آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

یک از بهترین دوره های اتومکانیک بدون شک دوره آموزش دیاگ و انژکتور خودرو است. انژکتور خودرو یکی از قطعات حیاتی و بسیار کاربردی در مجموعه سوخت رسانی خودرو می باشد. می توان گفت انژکتور یک قطعه‌ الکترونیکی – مکانیکی می باشد که بر روی ورودی سیلندر قرار گرفته است و همانطور که اشاره کردیم وظیفه‌ی تنظیم سوخت را بر عهده دارد. لرزش بیش از حد خودرو، انتشار بوی شدید سوخت در فضای خودرو، خاموش شدن یکباره و ناگهانی خودرو و همچنین نشت بنزین می توان از جمله دلایل خرابی یا از کار افتادن انژکتور خودرو باشد.

انژکتور در روشن بودن خودرو نقش بسزایی دارد. بدان معنی که اگر انژکتور به هر دلیلی خراب شده و از کار بیفتد خودرو نیز خاموش می گردد و قادر به روشن شدن مجدد نخواهد شد یا به سختی روشن می گردد. افزون بر این راه تست عیب یابی و سالم بودن انژکتور، تنها با دیاگ زدن ممکن است. لذا در دوره آموزش انژکتور کار با دستگاه دیاگ و انواع روش های تشخیص عیب های انژکتور خودرو توسط را آموزش خواهید دید.

آموزش دیاگ خودرو یکی از رشته هایی است که یک باطری ساز یا همچنین یک مکانیک حرفه ای خودرو می بایست صفر تا صد آن را بیاموزد. آموزشگاه فنی برق تمامی نکات مربوط به دوره دیاگ خودرو را به شما آموزش خواهد داد. برای کارآموزان علاقه مند به مکانیک خودرو توصیه می کنیم که در این دوره ها شرکت نموده و اطلاعات لازم را کسب نمایند.

دوره‌ آموزش انژکتور تحت نظر اساتید بسیار مجرب و کاربلد تدریس شده و به تمامی سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول کرده است پاسخ خواهد داد. همچنین با گذراندن این دوره در آموزشگاه ما می توانید مدرک معتبر مربوط به این رشته را که تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای صادر شده است را دریافت نموده و مشغول به کار شوید.

معرفی دوره انژکتور و دیاگ خودرو

اطلاعات دوره انژکتور و دیاگ خودرو

نام دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو شهریه دوره 3,700,000 تومان مدت دوره 2 هفته زمان دوره 15 ساعت
زمان شروع دوره 1403/05/06 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد شنبدی نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش انژکتور و دیاگ خودرو نام دوره
5,300,000 تومان : شهریه انژکتور و دیاگ خودرو
3,700,000 تومان : شهریه انژکتور و دیاگ خودرو با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس انژکتور و دیاگ خودرو

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره انژکتور و دیاگ خودرو

 • آموزش کامل سیستم سوخت رسانی (پمپ بنزین، ریل سوخت، دیافراگم فشار شکن و سوزن انژکتورها)
 • آموزش تست عملگری با دیاگ
 • خواندن کدهای خطای سنسور اکسیژن، سنسور مپ، سنسور دریچه گاز، استپر موتور و سنسور دور موتور و رفع عیوب سنسورها
 • آموزش تست سلامت سیم کشی سنسورها
 • عیب یابی و رفع عیب سیستم جرقه زنی
 • آموزش ریست ایسیو با دیاگ
 • آموزش باز و بست قطعات انژکتوری روی خودرو و کار کردن بر روی خودرو
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش کار با دستگاه دیاگ
 • آموزش کامل سیستم جرقه زنی (کویل ،شمع و وایر)
 • آموزش پارامتر خوانی
 • عیب یابی و رفع عیب سیستم سوخت رسانی
 • آموزش پاک کردن خطاهای ایسیو
 • آموزش مدار و نقشه سنسورها
 • آموزش عیب یابی دریچه گاز
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس انژکتور و دیاگ خودرو

کلاس تئوری انژکتور و دیاگ خودرو

کلاس عملی انژکتور و دیاگ خودرو

کارگاه دوره انژکتور و دیاگ خودرو

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  برق خودرو درجه ۱برق خودرو درجه 2انژکتور و دیاگ خودرومالتی پلکس خودروتنظیم موتور خودروتعمیرات ecu خودرو


  به خوابگاه نیاز دارم.

  تقویم برگزاری دوره انژکتور و دیاگ خودرو

  تاریخ شروع روز ساعت برگذاری
  شنبه الی چهارشنبه
  1403/05/13
  9:30 الی 12
  شنبه الی چهارشنبه
  1403/05/20
  15:30 الی 18
  شنبه الی چهارشنبه
  1403/05/27
  13 الی 15:30

  نظرات کارآموزان کلاس انژکتور و دیاگ خودرو

  سوالات عمومی


  1- آیا پس از پایان دوره فنی حرفه ای آموزش انژکتور و دیاگ خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله، پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  2- منظور از تضمینی بودن دوره انژکتور و دیاگ خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی انژکتور و دیاگ خودرو برگزار می شود، شرکت کنید.

  3- چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره انژکتور و دیاگ خودرو شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره انژکتور و دیاگ خودرو شروع می شود.

  4- چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن: ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  5- چگونه افراد شاغل می توانند در دوره انژکتور و دیاگ خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ: افراد شاغل می توانند این دوره را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  6- آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی جهت شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو را دارد؟

  پاسخ: بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  7- آیا در پایان دوره انژکتور و دیاگ خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله، با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا نحوه باز و بسته کردن اجزاء سیستم انژکتور خودرو به صورت کامل در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: نحوه باز و بسته کردن سیستم های انژکتوری جزء سرفصل های این دوره است.

  2- آیا دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو پیشنیاز دارد؟

  پاسخ: خیر، این دوره هیچ پیش نیازی ندارد.

  3- آیا ریست ایسیو خودرو هم در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، ریست ایسیو با دیاگ در این دوره آموزش داده می شود.

  4- آیا پارامترخوانی هم در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

  پاسخ: بله، آموزش نحوه پارامترخوانی از سرفصل های این دوره است.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری انژکتور و دیاگ خودرو شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. این دوره در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش صفر تا صد انژکتور و دیاگ خودرو

  سیستم های انژکتوری تا اواسط دهه 1920 بر روی خودروهای دیزلی نصب می شدند که از سال 1925 به بعد در موتورهای بنزینی نیز استفاده می شد. با توجه به طراحی، نوع پاشش سوخت نیز در انژکتورها متفاوت است. این انژکتور نیز در بازه های زمانی تعیین شده باز و بسته می شود که الکترونیکی است و سوخت را برای احتراق به موتور می رساند. روش های پاشش سوخت نیز به اشکال مختلف، همزمان، متوالی و گروهی است که در نوع تزریق سوخت همزمان، در نوع متوالی با توجه به ترتیب احتراق و در نوع تزریق گروهی به صورت جفتی کنترل می شوند.

  در دوره آموزش انژکتور و دیاگ ابتدا نحوه کار با ابزارهای ساده و پیشرفته عیب یابی خودرو را فرا می گیرید سپس با عیب یابی و نحوه رفع عیب یابی مانند تعمیر و تنظیم زمان جرقه زنی و پیش اشتعال، آموزش عیب یابی انژکتور آشنا می شوید. همچنین اصول به روز رسانی نرم افزار و نگهداری تجهیزات کالیبراسیون مولتی متر و دیاگ آموزش داده می شود و با آموزش تغییر پارامترهای خودرو و اصلاح عیوب خودرو در دیاگ، تمامی موارد ضروری را به صورت عملی فرا می گیرید.

   

  بهترین آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو

  بازار کار عالی و همیشگی انژکتور و دیاگ خودرو در کشور با توجه به رشد تعداد خودرو باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو فنی حرفه ای را برگزار نمایند. اما بهترین آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو آموزشگاه هایی است که چند ویژگی را دارا باشد. یک آموزشگاه تخصصی انژکتور و دیاگ خودرو بایستی: مجهز به انواع تجهیزات باشد، از اساتید حرفه ای برخوردار باشد، سرفصل های دوره کامل و جامع باشد، به صورت عملی مباحث انژکتور و دیاگ خودرو را آموزش دهد، از اعتبار بالایی برخوردار باشد، پس از پایان دوره مدرکی معتبر ارائه دهد.

  اگر به دنبال یک آموزشگاه مطمئن، تخصصی و حرفه ای برای یادگیری انژکتور و دیاگ خودرو هستید مجتمع فنی برق از بهترین انتخاب ها برای فراگیری انژکتور و دیاگ خودرو می باشد. آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو فنی برق، به صورت عملی، تخصصی و جامع کلیه موضوعات مربوط به انژکتور و دیاگ خودرو را به شما آموزش می دهد. ضمن اینکه با شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو این آموزشگاه از پشتیبانی پس از دوره بهره مند بوده و می توانید در صورت عدم یادگیری مباحث به صورت رایگان در دیگر دوره انژکتور و دیاگ خودرو شرکت کنید.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش نصب دزدگیر خودرو ، آموزش گیربکس های دستی، آموزش لیسه گیری خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  سرمایه اولیه آموزش انژکتور و دیاگ خودرو

  اگر می خواهید وارد بازار کار انژکتور و دیاگ خودرو شوید، لازم است دوره انژکتور و دیاگ خودرو را بگذرانید که نیاز به سرمایه کمی دارد. اگر قصد دارید مستقل کار کنید پس از گذراندن دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید که هزینه اجاره مغازه به عوامل متعددی مانند موقعیت جغرافیایی بستگی دارد. اگر سرمایه اولیه این کار را ندارید، می توانید در تعمیرگاه های مربوط به برق خودرو مشغول فعالیت شوید و به صورت درصدی کار کنید.

  آموزش رایگان انژکتور و دیاگ خودرو

  انژکتور و دیاگ خودرو یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش تخصصی نیز دارد. انژکتور و دیاگ خودرو دارای تجهیزات و ابزارهای مختلفی می باشد، بنابراین شناخت و نحوه استفاده از این تجهیزات و ابزارها نیاز به آموزش عملی و تخصصی دارد. بسیاری از آموزشگاه های فنی، آموزش رایگان انژکتور و دیاگ خودرو را ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار انژکتور و دیاگ خودرو شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان انژکتور و دیاگ خودرو راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست.

  ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی اقدام به آموزش انژکتور و دیاگ خودرو می کنند و آموزش آن به صورت تئوری می باشد. در این نوع آموزش کارآموزان بهره ای از دوره ای که در آن شرکت کرده نمی برند و نمی توانند تمرین و کار عملی انجام دهند. در نظر داشته باشید که آموزش انژکتور و دیاگ خودرو یکی از پر درآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر هزینه آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  آموزش آنلاین انژکتور و دیاگ خودرو

  آموزش آنلاین انژکتور و دیاگ خودرو روش مناسبی برای آموزش انژکتور و دیاگ خودرو نمی باشد زیرا فراگیری مکانیک خودرو نیازمند آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی آن می توانید انژکتور و دیاگ خودرو را به صورت تخصصی یاد بگیرید و به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید. در نظر داشته باشید آموزش ها در کلاس آنلاین انژکتور و دیاگ خودرو به صورت عملی برگزار نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مطالب آموزشی را به درستی ندارند و بهره ای که باید از دوره ببرند را نمی برند. بنابراین، اگر در ابتدای راه هستید و در مورد مکانیک خودرو اطلاعاتی ندارید، توصیه می کنیم ابتدا یک دوره آموزشی حضوری و تخصصی انژکتور و دیاگ خودرو را برای یادگیری سپری کنید و سپس جهت پیشرفت و بروزرسانی دانش خود کلاس انژکتور و دیاگ خودرو را به صورت آنلاین و غیر حضوری بگذرانید.

  لزوم تعمیرات سیستم انژکتور

  به دلیل استفاده و رانندگی روزانه از وسیله نقلیه شما، آسیب های زیست محیطی مانند خاک، دوده و غیره ممکن است رخ دهد که می تواند به قطعات یا کل سیستم آسیب برساند. حتما این مورد را درنظر داشته باشید زیرا می تواند به سایر قسمت های موتور آسیب برساند. بنابراین تعمیر سیستم انژکتور یکی از مهمترین موارد در خودرو می باشد.

  علائم خرابی انژکتور خودرو

  مشکلاتی که در انژکتور سوخت ایجاد می شود نشان از خرابی انژکتور است و به شما این پیام را می دهد که زمان تعویض آن فرا رسیده است. بسته به وضعیت عمومی خودرو و توصیه سازنده خودرو، باید توسط تعمیرکار انژکتور که دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را گذرانده و در این زمینه متخصص است بررسی شود. علائم خرابی انژکتور خودکار بسته به آسیب واقعی انژکتور متفاوت خواهد بود. با این حال، شایع ترین علائم مانند انفجار یا ضربه موتور، دود ناشی از گازهای خروجی اگزوز، نقص موتور یا به طور کلی عملکرد ضعیف خودرو، بروز مشکل در راه اندازی، مصرف سوخت بالاتر و غیره از دلایل خرابی انژکتور هستند.

  درآمد تعویض انژکتور خودرو

  از آنجایی که هزینه تعویض انژکتورهای سوخت زیاد می باشد، درآمد شما از دوره های آموزش انژکتور و دیاگ خودرو نیز بالا خواهد بود. بسته به محل زندگی شما، مارکی که می خواهید به عنوان انژکتور جایگزین استفاده کنید، معمولاً بسیار متفاوت است. اما مجموع هزینه باز و بسته شدن لوازم تعویض انژکتور پراید در حال حاضر( سال 1401) 800 تا 900هزار تومان است که اگر تعویض قطعات را هم در نظر بگیرید می توانید به عنوان تعمیرکار انژکتور درآمد مناسبی داشته باشید. شما همچنین می توانید با یادگیری نحوه تمیز کردن انژکتورهای سوخت برای افزایش عمر آنها با کسب تجربه، مشتریان زیادی به دست آورید.

  نحوه فعالیت تعمیرکار انژکتور خودرو

  مکانیک ها و تکنسین های خودرو تمام اتصالات، خطوط سوخت و لوله ها را بررسی می کنند، سطح روغن را کنترل و تنظیم می کنند. (ECU مانند مغز یا کامپیوتر سیستم، میزان سوخت و طول پاشش را تنظیم می کند) سپس کولرهای روغن را تمیز کنید. و ورودی هوا سپس پمپ مورد استفاده برای تامین روغن و پمپ بررسی و بررسی می شود. سپس سایر قسمت های سیستم مانند سوپاپ اگزوز را تمیز و مورد بررسی قرار می دهد و سپس تست سلامت اگزوز برای اطمینان از اینکه سیستم به درستی کار می کند، را انجام می دهد.

  در صورتی که تمایل به یادگیری تعمیرات ایسیو دارید می توانید در دوره آموزش تعمیرات ایسیو مجتمع فنی فرق ثبت نام نمایید.

  دیاگ یا تست عیب یابی خودرو

  همانطور که توصیه می شود سالیانه چکاپ سلامتی برای همه افراد انجام شود، همین امر در مورد خودروها نیز صادق است. یعنی تست های تشخیصی منظم می توانند مشکلات خودرو را قبل از نیاز به تعمیرات گران قیمت تشخیص دهند و شما را از سرگردانی در خیابان ها و جاده ها نجات دهند.
  از میان تمام پیشرفت‌های فناوری در بخش خودرو در دهه گذشته، یکی از سودمندترین پیشرفت‌ها برای تکنسین‌ها و مکانیک‌های خودرو و افرادی که برای تعمیر خودروهای خود می‌آیند، کامپیوتری کردن قطعات خودرو است.

  زیرا با استفاده از نرم افزارهای خاصی مانند دیاگ خودرو Car Diag تمامی ابزارهای عیب یابی در خودرو به لطف پردازنده های داخلی، ریزتراشه ها و سنسورها به سرعت و با دقت نقاط مشکل را در موتور خودرو یا در دیگر قسمت ها را نشان می دهند و کار را آسان می کند. بنابراین استفاده از این فناوری ها و راهکارها برای تامین حمل و نقل مزایای زیادی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

  تست سلامت قطعات خودرو با دیاگ

  تست های تشخیصی و عیب یابی خودرو می توانند مشکلات مربوط به موتور، گیربکس، سیستم اگزوز، ترمزها و سایر اجزای مهم خودرو و همچنین مشکلات مربوط به انژکتور سوخت، جرقه زنی، جریان هوا، مایع خنک کننده و مشکلات عملکرد سوپاپ گاز را نشان دهند.
  یک تصور غلط رایج در مورد تست های تشخیصی خودرو و به طور کلی تشخیص این است که تکنسین های خودرو و ارائه دهندگان خدمات می توانند از ابزارهای کدخوان برای تشخیص مشکلی که باعث چراغ چک موتور می شود استفاده کنند. در واقع، این کد به تکنسین می گوید که یک پارامتر یا جزء موتور از کار افتاده است، اما نمی تواند به طور کامل و دقیق علت مشکل را شناسایی و مشخص کند.

  در اینجا تفاوت بین یک تکنسین تعمیر حرفه ای و یک تکنسین باتجربه مشخص می شود، زیرا تکنسین از تجربه و دانش خود برای تشخیص ایراد موجود و تشخیص و رفع ایراد به درستی استفاده می کند. ما در آموزشگاه انژکتور و دیاگ خودرو در مورد نحوه یافتن ایرادات و دیاگ خودرو، را انجام می دهیم تا تمام سال ها تجربه را به شما منتقل کنیم و شما را برای ورود به بازار کار آماده کنیم.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • رمضانی گفت: پاسخ

   سلام
   در این دوره دیاگ زدن خودرو های خارجی هم تدریس می شود؟

   • mohammadreza گفت: پاسخ

    سلام
    خیر، فقط دیاگ زدن خودرو های ایرانی تدریس می شود.

  • بهرام گفت: پاسخ

   سلام تست سلامت سیم کشی سنسورها در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله تست سلامت سیم کشی سنسورها در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود.

  • مسعود گفت: پاسخ

   سلام آموزش کامل سیستم جرقه زنی (کویل ،شمع و وایر) در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده میشه؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله آموزش سیستم جرقه زنی از سرفصل های دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود.

  • سپهر گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی جهت شرکت در دوره انژکتور و دیاگ خودرو را دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • فرشاد گفت: پاسخ

   سلام در دوره انژکتور و دیاگ خودرو جزوه و فایل آموزشی ارائه میشه؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در دوره انژکتور و دیاگ خودرو جزوه و فایل آموزشی ارائه می شود.

  • وحید گفت: پاسخ

   سلام چگونه افراد شاغل می توانند در دوره انژکتور و دیاگ خودرو شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام افراد شاغل می توانند دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • سینا گفت: پاسخ

   سلام در پایان دوره انژکتور و دیاگ خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره انژکتور و دیاگ خودرو مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • امیر مهدی گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام؛ دوره انژکتور و دیاگ خودرو شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره انژکتور و دیاگ خودرو شروع می شود.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام در دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو عیب یابی دریچه گاز آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام آموزش عیب یابی دریچه گاز از سرفصل های دوره انژکتور و دیاگ خودرو است.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام منظور از تضمینی بودن دوره انژکتور و دیاگ خودرو چیست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره انژکتور و دیاگ خودرو بعدی که برگزار می شود، شرکت کنید.

  • مهدی گفت: پاسخ

   دوره آموزش انژکتور و دیاگ خودرو پیشنیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام خیر دوره انژکتور و دیاگ خودرو هیچ پیش نیازی ندارد.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام نحوه باز و بسته کردن اجزاء سیستم انژکتور خودرو به صورت کامل در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله نحوه باز و بسته کردن سیستم های انژکتوری جزء سرفصل های دوره انژکتور و دیاگ خودرو است.

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام پارامترخوانی هم در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله آموزش نحوه پارامترخوانی از سرفصل های دوره انژکتور و دیاگ خودرو است.

  • مصطفی گفت: پاسخ

   سلام ریست ایسیو خودرو هم در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله ریست ایسیو با دیاگ در دوره انژکتور و دیاگ خودرو آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 5,300,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 3,700,000 تومان