آموزش برق ساختمان درجه ۱

آموزش برق ساختمان درجه ۱ از کامل‌ترین و پردرآمدترین رشته‌های برق ساختمانی می‌باشد. کلاس برق ساختمان شامل: آموزش طریقه نصب آیفون تصویری، نصب انواع دزدگیرها ، دوربین مدار بسته آنالوگ و آی پی، نصب انواع درب‌های اتوماتیک و ... می‌باشد. با گذراندن این دوره به برقکاری حرفه‌ای تبدیل شده و امنیت ساختمان را به گونه‌ای حرفه ای بالا ببرید. آموزشگاه فنی برق با هدف بالابردن سطح علمی هنرجویان عزیز دوره برق ساختمان درجه 1 را با اساتید مجرب و کارگاه‌های مجهز به طور عملی برگزار می‌کند. خلاصه‌ای از مطالب مطرح شده در این دوره آموزشی در زیر آورده شده است.

مشاهده سرفصل ها
آموزش برق ساختمان درجه ۱
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

3600000 تومان
2500000 تومان 30٪ تخفیف

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش برق ساختمان درجه ۱
2500000 تومان
مهندس بادپرهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب دربهای اتوماتیکآموزش نصب دوربین مداربسته

  بعد از اتمام دوره برق ساختمان چه توانایی هایی کسب می کنید؟

  پس از اتمام این دوره آموزشی شما با طریقه نصب انواع سیستم های امنیتی و رفاهی از قبیل نصب دوربین مداربسته انالوگ و ای پی، دزدگیر اماکن ،اعلام حریق ، آیفون تصویری همچنین نصب انواع درب های اتوماتیک، کرکره برقی، اپراتور شیشه ایی و همچنین نصب و طراحی سیستم های روشنایی آشنا خواهید شد.

  در دوره های برق ساختمان تمام ریزه کاری ها و نکاتی که یک برقکار حرفه ای باید بداند به شما آموزش داده می شود. بعد از گذراندن این دوره به عنوان مهندس برق ساختمان مشغول به فعالیت شده و می توانید پروژه های برق ساختمان را دریافت کنند.

  دوره برق ساختمان درجه ۱

  بازار کار برق ساختمان درجه ۱

  برق ساختمان یکی از مهم ترین اجزای ساختمان بوده که به دلیل اهمیت و نقش کلیدی که در ساختمان دارد همواره از بازار کار خوبی برخوردار است و امروزه با توجه به افزایش ساخت و سازها و توسعه پروژه های ساختمانی از بازار کار بهتری برخوردار می باشد. در این حرفه مهارت و توانایی های فردی، میزان درآمد در این کسب و کارها را مشخص می نماید. که این تخصص با شرکت در دوره های آموزشی برق ساختمان به دست می آید. به طور کلی برای ورود و موفقیت در بازار کار برق ساختمان می توانید :

 • با ارسال رزومه در شرکت های فعال در زمینه پروژه های ساختمانی و برق، استخدام شوید.
 • با فروشندگان تجهیزات و لوازم برقی ساختمان تعامل داشته و از آن ها بخواهید شما را برای انجام پروژه های برق به مشتریان معرفی کنند.
 • در سایت هایی مانند استاد کار، پلاک، آچاره و غیره ثبت نام کرده و از این طریق به جذب مشتری بپردازید.
 • از طریق ارتباط و تعامل با معماران ساختمان، مهندسان ساختمان، مدیران پروژه و غیره می توانید در پروژه های برق ساختمان فعالیت کنید.
 • از طریق تبلیغات در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام به معرفی خود و جذب مشتری بپردازید.
 • تبلیغ بنری و تراکتی و برچسبی در اطراف مراکز مرتبط برقکاری ساختمان ، اطراف ساختمان های نیمه ساخته و نوساز و .... چاپ کنید.
 • کیفیت ارائه خدمات از دیگر عوامل تاثیر گذار برای موفقیت در این شغل می باشد. زیرا برق ساختمان بسیار حساس و مهم بوده و کوتاهی در آن خسارات بسیاری را به ساختمان وارد کرده و از اعتبار شما می کاهد.
 • برای موفقیت در این شغل می توانید قیمت های مناسب و رقابتی تری را نسبت به رقبا ارائه داده و به جذب مشتریان به خصوص در سال های اولیه فعالیت بپردازید.
 • توضيحات کاربردي و آموزشي

  چگونه برقکار حرفه ای شویم؟

  برقکار حرفه ای ساختمان شخصی است که با انواع روش های سیم کشی ساختمان و نصب انواع سیستم های امنیتی و رفاهی آشنا بوده و می توانند به درستی به سیم کشی ساختمان و نصب سیستم هایی مانند دوربین مداربسته، اعلام حریق، دزدگیر و غیره بپردازد.

  در دوره برق ساختمان فنی برق شما در ابتدا با برقکاری ساختمان و نکات و ترفندهای آن آشنا خواهید شد. سپس طریقه نصب دوربین مدار بسته، دزدگیر اماکن، اعلام حریق، آیفون تصویری، درب های اتوماتیک به شما آموزش داده می شود.

  شیوه آموزش در دوره های آموزشگاه برق ساختمان فنی برق به صورت عملی بوده و همین امر باعث می شود تا شما در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد برقکاری ساختمان را یاد گرفته و به عنوان برقکاری حرفه ای وارد بازار کار شوید.

  درآمد برقکار ساختمان چقدر است؟

  عوامل گوناگوني منجر به گرم نشدن آب پکيج مي‌شود. در صورت عمل نکردن سوئيچ يا فلومتر پکيج و خوب کار نکردن سنسور ntc پکيج فرمان آبگرم را دريافت نکرده و در نتيجه آب آن گرم نمي‌شود. خراب شدن موتور شير سه طرفه پکيج نيز مي‌تواند دليلي براي گرم نکردن پکيج باشد. در صورت کم بودن ارتفاع شعله در پکيج نيز اين دستگاه آب را گرم نمي‌کند. در صورت انتخاب نادرست دودکش نيز پکيج به خوبي عمل نکرده و آب را گرم نمي‌کند. از ديگر عوامل تاثيرگذار بر گرم نشدن آب پکيج ديواري رسوب گرفتن مبدل مصرفي پکيج است. هواگرفتن در رادياتور نيز از ديگر عوامل تاثيرگذار بر گرم نشدن آب پکيج است.

  تبلیغات، مشتری مداری، قیمت ارائه شده، کیفیت ارائه خدمات برخی از دیگر عواملی است که بر میزان درآمد شما تاثیر می گذارد. به طور کلی می توان برای برقکار ساختمان درآمد 5 تا 15 میلیون تومانی در ماه را انتظار داشت که البته این درآمد با بالا رفتن تخصص ها بالاتر خواهد رفت.

  بيشتر بخوانيد کوچک کردن

  ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ مدرک معتبر صادر می شود؟

  .

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره برق ساختمان درجه ۱ چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی برق ساختمان درجه ۱ را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره برق ساختمان درجه ۱ شرکت کنند؟

  >

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی برق ساختمان درجه ۱ را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره برق ساختمان درجه ۱ می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای