آموزش گوهر تراشی

با توجه به این موضوع که هنر گوهر تراشی امروزه مورد توجه و استقبال گسترده ای قرار گرفته است؛ آموزش گوهر تراشی فنی حرفه ای جز رشته‌ های محبوب و پرطرفدار بشمار می‌ رود. این دوره از شاخه‌ های پرطرفدار ساخت زیورآلات و جواهرات قیمتی است.

متقاضیان علاقمند به رشته تراش سنگ های قیمتی در سنین 12 سال به بالا بدون محدودیت خاصی می‌ توانند در دوره صفر تا صد گوهر تراشی شرکت کنند و این دوره را بگذرانند.

این دوره پیش نیاز ندارد و کارآموزان براحتی می‌ توانند از طریق تماس تلفنی با کارشناسان آموزشگاه فنی برق نسبت به شرکت در این دوره اقدام کنند. بدلیل کاربرد گسترده سنگ‌ های قیمتی به صورت درمانی و تزئینی بازار کار حرفه گوهر شناسی بسیار پر رونق می‌باشد. این حرفه دارای ریزه کاری‌ های بسیار زیادی است که برای یادگیری اصولی و حرفه ای این هنر نیازمند گذراندن کلاس گوهرتراشی در آموزشگاه معتبر هستیم.

آموزشگاه گوهر تراشی فنی برق با برگزاری دوره آموزشی مطابق با استاندارد های جهانی و با بهره‌ مندی از تجارب و دانش اساتیدش در این حوزه نسبت به سایر آموزشگاه‌ ها پیشتاز است. با گذراندن این کلاس عملی به مواردی مانند برشکاری، نحوه کار با شابلون‌ ها، چگونگی ورقه کردن سنگ‌ های قیمتی، یادگیری انواع تکنیک‌ های داپ و … مسلط می‌ شوید.

موارد ذکر شده تنها نمونه بسیار کمی از مواردی است که در این دوره یاد می‌ گیرید، کلیه مواردی که در این دوره آموزش داده می‌شود در ادامه مطالب در قسمت سر فصل‌ ها ذکر شده است. برای موفق شدن بیشتر در این حرفه می‌توانید در دوره‌های مرتبط با آموزش گوهرتراشی مانند دوره آموزش گوهر شناسی و آموزش مخراج کاری شرکت کنید.

پس از پایان دوره با شرکت در آزمون تئوری و عملی فنی حرفه ای و کسب نمره قبولی در این دو آزمون قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی گوهر تراشی خواهید بود.

معرفی دوره گوهر تراشی

پادکست معرفی کلاس گوهر تراشی

اطلاعات دوره گوهر تراشی

نام دوره آموزش گوهر تراشی شهریه دوره 7,800,000 تومان مدت دوره 3 هفته زمان دوره 35 ساعت
زمان شروع دوره 1403/03/26 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد اسد زاده نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه گوهر تراشی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش گوهر تراشی نام دوره
11,100,000 تومان : شهریه گوهر تراشی
7,800,000 تومان : شهریه گوهر تراشی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس گوهر تراشی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره گوهر تراشی

 • آشنایی با مبانی گوهرتراشی
 • آموزش طراحی تراش
 • آموزش قواره کردن سنگ ها
 • آموزش نحوه ارزیابی، پاکسازی و جور کردن کلوخه
 • آموزش برش کاری
 • آشنایی با انواع کانی، سنگ، بلو، غیر بلور، سینگل، پلی و مایکرو کریستال در دوره تخصصی آموزش گوهر تراشی
 • آموزش پیش شکل دهی تراش
 • آموزش نحوه استفاده از جدول مو
نمایش تمام سرفصل ها
 • توانایی تشخیص سختی، چندرنگی و شفافیت انواع گوهر
 • آموزش نحوه طراحی اشکال فانتزی، اشکال اولیه، اشکال گوهرهای دامله در دوره تخصصی آموزش گوهر تراشی
 • آموزش داپینگ (مشته گذاری)
 • آموزش نحوه کار با شابلون ها
 • آموزش نحوه ورقه کردن سنگ های قیمتی
 • معرفی انواع داپ و تکنیك های نصب سنگ بر داپ
 • آموزش پرداخت
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس گوهر تراشی

کلاس تئوری گوهر تراشی

کلاس عملی گوهر تراشی

کارگاه دوره گوهر تراشی

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش طراحی طلا و جواهرآموزش فروشندگی طلا و جواهرآموزش میناکاری طلا و جواهرآموزش گوهر شناسیآموزش گوهر تراشی


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس گوهر تراشی

  سوالات عمومی


  1-منظور از تضمینی بودن کلاس گوهرتراشی چیست؟

  یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره گوهرتراشی بعدی شرکت کنید.

  ۲-چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره گوهرتراشی شروع می شود؟

  حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره آموزش گوهرتراشی شروع می شود.

  ۳-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره گوهرتراشی شرکت کنند؟

  افراد شاغل می توانند دوره آموزش گوهرتراشی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  4-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش گوهرتراشی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۵-آیا در پایان دوره گوهرتراشی می توان وارد بازار کار شد؟

  بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره گوهرتراشی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره گوهرتراشی کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا دوره آموزش گوهرتراشی نیاز به پیش نیاز دارد؟

  خیر شرکت در دوره آموزش گوهرتراشی نیاز به پیش نیازی ندارد.

  2- داپینگ نیز در دوره گوهرتراشی آموزش داده می شود

  بله، آموزش داپینگ از سرفصل های دوره گوهرتراشی است.

  3- آیا نحوه قواره کردن سنگ ها در دوره گوهرتراشی آموزش داده می شود؟

  بله بصورت کامل در کلاس گوهرتراشی آموزش داده می شود.

  4- نحوه آموزش گوهرتراشی در این دوره به چه صورت می باشد؟

  کلیه دوره‌های آموزشی آموزشگاه فنی برق به صورت عملی و با تجهیزات کافی می باشد.

  5- آموزشگاه فنی برق چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

  مدارک کاملا معتبر – دارای کلاس‌های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و همچنین پشتیبانی بعد از دوره گوهرتراشی.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری این حرفه شرکت در دوره گوهر تراشی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش گوهر تراشی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در کلاس گوهر تراشی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش صفر تا صد گوهر تراشی

  آیا تا به حال به اشیای حکاکی شده زیبایی که از عجایب جهان هستند توجه کرده اید؟ این جواهرات در واقع یکی از جاذبه ها هستند.
  هنر گوهرتراشی سنگ های قیمتی به هزاران سال پیش برمی گردد. این سنگ های زیبا و براق در تمدن های باستانی استفاده می شده است. هنرمندان و صنعتگران مهارت های خود را در خلاقیت های شگفت انگیز، از صدف های دریایی گرفته تا کلاه های طناب جوت و تاج های سلطنتی به نمایش می گذاشتند.
  با گذشت زمان، کشف سنگ های قیمتی، فلزات گران بها، جواهرات و همچنین توسعه ابزارهای دستی و فلزی، امکان داشتن جواهرات لوکس و زیبا را برای هر کسی فراهم کرد. امروزه جواهرات منحصر به فرد و شیک از طلا، نقره و غیره ساخته می شود. با سنگ های قیمتی، نیمه قیمتی و مصنوعی که با طرح های منحصربه فرد خود می توانند هر سلیقه ای را جذب کنند. اکنون با هنر و علم سنگ تراشی، هر علاقه مندی می تواند وارد این دنیای شگفت انگیز شود و شروع به خلق آثار جذاب و منحصر به فردی کند.

   

  امروزه در ساخت جواهرات از سنگ های قیمتی، فلزات گرانبها و مصنوعی استفاده فراوانی می شود و هرکس بنا به علاقه و توانایی مالی، جواهرات مورد علاقه خود را خریداری می کند. البته باید بدانیم که هنر سنگ تراشی و مهارت آن در خلق نقش های منحصر به فرد می تواند زیبایی بسیاری به سنگ ها بیافزاید و آن ها را از نظر ارزشمندی و زیبایی متفاوت و گران کند. حکاکی سنگ های قیمتی یک هنر بسیار ارزشمند و محبوب است که می تواند درآمد بالایی را نصیب گوهر تراشان کند. ساخت و تراش زیورآلات روش ها و تکنیک هایی دارد که یک جواهرساز چیره دست باید بداند زیرا با دانش کافی می تواند آثار شگفت انگیزتری خلق کند.

  دوره گوهر تراشی فنی حرفه ای

  اگر تمایل دارید با شرکت در دوره گوهرتراشی وارد بازار کار شوید و درآمد بالای آن را تجربه کنید، بهترین روش شرکت در دوره ای است که آموزش گوهرتراشی صفر تا صد را برای علاقه مندان این حرفه برگزار می کند. آموزشگاه گوهرتراشی فنی برق برگزار کننده دوره آموزش گوهرتراشی در تهران می باشد که دوره گوهرتراشی را از مبتدی تا پیشرفته و تحت نظر اساتید با تجربه و در کارگاه های کاملا مجهز برگزار می کند. گفتنی است که دوره آموزش گوهرتراشی در این مجموعه به صورت کاملا عملی می باشد و کارآموزان تمامی آموزش ها را به صورت عملی انجام می دهند و این موضوع باعث کسب مهارت و درک بهتر تمامی آموزه ها می شود. دوره گوهر تراشی یکی از دوره های پرطرفدار و جذاب است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. در دوره گوهر تراشی، ابتدا انواع سنگ های قیمتی مورد بررسی قرار می گیرد و کارآموزان نحوه پرداخت و تراش سنگ های کمیاب و قیمتی را یاد می گیرند. گوهرتراشی حرفه ای بسیار قدیمی است که حتی انسان های اولیه به فعالیت گوهرتراشی می پرداختند.

  بازار کار گوهرتراشی

  از جمله هنرهایی که امروزه تقاضای زیاد و بازار پر سودی دارند، می توان به هنر تراش سنگ های قیمتی اشاره کرد. دلیل این امر علاقه روز افزون افراد جامعه به انواع سنگ ها اعم از تزئینی و درمانی است. امروزه با یادگیری این هنر می توان به سنگ های ساده و خشن شکل و زاویه ای خیره کننده و شگفت انگیز داد و اثری منحصر به فرد خلق کرد. ورود به این رشته محدودیت جنسیتی و سنی ندارد و هر فردی که تمایل، انگیزه و اشتیاق داشته باشد می تواند وارد این حرفه شود. علاوه بر این، گوهر تراشی نیاز به آموزش طولانی مدت ندارد و هر فردی می تواند در مدت زمان کوتاهی این حرفه ی سودآور را بیاموزد و حتی از خانه شروع به کسب درآمد کند. این رشته نه تنها در ایران محبوبیت دارد، بلکه در سرتاسر جهان طرفداران خود را دارد و به صنعتی رو به رشد تبدیل شده است. همچنین اگر فردی خلاق هستید، می توانید با ایجاد طرح های منحصر به فرد به برندی در این زمینه تبدیل شوید. شوق مردم به این زیور آلات به ویژه بانوان، بازار این هنر را فوق العاده گرم و پر رونق کرده است و این از تقاضای بازار مشهود است.

  درآمد گوهرتراشی

  میزان درآمد افراد پس از اتمام دوره آموزش گوهرتراشی و ورود به عرصه بازار به مهارت و دقت افراد بستگی دارد. ظرافت در تراش عمقی، بافت و زاویه دار بودن سنگ ها به مهارت گوهرتراش بستگی دارد. بنابراین ممکن است درآمد این افراد متفاوت باشد. به طور کلی درآمد یک گوهرتراش در ایران از 30 میلیون تومان در ماه شروع می شود و با توجه به تجربه و مهارت او افزایش می یابد. هر چه بیشتر به انواع تراش، ابزار تراش، پولیش و غیره تسلط داشته باشید، کارهای ظریف تری می توانید انجام دهید و درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. البته ممکن است در ابتدای شروع کار گوهرتراشی درآمدی که انتظار دارید را کسب نکنید اما با گذشت زمان و برند شدن اثرتان به درآمد قابل توجهی دست پیدا خواهید کرد.

  سرمایه مورد نیاز ورود به شغل گوهرتراشی

  یکی از دلایل محبوبیت دوره گوهرتراشی این است که برای شروع به ابزار و تجهیزات گران قیمت نیاز ندارید. افرادی که این شغل را انتخاب می کنند، می توانند با سرمایه بسیار کمی شروع کنند زیرا برای شروع به ابزارهای گران قیمت نیاز ندارند و حتی می توانند در خانه کار کنند.

  دوره گوهرتراشی مناسب چه کسانی است؟

  دوره گوهرتراشی برای همه علاقه مندان به سنگ های قیمتی مناسب است. دانشجویان زمین شناسی می توانند برای ارتقای دانش خود دوره آموزش گوهر تراشی را بگذرانند و از این طریق درآمد خود را افزایش دهند. یکی دیگر از دلایلی که گوهر تراشی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است، این است که افراد با کمترین سرمایه می توانند وارد بازار کار شوند و از بازار پرسود آن بهره ببرند. در صورتی که به این حرفه علاقه مند هستید، می توانید با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید و در این دوره ثبت نام نمایید.

  عوامل موثر در ارزش پذیری سنگ‌ها

  مهارت یک گوهر تراش بسیار بر قیمت و ارزش یک نگین تأثیر می گذارد. علاوه بر این عواملی مانند سرعت، تناسبات هندسی، تقارن، زوایای برش صحیح، درخشندگی، ابعاد و عمق تراش نیز از دلایل اصلی جواهرات گرانبها محسوب می شود. از آنجایی که این موارد نقش مهمی در جذابیت و درخشندگی جواهرات ایفا می کنند، رعایت نکردن هر یک از اصول تراش کاری می تواند از ارزش و قیمت آن بکاهد برای یادگیری این اصول، ضروری است که دوره گوهرتراشی را در یک آموزشگاه گوهرتراشی معتبر سپری کنید.

  بهترین آموزشگاه گوهر تراشی

  یکی از مهم ترین مسائلی که در یادگیری گوهرتراشی باید در نظر گرفت، انتخاب آموزشگاه گوهر تراشی است. با توجه به بازار کار خوب گوهرتراشی در سال های اخیر و درآمد بالای این حرفه امروزه متقاضیان بیشتری برای آموزش گوهرتراشی وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره های گوهرتراشی را ارائه دهند. اما کیفیت دوره گوهرتراشی در همه این مراکز آموزشی یکسان نیست، در ضمن برخی از این مراکز برای کسب سود بیشتر فقط به صورت تئوری گوهرتراشی را آموزش می دهند و فرصت تمرین و کار عملی را برای کارآموزان فراهم نمی کنند. آموزشگاه گوهرتراشی خوب دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم آموزش به صورت تخصصی و کاربردی است. در چنین آموزشگاهی به وسیله آموزش عملی مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند اصول گوهرتراشی را به خوبی درک کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های آموزش، از دیگر مواردی است که در ثبت نام دوره گوهرتراشی باید به آن توجه کنید.

  یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ثبت نام در دوره آموزش گوهر تراشی باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت استاد دوره است. اگر استاد صلاحیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند مفاهیم را به خوبی آموزش دهد و شما فقط وقت و هزینه خود را در طول دوره هدر داده اید. پشتیبانی پس از دوره گوهر تراشی نیز یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه برخی از مراکز پس از اتمام کلاس گوهرتراشی هیچ گونه پشتیبانی ندارند و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش کامل و جامع باشد، باز هم ممکن است هنگام ورود به بازار کار سوالاتی برای شما پیش بیاید. از این رو پشتیبانی گوهرتراشی از دیگر موارد مهمی است که در ثبت نام دوره گوهرتراشی باید به آن توجه کنید. همچنین ارائه گواهی معتبر از دیگر عواملی است که باید آن را در نظر بگیرید. توصیه ما به شما برای فراگیری این حرفه، شرکت در دوره گوهر تراشی است که کاملا کاربردی است.

  مجتمع فنی برق علاوه بر آموزش دوره گوهرتراشی، برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش گوهر شناسی، آموزش مخراج کاری، آموزش میناکاری طلا و جواهر و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  هزینه دوره گوهرتراشی

  هزینه آموزش گوهرتراشی در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش گوهرتراشی را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به این دوره در نظر گرفته است تا کارآموزان با پرداخت حداقل، این حرفه را فرا بگیرند.

  تکنیک های گوهرتراشی

  تامبل کردن

  این تکنیک کار به ساده و مقرون به صرفه انجام می شود. به این ترتیب سنگ های تراش نخورده در یک استوانه چرخان قرار می گیرند. این سیلندر حاوی مواد ساینده مناسب است. این سنگ ها تا زمانی که کاملا صیقلی به نظر برسند و سطح آنها به درستی جلا داده شود در این محفظه باقی می مانند.

  تراش مهندسی

  در تراش مهندسی، سنگ مورد نظر به صورت صیقلی بریده و تراشیده می شود. به عبارت دیگر در این تکنیک سنگ به صورت اریب بریده می شود و حاصل آن یک سنگ قیمتی با سطح صاف، شفاف و براق است.

  تراش گوهر

  سنگ های قیمتی به دو صورت ساده و زاویه دار تراشیده می شوند. آن ها به روشی ساده تولید می شوند. اما با روش زاویه دار کار می کنند و سنگ های قیمتی را با ابزار مخصوص تراش می دهند. روش زاویه ای قیمت و ارزش سنگ قیمتی را افزایش می دهد. زیرا در نهایت گوهری جذاب خواهیم داشت که سرشار از خلاقیت است.

  سوراخ کاری

  در این تکنیک سوراخ ها و حفره هایی در سنگ های قیمتی ایجاد می شود و برای این منظور از مته های الماس استفاده می شود. به این ترتیب که با استفاده از آب فراوان و سرعت و فشار کم سوراخ های لازم را باز می کنند و در نهایت با تمیزکاری با خمیر الماس یا جعبه لاستیکی سیلیکونی به سطح سنگ مورد نظر می رسند.

  تراش هنری

  این تکنیک زاویه خوب و مسیر سختی دارد. زیرا این روش نیاز به مهارت، خلاقیت، صبر و زیبایی دارد. به عبارت دیگر تمرکز و تعریف این رویکرد یکی از ارکان مهم در دستیابی به یک برنامه قابل قبول محسوب می شود. علاوه بر این روی سنگ نقوش زیبایی می کشند که نوعی هنر محسوب می شود.

  تراش کابوشن

  این روش یکی از رایج ترین روش های تراش سنگ های قیمتی است. سنگ کابوچون دارای پایه صاف و رویه گرد است. بدین ترتیب کار دشوارتر می شود و برای رسیدن به نتیجه مطلوب باید زمان و انرژی بیشتری صرف کرد. از تجهیزات مدرن و قدرتمندتر نیز در این راه استفاده می شود. در این روش ابتدا باید ( انگشتر، سکه، دستبند) را انتخاب کرده و یک سنگ قیمتی روی آن قرار دهید. سپس سنگ مورد نیاز را برش دهید و این کار را ادامه دهید تا نگین شکل و ساختار لازم را پیدا کند و در نهایت آن را در سنگ شکن قرار داده و سنگ ها را برش دهید.

  آموزش گوهر تراشی در مجتمع فنی برق

  آموزش گوهر تراشی در مجتمع فنی بسیار کامل و کاربردی می باشد که شامل مواردی مانند آموزش نحوه کار با شابلون ها، توانایی تشخیص سختی، چندرنگی و شفافیت انواع گوهر، آموزش نحوه طراحی اشکال فانتزی، اشکال اولیه، اشکال گوهرهای دامله، آموزش پرداخت و غیره می باشد. با شرکت در دوره هایی که این مجتمع آموزشی برگزار می کند، گوهر تراشی را از پایه و به صورت کاملا تخصصی فرا می گیرید و با اعتماد به نفس کامل وارد بازار کار می شوید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه شما شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش گوهرتراشی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • کریمی گفت: پاسخ

   سلام در پایان دوره آموزش گوهرتراشی می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی کلاس گوهرتراشی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره گوهرتراشی کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • احمدی گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره آموزش گوهرتراشی شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره آموزش گوهرتراشی شروع می شود.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام نحوه قواره کردن سنگ ها در دوره آموزش گوهرتراشی آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله بصورت کامل در کلاس گوهرتراشی آموزش داده می شود.

  • علی گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش گوهرتراشی پیش نیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر شرکت در دوره آموزش گوهرتراشی هیچ پیش نیازی ندارد.

  • حمید گفت: پاسخ

   سلام نحوه آموزش گوهرتراشی در این دوره به چه صورت می باشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    کلیه دوره‌های آموزشی آموزشگاه فنی برق از جمله دوره گوهرتراشی به صورت عملی و با تجهیزات کافی می باشد.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 11,100,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 7,800,000 تومان