آموزش جوشکاری آرگون (TIG)

آموزش جوشکاری آرگون (TIG) یکی از دوره‌ های پرطرفدار آموزشگاه فنی برق است که دارای بازار کار ایده‌ آلی می‌ باشد. با توجه به تخصصی بودن دوره جوشکاری آرگون یادگیری آن بصورت تجربی و با شاگردی کردن بسیار زمان‌ بر و طولانی می‌ شود و حتی ممکن است این حرفه را به صورت اصولی یاد نگیرید.

علاقمندان به دوره‌ های جوشکاری برای کم کردن فاصله بین آموزش تا اشتغال ‌می‌توانند در دوره جوشکاری تیگ در آموزشگاه فنی برق شرکت کنند و این دوره را مطابق با اصول ایمنی، استاندارد های جوشکاری فرا گیرند. همچنین با استفاده از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه بلافاصله وارد بازار کار شوند.

آموزشگاه جوشکاری آرگون (تیگ) فنی برق برای برگزاری این دوره تخصصی از اساتید با تجربه و متخصص در این زمینه بهره گرفته است. علاوه بر این، آموزشگاه فنی برق با فراهم کردن تجهیزات بروز و کارگاه‌ های مجهز بستری عملی را برای شرکت کنندگان در این دوره فراهم کرده تا با انجام کار عملی به راحتی بر تمامی موارد آموزشی این دوره مسلط شوند.

لازم به ذکر است که نحوه جوشکاری با گاز هلیوم  برای بالا بردن سرعت جوشکاری از سرفصل‌ های مهم این دوره می‌ باشد که به طور مفصل در دوره آموزش جوش آرگون (TIG) آموزش داده می‌ شود.

شناخت گاز های مختلف، نحوه جوشکاری آرگون بدون فیلر (سیم پر کننده) و تنظیم دستگاه‌ های TIG، نحوه جوشکاری ورقه‌ های فولادی در حالت‌ های مختلف و … از دیگر موارد آموزشی دوره جوش آرگون (TIG) می‌ باشد. برای شرکت در این دوره داشتن هیچگونه پیشنیازی لازم نیست و این دوره در آموزشگاه فنی برق از پایه تا پیشرفته آموزش داده می‌ شود. دوره آموزش جوشکاری برق SMAW و آموزش جوشکاری co2 از دوره‌ های مرتبط با این رشته می‌ باشد که علاقمندان به رشته جوشکاری می‌توانند دوره‌ های مرتبط ذکر شده را نیز طی کنند. با اتمام این دوره مجتمع فنی برق مدرک معتبر آموزش جوشکاری آرگون (TIG) را به کارآموزان اعطا می‌کند.

معرفی دوره جوشکاری آرگون (TIG)

پادکست معرفی کلاس جوشکاری آرگون (TIG)

اطلاعات دوره جوشکاری آرگون (TIG)

نام دوره آموزش جوشکاری آرگون (TIG) شهریه دوره 8,500,000 تومان مدت دوره 3 هفته زمان دوره 20 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد هداوند نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 8 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه جوشکاری آرگون (TIG)

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش جوشکاری آرگون (TIG) نام دوره
12,100,000 تومان : شهریه جوشکاری آرگون (TIG)
8,500,000 تومان : شهریه جوشکاری آرگون (TIG) با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس جوشکاری آرگون (TIG)

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره جوشکاری آرگون (TIG)

 • آشنایی با انواع گازهای محافظ
 • آشنایی با پارامترهای فرایند TIG
 • آموزش جوشکاری اتصال لبه گردان با بهترین متد در دوره تخصصی آموزش جوشکاری آرگون
 • آموزش جوشکاری ورق های فولادی در حالت F3
 • آموزش جوشکاری آرگون بدون فیلتر
 • آموزش جوشکاری اتصال زاویه خارجی
 • آموزش جوشکاری ورق های فولادی در حالت 1G
نمایش تمام سرفصل ها
 • شناخت انواع دستگاه های جوشکاری
 • آموزش راه اندازی و تنظیم دستگاه های TIG
 • آموزش جوشکاری ورق های فولادی در حالت F2
 • آموزش فیلردهی
 • آشنایی با فرآیندهای حالت جامد و مذاب
 • آموزش جوشکاری ورق های فولادی در حالت 4F
 • شناخت انواع الکترود تنگستن با بهترین متد در دوره تخصصی آموزش جوشکاری آرگون
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس جوشکاری آرگون (TIG)

کلاس تئوری جوشکاری آرگون (TIG)

کلاس عملی جوشکاری آرگون (TIG)

کارگاه دوره جوشکاری آرگون (TIG)

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش جوشکاریآموزش جوشکاری برقآموزش جوشکاری آرگونآموزش جوشکاری CO2آموزش جوشکاری فلزات رنگیآموزش بازرسی جوش


  به خوابگاه نیاز دارم.

  نظرات کارآموزان کلاس جوشکاری آرگون (TIG)

  سوالات عمومی


  آیا پس از پایان دوره آموزش جوشکاری آرگون (TIG) مدرک معتبر و بین المللی صادر می شود؟

  بله، پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  منظور از تضمینی بودن دوره آموزش جوشکاری آرگون (TIG) چیست؟

  یعنی در صورت عدم یادگیری، شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  چه تایمی بعد از ثبت نام دوره آموزش جوشکاری آرگون شروع می شود؟

  حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره شروع می شود.

  چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش جوشکاری آرگون را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن: ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه بهره گیری از کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه جوشکاری آرگون توسط وسایل نقلیه عمومی

  چگونه افراد شاغل می توانند در دوره آموزش جوشکاری آرگون (TIG) شرکت کنند؟

  افراد شاغل می توانند را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  آیا آموزشگاه جوشکاری آرگون فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  سوالات تخصصی


  انواع الکترود تنگستن در دوره آموزش جوشکاری آرگون داده می شود؟

  انواع الکترود تنگستن زیرکونیم، لانتان، سزیم در این دوره آموزش داده می شوند.

  آیا جوشکاری با دستگاه خاصی آموزش داده می شود؟

  خیر، دستگاه خاصی مد نظر نیست بلکه کلیت کار در این دوره آموزش داده می شود.

  آیا کلاس آموزش جوشکاری آرگون پیش نیاز خاصی دارد؟

  خیر، این دوره پیش نیازی ندارد و تمامی مباحث از پایه آموزش داده می شود.

  نحوه جوشکاری با گاز هلیوم هم در کلاس جوشکاری آرگون آموزش داده می شود؟

  بله، جوشکاری با هلیوم جهت بالا بردن سرعت جوش در این دوره آموزش داده می شود.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری این حرفه شرکت در دوره جوشکاری آرگون می باشد که به صورت کاملا عملی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. با شرکت در این دوره زمینه برای شما فراهم می شود که به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش جوشکاری آرگون در تهران

  آموزش جوشکاری آرگون یا جوشکاری TIG در آموزشگاه فنی برق یکی از دوره های مهارتی با بازار کار خوب و درآمد بالا برای جوشکاران می باشد. ضرورت و نیاز جامعه از تولید و صنعت برای جوشکاری آرگون باعث شده افراد زیادی تمایل به فراگیری جوشکاری آرگون داشته باشند. فراگیری جوشکاری آرگون نیاز به زمان و تجربه زیادی دارد و اکثر افراد ترجیح می دهند در این حرفه پرسود مشغول شوند. یکی از بهترین راه های آموزش جوشکاری آرگون شرکت در دوره آموزش جوشکاری آرگون است که توسط آموزشگاه های معتبر و زیر نظر سازمان های فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.

   

  آموزشگاه جوشکاری آرگون فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه های تهران است که آموزش جوشکاری آرگون را در کارگاه های مجهز و کاربردی ارائه می دهد. هنرجوها در این دوره با ابزارها و انواع جوش آشنا می شوند و بر فرآیندهای جوشکاری مختلف از سطح مبتدی تا حرفه ای و از صفر تا صد مسلط می شوند و در پایان دوره با دریافت مدرک معتبر از سازمان آموزش جوشکاری آرگون فنی و حرفه ای کشور می توانند به آسانی وارد بازار کار شوند. همچنین مجتمع فنی برق متعهد به پشتیبانی از کارآموزان است تا با خیالی آسوده وارد بازار کار شوند.

  آموزش جوشکاری آرگون یا آموزش جوشکاری TIG

  آموزش جوشکاری آرگون یا آموزش جوش TIG که به آن جوشکاری تنگستن گاز محافظ نیز می گویند یکی از پرکاربردترین روش های جوشکاری برای جوشکاری فولاد ضد زنگ، آلومینیوم، برنج، منیزیم، مس، برنج، تیتانیوم و فلزات غیر آهنی است و فولادهای آلیاژی استفاده می شود. کیفیت، تمایز و تکنیک بالای جوش آرگون باعث شده است که این روش به طور گسترده در صنعت مورد استفاده قرار گیرد.

  با توجه به تقاضای زیاد در صنعت برای جوشکاری آرگون و تخصصی بودن آن با فراگیری این حرفه موقعیت شغلی عالی و صلاحیت حرفه ای بالا در بازار کار جوشکاری آرگون به دست خواهید آورد. با شرکت در آزمون های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور می توانید مدرک بین المللی جوشکاری آرگون مناسب برای مهاجرت و صلاحیت تخصصی خود را اخذ نمایید.

  کاربردهای جوش آرگون در صنعت

  فرآیند جوش آرگون به دلیل ظرافت و تکنیک های ماهرانه در صنایع کوچک بیش از صنایع بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. جوش آرگون با توجه به نوع قوس الکتریکی که ایجاد می کند برای ضخامت های کمتر از 5 میلی متر استفاده می شود و بیشتر روی ورق های فولادی، آلومینیومی، مسی استفاده می شود.

  جوش آرگون معمولا در اتصال لوله های تحت فشار کاربرد بسیاری دارد. از این روش جوشکاری برای جوشکاری صفحات نازک و بسیار ظریف استفاده می شود. تنها کسی که می تواند از جوش آرگون استفاده کند یک جوشکار مجرب است و در دوره آموزش جوشکاری آرگون شرکت کرده باشد و در این حرفه مهارت و تجربه بالایی را کسب کرده باشد. رایج ترین مورد استفاده از جوشکاری آرگون مس و جوشکاری آرگون آلومینیوم است. جوشکاری گاز آرگون در صنایع پتروشیمی، دریایی و تجهیزات نظامی کاربرد دارد.

  یکی دیگر از کاربردهای جوش آرگون تمیز بودن عملکرد آن است. به طور کلی، اگر به درستی انجام شود، جوش آرگون هیچ بخاری تولید نمی کند و بر خلاف انواع دیگر جوشکاری، لکه ای روی فلز باقی نمی گذارد. مثلا، در حین جوشکاری الکتریکی یک لایه لکه فلزی باقی می ماند که باید با برس فلزی تمیز شود. اگر حرارت مشعل جوش آرگون خیلی زیاد باشد، ممکن است مقدار زیادی از فلز را ذوب کند و در نهایت فلز شما را آلوده می کند. همچنین اگر فلز قبل از جوشکاری تمیز نشود، احتمال لکه دار شدن فلز بیشتر است. از دیگر مزایای جوش آرگون، نفوذ عالی آن می باشد و هر چه خط جوش عمیق تر باشد، جوش نیز قوی تر است. جوش تیگ نفوذ خوبی را فراهم می کند و یک جوش قوی و بادوام ایجاد می کند.

  کیفیت بالا جوش آرگون

  کیفیت بالا و تمیزی جوش یکی از کاربردهای جوش آرگون است که نظر بسیاری از افراد را به خود جلب می کند. استفاده صحیح از جوش آرگون منجر به یک جوش صاف و تمیز می شود. حتی با فلزاتی مانند فولاد ضد زنگ که جوش دادن آنها با روش آرگون کمی دشوار است، اگر همه چیز به درستی انجام شود، از نتیجه شگفت زده خواهید شد. حال ممکن است بپرسید دقت و کنترل بالای جوش آرگون به چه صورت است؟ پاسخ ساده است، کنترل حرارت پدال پا به جوشکار اجازه می دهد تا گرما را کنترل کند و از داغ شدن و ذوب شدن فلز جلوگیری کند. به عبارت دیگر، آنچه که جوش آرگون را از سایر انواع جوش جدا می کند، کنترل و تنظیم حرارت است. همچنین به دلیل اینکه می توانید نوک الکترود را تیز کنید، چگالی قوس جوش را افزایش می دهد، می توانید با دقت بیشتری جوش دهید. مزایای جوش آرگون به کیفیت جوش محدود نمی شود، بلکه به جوشکار اجازه می دهد تا از جوشکاری دو فلز با هم اطمینان حاصل کند و کنترل بیشتری بر عملیات جوش داشته باشد. برای اینکه جوش آرگون را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، لازم است در یک آموزشگاه معتبر دوره جوشکاری آرگون را بگذرانید، آموزشگاه فنی برق با مجهزترین کارگاه ها و حضور اساتید مجرب در جهت آموزش جوشکاری آرگون، بهترین گزینه برای افرادی که می خواهند جوشکاری آرگون را فرا بگیرند.

  تجهیزات مورد نیاز برای جوشکاری آرگون

  منبع تغذیه: می توان هم از جریان مستقیم (DC) و هم از جریان متناوب (AC) در فرآیند جوش آرگون استفاده کرد. منابع برق بیشتر یک ترانسفورماتور یا ژنراتور یکسو کننده هستند.

  بطری گاز محافظ: یک کپسول فلزی که حاوی گاز محافظ است. فشار گاز در کل کپسول حدود 150 تا 200 بار است.

  رگلاتورها (دومتر و مانومتر): برای کاهش فشار خروجی گاز از کپسول و تنظیم شدت خروجی گاز محافظ از مشعل استفاده می شود. معمولاً میزان گاز مصرفی بستگی به نوع ساخت اتصال، زاویه مشعل، نوع نازل (نوک) و عدد سرامیکی دارد و از 3 تا 8 لیتر در دقیقه متغیر است.

  پک شیلنگ و گاز: برای هدایت گاز محافظ از سیلندر به مشعل استفاده می شود.

  مشعل جوشکاری ویژه (مشعل): مشعل جوش آرگون (مشعل) در واقع جریان الکتریکی را از یکسو کننده از طریق کابل به الکترود تنگستن و گاز محافظ را به ناحیه قوس و حوضچه مذاب هدایت می کند. مشعل ها معمولاً با استفاده از آب یا هوا خنک می شوند. مشعل ها که در جریان های کم (زیر 200 آمپر) و برای مدت کوتاهی استفاده می شوند، توسط هوا و جریان گاز محافظ خنک می شوند. اما مشعل هایی که در جریان های زیاد و طولانی مدت مورد استفاده قرار می گیرند، سیستم خنک کننده آنها گردش آب است، زیرا گاز محافظ به تنهایی قادر به خنک کردن مشعل به دلیل حرارت زیاد در جوشکاری با آمپر بالا نیست.

  الکترود تنگستن: الکترودهای تنگستن مورد استفاده در فرآیند جوشکاری در گروه الکترودهای غیر قابل ذوب می باشند.

  منابع آموزشی مورد استفاده در دوره جوشکاری آرگون

  در کلاس جوشکاری آرگون اساتید دوره جزوه هایی را برگرفته از کتاب های فنی حرفه ای جهت آموزش ارائه می دهند، علاوه بر این کارآموزان می توانند خود در طول دوره جزوه هایی را با مضمون محتوای کلاس جوشکاری آرگون تهیه نمایند و از مشاوره های اساتید متخصص و مجرب دوره جوشکاری آرگون بهره مند شوند.

  بهترین آموزشگاه جوشکاری آرگون چه ویژگی هایی دارد؟

  یکی از مهم ترین مسائلی که در آموزش جوشکاری آرگون باید در نظر گرفت، انتخاب آموزشگاه جوشکاری آرگون است. با توجه به بازار کار خوب جوش آرگون در سال های اخیر و درآمد بالای جوشکاری امروزه متقاضیان بیشتری برای آموزش جوشکاری آرگون وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش جوشکاری آرگون را ارائه دهند اما کیفیت دوره ها در تمامی این مراکز یکسان نیست و برخی از این مراکز به منظور کسب سود بیشتر، جوشکاری آرگون را تنها به صورت تئوری آموزش می دهند و کارآموزان فرصتی برای تمرین و کار عملی ندارند.

  یک آموزشگاه جوشکاری آرگون خوب و کاربردی دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آنها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم، آموزش جوشکاری آرگون به صورت عملی است. با آموزش عملی مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند تا مباحث آموزشی را به خوبی فرا بگیرید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های آموزشی از دیگر مواردی است که در ثبت نام دوره باید به آن توجه کرد.

  یکی از ویژگی های دیگری که هنگام ثبت نام در این دوره باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت مدرس است، اگر استاد مهارت کافی نداشته باشد یا نتواند مفاهیم را به خوبی آموزش دهد، در طول کلاس جوشکاری آرگون فقط وقت و هزینه خود را هدر داده اید. نحوه پشتیبانی پس از دوره نیز از موضوعات مهمی است که باید به آن توجه داشت. متاسفانه برخی از مراکز پس از پایان کلاس جوشکاری آرگون هیچ گونه پشتیبانی نداشته و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چه که آموزش ها طی دوره کامل و جامع باشد باز هم هنگام ورود به بازار کار ممکن است سوالاتی ذهن شما را درگیر کند. بنابراین پیشتیبانی از دیگر موضوعات مهمی است که باید در هنگام ثبت نام به آن توجه داشته باشید.

  مجتمع فنی برق علاوه بر برگزاری دوره جوشکاری آرگون، برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند آموزش جوشکاری co2 ، آموزش جوشکاری برق، آموزش مکانیک خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  چگونگی بازار کار جوشکاری آرگون

  با توجه به سختی کار جوشکاری آرگون درآمد این حرفه بسیار قابل قبول است. البته درآمد این شغل نیز مانند دیگر شغل ها بستگی به مهارت، تخصص، تجربه، نوع فرآیند جوش و منطقه ای که در آن فعالیت می کنید متفاوت است. البته جوشکاران سنتی که با الکترود دستی فعالیت می کنند سود کمتری دارند و بیشترین درآمد متعلق به نیروهای ماهر و مجرب است که از فرآیندهای جوش آرگون و یا جوش CO2 در لوله و مخازن استفاده می کنند.

  با توجه به اینکه جوش آرگون در جوامع پیشرفته مورد توجه قرار می گیرد، کارآموزان می توانند به کشورهای پیشرفته و توسعه یافته مهاجرت کرده و در زمینه های صنعتی، تولیدی، دریایی و غیره فعالیت کنند، چرا که این کشورها به جوشکاران مجرب و دارای تجربه و مهارت کافی نیاز دارند. با گذراندن دوره جوشکاری آرگون در آموزشگاه جوشکاری آرگون می توانید تجربه و مهارت کافی در این حرفه کسب کنید و به کشورهای پیشرفته مهاجرت کنید و از درآمد چشمگیر و قابل توجه آن بهره مند شوید. در صورتی که دوره جوشکاری آرگون را در این مجموعه سپری کنید به راحتی می توانید از بازار خوب جوشکاری آرگون بهره مند شوید زیرا این مجتمع فنی دوره جوشکاری آرگون را کاملا به صورت عملی با اساتید با تجربه برگزار می کند و همین موضوع باعث می شود کارآموزان جوشکاری را به صورت عملی انجام دهند و آن را به بهترین نحو فرا بگیرند.

  فرصت های شغلی جوشکاری آرگون

  طبق تحقیقات انجام شده در کشورهای پیشرفته، این حرفه به سرعت در حال رشد بوده و با پیشرفت زیادی همراه است. از سوی دیگر کمبود نیروی کار ماهر در این زمینه محسوس است و بسیاری از کارفرمایان با چالش نداشتن جوشکار آرگون مواجه هستند. بر این اساس کارآموزانی که این دوره را گذرانده و مهارت بالایی کسب می کنند به راحتی می توانند در شهرهای صنعتی، پتروشیمی، گاز، نفت و خودروسازی که همیشه به دنبال نیروی انسانی هستند مشغول به کار شوند.

  درآمد جوشکاری آرگون چقدر است؟

  بازار کار عالی برای جوش آرگون باعث درآمد بالایی برای افراد متخصص در این زمینه شده است. امروزه می توانید درآمد متوسطی بین 23 تا 30 میلیون تومان را برای افراد حرفه ای جوش آرگون تصور کنید. به طور کلی میزان درآمد در این شغل به عواملی مانند: دانش و مهارت جوشکار، تجربه کاری، دقت و سرعت کار، کیفیت خدمات، تبلیغات و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

  چگونه جوشکاری آرگون ماهر شویم؟

  برای کسب مهارت کافی در حرفه جوشکاری آرگون لازم است با انواع فلزات و نحوه کار با آنها آشنا شوید. همچنین گذراندن دوره آموزش جوشکاری آرگون در آموزشگاه های فنی و حرفه ای معتبر جهت کسب مهارت های لازم ضروری است که باعث کسب تجربه در این حرفه نیز می شود.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • محمدرضا گفت: پاسخ

   روز و ساعت برگزاری دوره ها چه موقع است؟؟

   • میثم قنبری گفت: پاسخ

    سلام دوست عزیز
    تمامی دوره های جوشکاری به صورت میانگین دو هفته به طول می کشد. از شنبه تا چهارشنبه. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02166129877 در تماس باشید.

  • آرش گفت: پاسخ

   سلام روز بخیر
   ببخشید جوشکاری آرگون مخصوص فلزات رنگین مثل برنج و برنز آموزش جداگانه دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر، جوشکاری برای فلزات رنگی نداریم.

  • سلام با عرض خسته نباشید می خواستم بدونم که دوره چند ماه است واین هزینه که هست، هزینه کل دوست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    دوره به مدت دو هفته می باشد و از شنبه تا چهارشنبه هر روز، روزی دو نیم ساعت زمان برگذاری جلسات می باشد. هزینه شهریه داخل سایت درج شده است.

  • امیر گفت: پاسخ

   سلام وعرض خسته نباشید می خواستم بدونم که آموزش چند ماه طول می‌کشد ؟
   وهزینه هرماه این مبلغ هستش یا مبلغ کل دوره ؟

   • میثم قنبری گفت: پاسخ

    با عرض سلام و وقت بخیر
    دوره جوشکاری آرگون به صورت میانگین 2 یا 3 هفته به طول می کشد در صورتی که هر روز در کلاس شرکت کنید. هزینه کل دوره جوشکاری آرگون نیز در سایت موجود می باشد. جهت کسب اطلاعات و مشاوره رایگان با شماره 02166129877 تماس حاصل فرمایید.

  • امیر گفت: پاسخ

   سلام می خواستم بدونم مدت دوره چند ماه است ؟ و شهریه هرماه آنقدر هستش یا هزینه کل دوره این قدر هستش ؟

  • میلاد گفت: پاسخ

   مدرک هم میدین؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله پس از سپری کردن دوره آموزش آرگون، مدرک آموزشگاه به صورت رایگان ارائه می شود.

   • امیر گفت: پاسخ

    سلام وعرض خسته نباشیدمیخواستم بدونم که دوره چند ماه هستش؟ واین مبلغ کل دوره ست یا مبلغ هرماه است؟

  • سحر گفت: پاسخ

   سلام کلاس ها برای بانوان هم هست؟برای بانوان بازار کار داره؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله دوره آموزش جوشکاری آرگون برای بانوان هم برگزار می شود و بازار کار خوبی هم در داخل و هم در خارج از کشور دارد.

  • رسول گفت: پاسخ

   سلام شرایط آموزشگاه برای کارآموزان شهرستانی که قصد دارند در کلاس آموزش جوشکاری شرکت کنند به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام کارآموزان شهرستانی می توانند کلاس جوشکاری آرگون را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه جوشکاری آرگون معرفی می شوند.

  • مهران گفت: پاسخ

   انواع الکترود تنگستن در کلاس جوشکاری آرگون آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    بله، در آموزشگاه جوشکاری آرگون فنی برق؛ انواع الکترود تنگستن زیرکونیم، لانتان، سزیم در کلاس جوشکاری آرگون آموزش داده می شوند.

  • حسین گفت: پاسخ

   نحوه جوشکاری با گاز هیلیوم در کلاس جوشکاری آرگون آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    بله جوشکاری با گاز هلیوم جهت بالا بردن سرعت جوش در کلاس جوشکاری آرگون آموزش داده می شود.

  • سینا گفت: پاسخ

   کلاس جوشکاری آرگون در این آموزشگاه به صورت خصوصی برگزار می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    بله، کلاس جوشکاری آرگون در آموزشگاه جوشکاری آرگون در صورت تمایل کارآموزان به صورت خصوصی نیز برگزار می شود.

  • مصطفی گفت: پاسخ

   آیا آموزشگاه جوشکاری آرگون پس از اتمام کلاس جوشکاری آرگون از کارآموزان پشتیبانی می کند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    بله، شما با شرکت در کلاس جوشکاری آرگون از پشتیبانی آموزشگاه جوشکاری آرگون فنی برق به مدت 6 سال بهره خواهید برد.

  • حمید گفت: پاسخ

   آیا پس از شرکت در کلاس جوشکاری آرگون به راحتی می توانیم وارد بازار کار شویم؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    بله با شرکت در کلاس جوشکاری آرگون، این زمینه برای شما فراهم می شود که به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  • علی گفت: پاسخ

   برای شرکت در کلاس جوشکاری آرگون چه پیش نیازی لازم است و کلاس جوشکاری آرگون چقدر طول می کشد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    کلاس جوشکاری آرگون پیش نیازی ندارد و تمامی مباحث از پایه آموزش داده می شود. کلاس جوشکاری آرگون به مدت دو هفته الی یک ماه طول می کشد.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 12,100,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 8,500,000 تومان