اعلام نتایج آزمون فنی و حرفه ای سال 1403


نتایج آزمون فنی و حرفه ای 1403 حدود 2 هفته پس از برگزاری جلسات آزمون های آن اعلام خواهند شد. در صورتی که در هر یک از آزمون های فنی و حرفه ای شرکت کرده اید، باید بعد از گذشت 2 هفته از تاریخ برگزاری آزمون به سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مراجعه کنید. در قسمت اعلام نتایج آزمون با وارد کردن اطلاعات شخصی می توانید نتیجه آزمون را مشاهده نمایید. اگر قصد دارید در یکی از رشته های فنی آزمون دهید، می توانید با ثبت نام در آموزشگاه فنی برق و گذراندن دوره های تئوری و عملی به عنوان یک نیروی کار ماهر وارد بازار کار شغل مورد نظر شوید. یکی از بهترین گزینه ها برای ورود به رشته های پردرآمد فنی ثبت نام در کلاس های آموزش مکانیک خودرو این مجتمع آموزشی می باشد.

زمان برگزاری آزمون فنی حرفه ای

آزمون های سازمان فنی و حرفه ای به سه صورت هماهنگ، ادواری و آنلاین برگزار می شوند. تمام آزمون ها به شکل مشابه در یک روز برگزار نمی شوند؛ بنابراین زمان اعلام نتایج آزمون های آن نیز متفاوت خواهند بود.

برای اطلاع از زمان برگزاری هر کدام از آزمون ها می توانید وارد پورتال جامع آموزش فنی و حرفه ای شوید و تاریخ های آن را بررسی کنید و زمان مناسب برای شرکت در آزمون را انتخاب و ثبت نام نمایید.

پس از مراجعه به سایت مشاهده می کنید که زمان مشخصی را برای برگزاری آزمون های آنلاین و همچنین اعلام نتایج آن ها تعیین و ذکر نکرده اند. به همین دلیل افرادی که داوطلب شرکت در این آزمون ها هستند، باید مرتباً به سایت سازمان فنی و حرفه ای مراجعه کرده و از اطلاعات منتشر شده، از زمان برگزاری آزمون مطلع شوند.

حتماً بخوانید: چگونه در شغل برقکار صنعتی موفق شده و بیشترین درآمد را کسب کنیم؟

آزمون فنی حرفه ای

زمان اعلام نتایج آزمون فنی حرفه ای 1403

پس از شرکت در آزمون مورد نظر، به مدت حدود 2 هفته پس از روز برگزاری آزمون باید مجدداً به سایت سازمان فنی و حرفه ای کشور به آدرس http://azmoon.portaltvto.com/result/result/index/1/80 مراجعه کرده و نتیجه آزمون خود را مشاهده کنید. ما در این مطلب به بررسی تمام موارد مهم مربوط به اعلام نتایج آزمون فنی حرفه ای پرداخته ایم.

در بسیاری از موارد نتایج آزمون بین 10 تا 15 روز پس از برگزاری آزمون اعلام می شود؛ اما این نکته را نیز به یاد داشته باشید که در برخی از موارد ممکن است این زمان به بیش از 20 روز هم برسد. جدول زیر به زمان اعلام نتایج آزمون هماهنگ فنی و حرفه ای 1403 را اختصاص دارد.

ردیفمرحلهشروع ثبت نامپایان ثبت نامزمان برگزاریزمان اعلام نتایج
1آزمون اصناف در سال 1403اعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشده
2مرحله آزمونگری سال 1403اعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشده
3آزمون هماهنگ مرحله 1 سال 14031402/01/051402/01/20اعلام نشدهاعلام نشده
4آزمون هماهنگ مرحله 2 سال 14031402/01/141402/02/23اعلام نشدهاعلام نشده
5آزمون هماهنگ مرحله 3 سال 14031402/01/141402/03/30اعلام نشدهاعلام نشده
6آزمون هماهنگ مرحله 4 سال 14031402/01/141402/04/30اعلام نشدهاعلام نشده
7آزمون هماهنگ مرحله 5 سال 14031402/01/141402/05/22اعلام نشدهاعلام نشده
8آزمون هماهنگ مرحله 6 سال 14021402/01/141402/07/01اعلام نشدهاعلام نشده
9آزمون هماهنگ مرحله 7 سال 14021402/01/141402/08/12اعلام نشدهاعلام نشده
10آزمون هماهنگ مرحله 8 سال 14021402/01/141402/09/13اعلام نشدهاعلام نشده
11آزمون هماهنگ مرحله 9 سال 14021402/01/141402/10/14اعلام نشدهاعلام نشده
12آزمون هماهنگ مرحله 10 سال 14021402/01/141402/11/10اعلام نشدهاعلام نشده
13آزمون امدادگران و گازبانان شرکت گاز سال 1402 (البرز)اعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشده
14آزمون امدادگران و گازبانان شرکت گاز سال 1402 (سیستان و بلوچستان)اعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشده

حتماً بخوانید: راهنمای انتخاب بهترین شغل دوم با سرمایه کم و درآمد بالا

در جدول بالا زمان های برگزاری و اعلام نتایج آزمون های هماهنگ 1403 را برای شما شرح دادیم. در جدول زیر زمان ثبت نام، برگزاری و اعلام نتایج آزمون ادواری فنی حرفه ای 1402 را بررسی کرده ایم.

جدول زمانبندی آزمون های ادواری سال 1403
مرحلهشروع ثبت نامپایان ثبت نامزمان آزمون کتبیزمان اعلام نتایج
آزمون ادواری سال 1403اعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشدهاعلام نشده

نحوه اعلام نتایج آزمون آنلاین فنی و حرفه ای

نتایج آزمون آنلاین فنی حرفه ای از طرف ادارات کل استان ها اعلام می شود. این نتایج پس از برگزاری آزمون آنلاین فنی و حرفه ای در سایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور قابل مشاهده هستند. اسامی استان هایی که نتایج آزمون های خود را اعلام کرده باشند، در سایت قرار دارند. بر این اساس، پس از وارد شدن به سایت فنی و حرفه ای اگر نام استان خود را از لیست استان ها پیدا کردید، یعنی نتایج آن اعلام شده است؛ به عنوان مثال در عکسی که در زیر مشاهده می کنید نتایج آزمون های آنلاین تمامی استان های کشور و همچنین خارج از کشور و تربیت مربی اعلام شده است. در صورتی که پس از ورود به این صفحه از سایت، نام استان خود را در لیست مشاهده نکردید، منتظر بمانید تا اسامی پذیرفته شدگان آزمون از سوی استان شما به سازمان فنی و حرفه ای اعلام شود.

اگر پس از اعلام نتایج آزمون اسم شما جزء پذیرفته شدگان نباشد، یعنی نتوانسته اید نمره قبولی آزمون کتبی را که 50 نمره می باشد، کسب کنید.

مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری، دوره تعمیرات کولر گازی، دوره نصب کولرگازی و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

 

چطور نتایج آزمون فنی و حرفه ای را مشاهده کنیم

روش مشاهده اعلام نتایج آزمون فنی حرفه ای 1403

1- وارد پورتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای به آدرس http://www.portaltvto.com/ شوید.

2- نتایج آزمون های تئوری (کتبی و الکترونیکی) را انتخاب نمایید.

3- آزمونی را که در آن شرکت کرده اید، انتخاب کنید.

4- نتایج آزمون را با وارد کردن اطلاعات خود و سپس کلیک کردن روی گزینه نمایش نتیجه، مشاهده خواهید کرد.

در صورتی که متقاضی در آزمون های کتبی و آنلاین فنی و حرفه ای پذیرفته نشده باشد، می تواند با شرکت در دوره های آموزشی دوباره برای آزمون بعدی ثبت نام و در آن شرکت نماید. با ثبت نام و اتمام دوره های آموزشی آموزشگاه فنی برق می توانید برای شرکت در آزمون های فنی حرفه ای 1402 آمادگی لازم را کسب نمایید. علاقمندان به رشته های فنی مانند جوشکاری می توانند در کلاس های آموزش جوشکاری این آموزشگاه شرکت کنند.

از دست ندهید: همه چیز درباره مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای به کانادا، استرالیا و آلمان

اعلام نتایج آزمون آنلاین فنی و حرفه ای

جمع بندی

در این مقاله روش های شرکت در آزمون ها و مشاهده نتایج آزمون فنی و حرفه ای 1403 را بررسی کردیم. در صورتی که برای شرکت در آزمون های فنی حرفه ای به شرکت در دوره های آموزشی نیاز دارید، می توانید در سایت آموزشگاه فنی برق ثبت نام نمایید تا کارشناسان فروش با شما تماس حاصل فرمایند.

سوالات متداول

چگونه می توان از نتایج آزمون فنی و حرفه ای مطلع شد؟

نحوه اطلاع از نتایج آزمون فنی و حرفه ای در متن مقاله آمده است.

در چه تاریخی نتایج آزمون فنی حرفه ای اعلام می شود؟

با توجه به اینکه زمان اعلام نتایج هر یک از آزمون ها متفاوت از دیگری است در جدول زمانبندی که در متن مقاله می باشد، درج شده است.

لینک ورود به سامانه سازمان فنی و حرفه ای چیست؟

سایت سازمان فنی و حرفه ای کشور به آدرس http://azmoon.portaltvto.com/result/result/index/1/80 می باشد.

3.5/5 - (4 امتیاز)
نویسنده مطلب
محمد میری

آخرین مقالات شغل و بازار کار

چگونه در شغل برقکار صنعتی موفق شده و بیشترین درآمد را کسب کنیم؟

چگونه در شغل برقکار صنعتی موفق شده و بیشترین درآمد را کسب کنیم؟

آیا شما از آن دسته افرادی هستید که به شغل های فنی علاقه دارند ؟ اگر پاسخ شما مثبت است باید بدانید که شغل برقکار صنعتی یکی از بهترین انتخاب های شما برای کارهای فنی می باشد. بنابراین در صورتی که علاقه مند ورود به بازار کار شغل برق کار صنعتی هستید یا در این […]...

چگونه در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام کنیم؟

چگونه در آزمون فنی حرفه ای ثبت نام کنیم؟

ثبت نام آزمون فنی حرفه ای با توجه به نوع آزمونی که قصد شرکت در آن را دارید متفاوت است. آزمون های فنی حرفه ای به سه دسته هماهنگ، ادواری و آنلاین تقسیم می شوند...

بررسی جامع شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی

بررسی جامع شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی

شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از بهترین مشاغل درآمدزا در میان مشاغل فنی است که با توجه به اهمیت بردهای الکترونیکی و تخصصی بودن تعمیرات آن از بازار کار عالی برخوردار می باشد.     در صورتی که قصد ورود به مشاغل فنی را دارید به شما اطمینان می دهیم که این شغل از بازار […]...

درآمد مکانیک خودرو در ایران، آلمان، کانادا

درآمد مکانیک خودرو در ایران، آلمان، کانادا

اگر می خواهید بدانید درآمد مکانیک خودرو در ایران چقدر است و چقدر طول می کشد شخصی که وارد بازار کار مکانیک خودرو می شود به مهارت کافی برسد و بتواند درآمد بالایی کسب کند، همراه ما باشید تا به طور کلی شغل مکانیک خودرو را مورد بررسی قرار دهیم. درآمد مکانیک خودرو درآمد مکانیک […]...

دیدگاه کاربران