آموزش گیربکس دستی

دوره آموزش گیربکس دستی مقدماتی‌ ترین دوره برای ورود به حرفه پیچیده تعمیرات گیربکس های دستی و اتوماتیک می‌ باشد؛ بنابراین این دوره پیش نیاز خاصی ندارد. آموزش گیربکس دنده ای یکی از شاخه‌ های تخصصی آموزش مکانیک خودرو است که کارآموزان می‌ توانند تنها در این زمینه کسب مهارت و فعالیت کنند. همانطور که می‌ دانیم گیربکس‌ های دستی دارای سه نوع 4 دنده، 5 دنده و 6 دنده می‌ باشند که امروزه نوع  6 دنده آن کاربرد بیشتری دارد. با توجه به ساختار پیچیده گیربکس‌ ها برای عیب‌ یابی و تعمیر آن‌ ها نیاز به کسب دانش و مهارت تخصصی داریم.

آموزشگاه فنی برق دوره گیربکس دستی را با بهره‌ مندی از دانش روز اساتید برجسته که دارای سابقه طولانی در این زمینه هستند در مجهزترین کارگاه‌ها برگزار می‌کند. هدف مجتمع فنی برقی تربیت متخصصان حرفه ای در زمینه تعمیرات مکانیک خودرو در حوزه‌ های مختلف از جمله گیربکس دستی می‌ باشد. متقاضیان علاقمند به تعمیر انواع گیربکس علاوه بر شرکت در این کلاس برای ارتقا شغل خود و تسلط به تعمیر سایر گیربکس‌ها می‌توانند در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک، آموزش گیربکس بنز و بی ام و نیز شرکت کنند.

با شرکت در این دوره کارآموزان به تعمیر گیربکس‌ های دستی داخلی، باز و بست کردن انواع گیربکس‌ های دستی، تعمیر انواع جعبه دنده، تعمیر گیربکس ماشین‌هایی مانند: پراید، سمند، مگان و …، تعمیر کلاچ خودرو، تعمیر گیربکس پیکان وانت و… تسلط پیدا می‌کنند.

آموزشگاه فنی برق زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و مطابق با استانداردها این دوره را برگزار می‌کند. همچنین در این دوره امکان انجام کار عملی توسط کارآموز بر روی خودرو واقعی و زنده مهیا شده است.

کاراموزانی که نیاز به یادگیری و انجام کار عملی بیشتری دارند می‌توانند دوره را مجددا به صورت رایگان شرکت کنند. همچنین برقراری تماس تلفنی و مراجعه حضوری پس از پایان دوره به صورت نامحدود برای کارآموزان شرکت کننده امکان پذیر است.

معرفی دوره گیربکس دستی

اطلاعات دوره گیربکس دستی

نام دوره آموزش گیربکس دستی شهریه دوره 3,700,000 تومان مدت دوره 1 ماه زمان دوره 30 ساعت
زمان شروع دوره 1403/04/23 مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس استاد جهانبخش نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 10 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه 1 فنی برق

مزایای آموزشگاه گیربکس دستی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش گیربکس دستی نام دوره
5,300,000 تومان : شهریه گیربکس دستی
3,700,000 تومان : شهریه گیربکس دستی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس گیربکس دستی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره گیربکس دستی

 • آموزش گیربکس دستی خودروهای داخلی شامل
 • آموزش تعمیر گیربکس پراید
 • آموزش تعمیر گیربکس زانتیا (پارس ELX) در دوره تخصصی آموزش گیربکس دستی
 • آموزش تعمیر گیربکس پیکان وانت (روا، آردی، آریسان)
 • آموزش اصول کارکرد گیربکس دستی
 • آموزش نحوه باز و بسته کردن گیربکس های دستی
 • به روزترین متد آموزش تعمیر گیربکس 206 تیپ 5 (رانا) در دوره تخصصی آموزش گیربکس دستی
 • آشنایی با نحوه تشخیص صدا در گیربکس
نمایش تمام سرفصل ها
 • آموزش تعمیر گیربکس پژو (405، پرشیا، سمند)
 • آموزش تعمیر گیربکس L90 (ساندرو، مگان)
 • آموزش تعمیر گیربکس EF7 (دنا)
 • آموزش تعمیر گیربکس 206 تیپ 2
 • آموزش عیب یابی گیربکس دستی
 • آموزش تعمیر انواع جعبه دنده
 • آموزش تعمیر کلاچ خودرو
نمایش تمام سرفصل ها

آشنایی با کلاس گیربکس دستی

کلاس تئوری گیربکس دستی

کلاس عملی گیربکس دستی

کارگاه دوره گیربکس دستی

فرم پیش ثبت نام  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مکانیک خودرو درجه 1آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش گیربکس اتوماتیکآموزش گیربکس دستیآموزش جلوبندی سازی خودروتعمیر موتور هیوندا و کیا


  به خوابگاه نیاز دارم.

  تقویم برگزاری دوره گیربکس دستی

  تاریخ شروع روز ساعت برگذاری
  شنبه الی چهارشنبه
  1403/05/06
  9:30 الی 12
  شنبه الی چهارشنبه
  1403/06/17
  9:30 الی 12
  شنبه الی چهارشنبه
  1403/06/24
  13 الی 15:30

  نظرات کارآموزان کلاس گیربکس دستی

  سوالات عمومی


  1- آیا پس از پایان دوره آموزش گیربکس دستی مدرک معتبر صادر می شود؟

  بله، پس از اتمام دوره گیربکس دستی مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  2- منظور از تضمینی بودن دوره گیربکس دستی چیست؟

  یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  3- چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره گیربکس دستی شروع می شود؟

  حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره شروع می شود.

  4- چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش گیربکس دستی را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن: ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره وسط اساتید ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  5- چگونه افراد شاغل می توانند در دوره گیربکس دستی شرکت کنند؟

  افراد شاغل می توانند این دوره را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  6- آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  بله، کارآموزان شهرستانی می توانند این دوره را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  7- آیا در پایان دوره گیربکس دستی می توان وارد بازار کار شد؟

  بله، با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند

  سوالات تخصصی


  1- آیا تعمیر گیربکس اتومات هم در دوره آموزش گیربکس دستی تدریس می شود؟

  خیر، تعمیر گیربکس های اتومات دوره جداگانه می باشد که توسط آموزشگاه فنی برق برگزار می شود.

  2- آیا کلاس آموزش گیربکس دستی پیش نیاز دارد؟

  خیر، دوره گیربکس دستی پیش نیاز ندارد.

  3- آیا نحوه باز و بسته کردن گیربکس دستی در دوره آموزش گیربکس دستی تدریس می شود؟

  بله، نحوه باز و بسته کردن گیربکس دستی به صورت عملی در دوره گیربکس دستی آموزش داده می شود.

  4- بازار کار دوره آموزش گیربکس دستی به چه صورت است؟

  با توجه به اینکه اکثر خودروهای کشور به گیربکس های دستی مجهز شده اند، این دوره دارای بازار کار خوبی است.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری گیربکس دستی شرکت در دوره گیربکس دستی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. این دوره در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره گیربکس دستی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید

  آموزش گیربکس دستی صفر تا صد

  اهمیت فراگیری مهارت ها امروزه مسئله ای نیست که بر کسی پوشیده باشد. شما ممکن است دانشجو باشید یا در زمینه های مختلف تحصیل کرده باشید، اما حوزه مورد علاقه شما حول موضوع دیگری می چرخد. شما می توانید یک دانشجوی هنر باشید اما بخواهید در مورد علم مکانیک بیاموزید و برعکس، می توانید مکانیک باشید و بخواهید مهارت نواختن چند ساز را تجربه کنید. به صراحت می توان گفت که امروز برگ برنده در دست کسانی است که به جای اینکه وقت خود را صرف مدارک برجسته دانشگاهی کنند، مهارت های مختلفی را کسب می کنند و سعی می کنند بازار کار خود را از طریق کسب مهارت به چالش بکشند.

   

  برای کسب هیچ مهارتی هیچ وقت دیر نیست و کسب مهارت به رشته مورد علاقه شما بستگی دارد. پس می توان گفت با وجود اینکه دروس دانشگاهی هزار و یک سوال مانند رتبه، درصد و نمره را برای شما حل می کند، مهارت ها دنیای دیگری دارد و همین استعدادها هستند که جایگاه شما را در بازار کار کشور تعیین می کنند. مجتمع فنی برق در این راستا و با هدف گسترش مهارت و دانش کارآموزان و علاقه مندان به تحصیل در رشته های مکانیک دوره ای را با عنوان آموزش گیربکس دستی برگزار می کند. در این دوره که با راهنمایی اساتید مجرب برگزار می شود، تمامی مطالب تئوری و عملی مورد نیاز برای آموزش کارآموزان به بهترین شکل ممکن و در محیطی کاملا مجهز و به صورت عملی آموزش داده می شود.

  با ما همراه باشید تا ببینید در دوره گیربکس دستی چه مطالبی آموزش داده می شود و بازار کار را برای این مهارت بررسی می کنیم. تا علاقه مندانی که در انتخاب خود تردید دارند تصمیم قاطع تری برای گام برداشتن در این مسیر بگیرند. ابتدا با آموزش ساختار گیربکس و اجزای آن به معرفی این ابزار در خودرو و نقش آن می پردازیم. مطالب هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی آموزش داده می شوند، بنابراین جای نگرانی نیست و می توانید از مطالب یادداشت برداری کنید. مهمترین دلیلی که ممکن است یک مشتری به شما مراجعه کند، خرابی ماشین آنها است. ابتدا باید توانایی تشخیص خطا را به دست آورید. در این زمینه مهارت های لازم را به دست خواهید آورد تا بتوانید تشخیص دهید که آسیب خودرو از گیربکس است یا موتور یا سایر اجزای داخل خودرو. در این صورت عیب یابی و تشخیص خرابی خودرو اولین گام آموزشی آموزشگاه فنی برق می باشد.

  آموزش رایگان گیربکس دستی

  از آنجایی که گیربکس دستی یک کار تخصصی است، قاعدتا نیاز به آموزش تخصصی نیز دارد. گیربکس دستی دارای تجهیزات و ابزارهای متفاوتی است که لزوم شناخت و چگونگی استفاده از این تجهیزات و ابزارها، آموزش عملی و صفر تا صد دوره گیربکس دستی می باشد. احتمالا در فضای مجازی مشاهده کرده باشید که برخی از مراکز فنی یا صفحات مجازی، آموزش رایگان گیربکس دستی را ارائه می دهند اما سوال این جا است که آموزش گیربکس دستی رایگان روش مناسبی برای یادگیری تخصصی این حرفه است؟

  مطمئنا تا به حال متوجه این موضوع شده اید که در آموزش رایگان، تمامی مباحث به صورت سطحی می باشد و اشاره ای به نکات مهم و اساسی مباحث گیربکس دستی نمی شود. همین موضوع باعث می شود، کارآموزان مهارت و تخصص لازم را کسب نکنند و فقط اطلاعات اندکی در رابطه با تعمیر گیربکس دستی بدست بیاورند. بنابراین آموزش گیربکس دستی مستلزم دوره ای است که تمام مباحث با جزئیات کامل در آن تدریس شود و کارآموزان فرصت انجام عملی و تکرار و تمرین را داشته باشند. در نظر داشته باشید که تعمیر گیربکس دستی یکی از پر درآمدترین حرفه های فنی می باشد که با پرداخت هزینه آموزش گیربکس دستی، در مدت زمان کوتاهی چندین برابر هزینه ثبت نام دوره گیربکس دستی به شما باز خواهد گشت. بنابراین فرصت را از دست ندهید و همین الان نسبت به ثبت نام دوره آموزش گیربکس دستی اقدام کنید.

  بهترین آموزشگاه گیربکس دستی در تهران

  انتخاب آموزشگاه گیربکس دستی یکی از مهمترین عواملی است که با کیفیت آموزش کارآموزان ارتباط مستقیم دارد. بسیاری از کارآموزان هزینه دوره گیربکس دستی را ملاک انتخاب آموزشگاه می دانند، درست است که هزینه آن نیز مهم است اما مهم تر از آن کیفیت آموزش و تجهیزات آموزشی و اعتبار آموزشگاه می باشد. کارآموزان قبل از انتخاب آموزشگاه گیربکس دستی باید از موارد گفته شده اطمینان حاصل کنند که با کمی بررسی این اطمینان حاصل خواهد شد. آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه هایی است که آموزش گیربکس دستی را از صفر تا صد برگزار می کند و پس از اتمام دوره گیربکس دستی از کارآموزان پشتیبانی می کند

  مجتمع فنی برق علاوه بر دوره گیربکس دستی، برگزارکننده دوره های فنی مختلف ماننددوره آموزش گیربکس اتواتیک، آموزش گیربکس CVT، آموزش مکانیک خودرو و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  بازار کار گیربکس دستی

  از آنجایی که روز به روز بر تعداد خودروهایی که در خیابان ها هستند، اضافه می شود و تمایل مردم برای خرید خودروی شخصی بیشتر می شود، مشخص است که از سوی دیگر خرابی ها، تصادفات، ایراداتی که ممکن است بر روی خودرو رخ دهد، افزایش می یابد. با این تجربه می توانید مطمئن باشید که اگر این مهارت را بیاموزید و وارد دنیای تعمیر گیربکس شوید، هرگز بی مشتری نخواهید بود. چه در گاراژ شخص دیگری کار کنید و به اصطلاح حقوق بگیرید، چه بخواهید شاگرد استاد شوید یا بتوانید گاراژ خود را راه اندازی کنید، در هر صورت هرگز گاراژ مکانیک خود را بدون مشتری نخواهید دید. همیشه مشتریان زیادی برای شما و مهارت هایی که کسب کرده اید وجود دارد.

  شما باید مهارت‌هایی را داشته باشید که در دوره گیربکس دستی خودرو آموخته‌های خود را گسترش دهید و تجربه و تمرین و آزمون و خطا کسب کنید تا آموخته‌های خود را تمرین کنید و آن را پرورش دهید. در این صورت شما به عنوان یک تعمیرکار متخصص در گیربکس نام خود را در زبان ها پخش خواهید کرد و در نتیجه رونق زیادی را در بازار کار خود تضمین خواهید کرد.

  اهمیت تعمیرات گیربکس دستی

  به طور کلی گیربکس به اندازه سایر قسمت های حیاتی دستگاه اهمیت دارد و عدم کارکرد صحیح آن می تواند سایر قسمت های خودرو را تحت تاثیر قرار دهد. وظیفه گیربکس در خودرو انتقال نیروی تولید شده توسط موتور به چرخ ها است. دیفرانسیل و کلاچ هم در این کار دخیل هستند اما نقش گیربکس بیشتر است. گیربکس همان معنای موتور در خودرو را دارد. بنابراین مشکلاتی که برای گیربکس پیش می آید می تواند به اندازه مشکلات پیش آمده برای موتور مهم باشد و در عملکرد خودرو اختلال ایجاد کند و صاحب خودرو را به گاراژ شما بکشاند.

  انواع گیربکس ها

  • گیربکس های دستی
  • گیربکس های اتوماتیک
  • گیربکس های CVT

  امروزه عموماً مردم با دو نوع گیربکس اتوماتیک و دستی آشنا هستند و صرف ذکر گیربکس دستی یا اتوماتیک برای رساندن مشخصات فنی خودرو کافی است. همچنین اطلاعات در این زمینه به این صورت خلاصه می شود که درگیر شدن دنده های محرک و تعویض آن ها در مدل های گیربکس دستی مستلزم مداخله راننده و حرکت دسته دنده از سمت راننده است اما در مدل های اتوماتیک دنده ها به صورت خودکار و بدون نیاز به دخالت نیروی خارجی انجام می شود. با این حال، این سه دسته اصلی انواع مختلفی دارند که عملکرد، کارایی و نتایج متفاوتی را ارائه می دهند.

  نمی توان گفت که یادگیری دوره گیربکس دستی به همین راحتی است که در این مطلب به آن اشاره شده است. اما این نکته را می توان تضمین کرد که بدون داشتن هیچ پیش نیازی در زمینه علوم مکانیک و علوم مرتبط با خودرو و تعمیرات آنها می توانید در دوره گیربکس دستی شرکت کنید و با اخذ مدرک فنی و حرفه ای معتبر، با دستان پر افق های روشن را برای آینده شغلی خود تجسم کنید.

  برخی از مشکلات گیربکس

  سر و صدای گیربکس

  صدا اولین علامت هشدار دهنده مشکل انتقال نیرو در گیربکس خودرو است. هرچه زودتر مشکل برطرف و اصلاح شود، بهتر است زیرا قطعات کمتری تحت تاثیر قرار می‌گیرند و تعمیرات هزینه کمتری دارد.
  فرسودگی یاتاقان ها، چرخ دنده ها و شفت ها شایع ترین علت ایجاد صدا است. با سایش چرخ دنده ها و یاتاقان ها، سوراخ های کوچکی در ساختار داخلی خودرو ایجاد می کنند. اگرچه در ابتدا فقط کوچک هستند، اما به تدریج بزرگتر می شوند و با بزرگ شدن، این عیوب باعث سر و صدای بیشتری می شوند.

  صدایی شبیه به زوزه

  این صدا که نسبتاً ناگهانی به نظر می رسد و در مدت زمان کوتاهی بسیار بلند می شود، ممکن است نشان دهنده آسیب به دندانه های دنده یا بلبرینگ های دنده باشد. محتمل ترین منبع این شکست کمبود روغن است. اگر روکش روغن روی دنده های دنده خیلی نازک باشد باعث سایش چرخ دنده ها روی هم و ایجاد صدای خراش و ناله می شود. حتی اگر روغن برای کمک به روانکاری تعویض یا پر شود، دنده های آسیب دیده هرگز بهبود نمی یابند.

  صدای غرش شدید

  این صدا هنگام کار موتور از پایین خودرو می آید، معمولاً نشانه ای از خرابی بلبرینگ غلتک است (که به آن توپ یا غلتک نیز می گویند). آنها به قطعات کوچک فلز یا کثیفی در پوشش گریس بین عناصر یاتاقان بسیار حساس هستند و باعث می شوند که غلتک ها روی سطح چرخ دنده کشیده شوند. هر چه روغن بیشتر باشد، سرعت تحمل آن بیشتر است. غرش یاتاقان هنگام انتقال قدرت یا هنگام فرسودگی قطعه که صدای بیشتری تولید می کند. این موارد به قدری ادامه می یابد که ممکن است بلبرینگ از کار بیفتد و مشکلات فاجعه باری رخ دهد.

  صدای وزوز

  اگر تعویض دنده در حین حرکت خودرو صدای وزوز می دهد، به خصوص زمانی که خودرو در حال شتاب یا کاهش سرعت است، پیچ و مهره های فرسوده یا مهر و موم های لاستیکی در دنده شایع ترین علت هستند. علل دیگر این صدا عبارتند از خم شدن چنگال دنده، میله دنده، یا گیر کردن یا حتی حرکت بیش از حد در آستین های هماهنگ کننده اشاره کرد. در تمام این موارد، علت صدا برخورد چنگال های دنده است که به شیارهای آستین است. این صدا باعث ایجاد صدای خش خش می شود که از اتصال گیربکس به دسته دنده ایجاد می شود و به گوش راننده می رسد.

  صدای ضربه و برخورد قطعات درخودرو

  صدای تق تق و لرزش در شیفتر دنده که در زیر خودرو شنیده می شود معمولاً نشان دهنده آسیب موتور است. بیشترین صدا هنگام خروج از کلاچ شنیده می شود. از طرف دیگر، اگر گیربکس عقب در یک خودروی محرک چرخ عقب خراب باشد، هنگامی که میل گیربکس عقب بالا می رود و می چرخد، صدای خروجی به صورت معکوس در هنگام رها شدن کلاچ ایجاد می شود. تمامی این موارد به طور کامل برای شما توضیح داده می شود و تمامی نکات مربوط به گیربکس دستی در دوره گیربکس دستی بررسی می شود. واضح است که شرکت در دوره گیربکس دستی را نمی توان تنها ضامن رونق بازار کار شما دانست. آنچه در این زمینه معجزه می کند، توانایی و سطح مهارت شما است.

  دوره آموزش تعمیر گیربکس دستی آموزشگاه فنی برق

  همانطور که پیشتر گفته شد برای شرکت در دوره آموزش گیربکس دستی نیازی به داشتن تحصیلات و مدرک دانشگاهی نیست و می توانید بدون کوچکترین آگاهی در دوره گیربکس دستی شرکت کنید و صفر تا صد این حرفه را فرا بگیرید. این تضمینی است که آموزشگاه فنی برق و اساتید مجرب زیر نظر آنها به علاقه مندان دوره گیربکس دستی می دهند. اما نکته ای که پس از اتمام دوره آموزش گیربکس دستی نباید فراموش کنید تکرار و تمرین مهارتی است که آموخته اید. اگر علاقه مند به یادگیری گیربکس دستی هستید همین الان با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید و در دوره آموزش گیربکس دستی ثبت نام نمایید.

  نمایش همه
  به این صفحه امتیاز دهید

  دیدگاه کاربران

  • محسن گفت: پاسخ

   با سلام. دوره تعمیر گیربکس دستی فشرده چند روزه برگزار میشود؟ ایا امکان برگزاری در روزهای پنج شنبه جمعه هست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    دوره آموزش گیربکس دستی دو هفته زمان می برد و در طول هفته بگزار می شود.

  • سیاوش گفت: پاسخ

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش گیربکس دستی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  • جوانمرد گفت: پاسخ

   سلام در پایان دوره آموزش گیربکس دستی می توان وارد بازار کار شد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره گیربکس دستی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره آموزش گیربکس دستی کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  • حمیدرضا گفت: پاسخ

   سلام پس از پایان دوره آموزش گیربکس دستی مدرک معتبر صادر می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله پس از اتمام دوره آموزش گیربکس دستی مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  • فرشاد گفت: پاسخ

   سلام منظور از تضمینی بودن دوره آموزش گیربکس دستی چیست؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره آموزش گیربکس دستی بعدی شرکت کنید.

  • بهنام گفت: پاسخ

   سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره گیربکس دستی شروع می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره آموزش گیربکس دستی شروع می شود.

  • هاشمی گفت: پاسخ

   سلام کلاس آموزش گیربکس دستی پیش نیاز دارد؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر دوره گیربکس دستی پیش نیاز ندارد.

  • کاظمی گفت: پاسخ

   سلام تعمیر گیربکس اتومات هم در دوره آموزش گیربکس دستی تدریس می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    خیر تعمیر گیربکس های اتومات دوره ای جداگانه می باشد که توسط آموزشگاه فنی برق برگزار می شود.

  • حسین گفت: پاسخ

   سلام بازار کار دوره آموزش گیربکس دستی به چه صورت است؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    با توجه به اینکه اکثر خودروهای کشور به گیربکس های دستی مجهز شده اند، دوره آموزش گیربکس دستی دارای بازار کار خوبی است.

  • علی گفت: پاسخ

   سلام نحوه باز و بسته کردن گیربکس دستی در دوره آموزش گیربکس دستی، تدریس می شود؟

   • زهرا آقاجانی گفت: پاسخ

    سلام وقت بخیر
    بله نحوه باز و بسته کردن گیربکس دستی به صورت عملی در دوره گیربکس دستی آموزش داده می شود.

  نمایش بیشتر

  دیدگاهتان را بنویسید

  شهریه دوره: 5,300,00030 % تومان

  شهریه با تخفیف: 3,700,000 تومان