آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو

دوره آموزش لیسه گیری و ایربراش خودرو مناسب همه افراد جویای کار و علاقمندان به حرفه لیسه گیری و ایربراش خودرو می‌ باشد. لازم به ذکر است که برای شرکت در این دوره نیازی به گذران پیش نیاز نیست.
لیسه گیری و ایربراش خودرو جهت رفع خط و خطوط ایجاد شده روی خودرو استفاده می‌ شود. علاقمندان به این دوره می‌توانند در سایر دوره‌ های مرتبط با این حرفه مانند آموزش صافکاری خودرو و آموزش نقاشی خودرو شرکت کنند و دانش و کسب و کار خود را ارتقا دهند.
با توجه به این موضوع که با یادگیری این حرفه قادر به رفع خط و خش روی خودرو بدون رنگ خواهید شد، در می‌ یابیم که این حرفه تخصصی است و برای متخصص شدن در این زمینه نیازمند گذراندن دوره لیسه گیری خودرو خواهیم بود.
آموزشگاه لیسه گیری و ایربراش خودرو فنی برق جهت تربیت کاراموزانی متخصص در این زمینه این دوره را به صورت تخصصی از مبتدی تا پیشرفته در کارگاه‌های مجهز با تجهیزات بروز و با استفاده از اساتید متخصص و با تجربه در زمینه لیسه گیری و ایر براش برگزار می‌کند. همچنین این دوره متناسب با بازار کار برگزار می‌شود و کارآموزان بعد از پایان دوره به راحتی وارد بازار کار می‌ شوند.
از مزایای شرکت در آموزش لیسه گیری خودرو فنی برق امکان استفاده از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه و دریافت مدرک فنی حرفه ای و بین المللی با قبولی در آزمون فنی حرفه ای می‌باشد.
با شرکت در این دوره به لیسه کشی رنگ‌ های صدفی، پاک کردن قطعات رنگ شده و ترکیب رنگ لیسه کشی و… مسلط می‌شوید.
دوره آموزش لیسه گیری تخصصی ماشین به دو صورت عمومی و خصوصی برگزار می‌شود. کلاس خصوصی متناسب با زمان دلخواه کاراموز و استاد هماهنگ و برگزار می‌شود.

معرفی دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو

پادکست معرفی کلاس لیسه گیری و ایر براش خودرو

اطلاعات دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو

نام دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو شهریه دوره 9,800,000 تومان مدت دوره 1 ماه زمان دوره 20 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد قانع نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 4 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه لیسه گیری و ایر براش خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو نام دوره
14,000,000 تومان : شهریه لیسه گیری و ایر براش خودرو
9,800,000 تومان : شهریه لیسه گیری و ایر براش خودرو با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس لیسه گیری و ایر براش خودرو

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو

 • آموزش کامل شناخت محل لیسه گیری
 • آموزش کامل زیرکاری محل لیسه گیری
 • آموزش و شناخت ابزارهای تخصصی لیسه گیری
 • آموزش کامل لیسه گیری و نحوه لیسه کشی
 • آموزش کامل و تخصصی لیسه کشی رنگ های سفید صدفی در دوره تخصصی آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش کامل زاویه و عمق رنگ آسیب دیده
 • آموزش کامل پاک کردن و بی رنگ کردن قطعات رنگ شده در دوره تخصصی آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو
 • آموزش ترکیب رنگ لیسه گیری
 • آموزش کامل ایربراش و پولیش محل لیسه کشی شده
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس لیسه گیری و ایر براش خودرو

کلاس تئوری لیسه گیری و ایر براش خودرو

کلاس عملی لیسه گیری و ایر براش خودرو

کارگاه دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مکانیک خودروسرامیک و ریکاوری رنگ خودروآموزش صافکاری خودروآموزش نقاشی خودرولیسه گیری و ایر براش خودروآموزش سوپاپ تراشی


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس لیسه گیری و ایر براش خودرو

  سوالات عمومی


  ۱- آیا پس از پایان دوره لیسه کشی و ایر براش مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله، پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲- منظور از تضمینی بودن دوره لیسه گیری و ایر براش خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳- چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴- چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی لیسه گیری و ایر براش خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن : ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵- چگونه افراد شاغل می توانند در دوره آموزش لیسه کشی و ایر براش شرکت کنند؟

  پاسخ: افراد شاغل می توانند دوره لیسه کشی و ایر براش خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶- آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ: بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷- آیا در پایان دوره آموزش لیسه گیری و ایر براش خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله، با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا نحوه ترکیب رنگ لیسه گیری هم در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، آموزش نحوه ترکیب رنگ لیسه گیری از سرفصل های این دوره است.

  2- آیا کلاس آموزش لیسه کشی و ایر براش پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: خیر، این دوره پیش نیاز ندارد.

  3- آیا نحوه لیسه کشی رنگ های صدفی هم در این دوره آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، در این دوره آموزش داده می شود.

  4- بازار کار این دوره به چه صورت است؟

  پاسخ: با توجه به اینکه تعداد خودروها در کشور در حال افزایش است، این دوره دارای بازار کار خوبی است.

  لیسه گیری چیست؟

  با توجه به اینکه ظاهر خودرو بسیار حائز اهمیت می باشد، در صنعت خودروسازی تلاش شده است به این موضوع توجه ویژه ای شود. بنابراین برای تولید خودرو از دو لایه فلزی مقاوم استفاده می شود و سپس با رنگ آمیزی با کیفیت جلوه وظاهری زیبا به خودرو می دهند. اما در مواقعی با وجود کیفیت بدنه خودروها، احتمال ایجاد خط و خش بر روی بدنه خودرو وجود دارد که جهت برطرف کردن این خط و خش ها که به لایه های زیرین نفوذ کرده اند از لیسه گیری استفاده می شود. لیسه گیری به مجموع کارهایی گفته می شود که خراشیدگی های عمیق روی بدنه خودرو را ازبین می برد و انجام این کار موجب ی شود بدنه آسیب دیده دچار زنگ زدگی نشود و همچنین رنگ خودرو نریزد.

  آموزش لیسه گیری بدنه خودرو

  لیسه گیری یا لیسه کشی یکی از روش های کاربردی برای رفع خراش های عمیق ایجاد شده روی بدنه خودرو است. بدنه خودروها بنا به دلایل گوناگونی از قبیل تصادف دچار خط و خش می شود، وجود خط و خش روی بدنه خودرو از زیبایی خودرو کاسته و باعث افت قیمت آن می شود با لیسه گیری بدنه خودرو می توانید این خطوط را از روی بدنه خودرو بردارید.

   

  انجام لیسه گیری نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد و توصیه می کنیم برای انجام حرفه ای این کار در دوره های آموزش لیسه گیری خودرو شرکت کنید و از این طریق صفر تا صد مراحل و فوت و فن های لیسه گیری را یاد بگیرید.

  سه لایه آلیاژ بدنه خودرو را تشکیل می دهند. خراش های سطحی خراش هایی هستند که بر روی لایه اول تشکیل می شوند و خراش های عمیق، خراش هایی هستند که روی لایه های دوم و سوم بدنه ایجاد می شوند. این خراش ها اگر به موقع رفع نشوند ممکن است خط و خش ها گسترده تر شوند. لیسه گیری خودرو به شما کمک می کند تا بتوانید خراش های عمیق را از بین ببرید.

  در دوره های آموزش لیسه گیری اتومبیل فرآیند لیسه کشی به طور کامل به شما آموزش داده می شود. برای لیسه گیری خودرو ابتدا باید با بتونه عمیق خراش ایجاد شده روی بدنه خودرو را ترمیم کنید. سپس با استفاده از رنگ و پولیش هایی خاص بخشی که خط و خش بر روی آن ایجاد شده است را همرنگ و هم سطح با دیگر قسمت های بدنه خودرو کنیم.

  دوره لیسه گیری خودرو

  نحوه انجام لیسه گیری خودرو

  لیسه گیری رنگ خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. در کلاس آموزش لیسه گیری خودرو به طور کامل صفر تا صد این مراحل به صورت عملی به شما آموزش داده می شود. در این بخش به طور خلاصه مراحل انجام لیسه گیری خودرو را شرح می دهیم:

  1- برای لیسه گیری ابتدا بایستی محل ایجاد خراش را با مواد شوینده کاملا تمیز کنید.

  2- برای اینکه متوجه عمق خراش ایجاد شده روی بدنه خودرو شوید محل خراش را زیر نور آفتاب بررسی کنید.

  3- کد رنگ خودرو را شناسایی کنید.

  4- با استفاده از بتونه سنگی محل خراش را پر کنید.

  5- حالا با رنگ و پولیش هایی خاص قسمت مورد نظر را ترمیم کنید.

  6- حالا با رنگ خشک کن قسمت رنگ شده را خشک کنید.

  در صورتی که به طور صحیح هر یک از مراحل لیسه گیری رنگ خودرو را انجام دهید پس از اتمام کار محل لیسه کشی شده قابل تشخیص نمی باشد.

  آموزش لیسه گیری خودرو

  با توجه به تخصصی بودن کار لیسه گیری خودرو یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای یادگیری مهارت های این رشته باید مورد توجه قرار گیرد انتخاب یک مرکز و آموزشگاه تخصصی و مطمئن برای آموزش صفر تا صد لیسه گیری ماشین است.

  از آنجایی که برای یادگیری لیسه گیری باید تمرین و تکرار بسیار داشته باشید، بنابراین یکی از مهم ترین موضوعاتی که باید مورد توجه قرار گیرد عملی بودن آموزش ها است.

  لیسه گیری به دقت بسیاری نیاز دارد و انجام آن مستلزم رعایت نکات بسیاری است، بنابراین پیش از ثبت نام از تخصص و مهارت استاد دوره اطمینان حاصل نمایید.

  انجام لیسه گیری مراحل گوناگونی دارد، جامع و کامل بودن سرفصل ها موضوع مهم دیگری است که نباید از آن غافل شوید.

  بازار کار لیسه گیری خودرو

  با توجه به افزایش تولید خودرو در جامعه امروزی و همچنین اجتناب ناپذیر بودن حوادث و اتفاقاتی که منجر به ایجاد خط و خش های عمیق بر روی بدنه خودرو خواهند شد، پیش بینی می شود بازار کار این حرفه بسیار پر رونق است و در صورتی که علاقه مند به فراگیری این حرفه باشید، با کسب مهارت های لازم به راحتی می توانید، از درآمد بالای لیسه گیری خودرو بهره مند شوید.

  درآمد لیسه گیری خودرو

  لیسه گیری نیز مانند بسیاری از شغل های آزاد دیگر، درآمد ثابتی ندارد زیرا کسب درآمد در این حرفه به عوامل متعددی مانند دانش و مهارت، کیفیت کار، رقبا، مشتری مداری، قیمت مناسب، تبلیغات و موارد دیگر بستگی دارد. بنابراین نمی توان به طور دقیق مبلغی را به عنوان درآمد این حرفه در نظر گرفت اما به صورت حدودی درآمد لیسه گیری خودرو در یک ماه مبلغی بین 26 تا 35 میلیون تومان می باشد.

  آموزشگاه لیسه گیری خودرو

  آموزشگاه فنی برق تهران یکی از بهترین آموزشگاه لیسه گیری خودرو در تهران می باشد که دوره لیسه کشی خودرو در این مرکز زیر نظر سازمان فنی حرفه ای برگزار می شود. آموزشگاه برای تمرین و کار عملی کارآموزان کلاس لیسه کشی را در کارگاهی مجهز برگزار می نماید. بهره مندی از پشتیبانی پس از دوره، امکان بازآموزی رایگان دوره، دریافت مدرک معتبر فنی حرفه ای برخی از دیگر مزایایی است که در صورت شرکت در دوره آموزش لیسه گیری آموزشگاه فنی برق بهره مند می شوید.

  تفاوت لیسه گیری با پولیش

  از آن حایی که بسیاری از افراد این دو را با هم اشتباه می گیرند، توضیح مختصری در مورد تفاوت این دو خواهیم داد.

  علاوه بر نوع تجهیزات و موادی که در لیسه گیری و پولیش متفاوت هستند، در نوع کاربرد نیز با یکدیگر متفاوت هستند. پولیش خودرو جهت از بین بردن خط و خش های سطحی روی بدنه خودرو می باشد اما لیسه گیری خودرو جهت از بین بردن خط و خش های عمیق تر کاربرد دارد. در ضمن پس از پایان لیسه گیری برای بهبود کار، پولیش انجام می شود که در انجام پولیش نیازی به لیسه گیری نمی باشد.

  دوره لیسه گیری خودرو

  لیسه کشی خودرو یکی از رشته های تخصصی مربوط به صافکاری و نقاشی خودرو می باشد. متاسفانه بسیاری از صافکاران خودرو مهارت لازم برای لیسه کشی را نداشته و تنها با رنگ خشک کن محل خراش را پر می کنند. این کار باعث می شود تا بعد از اتمام رنگ، محل رنگ قابل تشخیص باشد.

  در صورت شرکت در دوره آموزش لیسه گیری ماشین می توانید در بازه زمانی کوتاهی صفر تا صد مراحل لیسه کشی را یاد بگیرید و لیسه کشی را بر روی انواع خودرو داخلی و خارجی انجام دهید.

  از آنجایی که افراد متخصص در زمینه لیسه کشی اتومبیل بسیار اندک هستند، با یادگیری مهارت های این رشته می توانید از یک شغل تخصصی و پردرآمد بهره مند شوید.

  دوره آموزش لیسه گیری خودرو در آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین دوره های لیسه گیری در کشور است که به صورت عملی و کارگاهی نحوه لیسه کشی بر روی انواع خودرو را به شما عزیزان آموزش می دهد.

  با شرکت در این دوره با انواع ابزارهای لیسه گیری و نحوه کارکرد آنها آشنا می شوید، نحوه تشخیص زاویه و عمق رنگ آسیب دیده را یاد می گیرید، با نحوه زیر کار و ترکیب رنگ آشنا می شوید، علاوه بر لیسه گیری نحوه ایر براش و پولیش را نیز یاد می گیرید، همچنین با روش بی رنگ کردن قطعات و پاک کردن رنگ بدنه نیز آشنا می شوید.

  در صورتی که تمایل به شرکت در دوره لیسه گیری خودرو را دارید همین الان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • احمد گفت: پاسخ

   دوره لیسه گیری ماشین چند ماه طول می کشه؟

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 14,000,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 9,800,000 تومان