آموزش تعمیرات لوازم خانگی

دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای با توجه به گستردگی لوازم خانگی و استفاده روزافزون از آن از بازار کار خوبی برخوردار است. از این رو آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنی برق، دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی را در تهران زیر نظر اساتید با تجربه و متخصص و با هدف ورود کارآموزان به بازار کار برگزار می نماید.

دوره تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای در دو کلاس تعمیرات برد و مکانیکی لوازم خانگی برگزار شده و شامل آموزش صفر تا صد تعمیرات یخچال (ساید بای ساید، معمولی و فریزر)،آموزش تعمیرات ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ماکروفر و غیره می باشد.

آموزشگاه فنی برق در این دوره به آموزش عملی تعمیر لوازم خانگی می پردازد. بنابراین کارآموزان پس از پایان یافتن دوره تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای به راحتی و با اطمینان خاطر صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی را یاد گرفته و می توانند وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند. همچنین در صورت نیاز از مشاوره نامحدود این آموزشگاه بهره مند گردند.

مشاهده سرفصل ها
چرا آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

۲.۷۰۰.۰۰۰
۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان ٪۳۰ تخفیف

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

 • الکترونیک
 • شناخت و تست قطعات الکترونیکی
 • آشنایی با بلوک و مدارات و بخش های مختلف بردهای دستگاه های پکیج
 • آشنایی با بلوک و مدارات و بخش های مختلف بردهای دستگاه های لباسشویی
 • آشنایی با بلوک و مدارات و بخش های مختلف بردهای دستگاه های ساید
 • آشنایی با بلوک و مدارات و بخش های مختلف بردهای دستگاه های یخچال
 • آشنایی با بلوک و مدارات و بخش های مختلف بردهای دستگاه های اسپلیت و اسپلیت اینورتر
 • آموزش کار با هویه و هیتر و لوازم SMD
 • سیم کشی و احیای برد آسیب دیده
 • آموزش فنون عیب یابی بردهای الکترونیکی پکیج
 • آموزش فنون عیب یابی بردهای الکترونیکی لباسشویی
 • آموزش فنون عیب یابی بردهای الکترونیکی ساید
 • آموزش فنون عیب یابی بردهای الکترونیکی یخچال
 • آموزش فنون عیب یابی بردهای الکترونیکی اسپلیت و اسپلیت اینورتر
 • آشنایی با Error و خطا های برد و لوازم جانبی
 • آشنایی با سنسورها و خروجی های لوازم خانگی
 • بررسی ایرادهای تجربی و عمده برد
 • آموزش نقشه خوانی

نمایش تمام سرفصل ها

هزینه دوره آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

۳.۸۵۰.۰۰۰
۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان ٪۳۰ تخفیف

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی

 • آموزش مباحث تعمیرات غذاساز
 • آموزش مباحث تعمیرات مخلوط کن
 • آموزش مباحث تعمیرات آبمیوه گیری
 • آموزش مباحث تعمیرات پلوپز
 • آموزش مباحث تعمیرات سرخ کن
 • آموزش مباحث تعمیرات سشوار
 • آموزش مباحث تعمیرات خردکن
 • آموزش مباحث تعمیرات چایی ساز
نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی۱.۹۰۰.۰۰۰ تومانمهندس هاشمیهفته ای یک بار
آموزش تعمیرات مکانیکی لوازم خانگی۲.۷۰۰.۰۰۰ تومانمهندس هاشمیهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش تعمیرات الکترونیک SMDآموزش تعمیرات بردهای الکترونیکیآموزش طراحی بردهای الکترونیکیآموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

  فنی برق در رسانه ها

  isna-logo
  لوگوی-میهن-مارکت
  لوگوی-تابناک
  لوگوی-جهان-نیوز

  مزایای دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی

  +
  -

  برگزاری دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به صورت عملی و در کارگاه مجهز

  دوره تعمیرات لوازم خانگی به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار میشود، در این دوره ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیرات انواع لوازم خانگی در اختیار کارآموزان قرار گرفته و فرصت کار عملی و تمرین برای آنها فراهم شده است.

  +
  -

  ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای

  آموزشگاه فنی برق پس از اتمام دوره به هنرجویان مدرک معتبر و دو زبانه تعمیرات لوازم خانگی اهدا خواهد کرد.این مدرک زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است

  +
  -

  آموزش توسط اساتید باتجربه و متخصص در بازار کار

  اساتید دوره تجربه و تسلط کافی به مباحث تعمیرات لوازم خانگی داشته و شناخت کاملی از بازار کار و نحوه ورود و درآمدزایی در آن دارند و در این زمینه میتوانند مشاوره هایی برای ورود به بازار کار به شما ارائه دهند.

  +
  -

  آموزش کامل تعمیرات انواع لوازم خانگی

  این دوره به آموزش کامل تعمیرات برد و مکانیکی انواع لوازم خانگی از جمله یخچال ساید، فریزر و معمولی، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروفر، جاروبرقی و غیره پرداخته می شود.

  +
  -

  امکان تجدید دوره به صورت رایگان

  از آنجا که هدف آموزشگاه، یادگیری کارآموزان برای ورود به بازار کار است. لذا در صورت عدم یادگیری کارآموزان طی دوره، کارآموز می تواند به صورت رایگان در دیگر کلاس های تعمیرات لوازم خانگی این آموزشگاه ثبت نام کند.

  +
  -

  تدارک خوابگاه برای هنرجویان

  جهت رفاه حال هنرجویانی که از شهرستان در این دوره شرکت میکنند آموزشگاه خوابگاه هایی را برای هنرجویان در نزدیکی آموزشگاه و با قیمت مناسب تدراک دیده است.

   آموزش تعمیرات برد لوازم خانگی

  بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

  با توجه به گسترده بودن تنوع لوازم خانگی و حجم بالای استفاده از آن، تعمیرات لوازم خانگی از جمله مشاغلی است که همواره از بازار کار پردرآمدی برخوردار می باشد. امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت لوازم خانگی افراد در صورت بروز مشکل در لوازم خانگی توانایی و قدرت مالی تعویض لوازم را نداشته و به دنبال تعمیرکاری حرفه ای برای رفع مشکل به وجود آمده می باشند در نتیجه بازار کار تعمیرات لوازم خانگی پر رونق تر از گذشته می باشد. البته باید گفت شرط موفقیت در شغل تعمیرات لوازم خانگی مهارت و تخصص است که با شرکت در دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی به آن خواهید رسید. به طور کلی جهت ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی می توانید:

 • از طریق تعامل و برقراری رابطه با فروشگاه های لوازم خانگی یا فروشگاه های تجهیزات و لوازم برقی و چاپ کارت ویزیت و تراکت از آنها بخواهید که شما را برای تعمیر لوازم خانگی به مشتریان معرفی کنند.
 • در سایت های خدمات دهی که امروزه تعدادشان رو به افزایش است مانند استاد کار، آچاره و غیره به عنوان تعمیرکار انواع لوازم خانگی ثبت نام و همکاری داشته باشید.
 • در وب سایت هایی مانند شیپور و دیوار یا در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام تبلیغ کرده و از این طریق به جذب مشتری بپردازید.
 • پس از آموزش تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای، برای شرکت ها و نمایندگی های لوازم خانگی که تعداد آن ها بسیار می باشد رزومه ارسال کرده و استخدام شوید.
 • به عنوان مدرس به آموزش تعمیرات لوازم خانگی بپردازید.
 • ۱- آیا پس از پایان کلاس آموزش تعمیرات لوازم خانگی مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره تعمیرات لوازم خانگی چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی تعمیرات لوازم خانگی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان کلاس تعمیرات لوازم خانگی می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  توضیحات کاربردی و آموزشی

  مهارت های مورد نیاز شغل تعمیرات لوازم خانگی

  تعمیر لوازم خانگی یکی از شغل های فنی و مهارت محور است و ورود به آن نیاز به یادگیری مهارت های بسیاری دارد. بسیاری از افراد بر این تصور هستند که می توانند با مشاهده ویدئوهای آموزش تعمیرات لوازم خانگی یا خواندن کتاب و جزوات آموزشی با مهارت های مورد نیاز در این شغل آشنا شوند اما پیشرفته تکنولوژی در لوازم خانگی امروزی کار تعمیرات آنها را تخصصی کرده و تنها راه یادگیری مهارت های این حرفه آموزش تعمیر لوازم خانگی از طریق عملی و تئوری و تمرین و تکرار بسیار است.

  یک تعمیرکار لوازم خانگی بایستی مهارت در تعمیر و عیب یابی انواع برندهای لوازم خانگی ایرانی و خارجی داشته باشد. امروزه لوازم خانگی از تنوع بالایی برخوردار بوده و تنها به یخچال و لباسشویی ختم نمی شوند اگر می خواهید به صورت حرفه ای در این شغل کار کنید بایستی حداقل مهارت در تعمیر انواع مدل های یخچال ساید، دوقلو، فریزر، انواع لباسشویی های سطلی، دوقلو و دیجیتال، انواع ظرفشویی رومیزی و ایستاده، جاروبرقی و انواع ماکروفر، سولاردام و مایکروویو را داشته باشید. که با شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای می توانید به این مهارت تسلط پیدا کنید.

  آموزش تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ، ال جی، دوو، بوش ، اسنوا و غیره

  امروزه لوازم خانگی تنوع بسیاری داشته و کمپانی های بسیاری در ایران و خارج از کشور در زمینه تولید و مونتاژ لوازم خانگی فعالیت می کنند. شما به عنوان یک تعمیرکار لوازم خانگی بایستی بتوانید انواع برندهای داخلی و خارجی لوازم خانگی از قبیل سامسونگ، ال جی، دوو، بوش، اسنوا، پارس خزر و غیره را عیب یابی و تعمیر نمایید. در دوره های آموزش تعمیرات لوازم خانگی آموزشگاه فنی برق شیوه آموزش به صورتی است که شما می توانید تعمیر انواع لوازم خانگی در برندهای خارجی و داخلی را یاد بگیرید و پس از پایان دوره تعمیرات لوازم خانگی بدون استرس اقدام به باز و بسته کردن این لوازم و تعمیر آنها نمایید.

  درآمد تعمیرات لوازم خانگی چقدر است؟

  بدون شک آگاهی از میزان درآمد تعمیرکار لوازم خانگی یکی از مهم ترین سوالاتی است که برای ورود به بازار کار این رشته در ذهن ایجاد می شود. در این باره باید بگوییم که میزان درآمد این رشته بسیار عالی بوده و در صورتی که تخصص لازم در تعمیر انواع لوازم خانگی را با شرکت در دوره های آموزش تعمیر لوازم خانگی داشته باشید به طور متوسط درآمدی برابر با 15 تا 20 میلیون تومان در ماه کسب خواهید کرد. البته این درآمد برای سالهای اولیه فعالیت شماست با افزایش تجربه بدون شک این درآمد افزایش خواهد یافت. بنابراین به هیچ عنوان نگران درامد در این شغل نباشید مهمترین موضوعی که باید به آن توجه داشته باشید آموزش تعمیرات لوازم خانگی از صفر تا صد است.

  سرمایه مورد نیاز برای ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی

  میزان سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار از دیگر موضوعات مهمی است که پیش از ورود به کسب و کار باید به آن توجه داشت. خوشبختانه شغل تعمیرات لوازم خانگی از آن دسته از مشاغلی است که می توان بدون داشتن سرمایه بالا هم وارد بازار کار آن شد و به درآمد بالایی هم دست یافت البته اگر به طور کامل آموزش تعمیرات لوازم خانگی را دیده باشید. امروزه اپلیکیشن ها و سایت های بسیاری در زمینه خدمات آنلاین فعالیت می کنند و از مشتریان بسیاری نیز برخوردار می باشند شما می توانید پس از شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی در این سایت ها ثبت نام کنید و از طریق همکاری با این کسب و کار ها به درآمدزایی بپردازید. یا می توانید در سایت هایی مانند دیوار و شیپور به صورت رایگان آگهی ثبت کنید و به جذب مشتری از این طریق بپردازید. اما اگر تمایل دارید به صورت شخصی به فعالیت در این شغل بپردازید و یک مغازه تعمیرات لوازم خانگی راه اندازی کنید نیاز به سرمایه کافی برای اجاره یا خرید مغازه خواهید داشت. لازم به ذکر است که این شغل نیاز به تجهیزات گران قیمتی ندارد و تنها فاکتور مهم برای موفقیت در آن دانش و مهارت است که از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی فنی حرفه ای می توانید به این مهم دست یابید..

  چگونه وارد بازار کار تعمیرات لوازم خانگی شویم؟

  اما چگونه وارد بازار کار این شغل عالی و آینده دار شویم. با توجه به مطالبی که قسمت بالا ذکر شد حتما به این نتیجه رسیده اید که برای ورود به بازار کار این رشته پیش از هر اقدامی بایستی دانش و مهارت خود را بالا برده و کلیه مهارت های لازم در تعمیر و عیب یابی انواع لوازم خانگی را کسب نمایید. اما چگونه می توان آموزش تعمیرات لوازم خانگی دید و مهارت های این رشته را یاد گرفت. روش های گوناگونی برای آموزش تعمیرات لوازم خانگی وجود دارد. شاگردی کردن نزد یک تعمیرکار، تحصیل در مدرسه و شرکت در دوره تعمیرات لوازم خانگی از رایج ترین روش های برای آموزش تعمیرات لوازم خانگی است. هر کدام از این روش ها مزایا و معایبی دارد بنابراین توصیه می کنیم روشی را انتخاب کنید که در مقایسه با دیگر روشها از مزایای بیشتری برخوردار باشد. یادگیری تعمیرات لوازم خانگی از طریق شرکت در دوره آموزش تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای آن هم در بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی یکی از بهترین روشهای انتخابی برای کسب مهارت های این حرفه است. چرا که در این روش ضمن اینکه به صورت تئوری و از پایه با انواع لوازم خانگی و قطعات آنها آشنا می شوید بلکه فرصت تمرین و تکرار داشته و می توانید به رفع اشکال پرداخته و کلیه مفاهیم را به صورت عملی یاد بگیرید.

  بهترین آموزشگاه تعمیرات لوازم خانگی

  اما یک آموزشگاه حرفه ای و عالی برای آموزش تعمیرات لوازم خانگی و یادگیری مهارت های این حرفه چه ویژگی هایی دارد. توجه داشته باشید که بازارکار عالی تعمیرات لوازم خانگی در سال های اخیر باعث شده تا افراد بسیاری به دنبال یادگیری مهارت های این شغل باشند و همین موضوع باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری دوره آموزشی تعمیرات لوازم خانگی را برگزار کنند. در برخی از این مراکز تنها به صورت تئوری مباحث تعمیرات آموزش داده شده و فرصت هیچ گونه کار عملی و تمرین و تکراری برای آنها فراهم نشده است. یک آموزشگاه خوب برای آموزش تعمیر لوازم خانگی ویژگی هایی دارد که توصیه می کنیم هنگام ثبت نام به آن توجه داشته باشید. مجهز بودن کلاس به انواع لوازم خانگی، آموزش به صورت عملی، امکان تمرین و تکرار طی دوره، آموزش زیر نظر تعمیرکار ماهر و باتجربه لوازم خانگی، کامل بودن سرفصل های آموزشی، پشتیبانی لازم پس از دوره، ارائه مدرک معتبر پس از پایان دوره برخی از مهم ترین ویژگی های است که یک آموزشگاه تعمیر لوازم خانگی باید دارا باشد و هنگام ثبت نام مورد توجه قرار گیرد.

  ورود به بازار کار تعمیرات لوازم خانگی چه چالش هایی دارد؟

  ورود به بازار کار این شغل چالش های بسیاری ندارد. مهم ترین چالشی که این شغل فنی دارد موضوع به روز نگه داشتن دانش و مهارت است. چرا که تکنولوژی این لوازم روز به روز در حال تغییر و به روز رسانی است و شما به عنوان یک تعمیرکار بایستی مهارت خود را متناسب با این تکنولوژی به روز کنید که البته با شرکت در یک دوره تعمیر لوازم خانگی فنی حرفه ای می توانید دانش خود را در این رشته افزایش دهید.

  مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی

  شغل تعمیرات لوازم خانگی از آن دسته از مشاغل فنی است که نه تنها در ایران بلکه در تمامی کشورها از بازار کار عالی برخودار بوده و بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت به عنوان تعمیرکار لوازم خانگی هستند. برای مهاجرت با مدرک فنی حرفه ای تعمیرات لوازم خانگی باید بگوییم که شما ابتدا می بایست مهارت های این شغل را به صورت حرفه ای و با آموزش تعمیرات لوازم خانگی یاد بگیرید و با تمرین و تکرار بسیار مهارت و تجربه خود را افزایش دهید. چرا که دانش و تجربه کاری از شرایط مهم مهاجرت در بیشتر کشورها است. ضمن اینکه برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیز شما می بایست ابتدا در آزمون های عملی و تئوری تعمیرات لوازم خانگی شرکت کنید و حداقل نمره قبولی را کسب نمایید. قبولی در این آزمون ها مستلزم یادگیری و آشنایی با صفر تا صد تعمیرات لوازم خانگی از طریق شرکت در دوره های آموزش تعمیر لوازم خانگی است.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای