آموزش نصب ضبط و باند خودرو

آموزش نصب ضبط و باند خودرو از دوره‌های بسیار کاربردی خودرو می‌باشد. قبل از شروع این دوره می‌بایست تجربه کافی در زمینه برق خودرو داشته باشید. درخواست متقاضیان نصب ضبط و باند خودرو بیشتر از سمت جوانان می باشد، از این رو دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو، دوره بسیار درآمد زایی محسوب می‌شود، در دوره نصب ضبط و باند خودرو هنرجویان آموزش کامل نصب ضبط و باند ماشین را فرا می‌گیرند. آموزش نصب باند ماشین، آموزش نصب سیستم ماشین، آموزش تنظیم حرفه ای سیستم صوتی ماشین ، آموزش نصب آمپلی فایر خودرو، آموزش نصب ساب باکس در صندوق خودرو، آموزش نقشه سیم کشی آمپلی فایر ماشین و ... از جمله مباحث مطرح شده در این دوره آموزشی است. آموزشگاه نصب ضبط و باند خودرو فنی برق در راستای پیشرفت هنرجویان در حرفه برق خودرو، این دوره را در کارگاه‌های مجهز توسط اساتید مجرب به صورت عملی برگزار می‌کند.

مشاهده سرفصل ها
آموزش نصب ضبط و باند خودرو
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

1500000 تومان
1150000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 1,500,00030 %
شهریه با تخفیف: 1,150,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

 • آشنایی با مفاهیم نصب تنظیم و سیستم صوتی
 • معرفی برندهای حرفه ای موجود بازار ایران در زمینه سیستم صوتی
 • آموزش نصب ضبط و باند خودرو با دو اسپیکر
 • آموزش نحوه تنظیم ضبط ماشین برای صدای شفاف تر
 • آموزش نصب ضبط و باند خودرو به همراه دو اسپیکر در درب ها و دو اسپیکر در طاقچه عقب
 • آموزش سیم کشی برای بلندگو ها و مسیرهای عبور سیم
 • آموزش نصب ضبط و باند اتومبیل
 • آشنایی با مفاهیم LPF و HPF
 • آموزش تنظیمات صحیح تمام منوهای انواع رادیو پخش ها
 • آموزش تنظیمات صحیح رادیو پخش و اکو لایزر برای صدای قویتر و مطلوب تر
 • آموزش نحوه ست کردن آمپلی و اسپیکر با توجه به وات RMS
 • آموزش سیم کشی ولتاژ و بدنه از باطری برای نصب آمپلی فایر
 • آموزش نصب آمپلی فایرهای دو کانال به همراه دو اسپیکر
 • آموزش نصب آمپلی فایرهای چهار کانال به همراه دو اسپیکر و یک ساب ووفر
 • >آموزش نصب آمپلی فایر اتومبیل
 • آموزش نصب آمپلی فایرهای شش کانال
 • آموزش نصب ساب باکس در صندوق خودرو
 • آموزش ست کردن دو ساب ووفر و دو اسپیکر
 • آموزش عبور دادن کابل RCA از پخش به سمت آمپلی
 • آموزش تنظیم کردن آمپلی برای نتیجه دلخواه
 • آموزش نویز گیری صدا در سیستم
 • آموزش نصب خازن با توجه به سیستم نصب شده روی خودرو
 • آموزش نصب ساب ووفر و باکس اتومبیل
 • آموزش نصب میدرنج
 • آموزش نصب تویتر و سوپر تویتر
 • آموزش نصب مانیتور پشت صندلی

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش نصب ضبط و باند خودرو
1150000 تومان
مهندس داستان پورهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش نصب دزدگیر خودروآموزش نصب ضبط و باندآموزش تعمیرات ایسیوآموزش برق خودرو

  معرفی دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو

  کلاس آموزشی نصب ضبط و باند خودرو یک دوره کامل و جامع از آموزشگاه فنی برق می‌باشد. در این دوره هنرجویان به طور کامل با همه مدل‌های ضبط و باند ماشین و همچنین تمامی برندهای تولید کننده ضبط و باند ماشین آشنا می‌شوند، همچنین تفاوت‌ها و شباهت‌های بین برندهای مختلف برای نصب آسان آموزش داده می‌شود. در این دوره هنرجویان با تمامی اجزای تشکیل دهنده ضبط و باند خودرو از جمله بلندگوها، آمپلی فایر ،ساب ووفر، ضبط و … آشنا می‌شوند علاوه بر این تمامی مراحل نصب مانیتور پشت صندلی نیز در این دوره به طور آموزش داده می‌شود. در پایان همانطور که در فیلم آموزش نصب باند و ضبط خودرو مشاهده می‌کنید هنرجویان می‌توانند ضبط را تعویض یا باند را تقویت کنند.

  دوره نصب ضبط و باند خودرو

  بازار کارآموزش نصب ضبط و باند خودرو

  نصب ضبط و باند خودرو در بازار لوازم جانبی ماشین بسیار کاربردی محسوب می شود. تمامی خودروها هنگامی که از کارخانه تولید می شوند دارای چند باند و ضبط فابریک می باشند اما افراد زیادی مخصوصا جوانان بعد از خرید ماشین برای داشتن کیفیت عالی اقدام به تعویض ضبط و باند ماشین می کنند زیرا اهمیت زیادی برای گوش دادن موسیقی با کیفیت در ماشین خود می دهند. همچنین به محض خرید ماشین به دنبال نصب یک سیستم صوتی با کیفیت می باشند. پس در نتیجه استفاده از ضبط و باند ماشین روز به روز به سمت گسترش می باشد و این نشان از بازار کار خوب این شغل می دهد و با آموزش نصب ضبط و باند خودرو می توانید از بازار کار خوبی بهره مند شوید. برای حضور موفق در بازار کار این حرفه بهتر است :

 • تعامل و همکاری با فروشندگان لوازم جانبی ماشین اعم از دزدگیر و پخش صوت و... همچنین نمایشگاه های ماشین و نمایندگی های خودرو داشته باشید.
 • از طریق ارسال رزومه برای متقاضیان نصاب ضبط و باند ماشین به استخدام آن ها درآیید.
 • با مشاغل مرتبط با لوازم جانبی خودرو مثل نصاب دزدگیر خودرو و برقکار ماشین و..... ارتباط برقرار کنید.
 • در سایت هایی مانند آچاره، استادکار و غیره به عنوان نصاب ضبط و باند ثبت نام کرده و از طریق همکاری با این وب سایت ها به جذب مشتری و درآمد زایی بپردازید.
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی در اطراف نمایشگاه های ماشین، تعمیرگاه های خودرو، نمایندگی های خودرو، مغازه های فروش لوازم خودرو و .... چاپ کنید.
 • به عنوان مدرس به تدریس در دوره های نصب ضبط و باند خودرو بپردازید.
 • علاوه بر موارد فوق به ترفندهایی همچون ارائه قیمت رقابتی و مناسب، ارائه ترفیعات فروش مانند تخفیف ها و غیره، خوش قولی و سرعت عمل و غیره توجه داشته باشید.
 • ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره نصب ضبط و باند خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی نصب ضبط و باند خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره نصب ضبط و باند خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی نصب ضبط و باند خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره نصب ضبط و باند خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  آموزش نصب ضبط و باند ماشین

  نصب ضبط و باند بر روی ماشین یکی از اقدامات رایجی است که معمولا بعد از خرید خودرو انجام می شود. کیفیت دستگاه پخش صدا در ماشین های دریافتی از کارخانه چندان مناسب نیست و این موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد پس از خرید خودرو سیستم صوتی خود را تغییر داده و ضبط و باند مناسب تری بر روی خودرو نصب کنند.

  از طرفی در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد خودرو در کشور هستیم، این موارد نشان می دهد که نصب ضبط و باند بر روی خودرو از بازار کار خوبی برخوردار است. نصب سیستم صوتی خودرو مستلزم انجام مراحلی است و برای اینکه بتوانید این مراحل را به درستی انجام دهید لازم است آموزش نصب سیستم صوتی خودرو را به صورت تخصصی دیده باشید.

  برای آموزش طریقه نصب ضبط و باند خودرو شما می توانید کنار یک نصاب ضبط و باند شاگردی کنید و از این طریق نحوه نصب ضبط ماشین و سیستم صوتی را یاد بگیرید. همچنین می توانید در یک دوره نصب ظبط و باند ماشین ثبت نام کنید.

  اگر زمان برای شما اهمیت دارد و می خواهید به صورت اصولی و از پایه با نحوه نصب باند بر روی ماشین همچنین مراحل نصب ضبط خودرو آشنا شوید شرکت در دوره آموزشی آن هم در یک آموزشگاه نصب سیستم صوتی خودرو انتخاب بهتری است.

  آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

  نصب سیستم صوتی خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. سیستم های صوتی خودرو از اجزای گوناگونی از قبیل: ساب، آمپلی فایر، بلندگو، کامپوننت، توییتر، میدرنج، اکولایزر. نصب هر یک از این اجزا تخصصی بوده علاوه بر این برای بهره مندی از صدای مناسب لازم است تا تنظیماتی را روی آنها انجام دهید. در ادامه به صورت خلاصه به بررسی نحوه نصب سیستم صوتی خودرو می پردازیم، در دوره آموزش نصب سیستم ماشین به صورت کاملا عملی این مراحل آموزش داده می شود.

  مرحله اول: طراحی نقشه نصب سیستم صوتی ماشین

  نقشه نصب سیستم صوتی ماشین اولین و یکی از مهم ترین مراحل برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. بنابراین در اولین قدم با توجه به نوع ماشین و سیستمی که قصد نصب روی آن را دارید نقشه نصب سیسم صوتی را طراحی کنید. طراحی این نقشه به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتر ضبط و باند را بر روی خودرو نصب کنید.

  مرحله دوم: خریداری قطعات مناسب با خودرو

  بعد از طراحی نقشه نوبت آن است که قطعات و اجزا مورد نیاز خریداری شود. توجه داشته باشید که اجزا خریداری شده با خودرو شما سازگاری داشته باشند. به طور مثال دریچه استریو در برخی از خودرو کوچک است بنابراین به مواردی از این قبیل توجه داشته باشید.

  مرحله سوم: نصب سیستم صوتی بر روی خودرو

  برای نصب ضبط بر روی خودرو ابتدا لازم است فریم ضبط خودرو را باز کنید. بعد از آن کانکتورهای پشت سیستم صوتی را جدا کنید اگر کانکتوری نبود انتهای سیم را لخت کنید. حالا نوبت آن است که سیم اتصال به زمین را به ماشین وصل کنید. معمولا در خودرو مکانی وجود دارد که به عنوان اتصال به زمین در نظر گرفته می شود این سیم را به این محل نصب کنید. اگر در خودرو شما سیم اتصال به زمین وجود نداشت این سیم را به یک جسم رسانا وصل کنید.

  برای عبور سیم ها، لاستیکی که دور درب شاگرد است را جدا کنید. حالا نوبت آن است که اتصالات را محکم کنید. برای این کار فیوز را داخل سیم برق کرده و اتصالات را محکم کنید. با توجه به اندازه فیوز آن را در کاپوت یا جای دیگری قرار دهید. توصیه میکنیم برای آن که سیستم صوتی ماشین آسیب نبیند فیوز را به باتری خودرو نزدیک تر کنید.

  نصب ساب ووفر، آمپلی، تیوتر برخی از دیگر تجهیزاتی است بایستی با طریقه نصب آنها اشنا باشید. در دوره آموزشی نصب ضبط و باند ماشین به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  دوره آموزش نصب سیستم صوتی خودرو

  اگر قصد داریم نصب ضبط و باند خودرو را به صورت اصولی و از صفر تا صد یاد بگیرید و پس از آن به عنوان نصاب حرفه ای در بازار کار این رشته به فعالیت مشغول شوید توصیه می کنیم دوره آموزش نصب ضبط و باند خودرو را در یک آموزشگاه حرفه ای ببینید.

  آموزشگاه فنی برق تهران یکی از بهترین آموزش نصب سیستم صوتی خودرو در تهران است که به صورت کاملا عملی نحوه نصب و تنظیمات سیستم صوتی بر روی انواع خودرو را آموزش می دهد.

  کلاس نصب ضبط و باند ماشین در این آموزشگاه مجهز به انواع تجهیزات برای نصب سیستم صوتی بر روی ماشین است. آموزش ها در این دوره به صورت اصولی و از پایه شروع می شود. بنابراین اگر هیچ زمینه ای با برق خودرو و نحوه نصب ضبط و باند نگران یادگیری نباشید.

  بعد از آموزش مقدماتی برق خودرو، نقشه خوانی سیم کشی خودرو آموزش داده می شود. آموزش ها در این دوره به گونه ای است که پس از اتمام دوره بتوانید نصب ضبط های فلش خور و CD، نصب زنون، نصب دوربین دنده عقب، نصب باند بر روی درب ماشین، نصب باند فابریکی، نصب ساب ووفر، نصب آمپلی را به طور کامل یاد بگیرید.

  شیوه آموزش در این دوره به صورت عملی است. یعنی ابتدا استاد به آموزش نحوه نصب ضبط و باند ماشین پرداخته و بعد از آن از شما می خواهد مراحل نصب را انجام دهید. بعد از آنکه دوره به پایان رسید شما می توانید انواع برند ضبط از جمله مارشال، پایونر، کنوود، مکس ریدر و غیره را نصب و راه اندازی کنید.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای
  5/5 - (1 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.