آموزش مالتی پلکس خودرو

یکی از تکنولوژی های بسیار کاربردی که موجب کاهش تعداد سیم ها در خودرو شده است مالتی پلکس خودرو می باشد. این سیستم مفید موجب می شود که شما بتوانید عیب خودروی خود را با سرعت بیشتری پیدا کرده و درصدد رفع آن برآیید. سیستم مالتی پلکس خودرو موجب می شود که عمر مفید خودرویتان بالا رفته و در نهایت بازدهی بسیار بالاتری را از خودروی خود دریافت نمایید. لذا آموزش مالتی پلکس خودرو برای علاقه مندان به برق خودرو طراحی گردیده که در دوره های آموزشگاه ما شرکت نموده و بلافاصله پس از کسب اطلاعات کافی وارد بازار کار گردیده و کسب درآمد نمایید.
در دوره مالتی پلکس خودرو مباحثی چون: آشنایی با شبکه های کن، نقشه خوانی در برق شبکه ای، آشنایی با نحوه عملکرد سیستم برق خودرو، تعریف کد سوئیچ تست و در نهایت عیب یابی با دستگاه دیاگ قطعه شناسی برق شبکه ای به کارآموزان آموزش داده خواهد شد.
آموزش صفر تا صد سیستم مالتی پلکس خودرو یا همان برق شبکه ای از دوره های پرطرفدار در آموزشگاه ما می باشد که شما می توانید صفر تا صد برق شبکه ای را از مبتدی تا پیشرفته همراه با اساتید حرفه ای و مجرب بیاموزید. در نهایت پس از اتمام دوره می توانید با اخذ مدرک معتبر از فنی و حرفه ای کسب و کار خود را راه اندازی کنید.
دوره فنی حرفه ای مالتی پلکس در هر شرایطی برای کارآموزان انجام پذیر است و در نهایت شما می توانید بدون داشتن هر گونه مدرکی و با هر شرایط سنی در این دوره ثبت نام نمایید. در مجتمع فنی برق می توانید از پشتیبانی دوره استفاده نموده و به هر سوالی که برخورد کردید توسط اساتید پاسخ خود را دریافت نمایید. در نهایت توصیه می کنیم اگر علاقه مند به این رشته تخصصی می باشید در این دوره شرکت نمایید.

معرفی دوره مالتی پلکس خودرو

پادکست معرفی کلاس مالتی پلکس خودرو

اطلاعات دوره مالتی پلکس خودرو

نام دوره آموزش مالتی پلکس خودرو شهریه دوره 3,900,000 تومان مدت دوره 2 هفته زمان دوره 15 ساعت
زمان شروع دوره 1403/02/08 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد پیرو نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه مالتی پلکس خودرو

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش مالتی پلکس خودرو نام دوره
5,600,000 تومان : شهریه مالتی پلکس خودرو
3,900,000 تومان : شهریه مالتی پلکس خودرو با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس مالتی پلکس خودرو

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره مالتی پلکس خودرو

 • آموزش نقشه خوانی-شناخت ترمینال ها(کانکتورها)
 • شناخت قطعات و تجهیزات مرتبط با سیستم مالتی پلکس
 • آشنایی با نحوه کار شبکه کن و روش عیب یابی در دوره آموزش مالتی پلکس خودرو
 • آشنایی و عیب یابی جعبه BSM
 • افزایش وزن و در نتیجه افزایش مصرف سوخت و آلایندگی در دوره آموزش مالتی پلکس خودرو
نمایش تمام سرفصل ها
 • معرفی سیستم مالتی پلکس
 • عیب یابی و تعمیرات دسته راهنما و دسته برف پاک کن (COM2000)
 • تشخیص کامل سیم کشی شبکه و سیستم مالتی پلکس
 • آشنایی و عیب یابی جعبه BSI
 • معرفی سیستم شبکه بندی can
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس مالتی پلکس خودرو

کلاس تئوری مالتی پلکس خودرو

کلاس عملی مالتی پلکس خودرو

کارگاه دوره مالتی پلکس خودرو

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  برق خودرو درجه ۱برق خودرو درجه 2انژکتور و دیاگ خودرومالتی پلکس خودروتنظیم موتور خودروتعمیرات ecu خودرو


  به خوابگاه نیاز دارم.

  تقویم برگزاری دوره مالتی پلکس خودرو

  تاریخ شروع روز ساعت برگذاری
  یک شنبه
  1403/02/16
  9:30 الی 12
  شنبه
  1403/02/22
  16 الی 18
  شنبه
  1403/02/29
  14 الی 16

  نظرات کارآموزان کلاس مالتی پلکس خودرو

  سوالات عمومی


  1- آیا پس از پایان دوره آموزش مالتی پلکس خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان اعطا می شود.

  2- منظور از تضمینی بودن کلاس مالتی پلکس خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره مالتی پلکس خودرو بعدی شرکت کنید.

  3- چه تایمی بعد از ثبت نام دوره مالتی پلکس خودرو شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره شروع می شود.

  4- چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش مالتی پلکس خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن: ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  5- چگونه افراد شاغل می توانند در دوره مالتی پلکس خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ: افراد شاغل می توانند این دوره را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  6- آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ: بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  7- آیا در پایان دوره مالتی پلکس خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله، با توجه به این که سرفصل های آموزشی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  سوالات تخصصی


  1- آیا نقشه خوانی هم در دوره آموزش مالتی پلکس خودرو داده می شود؟

  پاسخ: بله، آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیکی در دوره مالتی پلکس خودرو آموزش داده می شود.

  2- آیا دوره آموزش مالتی پلکس خودرو پیش نیاز دارد؟

  پاسخ: خیر، دوره مالتی پلکس خودرو هیچ پیشنیازی ندارد.

  3- سیم کشی شبکه در دوره آموزش مالتی پلکس خودرو داده می شود؟

  پاسخ: بله، در این دوره آموزش داده می شود.

  4- بازار کار دوره مالتی پلکس خودرو به چه صورت است؟

  پاسخ: با توجه به اینکه مالتی پلکس شغلی جدید می باشد بازار کار آن به راحتی اشباع نمی شود.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری این حرفه شرکت در دوره مالتی پلکس خودرو می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. این دوره در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش مالتی پلکس خودرو موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش عیب یابی مالتی پلکس خودرو

  هوشمندسازی دستورات الکتریکی در خودرو با ارسال یک سری کد از طریق شبکه به سازندگان خودرو این امکان را می‌دهد که علاوه بر تسهیل فرآیند عیب‌یابی و کمک به بخش پس از فروش، عملکردها و حالت‌ها یا عملکردهای مختلف رفاهی و ایمنی را طراحی و اضافه کند.

  برای اتصال حداقل 3 واحد الکترونیکی (ECU) در خودرو، با توجه به اینکه روش های موجود (نقطه به نقطه) قابلیت کافی برای برقراری ارتباط مناسب بین این ECU ها را ندارد، از شبکه مالتی پلکس برای اتصال این ECU ها یک به استفاده می شود. در ضمن توجه داشته باشید مالتی پلکس سیم ها را حذف نمی کند فقط تعداد آن ها را کاهش می دهد. کارآموزان در دوره مالتی پلکس خودرو به طور کامل و صفر تا صدی عیب یابی مالتی پلکس را آموزش می بینند.

   

  دوره مالتی پلکس خودرو در تهران

  آموزشگاه فنی برق یکی از معتبرترین مراکز آموزش مالتی پلکس خودرو است که به صورت تخصصی و با سال ها سابقه این دوره را برگزار می کند. جامعیت دوره مالتی پلکس خودرو در این مرکز موجب شده نه تنها دوستداران این حرفه در تهران ثبت نام کنند، بلکه همه ساله کارآموزان بسیاری از شهرهای مختلف از جمله کرمان، بوشهر، زنجان، اصفهان و دیگر شهرهای کشورمان در مرکز آموزش مالتی پلکس خودرو فنی برق ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده می کنند.

  بهترین آموزشگاه مالتی پلکس خودرو

  سوالی که ذهن افراد علاقه مند به این حرفه را مشغول می کند این است که برای فراگیری این حرفه به کدام آموزشگاه مراجعه کنند تا این امکان را داشته باشند که پس از تمام شدن دوره مالتی پلکس خودرو، کاملا به این شغل تسلط داشته باشند و بتوانند به عنوان یک تعمیرکار متخصص وارد این حرفه شوند.

  آموزشگاه معتبر و تخصصی دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه معتبر را بیان کنیم آموزش مالتی پلکس خودرو به صورت کاربردی است. در چنین آموزشگاهی با آموزش عملی مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند اصول این حرفه را به خوبی درک کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های دوره از دیگر مواردی است که هنگام ثبت نام دوره باید به آن توجه کنید.
  یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ثبت نام در دوره آموزش مالتی پلکس خودرو باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت استاد این دوره است. اگر استاد صلاحیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند مفاهیم را به خوبی آموزش دهد و شما فقط وقت و هزینه خود را در طول دوره آموزش هدر داده اید. پشتیبانی پس از دوره نیز یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه برخی از مراکز پس از اتمام کلاس هیچ گونه پشتیبانی ندارند و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش در دوره کامل و جامع باشد، باز هم ممکن است هنگام ورود به بازار کار سوالاتی برای شما پیش بیاید.
  از این رو پشتیبانی از دیگر موارد مهمی است که در ثبت نام دوره باید به آن توجه کنید. همچنین ارائه گواهی معتبر از دیگر عواملی است که بسیار مهم است. پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری این حرفه، پیوستن به دوره مالتی پلکس خودرو است که در آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا کاربردی برگزار می شود.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره برق خودرو ، دوره تعمیرات ایسیو، دوره مکانیک خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  آموزش مالتی پلکس خودرو فنی حرفه ای

  مجتمع فنی برق دوره مالتی پلکس خودرو را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و با اخذ مجوز از این سازمان برگزار می کند. کلیه سرفصل های آموزشی در این مجموعه متناسب با سرفصل های فنی حرفه ای و با توجه به نیازهای بازارکار تدوین شده است. شما در صورت شرکت و ثبت نام دوره مجتمع فنی برق تهران از صفر تا صد با این حرفه آشنا می شوید و در پایان دوره مالتی پلکس خودرو، می توانید آماده ورود به بازار کار شوید. این دوره برای کلیه علاقه مندان به این شغل، افرادی که با مالتی پلکس خودرو آشنایی دارند اما می خواهند در این رشته حرفه ای شوند، دیگر رشته های مرتبط با مالتی پلکس خودرو مناسب است.

  هزینه آموزش مالتی پلکس خودرو

  هزینه آموزش مالتی پلکس خودرو در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش مالتی پلکس خودرو را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به دوره مالتی پلکس خودرو در نظر گرفته است تا کارآموزان به پرداخت حداقل هزینه آموزش، این حرفه را فرا بگیرند.

  پکیج مالتی پلکس خودرو

  پکیج مالتی پلکس خودرو که در مجتمع فنی برگزار می شود شامل: نقشه خوانی سیستم انژکتور و مدار یونیت ها، کار با دستگاه دیاگ شناخت کامل سنسورها و عملگرها و چگونگی رفع ایراد، شناخت ورفع ایراد یونیت ای بی اس و ایربگ، شناخت، پیکر بندی، دانلود و ایرادات مالتی پلکس فرانسه و مالتی پلکس ایرانی می باشد. توجه داشته باشید که دوره به صورت کاملا عملی، تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود. این موارد باعث می شود کارآموزان پس از پایان دوره به راحتی و با تسلط کامل در مالتی پلکس خودرو وارد بازار کار شوند.

  آموزش رایگان مالتی پلکس خودرو

  مالتی پلکس خودرو یک کار تخصصی فنی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد و باید با دقت و مهارت خاص انجام شود، بسیاری از مراکز، آموزش رایگان مالتی پلکس خودرو ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار کار مالتی پلکس خودرو شوید، باید بدانید که آموزش رایگان مالتی پلکس خودرو راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی و گذرا آموزش داده می شود، از طرفی دیگر در این روش آموزشی نمی توانید تمرین و کار عملی انجام دهید. در نظر داشته باشید که مالتی پلکس خودرو یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر هزینه اولیه آموزش را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  آموزش آنلاین مالتی پلکس خودرو

  آموزش آنلاین مالتی پلکس خودرو روش مناسبی برای فراگیری این حرفه نمی باشد زیرا یادگیری مالتی پلکس خودرو نیازمند آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی مالتی پلکس خودرو می توانید مالتی پلکس خودرو را به صورت تخصصی یاد بگیرید و به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید. در نظر داشته باشید در آموزش آنلاین، آموزش ها به صورت عملی برگزار نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مطالب آموزشی را به درستی ندارند و بهره ای که باید از کلاس مالتی پلکس خودرو ببرند را نمی برند.

  بنابراین، اگر در ابتدای راه هستید و در مورد مالتی پلکس خودرو اطلاعاتی ندارید، توصیه می کنیم ابتدا یک دوره آموزشی حضوری و تخصصی مالتی پلکس خودرو را برای یادگیری سپری کنید و سپس جهت پیشرفت و بروزرسانی دانش خود مالتی پلکس خودرو را به صورت آنلاین و غیر حضوری آپدیت کنید.

  چگونگی بازار کار مالتی پلکس خودرو

  به دلیل وجود تراکم بالای خودرو در کشور و کم بودن افراد با تجربه در این زمینه، این حرفه می تواند یکی از پردرآمد ترین شغل ها باشد. در صورتی که بتوانید دوره آموزش مالتی پلکس خودرو را در آموزشگاه معتبر فنی برق بگذرانید و مهارت کافی در این حرفه را کسب کنید، با ورود به این شغل امکان این را دارید، کسب درآمد بالایی را تجربه کنید.

  سرمایه اولیه مالتی پلکس خودرو

  اگر می خواهید حرفه مالتی پلکس خودرو را شروع کنید باید دوره مالتی پلکس خودرو را بگذرانید که نیاز به سرمایه کمی دارد. در صورتی که قصد دارید مستقل کار کنید پس از گذراندن دوره مالتی پلکس خودرو باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید. در غیر این صورت می توانید در تعمیرگاه های مالتی پلکس خودرو به صورت درصدی کار کنید.

  درآمد مالتی پلکس خودرو

  درآمد مالتی پلکس خودرو مانند بسیاری از مشاغل آزاد ثابت نیست و طبق تحقیقات بین 23 تا 30 میلیون تومان در ماه است که به دلیل بازار کار خوب، پتانسیل کسب درآمد بالایی دارد، فقط باید در این حرفه مهارت داشته باشید و بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنید. همچنین شناخته شدن و مشتری مداری شما در این حرفه و مکانی برای مالتی پلکس خودرو نیز موثر است. اما موضوعی که باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید دارا بودن مهارت در این حرفه می باشد که آن را می توانید با شرکت در دوره مالتی پلکس خودرو بدست بیاورید.

  چگونگی کسب مهارت در مالتی پلکس خودرو

  از دو طریق می توانید به مهارت های خوبی در این حرفه دست پیدا کنید، اولی استخدام به عنوان کارآموز در کارگاه های مالتی پلکس خودرو که برای افرادی که می خواهند هر چه سریعتر وارد بازار کار شوند مناسب نیست زیرا آموزش مالتی پلکس خودرو با این روش زمان زیادی می برد. راه دوم، ثبت نام در دوره مالتی پلکس خودرو است. با شرکت در این دوره در مدت زمان کوتاه و زیر نظر اساتید مجرب و کسب مهارت کافی و همچنین اخذ مدرک فنی حرفه ای در کمترین زمان ممکن وارد بازار کار شوید و به درآمد قابل توجهی دست پیدا کنید.

  مزایای شبکه مالتی پلکس خودرو

  • هزینه های خودرو را کاهش می یابد.
  • حذف سنسورها و تجهیزات الکترونیکی
  • مشابه (سیستم های اشتراک و اشتراک اطلاعات)
  • کاهش حجم دسته سیم و اتصالات مرتبط با آن

  معایب اتصال نقطه به نقطه

  • یک مسیر اختصاصی باید برای هر بار الکتریکی و هر سیستم ایجاد شود
  • پیچیدگی دسته سیم (مشکل بسته بندی – مشکل مونتاژ)
  • افزایش تعداد کانکتورها روی دسته سیم‌ها و سیستم‌ها (کانکتورها)
  • روش و زمان محدود برای عیب یابی سنتی
  • مشکل اضافه کردن امکانات جدید به خودرو

  با توجه به همه توضیحاتی که داده شد می توان به این نتیجه رسید با یادگیری این حرفه به راحتی می توان وارد بازار کار شد و درآمدزایی کرد. در صورتی که علاقه مند به این حرفه و خواهان کسب درآمد بالا از این راه هستید، بهترین و سریع ترین راه شرکت در دوره های آموزشی تحت نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد. بنابراین فرصت را از دست ندهید و با ثبت نام در دوره مالتی پلکس خودرو به یک متخصص بدل شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید. جهت ثبت نام با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • رامین گفت: پاسخ

   سلام شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی در کلاس مالتی پلکس خودرو وجود دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش مالتی پلکس خودرو را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • سعید گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره آموزش مالتی پلکس خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله پس از اتمام کلاس مالتی پلکس خودرو مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • بیژن گفت: پاسخ

   سلام افراد شاغل چگونه می توانند در دوره مالتی پلکس خودرو شرکت کنند؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام افراد شاغل می توانند دوره آموزش مالتی پلکس خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  • سهیل گفت: پاسخ

   سلام در پایان دوره مالتی پلکس خودرو می توان به راحتی وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی کلاس مالتی پلکس خودرو مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • بهنام گفت: پاسخ

   سلام منظور از تضمینی بودن کلاس مالتی پلکس خودرو چیست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره مالتی پلکس خودرو بعدی شرکت کنید.

  • فرشاد گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره مالتی پلکس خودرو شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، کلاس مالتی پلکس خودرو شروع می شود.

  • مهربد گفت: پاسخ

   سلام در کلاس مالتی پلکس جزوه و فایل آموزشی دوره مالتی پلکس خودرو ارائه می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در کلاس مالتی پلکس جزوه و فایل آموزشی دوره مالتی پلکس خودرو ارائه می شود.

  • مهدی گفت: پاسخ

   سلام نقشه خوانی در دوره مالتی پلکس خودرو آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیکی در کلاس مالتی پلکس خودرو آموزش داده می شود.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام دوره آموزش مالتی پلکس خودرو پیش نیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام خیر دوره مالتی پلکس خودرو هیچ پیشنیازی ندارد.

  • میثم گفت: پاسخ

   سلام بازار کار دوره مالتی پلکس خودرو به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام با توجه به اینکه مالتی پلکس خودرو شغلی جدید می باشد بازار کار آن به راحتی اشباع نمی شود.

  • محمدعلی گفت: پاسخ

   سلام سیم کشی شبکه ای در دوره مالتی پلکس آموزش داده می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام بله در کلاس مالتی پلکس خودرو سیم کشی شبکه ای آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 5,600,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 3,900,000 تومان