آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

یخچال‌ های صنعتی نمونه ای از یخچال‌ ها هستند که در فروشگاه‌ ها، هایپرمارکت‌ ها، شیرینی‌ پزی یا قنادی‌ها، رستوران‌ها، کافی شاپ‌ها و هتل‌ها و… استفاده می‌ شود. برای تسلط به تعمیرات انواع یخچال‌ های صنعتی به گذراندن دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی نیاز داریم. به دلیل استفاده زیاد و مکرر از یخچال‌ های صنعتی و اهمیت و کاربرد بیشتر آن‌ ها، بازار کار تعمیرات این یخچال‌ ها بسیار عالی و پردرآمد می‌ باشد. بنابراین تقاضا برای آموزش تعمیر یخچال صنعتی افزایش می‌ یابد.

آموزشگاه فنی برق این دوره را با بهره‌ مندی از اساتید برجسته و با سابقه و با استفاده از تجهیزات و دانش بروز بصورت عملی با آموزش الکترونیک مقدماتی از صفر تا صد برگزار می‌ کند.

دوره تعمیرات یخچال صنعتی عملی محور می‌ باشد؛ یعنی انواع یخچال‌ های صنعتی در کارگاه موجود است که کاراموزان با نظارت استاد روی آن‌ ها کار عملی انجام می‌ دهند و صفر تا صد تعمیرات یخچال‌ های صنعتی را یاد می‌ گیرند.

این دوره مانند دیگر دوره‌ ها دارای پشتیبانی نامحدود آموزشگاه می‌ باشد. چنانچه کارآموزان شرکت کننده در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی بعد از پایان دوره و ورود به بازار کار  به مشکلی برخوردند جهت رفع مشکل می‌ توانند با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با استاد نسبت به رفع آن‌ ها اقدام کنند.

اگر در پایان دوره احساس کردید به اندازه کافی یاد نگرفته اید و هنوز برخی از مطالب برایتان گم است می‌ توانید مجددا دوره را بدون پرداخت هزینه طی کنید.

از سرفصل‌ های مهم این دوره آموزشی مواردی مانند: جوشکاری آلومینیوم به مس، نقشه کشی و عیب یابی انوا یخچال‌ های صنعتی از جمله فروشگاهی در مدل‌ های مختلف (ایستاده، شیشه خم، یخچال پرده هوا، ویترینی و …)، فرمول ترکیبی گازها، تنظیم ترموستات دیجیتالی و سردخانه، نصب انواع خازن‌ ها روغنی و خشک و … می‌باشد.

پس از تمام شدن دوره تعمیر یخچال صنعتی آموزشگاه فنی برق گواهینامه معتبر آموزشگاه را برای ارائه به ارگان‌ ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی در اختیار کارآموزان قرار می‌دهد.

 

معرفی دوره تعمیرات یخچال صنعتی

پادکست معرفی کلاس تعمیرات یخچال صنعتی

اطلاعات دوره تعمیرات یخچال صنعتی

نام دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی شهریه دوره 4,600,000 تومان مدت دوره 3 هفته زمان دوره 15 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد مرادی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش تعمیرات یخچال صنعتی نام دوره
6,600,000 تومان : شهریه تعمیرات یخچال صنعتی
4,600,000 تومان : شهریه تعمیرات یخچال صنعتی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس تعمیرات یخچال صنعتی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره تعمیرات یخچال صنعتی

 • آموزش سیم کشی رله های یخچال های صنعتی
 • آموزش تعویض و تعمیر فن های یخچال صنعتی
 • آموزش جوشکاری آلومینیوم به مس در یخچال های ساید برای اولین بار در ایران در دوره تعمیرات یخچال صنعتی
 • آموزش فرمول ترکیبی گازها برای یخچال های صنعتی جهت بالابردن سرمای دستگاه
 • آموزش نفراست یا بدون برفک کردن یخچال های ویترینی و ایستاده مثل قصابی و سوپرمارکت ها
 • آموزش تعمیرات یخچال های تاپینگ دراب میوه فروشی، اغذیه فروشی، کافی شاپ ها وغیره
 • آموزش نصب شیربرقی درمدارسیکل مبرد برروی کلیه دستگاه های صنعتی و خانگی
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش تنظیم ترموستات دیجیتالی وتنظیم ترموستات سردخانه
 • آموزش نقشه کشی وعیب یابی یخچال های فروشگاهی
 • آموزش تعمیرات یخچال های فروشگاهی مثل پرده هوا و فریزرهای صندوقی روباز
 • آموزش عیب یابی یخچال های روباز از یک متری الی 12متری
 • آموزش نصب خازن های روغنی و خشک در یخچال های خانگی و صنعتی
 • آموزش تنظیم اجرا یخچال های بالا صفری پرده هوا به زیرصفری بدون نیاز به تعویض گاز یا موتور
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس تعمیرات یخچال صنعتی

کلاس تئوری تعمیرات یخچال صنعتی

کلاس عملی تعمیرات یخچال صنعتی

کارگاه دوره تعمیرات یخچال صنعتی

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  تعمیرات برد لوازم خانگیتعمیرات مکانیکی لوازم خانگیآموزش تعمیرات یخچال صنعتیآموزش تعمیرات یخچالآموزش تعمیرات ماشین ظرفشوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشویی


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس تعمیرات یخچال صنعتی

  سوالات عمومی


  ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی مدرک معتبر صادر می شود؟

  بله پس از اتمام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲- منظور از تضمینی بودن دوره تعمیرات یخچال صنعتی چیست؟

  یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی آموزش تعمیر یخچال صنعتی شرکت کنید.

  ۳- چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره تعمیر یخچال صنعتی شروع می شود؟

  حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره تعمیر یخچال صنعتی شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن : ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره تعمیر یخچال صنعتی توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره تعمیرات یخچال صنعتی شرکت کنند؟

  افراد شاغل می توانند دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره تعمیرات یخچال صنعتی می توان وارد بازار کار شد؟

  بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره تعمیر یخچال صنعتی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- چه مواردی در دوره تعمیرات یخچال آموزش داده می شود؟

  صفر تا صد تعمیر انواع مدل یخچال صنعتی در دوره تعمیرات یخچال صنعتی آموزش داده می شود.

  2- آیا جوشکاری آلومینیوم به مس در دوره تعمیر یخچال صنعتی نیز آموزش داده می شود؟

  بله به طور کامل آموزش داده می شود

  3- نحوه نقشه کشی وعیب یابی یخچال های فروشگاهی در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی به صورت کامل گفته می شود؟

  بله این موضوع به طور کامل در دوره تعمیرات یخچال صنعتی گفته می شود

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  یخچال صنعتی چیست؟

  با توجه به حجم بالای نگهداری مواد غذایی در یخچال در رستوران ها، مغازه ها، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها، قطعا نیاز به یخچال هایی با سایز بزرگتر وجود دارد که در انواع مختلف با نام یخچال صنعتی موجود می باشد. این نوع یخچال ها در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

  انواع یخچال صنعتی

  انواع مختلفی از این دستگاه ها با ظرفیت ها و کاربردهای مختلف وجود دارد که شامل یخچال های صندوقی یا ایستاده می شود و دکوراسیون این دسته از یخچال ها با توجه به فضای مورد نیاز متفاوت است.

   

  سوختن موتور یخچال صنعتی

  یکی از دلایل خرابی یخچال های صنعتی سوختن کمپرسور یا موتور آن می باشد که در صورت خرابی قطعاً مانند خودروی بدون موتور است که کار نمی کند و باید در اسرع وقت با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا آن را تعمیر کند.
  دلایل خرابی موتور یخچال صنعتی می تواند به دلیل افزایش دمای موتور و البته مشکل روغن کمپرسور باشد، در ضمن حتی گرفتگی فیلتر محرک و تغییر ولتاژ و برق و نوسانات از جمله عواملی هستند که احتمال آسیب دیدن موتور را افزایش می دهند.

  شارژ گاز یخچال صنعتی

  یکی از موارد و علل خرابی و مشکلات یخچال های صنعتی تخلیه گاز مبرد است که به دلایل مختلف این مشکل را ایجاد می کند. مراقب باشید اگر سرمای داخل یخچال ناشی از گاز موتور یا کندانسور باشد، بنابراین در صورت کم بودن و خالی بودن گاز باید سریعا آن را شارژ کنید. روش پرکردن گاز یخچال صنعتی با تزریق گاز از لوله های آن می باشد که باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

  در صورتی که تمایل دارید به یک تعمیرکار حرفه ای یخچال صنعتی بدل شوید همین الان در دوره تعمیر یخچال صنعتی ثبت نام کنید. سرفصل های آموزش تعمیر یخچال صنعتی کاملا مناسب بازار کار می باشد و با گذراندن دوره تعمیر یخچال صنعتی به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  در گذشته، مردم از برخی روش های طبیعی برای حفظ مواد غذایی خود استفاده می کردند، مانند خشک کردن، تخمیر یا دفن جعبه های غذا در زمین. متناسب با رشد و توسعه علم و در راستای رفاه انسان، یخچال ساخته شد. امروزه در هر آشپزخانه ای یک یخچال وجود دارد که در مورد مغازه هایی مانند اغذیه فروشی ها و سوپرمارکت ها و غیره صدق می کند.

  این دستگاه الکتریکی شامل قطعاتی است که در مدار و عملکرد به هم متصل هستند. بنابراین طبیعتاً اگر هر قطعه ای از کار بیفتد، بر عملکرد یخچال تأثیر می گذارد. تکنسین های تعمیر یخچال برای مقابله با چنین مشکلاتی آموزش دیده اند.

  یخچال های صنعتی بسته به نوع کاربرد و نیاز بازار در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند و بسته به ظرفیت آنها در مکان های مختلفی مانند رستوران ها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. کارایی این دستگاه ها ارتباط زیادی با فضای کافی در موتورخانه دارد. بنابراین باید توسط نصاب حرفه ای نصب و راه اندازی شوند.

  زیرا در صورت عدم رعایت فاصله دستگاه از اطراف، تهویه حرارت حاصل از کار کردن با مشکل مواجه می شود. به این ترتیب گرمای تولید شده توسط موتور در پشت دستگاه جمع شده و تهویه انجام نمی شود و در نتیجه عملکرد سیستم خنک کننده دچار اختلال می شود.

  به دلیل وزن زیاد و ابعاد بزرگ، بهتر است این یخچال ها را در محل تعمیر شوند. در صورتی که علاقه مند به این حرفه هستید، با شرکت در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی این مهارت را کسب کرده و در این زمینه حرفه ای شوند. کیفیت بالای کلاس و دوره تعمیرات یخچال صنعتی که در آن شرکت می کنید در کنار تلاش و پشتکار شما می تواند پیشرفت شما را تا حد زیادی تسریع کند.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی فنی و حرفه ای

  مجتمع فنی برق دوره تعمیرات یخچال صنعتی را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و با اخذ مجوز از این سازمان برگزار می کند. کلیه سرفصل های آموزشی در این مجموعه متناسب با سرفصل های فنی حرفه ای و با توجه به نیازهای بازارکار تدوین شده است. شما در صورت شرکت و ثبت نام در دوره تعمیر یخچال صنعتی مجتمع فنی برق تهران از صفر تا صد با این حرفه آشنا می شوید و در پایان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، می توانید آماده ورود به بازار کار شوید. دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی برای کلیه علاقه مندان به این شغل، افرادی که با تعمیرات یخچال صنعتی آشنایی دارند اما می خواهند در این رشته حرفه ای شوند، نیز مناسب است. با شرکت در دوره تعمیرات یخچال صنعتی ضمن یادگیری و تسلط در این رشته از یک مدرک معتبر دو زبانه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد نیز بهره مند می شوید.

  کلاس تعمیرات یخچال صنعتی

  با توجه به اهمیت تعمیر یخچال صنعتی، دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی نیز به بررسی دقیق یخچال های صنعتی می پردازد. در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، کارآموزان با قطعات مورد استفاده در این یخچال ها، سیستم خنک کننده در یخچال ها، تشخیص و بررسی مکانیسم کار سیستم یخ زدایی آشنا می شوند.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی توسط اساتید متخصص و مجرب انجام می شود و در صورتی که آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی از نظر کیفی در سطح بالایی باشد، پس از گذراندن دوره می توان به راحتی وارد بازار کار شد. لازم به ذکر است برای شرکت در دوره تعمیرات یخچال صنعتی هیچ پیش نیازی لازم نیست و افراد با هر مقطع تحصیلی می توانند در کلاس تعمیرات یخچال صنعتی ثبت نام کنند.

  بهترین آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی

  سوالی که ذهن افراد علاقه مند به این حرفه را مشغول می کند این است که برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به کدام آموزشگاه مراجعه کنند تا این امکان را داشته باشند که پس از تمام شدن دوره تعمیرات یخچال صنعتی، کاملا به این شغل تسلط داشته باشند و بتوانند به عنوان یک تعمیرکار متخصص وارد این حرفه شوند. توصیه ما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزشگاه فنی برق یکی از معتبرترین مراکز آموزش تعمیرات یخچال صنعتی است که به صورت تخصصی و با سال ها سابقه دوره تعمیرات یخچال صنعتی را برگزار می کند. جامعیت دوره تعمیر یخچال صنعتی در این مرکز و شیوه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به صورت عملی موجب شده تا نه تنها دوستداران به آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در تهران در دوره تعمیرات ییخچال صنعتی این مرکز ثبت نام کنند. بلکه همه ساله کارآموزان بسیاری از شهرهای مختلف از جمله کرج، قم، کرمان، زنجان و دیگر شهرهای کشورمان در مرکز آموزش تعمیرات یخچال صنعتی فنی برق ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده می کنند.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری، دوره تعمیرات کولر گازی، دوره تعمیرات لوازم خانگی و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  دوره تعمیرات یخچال صنعتی

  در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی که در آموزشگاه فنی برق برگزار می شود، اساتید مجربی تدریس می کنند که تخصص بالایی در امر تعمیرات یخچال داشته و دارای مدارک تحصیلی مهندسی برق و یا مدرک معتبر فنی و حرفه ای تعمیرات یخچال صنعتی می باشند. آموزش تعمیرات یخچال صنعتی توسط اساتید متخصص از صفر تا صد و به صورت تئوری و عملی آموزش داده می شود و فرد جهت ورود به بازار کار و راه اندازی کسب و کار خود کاملا آماده می شود. لازم به ذکر است دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به صورت فشرده برگزار شده و سرفصل های مختلفی مانند آموزش جوشکاری آلومینیوم به مس، تنظیم ترموستات، نصب شیر برقی، تعمیر و تعویض فن ، نصب خازن روغنی و خشک، سیم کشی رله آموزش داده می شود. از جمله مزایای آموزشگاه فنی برق می توان به ارائه مدرک فنی و حرفه ای معتبر به کارآموزان اشاره کرد که می تواند در آینده شغلی فرد تاثیر به سزایی داشته باشد.

  هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به دوره تعمیرات یخچال صنعتی در نظر گرفته است تا کارآموزان به پرداخت حداقل هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، این حرفه را فرا بگیرند.

  بازار کار تعمیرات یخچال صنعتی

  با توجه به کاربردی بودن این کالا و وجود آن در اکثر فروشگاه ها و مغازه ها، بازار کار تعمیرات یخچال صنعتی پر رونق می باشد و در صورتی که علاقه مندان به این حرفه بتوانند مهارت های فنی خود را در این حوزه ارتقا داده و نسبت به تعمیرات انواع مدل ها و برندهای یخچال تخصص کامل کسب کنند می توانند به درآمدهای بسیار بالایی دست یابند.

  با درنظر گرفتن این موضوع، تعمیرکاران یخچال صنعتی باید با نحوه عیب یابی و تعمیر این یخچال ها نیز آشنا شده و در انجام این کار مهارت کسب کنند. با کسب تجربه و آموزش تعمیر یخچال صنعتی فنی حرفه ای و همچنین تبلیغات مناسب و مشتری مداری می توانند درآمد بالایی را برای خود تضمین کنند.

  همانطور که اشاره شد، از آن جایی که یخچال های صنعتی از جمله لوازم پر کاربرد در اکثر فروشگاه ها است و به تبع آن شغل تعمیرات یخچال صنعتی نیز یکی از پر درآمدترین شغل ها در میان مشاغل فنی می باشد. افراد با شرکت در دوره تعمیرات یخچال صنعتی که با جدیدترین متدها و زیر نظر مجرب ترین اساتید برگزار می شود، می توانند به یک تعمیر کار حرفه ای یخچال های صنعتی بدل شوند.

  از آنجایی که قیمت یخچال های صنعتی به دلیل قابلیت هایی که در اختیار کاربر قرار می دهد، از قیمت بالایی نسبت به سایر لوازم برخوردار بوده و در صورت خرابی نیازمند صرف هزینه بیشتری جهت تعمیر خواهد بود؛ بنابراین نیاز به یک تعمیرکار مجرب و با تخصص بیش از پیش احساس می شود.

  مهارت مورد نیاز تعمیرات یخچال صنعتی

  تعمیرات یخچال های صنعتی مستلزم آشنایی با مهارت های گوناگونی است. شما به عنوان تعمیرکار یخچال صنعتی بایستی مهارت های گوناگونی داشته باشید به طور مثال بایستی با سیستم ها و اجزای گوناگون یخچال صنعتی آشنایی داشته باشید و به خوبی بتوانید مشکلات ایجاد شده در هر یک از قطعات را عیب یابی و تعمیر نمایید. با شرکت در یک دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی فنی حرفه ای در یک آموزشگاه معتبر در مدت زمانی کوتاه به این مهارت ها دست پیدا خواهید کرد.

  توانایی ارتباط موثر با مشتری از دیگر موضوعاتی است که باید در آن مهارت داشته باشید. توجه داشته باشید که وقتی یک یخچال صنعتی خراب می شود شما به خوبی باید بتوانید با مشتری ارتباط بگیرید و مشکل ایجاد شده را شرح دهید تا او برای تعمیر یا تعویض قطعات اطمینان حاصل کند.

  سرعت و دقت در کار مهارت دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. یخچال صنعتی امروزه برای صاحبان رستوران ها، سوپر مارکت ها و مشاغلی از این دست یک وسیله ضروری است بنابراین این افراد علاقه مند هستند که هر چه سریعتر مشکل یخچالشان رفع شود. بنابراین سرعت عمل در کار بسیار حائز اهمیت است. سعی کنید به هیچ عنوان بدقولی نکنید، این کار اطمینان مشتری را نسبت به شما کم می کند.

  به روز بودن دانش و اطلاعات از دیگر موضوعات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که یخچال های صنعتی امروزی از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار هستند و شما به عنوان یک تعمیرکار باید بتوانید انواع یخچال های صنعتی را تعمیر کنید. اگر به دنبال حرفه ای شدن در این رشته هستید توصیه می کنیم در کنار یخچال های صنعتی به یادگیری مهارت های تعمیر یخچال های ساید بای ساید با شرکت در دوره آموزش تعمیر یخچال نیز بپردازید که به شما برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل کمک می کند.

  سرمایه اولیه تعمیرات یخچال صنعتی

  اگر می خواهید در زمینه تعمیرات یخچال صنعتی فعالیت کنید باید دوره تعمیر یخچال صنعتی را بگذرانید که نیاز به سرمایه کمی دارد. پس از اتمام دوره تعمیرات یخچال صنعتی اگر قصد دارید مستقل کار کنید باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید. در غیر این صورت می توانید در تعمیرگاه های یخچال های صنعتی به صورت درصدی کار کنید.

  آموزش رایگان تعمیر یخچال صنعتی

  تعمیر یخچال صنعتی یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد. یخچال های صنعتی از قطعات زیادی تشکیل شده اند، بنابراین اشتباه یا بی احتیاطی در تعمیر آنها می تواند به سایر قطعات آسیب برساند. بسیاری از مراکز، آموزش رایگان تعمیر یخچال صنعتی را ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار تعمیر یخچال صنعتی شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان تعمیر یخچال صنعتی راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی مشکلات یخچال صنعتی را بررسی می کنند و در مورد نحوه رفع آن صحبت می کنند، از طرفی دیگر با این روش آموزشی نمی توانید تمرین و کار عملی انجام دهید. در نظر داشته باشید که تعمیر یخچال صنعتی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر بتوانید هزینه اولیه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  دوره آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

  همانطور که پیش تر اشاره شد تعمیرات یخچال صنعتی یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش تخصصی نیز دارد. یخچال صنعتی دارای تجهیزات و ابزارهای مختلفی می باشد، بنابراین شناخت و نحوه استفاده از این تجهیزات و ابزارها نیاز به آموزش عملی و تخصصی دارد. بسیاری از آموزشگاه های فنی، آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی را ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار تعمیرات یخچال صنعتی شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست.

  ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی اقدام به آموزش تعمیرات یخچال صنعتی می کنند و دوره تعمیر یخچال صنعتی به صورت تئوری می باشد که در این نوع آموزش کارآموزان بهره ای از دوره ای که در آن شرکت کرده نمی برند و نمی توانند تمرین و کار عملی انجام دهند. در نظر داشته باشید که آموزش تعمیرات یخچال صنعتی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است.

  نحوه ورود به شغل تعمیرات یخچال صنعتی

  برای ورود به کار تعمیر یخچال می توانید در هنرستان در رشته تعمیرات یخچال صنعتی وارد شده و تحصیل کنید. این روند برای کسب مهارت های لازم چندین سال طول می کشد و نکته قابل توجه دیگر که ورود به هنرستان محدودیت سنی دارد و همه افراد نمی توانند از آن بهره ببرند. خوشبختانه این امکان در آموزشگاه های تحت نظر فنی حرفه ای وجود دارد که افراد در مدت زمان کوتاهی مهارت های لازم را بیاموزند.

  در کشور ما آموزشگاه های فنی و حرفه ای بسیاری وجود دارد که دوره های زیادی را در زمینه های مختلف از جمله دوره تعمیر یخچال صنعتی ارائه می دهند و افراد در هر سنی می توانند در این دوره ها شرکت کنند.
  دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی به صورت تئوری و عملی مهارت ها را به کارآموزان آموزش می دهد و در نهایت افراد به صورت متخصص و حرفه ای وارد بازار کار می شوند.

  آموزش تعمیرات یخچال در مجتمع فنی برق

  مجتمع فنی برق ، دوره تعمیر یخچال صنعتی را با بهره گیری از اساتید مجرب برگزار کرده و سال های زیادی است در این زمینه فعالیت می کند و مفتخر است که توانسته موفقیت های زیادی را کسب کند. دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در بازه زمانی کوتاه برگزار می شود و افراد می توانند با هزینه و زمان کم مهارت و دانش کافی در این زمینه کسب نمایند.

  در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، قطعات و اجزای مختلف انواع یخچال صنعتی به کارآموزان معرفی شده و نحوه عیب یابی و تعمیر آن در اختیار آنها قرار داده می شود. پس از پایان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، مدرک فنی و حرفه ای معتبری به کارآموزان اعطا می گردد.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در تهران

  با وجود اینکه سایت های تعمیر یخچال و شماره سرویس های مختلفی وجود دارد اما به یاد داشته باشید که همه افراد برای تعمیر یخچال صنعتی مناسب نیستند و باید از تکنسین های متخصص و با تجربه استفاده کنید. برای کاهش آسیب به یخچال صنعتی، باید در هنگام نصب و راه اندازی از تعمیر حرفه ای استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که از وجود فضای کافی برای دستگاه اطمینان حاصل کنید تا از تهویه مناسب در موتور و کندانسور اطمینان حاصل کنید. در صورتی که تمایل به آموزش تعمیر یخچال صنعتی دارید، این امکان را دارید که در مجتمع فنی برق شهر تهران در دوره تعمیرات یخچال صنعتی شرکت کنید و پس از اتمام دوره به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید.

  آموزشگاه فنی برق برگزار کننده دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که به صورت تضمینی و کاملا عملی در کارگاه های مجهز می باشد. لازم به ذکر است، سرفصل های دوره تعمیر یخچال صنعتی مناسب بازار کار و تحت نظر اساتید مجرب می باشد.

  یخچال های صنعتی ایستاده و صندوقی با تزئینات مختلف در قصابی ها، کباب پزها، رستوران ها، کافه ها، سوپرمارکت ها و مغازه ها انواع مختلفی دارند که پس از گذراندن دوره تعمیر یخچال صنعتی به راحتی می توانید انواع یخچال های صنعتی را تعمیر کنید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • رضا گفت: پاسخ

   سلام در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی، تعمیر یخچال ساید بای ساید هم آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام، خیر در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی، آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید برگزار نمی شود زیرا دوره جداگانه ای برای آن در نظر گرفته شده است.

  • شاهین گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی چند روز در هفته برگزار می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی شنبه تا چهارشنبه در آموزشگاه فنی برق برگزار می شود.

  • امیر مهدی گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره تعمیرات یخچال صنعتی مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله پس از اتمام دوره تعمیرات یخچال صنعتی مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • صادق گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره تعمیرات یخچال صنعتی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره تعمیرات یخچال صنعتی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند.

  • جواد گفت: پاسخ

   سلام جوشکاری آلومینیوم به مس در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله جوشکاری آلمینیوم به مس در دوره تعمیرات یخچال صنعتی آموزش داده می شود.

  • پیمان گفت: پاسخ

   سلام منظور از تضمینی بودن دوره تعمیرات یخچال صنعتی چیست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام یعنی در صورت عدم یادگیری، شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی آموزش تعمیر یخچال صنعتی شرکت کنید.

  • فرهاد گفت: پاسخ

   سلام بعد از اتمام دوره تعمیر یخچال صنعتی از کارآموزان پشتیبانی می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله کارآموزان بعد از اتمام دوره تعمیرات یخچال صنعتی توسط اساتید پشتیبانی نامحدود دارند.

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام در دوره تعمیرات یخچال صنعتی جزوه و فایل آموزشی دوره به کارآموزان داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی به کارآموزان جزوه و فایل آموزشی داده می شود.

  • مهدی گفت: پاسخ

   سلام افراد شاغل می توانند در دوره تعمیرات یخچال صنعتی شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام افراد شاغل می توانند دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • نیما گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره تعمیرات یخچال صنعتی می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره تعمیر یخچال صنعتی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام چه مواردی در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام صفر تا صد تعمیر انواع مدل یخچال صنعتی در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی آموزش داده می شود.

  • امیر محمد گفت: پاسخ

   سلام نحوه نقشه کشی وعیب یابی یخچال های فروشگاهی در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به صورت کامل آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله این موضوع به طور کامل در دوره تعمیرات یخچال صنعتی آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 6,600,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 4,600,000 تومان