آموزش برق ساختمان درجه ۱

آموزش برق ساختمان درجه ۱ از کامل‌ترین و پردرآمدترین رشته‌های برق ساختمانی می‌باشد. کلاس برق ساختمان شامل: آموزش طریقه نصب آیفون تصویری، نصب انواع دزدگیرها آنالوگ و آی پی، نصب انواع درب‌های اتوماتیک و ... می‌باشد. با گذراندن این دوره به برقکاری حرفه‌ای تبدیل شده و امنیت ساختمان را به گونه‌ای حرفه ای بالا ببرید. آموزشگاه فنی برق با هدف بالابردن سطح علمی هنرجویان عزیز دوره برق ساختمان درجه 1 را با اساتید مجرب و کارگاه‌های مجهز به طور عملی برگزار می‌کند. خلاصه‌ای از مطالب مطرح شده در این دوره آموزشی در زیر آورده شده است.

مشاهده سرفصل ها
آموزش برق ساختمان درجه ۱
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

۲.۰۰۰.۰۰۰
۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان ٪۳۰ تخفیف

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش نصب برق ساختمان درجه ۱۱.۴۰۰.۰۰۰ تومانمهندس بادپرهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

به خوابگاه نیاز دارم.

دوره های مرتبط با این رشته:

آموزش نصب اعلام حریقآموزش نصب دزدگیر اماکنآموزش نصب دربهای اتوماتیکآموزش نصب دوربین مداربسته

معرفی دوره برق ساختمان درجه ۱

دوره برق ساختمان درجه ۱ از دوره های کامل برق ساختمان می باشد که یک برقکار حرفه ای باید این دوره را به طور کامل آموزش ببیند. در این دوره محافظتی اجرایی، نصب دوربین مداربسته انالوگ و ای پی، دزدگیر اماکن ،اعلام حریق ، آیفون تصویری و انواع درب های اتوماتیک، کرکره برقی و درب اتوماتیک شیشه ایی و همچنین نصب و طراحی سیستم روشنایی ، همان طور که در ویدئو مشاهده می کنید، به همراه نصب عیب یابی آن ها آموزش داده می شود. هنرجویان بعد از گذراندن این دوره به عنوان مهندس برق ساختمان می توانند پروژه های عظیمی را دریافت کنند.

دوره برق ساختمان درجه ۱

بازار کار برق ساختمان درجه ۱

آموزشگاه فنی برق با توجه به نیاز روز افزون هنرجویان در راستای شروع به کار بعداز گذراندن این دوره آموزشی، پیشنهادهای زیر را جهت ورود به بازار کار برق ساختمان درجه ۱ به آنان ارائه می‌دهد.

برق ساختمان درجه ۱ از مشاغل پر درآمد مرتبط با برق و الکترونیک و رشته های فنی می باشد. باتوجه به طیف وسیع این حرفه که تمامی موارد برقی ساختمان را شامل می شود بعد از گذراندن این دوره می توان به راحت وارد بازار بزرگ برق ساختمان شد و علاوه بر پروژه های کابل کشی ساختمان در صورتی که دوره آن را دیده باشید می توانید پروژه های بزرگ مربوط به تمامی قسمت های امنیتی ساختمان را دریافت کنید. در این حرفه مهارت و توانایی های فردی، میزان درآمد در این کسب و کارها را مشخص می نماید. برقکاران بعد از این دوره با توجه به حوزه تخصصی خود در کلیه کارخانه ها و مراکز صنعتی، اماکن اداری، تجاری و مسکونی کار کنند و هرچه در کارشان ماهرتر باشند، امکان ورود به پروژه های بزرگ برای آنها بیشتر می شود. برای ورود به بازار کار برق ساختمان درجه ۱ :

 • تعامل و همکاری با فروشندگان تجهیزات و لوازم برقی ساختمان و تجهیزات دوربین مداربسته و فروشندگان لوازم امنیتی ساختمان داشته باشید.
 • با سایت ها و اپلیکیشن های موبایل که در راستای کار ساختمانی و برقی فعالیت می کنند از جمله استادکار تعامل و همکاری داشته باشید.
 • در سایت های معتبر همچون دیوار و شیپور و ..... در زمینه ی برق ساختمان درجه ۱ آگهی دهید.
 • با مشاغل مرتبط با برق ساختمان درجه ۱ مثل معمار ساختمان، مهندسان عمران ، نقشه کشان ساختمان و مهندسان ناظر ساختمان و ..... از طریق کارت ویزیت لینک سازی کنید.
 • در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام به صورت محلی در زمینه برقکاری ساختمان تبلیغ کنید.
 • تبلیغ بنری و تراکتی و برچسبی در اطراف مراکز مرتبط برقکاری ساختمان ، اطراف ساختمان های نیمه ساخته و نوسازو .... چاپ کنید.
 • در آخر می توانید مغازه و یا دفتر شخصی درارتباط با فروش لوازم امنیتی و حقاظتی ساختمان از قبیل دزدگیر و دوربین مداربسته و لوازم جانبی درب اتوماتیک و... یا شرکت اخذ قراردهای پروژه برق ساختمان را افتتاح کنید و یا در این گونه شرکت هایی که متقاضی مهندس برق ساختمان هستند از طریق پرکردن رزومه در سایت های کاریابی استخدام شوید.
 • ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش برق ساختمان درجه ۱ مدرک معتبر صادر می شود؟

  .

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره برق ساختمان درجه ۱ چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی برق ساختمان درجه ۱ را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره برق ساختمان درجه ۱ شرکت کنند؟

  >

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی برق ساختمان درجه ۱ را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره برق ساختمان درجه ۱ می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای