان را بررسی کنید. پس از بررسی نقشه ساختمان نقشه لوله کشی پکیج دیواری را کشیده و در آن محلی که لوله در آن متصل می‌شوند را مشخص کنید. پس از ترسیم مسیر لوله‌ها نوبت آن است که اندازه لوله مورد نیاز را شناسایی و متناسب با نیاز خود خریداری کرد. توجه داشته باشید لوله کشی در پکیج به چهار لوله اصلی آب سرد و گرم و لوله کشی سیستم رفت و برگشت تقسیم می‌شود.

  توجه داشته باشید بهترین راه برای آموزش نصب پکیج دیواری شرکت در دوره نصب پکیج دیواری می باشد، زیرا از این طریق تمام مراحل نصب پکیج دیواری را به صورت عملی فرا می گیرید و به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • شاهین گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه شما شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره نصب پکیج دیواری را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • فرهاد گفت: پاسخ

   سلام دوره تعمیرات پکیج دیواری پیش نیاز دوره نصب پکیج دیواری می باشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله کار آموز باید تمام قسمت های نصب را کاملا مسلط باشد.

  • سامان گفت: پاسخ

   سلام سرویس پکیج نیز شامل دوره نصب پکیج دیواری می باشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله سرویس کامل تا رسوب گیری در کلاس نصب پکیج دیواری آموزش داده می شود.

  • امیرحسین گفت: پاسخ

   سلام در کلاس نصب پکیج دیواری برند خاصی آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    در دوره نصب و تعمیرات پکیج کلیت کار آموزش داده می شود و برند خاصی مورد نظر نیست.

  • بهنام گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان کلاس نصب پکیج دیواری مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله پس از اتمام دوره نصب پکیج دیواری مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام در کلاس نصب پکیج دیواری جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله در کلاس نصب پکیج دیواری جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود.

  • امیر محمد گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام کلاس نصب پکیج دیواری شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، کلاس نصب پکیج دیواری شروع می شود.

  • سروش گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان کلاس نصب پکیج دیواری می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره نصب پکیج دیواری مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام کلاس نصب پکیج دیواری کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 2,300,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 1,600,000 تومان