دوره آموزش باقلوا استانبولی

دوره آموزش باقلوا استانبولی و ایرانی از جالب ترین دوره های آموزشی مربوط به آشپزی و صنعت شیرینی می باشد که در مجتمع فنی برق برگزار می گردد.

باقلوای استانبولی که به باقلوا ترکی هم معروف شده است، از جمله جذاب‌ترین و خوش طعم‌ترین شیرینی‌هایی است که همه ما دوست داریم در کنار چای از طعم آن بهره‌مند شویم. از آن جایی که تقاضای مردم برای خرید این شیرینی افزایش یافته است، بسیاری از قنادان و شیرینی‌پزان در جستجوی راهی برای یادگیری این حرفه هستند.

در دوره آموزش پخت باقلوا، تمامی نکات مرتبط با پخت باقلوا استانبولی و کنافه که مراحلی همچون نحوه خمیرگیری باقلوا، چانه‌گیری، پخت باقلوا، طرز تهیه شربت روی باقلوا و… را شامل می‌شود به زبانی قابل فهم برای کارآموز توضیح داده می‌شود.

دوره صفر تا صد باقلوا در تهران توسط اساتید صاحب نام در بسیاری از آموزشگاه‌ها تدریس می‌شود تا فرصت‌های کارگاهی به روز را در اختیار علاقه‌مندان قرار دهد. در این دوره روش تهیه و سرو انواع باقلوا (ایرانی، ترکی، عربی) آموزش داده می‌شود و کارآموزان به تمام اطلاعات مهمی که برای درست کردن بهترین و خوشمزه‌ترین باقلوا نیاز دارند، دست خواهند یافت.

در دوره آموزش تخصصی صفر تا صد پخت باقلوا در کنار کنافه در مجتمع فنی برق، استاد شما را با مواد لازم برای تهیه انواع باقلوای سنتی ایرانی از شهر‌های کاشان، تبریز، یزد، قزوین، آذربایجان، گیلان و… آشنا می‌کند. در این دوره کارآموزان یاد می‌گیرند که چگونه مواد اولیه تهیه باقلوا را در مقیاس کوچک و بزرگ برای مصرف در منزل یا فروش در قنادی‌ها یا رستوران‌های سنتی اندازه‌گیری کنند.

کلیه تجهیزات و مواد اولیه مورد نیاز این دوره توسط آموزشگاه تهیه شده و هنرجویان عزیز برای شرکت در دوره نیازی به تهیه این موارد ندارند. دوره پخت باقلوا به صورت کاملاً کاربردی به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

معرفی دوره دوره باقلوا استانبولی

اطلاعات دوره دوره باقلوا استانبولی

نام دوره آموزش دوره باقلوا استانبولی شهریه دوره 4,499,999 تومان مدت دوره 1 هفته زمان دوره 12 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد عباسی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 5 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه دوره باقلوا استانبولی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش دوره باقلوا استانبولی نام دوره
6,400,000 تومان : شهریه دوره باقلوا استانبولی
4,499,999 تومان : شهریه دوره باقلوا استانبولی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس دوره باقلوا استانبولی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره دوره باقلوا استانبولی

 • آشنایی با انواع ابزار و وسایل مورد نیاز برای پخت و تزیین باقلوا
 • طرز تهیه خمیر باقلوا به سبک‌های استانبولی، ایرانی و عربی
 • طرز تهیه و سرو باقلوای لبنانی
 • طرز تهیه باقلوای آذربایجانی
 • طرز پخت باقلوا با پسته
 • طرز پخت انواع باقلوا با آجیل
 • طرز پخت انواع باقلوای نارگیلی
 • نحوه نگهداری باقلوا فله‌ای
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش نکات و اصول زمان و دمای صحیح و لازم برای پخت باقلوا
 • آموزش ساخت انواع عسل باقلوا اعم از ترکی، ایرانی و عربی
 • طرز تهیه باقلوای روسی
 • طرز تهیه باقلوا با طعم و عطر شکلاتی
 • طرز پخت انواع باقلوا
 • طرز پخت انواع باقلوا بادام
 • آموزش پیچیدن و برش انواع باقلوا
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس دوره باقلوا استانبولی

کلاس تئوری دوره باقلوا استانبولی

کلاس عملی دوره باقلوا استانبولی

کارگاه دوره دوره باقلوا استانبولی

فرم پیش ثبت نام


نظرات کارآموزان کلاسدوره باقلوا استانبولی

سوالات عمومی


در پایان دوره چه نوع مدرکی به هنرجویان ارائه می شود؟

پس از اتمام کلاس علاوه بر مدرک آموزشگاه می توانید برای دریافت مدرک بین المللی فنی حرفه ای آزمون دهید.

پیشنیاز این دوره چیست؟

این دوره نیاز به پیشنیاز ندارد و به صورت صفر تا صد برای افراد مبتدی و حرفه ای برگزار می شود.

سوالات تخصصی


در این دوره نحوه خمیرگیری برای باقلوا را آموزش میبینیم؟

بله، نحوه آماده سازی خمیر، آرد مناسب باقلوا، روش چونه گیری و ... آموزش داده می شود.

شرایط خوابگاه برای کارآموزان به چه صورت است؟

چندین خوابگاه در نزدکی محل آموزشگاه برای هنرجویان در نظر گرفته شده که با هزینه مناسب می توانید در آنها اسکان یابید.

آموزشگاه پخت باقلوا آموزشگاه فنی برق

در دوره آموزش پخت باقلوا در آموزشگاه فنی برق تفاوت باقلوای سنتی ایران و باقلوای کشور‌های دیگر مانند ترکیه، روسیه، ترکمنستان، لبنان و آذربایجان را درک خواهید کرد. همچنین اساتید باتجربه، مواد اولیه و فنون تهیه باقلوا را در کشور‌های مختلف به هنرجویان آموزش می‌دهند.

در دوره آموزش پیشرفته باقلوا با روش‌ها و ابزار‌های مورد استفاده برای تهیه باقلوا در طعم‌های مختلف از جمله پسته، گردو، بادام، مشک، نارگیل و کارامل آشنا خواهید شد. پس از گذراندن دوره پخت باقلوا، هنرجویانی که ثبت نام کرده و با موفقیت این دوره را سپری می‌کنند، گواهی پخت باقلوا صادر شده توسط سازمان فنی و حرفه‌ای را دریافت خواهند کرد.

مدارک ارائه شده توسط آموزشگاه فنی برق زیر نظر سازمان‌های فنی و حرفه‌ای می‌باشد و به هنرجویان کمک می‌کند حتی در صورت تمایل به مهاجرت از مدرک خود استفاده کنند. هنرجویان پس از کسب آموزش‌های ارائه شده در دوره آموزش پیشرفته باقلوا این امکان را دارند که به راحتی وارد صنعت شیرینی پزی شده و از طریق مهارت‌هایی که در این زمینه کسب می‌کنند و برای رفاه خود و خانواده‌شان به درآمد خوبی دست یابند.

آموزشگاه پخت باقلوا آموزشگاه فنی برق

دوره حضوری پخت باقلوا

برای شرکت در دوره آموزش باقلوای ترکی و کنافه در آموزشگاه فنی برق که در آن گواهینامه مهارت‌های حرفه‌ای دریافت می‌کنید، هیچ محدودیتی از نظر مکان یا سوابق تحصیلی وجود ندارد. جنسیت شما فرقی ندارد، در تهران یا هر شهر دیگری که زندگی می‌کنید می‌توانید در دوره تهیه باقلوا شرکت کنید.

حداقل سن برای شرکت در دوره آموزش پخت باقلوا… سال می‌باشد. این دوره هم برای مبتدیانی که دانش خاصی از صنعت شیرینی پزی ندارند و هم برای سرآشپز‌هایی که می‌خواهند مهارت‌های خود را ارتقا دهند مناسب است. هنرجویان پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون می‌توانند گواهینامه فنی و حرفه‌ای دریافت کرده و در صورت تمایل با افتتاح کارگاه یا مغازه و یا کار در قنادی و رستوران کسب درآمد کنند.

مدرک فنی حرفه‌ای دوره پخت باقلوا

کارآموز پس از گذراندن دوره آموزش باقلوا با مدرک فنی حرفه ای، قواعد و اصول دسر را به صورت آکادمیک فرا می‌گیرد. گذراندن دوره آموزش حرفه‌ای پخت باقلوا از ۰ تا ۱۰۰ قواعد و اصول این رشته را به صورت کاملاً کاربردی به شما آموزش می‌دهد.

اگر قصد ورود به بازار کار و کسب درآمد به عنوان قناد در زمینه باقلوا را دارید، باید آموزش‌های لازم و حرفه‌ای را در این زمینه به پایان برسانید. هنرجویان پس از گذراندن دوره می‌توانند مدرک دوره آموزش باقلوا را دریافت کرده و کارگاه یا شیرینی پزی مجهز راه‌اندازی کنند و در آنجا به صورت مستقل کار کنند و درآمد خوبی کسب کنند.

خوابگاه برای هنرجویان دوره آموزشی باقلوا

دانشجویانی که ساکن تهران نیستند اما علاقه‌مند به دوره حرفه‌ای پخت باقلوا هستند نیز می‌توانند به راحتی ثبت نام کرده و در این دوره شرکت کنند. در آموزشگاه فنی برق برای راحتی شما خوابگاه‌های مجهزی را هم در نظر گرفته‌ایم. البته خوابگاه بدون هزینه نیست و کارآموزان برای اسکان در این خوابگاه‌ها لازم است که مبلغی را پرداخت نمایند.

هزینه و شهریه دوره آموزش پخت باقلوا

هزینه دوره آموزش باقلوا بسته به عمومی یا خصوصی بودن دوره متفاوت است. دوره‌های خصوصی با یک یا دو کارآموز برگزار می‌شود و تمرینات به صورت انفرادی انجام می‌شوند. دوره خصوصی برای کسانی مناسب است که مایلند این دوره را به صورت فشرده دنبال کنند.

هزینه و شهریه دوره آموزش پخت باقلوا

هزینه دوره آموزشی باقلوا با توجه به درآمد حاصل از کسب و کار بعد از دریافت مدرک، بسیار مناسب است. زیرا علاوه بر یادگیری حرفه‌ای پرسود و ارزشمند، مدرکی ارزشمند را در اختیار خواهید داشت که فرصت ورود به بازار کار بین‌المللی و جهانی را برای شما فراهم می‌کند.

مدرسین دوره آموزش باقلوا

اگر می‌خواهید مهارت و دانش خود را در شیرینی پزی ارتقا و گسترش دهید، شرکت در دوره حضوری تهیه  باقلوا از ۰ تا ۱۰۰ تجربه بسیار خوبی خواهد بود. این دوره با راهنمایی اساتید بسیار ماهر و با تجربه، شما را با تمامی مفاهیم و مهارت‌های لازم برای تهیه باقلوا آشنا می‌کند. اساتید این دوره معتقدند که دانشجویان باید به نکات مهم انتخاب مواد اولیه درجه یک و باکیفیت تسلط داشته باشند، نحوه ترکیب آن‌ها را بدانند و تناسب آن‌ها را هم برای داشتن یک باقلوای بی‌نظیر رعایت کنند.

اساتید مجرب و ماهر دوره آموزش پخت باقلوا تمامی جزئیات و نکات مورد نیاز برای پخت باقلوای مطلوب را به دانشجویان معرفی خواهند کرد. از طریق تمرینات عملی در کنار راهنمایی اساتید، هنرجویان مهارت خود را ارتقا داده و باقلوای لذیذی تهیه می‌کنند.

مدت زمان دوره آموزش باقلوا

دوره آموزشی پخت باقلوا به افرادی پیشنهاد می‌شود که دوست دارند در حوزه شیرینی‌جات برای خود کسب و کاری راه‌اندازی کنند. البته، صاحبان شیرینی پزی که دوست دارند کسب و کار خود را رونق و گسترش دهند نیز می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند.

اگر یک خانم خانه دار هستید و دوست دارید که با راه‌اندازی کسب و کار خانگی برای خود درآمدی داشته باشید نیز می‌توانید در دوره پخت باقلوا ثبت نام کنند. دوره پخت باقلوا 12 ساعت در نظر گرفته شده  و در 1 تا 5 روز تکمیل می‌شود. بنابراین، عضویت در این دوره زمان زیادی نمی‌برد. در این دوره اساتید سعی می‌کنند هر چه سریع‌تر هنرجویان را با انواع باقلوای ایرانی، ترکی و عربی آشنا کنند.

در کلاس باقلوا چه می آموزیم؟

پس از اتمام کلاس آموزش باقلوای استانبولی، علاوه بر آشنایی با وسایل و ابزار لازم، طرز پخت باقلوا‌های ایرانی، عربی و… را فرا خواهید گرفت. سایر مزایای دوره آموزش باقلوا عبارتند از:

 • تزئین و سرو انواع باقلوا:

در پایان دوره با نحوه صحیح سرو باقلوا آشنا می‌شوید. پس از پخت نیز می‌توانید باقلوای خود را به بهترین شکل تزیین کنید.

 • انتخاب مواد اولیه مناسب:

بعد از گذراندن دوره پخت باقلوا با مواد اولیه مورد نیاز برای تهیه این شیرینی آشنا می‌شوید. همچنین یاد خواهید گرفت که چگونه مواد تشکیل‌دهنده مناسب را انتخاب کنید و مقادیر مناسبی از هر ماده را خریداری کنید.

 • آگاهی از توصیه‌های بهداشتی:

پس از گذراندن دوره، تمامی شرکت‌کنندگان با فوت و فن‌های پخت انواع باقلوا آشنا می‌شوند، نحوه نگهداری مواد و پخت و پز و غیره را می‌آموزند.

 • اطمینان از هزینه مقرون به صرفه:

یکی از مزایای دوره آموزش باقلوا در فنی برق، تضمین مقرون به صرفه بودن شهریه اعلام شده توسط آموزشگاه است که باعث می‌شود تمام افراد علاقه‌مند بتوانند از این فرصت بهره‌مند شوند.

 • بهره‌مندی از تجربیات دیگر آشپزان:

ثبت نام در دوره آموزش پخت باقلوا در بهترین آموزشگاه پخت باقلوا در تهران به کارآموز فرصت می‌دهد تا با دیگر قنادان و شیرینی پزان آشنا شده و با اشتراک تجربیات و دانش خود با یکدیگر، به درک خوب و قابل توجهی از پخت این شیرینی خوش طعم برسند. همچنین با ثبت نام در دوره عمومی آموزشگاه می‌توانید در محیطی بسیار دوستانه، مسیری سرشاز از یادگیری و مشارکت را تجربه کنید.

بازار کار تهیه و پخت باقلوا چگونه است؟

علاقه روزافزون به طراحی و تزیین باقلو، باعث تقویت و گسترش بازار کار و درآمد پخت باقلوا شده و برای کسانی که این دوره را با موفقیت پشت سر می‌گذارند، ‌ایده‌آل خواهد بود.

گذراندن دوره آموزشی به شما کمک می‌کند تا به یک کارآفرین خلاق تبدیل شوید و خدمات خود را بازاریابی کنید. در این میان رستوران‌ها، کافه‌ها و… از دیگر مکان‌هایی هستند که برای ارائه خدمات با کیفیت به شما به عنوان یک قناد حرفه‌ای نیاز دارند. بنابراین، پخت باقلوا بازار اشباع نشده و خوبی دارد و هنرجویان پس از دریافت گواهی آموزش باقلوا می‌توانند درآمد خوبی کسب کنند.

بازار کار تهیه و پخت باقلوا چگونه است؟

مزایای دوره باقلوا ترکی و ایرانی در فنی برق

کلاس پخت باقلوا که در آموزشگاه فنی برق برگزار می‌شود یکی از کلاس‌هایی است که علاقه بسیاری از افراد را برمی انگیزد. با شرکت در دوره آموزش باقلوا پیشرفته در آموزشگاه ما به صورت عملی بر ۰ تا ۱۰۰ مباحث مربوط به این رشته مسلط خواهید شد و در نهایت قادر به تهیه و تزیین انواع باقلوا خواهید بود.

یکی از دلایل انتخاب این مؤسسه و گذراندن دوره آموزش پخت باقلوا در فنی برق این است که اساتید مجربی حضور دارند که با استفاده از جدیدترین متد‌های روز دنیا، باقلوا و کنافه را به هنرجویان آموزش می‌دهند. در پایان دوره، یک دیپلم فنی و حرفه‌ای بسیار معتبر دریافت خواهید کرد که در صورت تمایل به مهاجرت به شما کمک می‌کند در خارج از کشور بمانید و کار کنید.

ثبت نام در دوره پخت باقلوا آموزشگاه فنی برق

اگر علاقه‌مند به کلاس‌های آشپزی باقلوا هستید، می‌توانید با استفاده از جدیدترین متد‌ها در این دوره‌ها در آموزشگاه آموزشی شرکت کرده و دیپلم فنی و حرفه‌ای را کسب کنید. کلاس‌ها به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می‌شوند و هر دو کلاس توسط اساتید مجرب و ماهر اداره می‌شود.

پس از بررسی شرایط آموزشگاه‌های مختلف، اکنون زمان انتخاب و ثبت نام در این دوره است. اگر فنی برق، بهترین آموزشگاه پخت باقلوا در تهران را انتخاب کرده‌اید، کافی است از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت در دوره‌ها ثبت نام کنید، در نهایت گواهینامه بگیرید و کسب و کار مستقل خود را راه‌اندازی کنید. در صورت داشتن هرگونه سؤال در مورد قیمت آموزش پیشرفته تهیه باقلوا با کارشناسان و همکاران ما تماس حاصل فرمایید. با مطالعه این مطلب می‌توانید آموزشگاه مورد نظر خود را انتخاب کنید و‌ امیدوارم با تهیه اصولی و صحیح باقلوا هم خود درآمد خوبی کسب کنید و هم باعث شوید دیگران یک دسر خاص و منحصر به فرد را تجربه کنند.

نمایش همه
به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شهریه دوره: 6,400,00030 % تومان

شهریه با تخفیف: 4,499,999 تومان