آموزش گیربکس اتوماتیک

آموزش تخصصی گیربکس های اتومات از دوره های تخصصی مکانیک خودرو است. گیربکس اتوماتیک با توجه به پیچیدگی ساخت آن کم تر کسی به صورت تخصصی با آن آشنایی دارد. از این رو مجتمع فنی برق دوره آموزش گیربکس اتوماتیک را به صورت تخصصی و زیر نظر اساتید برجسته برگزار می کند. برخی مباحث دوره آموزش گیربکس اتوماتیک شامل: آموزش قطعات گیربکس های اتومات، آموزش نحوه کارکرد گیربکس های اتومات، آموزش عیب یابی گیربکس اتوماتیک، آموزش تعویض روغن گیربکس اتومات، آموزش نقشه خوانی مدارات الکترونیکی گیربکس های اتومات و غیره می باشد. دوره گیربکس اتوماتیک فنی حرفه ای مخصوص کسانی است که میخواهند با ساختار کلی گیربکس های اتومات آشنا شوند وبتوانند وارد بازار کار آن شوند.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش گیربکس اتوماتیک
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

قیمت دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

7000000 تومان
5000000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 7,000,00030 %
شهریه با تخفیف: 5,000,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش گیربکس اتوماتیک

 • آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک AL4 206 چهار سرعته
 • آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک 4 و 5 سرعته تویوتا
 • آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک 4 و 5 سرعته مزدا
 • آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک 4 و 5 سرعته هیوندا و کیا
 • آشنایی کامل با تورک کانورتور(توربین) و اجزای آن
 • آموزش باز و بسته کردن ساعت گیربکس
 • اموزش باز و بسته کردن اویل پمپ کیربکس
 • آشنایی با صفحه ها و دیسک های داخل گیربکس
 • آموزش باز و بسته کردن دیفرانسیل و رفع عیوب آن
 • تست و عیب یابی و رفع ایراد تورک کانورتور
 • معرفی و شناخت بلوک ساعتی و شیرهای برقی
 • بازو بست کامل ساعتی و شیرهای برقی و معرفی کانال ها
 • آشنایی با چگونگی کارکرد شیرهای ساعتی
 • عیب یابی و رفع عیوب ساعتی و شیرهای ساعتی
 • معرفی کامل سلکتور و نحوه عملکرد آن
 • عیب یابی و رفع و عیوب سلکتور
 • آشنایی کامل با مجموعه های سیاره ای و قوانین آن
 • شناخت کامل صفحات و دیسک ها
 • شناخت کامل کلاچ ها و ترمزهای داخل گیربکس
 • آشنایی با چگونگی کارکرد و عملکرد کلاچ ها و ترمزها در هر یک از حالت های دنده
 • عیب یابی و رفع عیوب کلاج ها و ترمزها
 • آموزش نحوه خواندن کدهای خطا
نام دورهشهریهتاریخ شروعتناوب دوره
آموزش گیربکس اتوماتیک
5000000 تومان
۱۵ هر ماههر یک ماه

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مکانیک خودروآموزش سوپاپ تراشیآموزش تخصصی گیربکس های دستیموتور خودوروهای داخلیآموزش جلوبندی سازی خودروآموزش تخصصی تنظیم موتورآموزش تخصصی گیربکس های اتومات

  بازار کار گیربکس اتوماتیک

  با توجه به افزایش واردات ماشین های خارجی و همچنین راحتی استفاده از گیربکس های اتومات امروزه شاهد رشد استفاده از ماشین ها با گیربکس اتومات در بین مردم هستیم. با توجه به افزایش ماشین های مجهز به گیربکس اتومات نیاز به نیروی متخصص در آن به شدت احساس می شود. گیربکس اتومات سیستم پیچیده ای دارد و هر کسی قادر به یادگیری تخصصی آن نیست، یکی از راه های آموزش تعمیر گیربکس اتومات شرکت در دوره گیربکس اتومات آموزشگاه فنی برق است که به صورت عملی برگزار می شود. برای ورود و موفقیت در بازار کار گیربکس اتوماتیک توصیه می شود:

 • تعامل و همکاری با فروشندگان تجهیزات و لوازم یدکی ماشین داشته باشید
 • تبلیغات در سایت های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید.
 • با مشاغل مرتبط با تعمیرات گیربکس اتوماتیک مانند نمایشگاه های خودرو، شرکت های وارد کننده ماشین های سبک و سنگین، مهندسان الکترونیک و برق ماشین ، برق کار ماشین و ..... تعامل برقرار کنید..
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی در اطراف بازار لوازم یدکی خودرو، نمایشگاهای خودرو ... را فراموش نکنید.
 • برای شرکت ها متقاضی جدید برق کار خودرو روزمه ارسال کرده و به استخدام آن ها درآیید.
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش ومهارت را فراموش نکنید.
 • ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش گیربکس اتوماتیک مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره گیربکس اتوماتیک چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره گیربکس اتومات شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره گیربکس اتوماتیک شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی گیربکس اتوماتیک را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره گیربکس اتوماتیک می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  آموزش گیربکس اتومات از صفر تا صد

  گیربکس اتوماتیک یکی از مهم ترین قطعات و پرهزینه ترین در خودرو می باشد. این قطعه از بخش های گوناگونی تشکیل شده و همین موضوع کار عیب یابی و تعمیر آن را بسیار تخصصی کرده و تنها افرادی که آموزش کامل گیربکس اتوماتیک را دیده باشند می توانند مشکلات این قطعه را عیب یابی و تعمیر نمایند.

  گیربکس های اتوماتیک مانند دیگر قطعات خودرو با مشکلات گوناگونی روبه رو می شوند. احساس لرزش در جعبه دنده، خارج شدن دنده، نشتی روغن گیربکس، صدا در اتومبیل وقتی خودرو خلاص است. برخی از رایج ترین مشکلاتی است که در گیربکس های اتوماتیک دیده می شود. عیب یابی و رفع این مشکلات به آسانی نبوده و نیاز به دانش و مهارت های تخصصی دارد.

  با آموزش عیب یابی گیربکس اتوماتیک می توانید نحوه رفع مشکلات گیربکس را یاد بگیرید. شرکت در دوره گیربکس اتومات یکی از بهترین روش هایی است که از طریق آن می توانید صفر تا صد گیربکس اتوماتیک را یاد بگیرید. آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین مرکز اموزش گیربکس اتوماتیک در تهران است که این دوره را به صورت عملی برگزار می نماید و نحوه عیب یابی و تعمیر انواع گیربکس اتوماتیک را به شما آموزش می دهد.

  اموزش عیب یابی گیربکس اتوماتیک

  گیربکس اتوماتیک از قطعات پیچیده در خودرو است و این موضوع تعمیر آن را بسیار تخصصی کرده است. تخصصی بودن تعمیرات این قطعه باعث شده تا هزینه تعمیر گیربکس اتومات بسیار بالا باشد. بنابراین افراد برای جلوگیری از خرابی های بزرگ در این قطعه به دنبال مشاهده کوچکترین علائم خرابی به دنبال تعمیرکار گیربکس بوده تا مشکل را عیب یابی و تعمیر کنند. برخی از رایج ترین مشکلات گیربکس اتومات در خودروها عبارتند از:

  رفع مشکل نشت روغن گیربکس

  نشت روغن گیربکس یکی از رایج ترین مشکلاتی است که در گیربکس های اتوماتیک دیده می شود. معمولا بروز این مشکل به دلیل خراب شدن فیلتر گیربکس بوده و با تعویض آن مشکل رفع می شود. دقت داشته باشید که بی توجهی به این موضوع می تواند مشکلات جدی تری را در گیربکس ایجاد کند.

  رفع مشکل درگیر نشدن گیربکس اتومات

  یکی از دیگر مشکلاتی که در گیربکس های اتوماتیک دیده می شود این است که گیربکس در زمان حرکت درگیر نمی شود. یا دیگر حرکت می کند. بروز این مشکل در گیربکس های اتوماتیک معمولا به دلیل خراب شدن روغن گیربکس و از بین رفتن خاصیت محافظتی آن می باشد. برای رفع این مشکل روغن گیربکس را تعویض کنید.

  آموزش تعویض روغن گیربکس اتوماتیک

  تعویض روغن گیربکس اتوماتیک یکی از موضوعات مهمی است که انجام به موقع آن می تواند عمر مفید گیربکس و کارایی آن را افزایش دهد. اگر تعویض دنده در گیربکس دشوار است یا دنده در زمان نامناسب تعویض می شود، اگر در زمان فشار دادن پدال ترمز یا گاز خودرو به جلو یا عقب کشیده می شود، اگر صداهای نامتعارف از جعبه دنده شنیده می شود باید هر چه سریع تر برای تعویض روغن گیربکس اقدام کنید.

  تعویض روغن در گیربکس های اتوماتیک امری تخصصی است و یکی از مهم ترین سرفصل های آموزشی است که در دوره آموزش گیربکس اتوماتیک به طور کامل به آن پرداخته می شود.

  آموزش گیربکس اتومات خودروهای چینی

  امروزه به دلیل قیمت مناسب خودروهای چینی در مقایسه با دیگر خودروهای خارجی شاهد افرایش تقاضا برای خرید این نوع از خودرو خارجی هستیم. بنابراین اگر می خواهید به صورت حرفه ای در زمینه تعمیر گیربکس اتوماتیک فعالیت داشته باشید توصیه می کنیم آموزش گیربکس اتوماتیک خودروهای چینی را نیز به صورت کامل یاد بگیرید. در حال حاضر بیشتر تعمیرکاران گیربکس در کشور مهارت لازم برای تعمیر گیربکس این خودروها را ندارند بنابراین اگر شما مهارت های لازم برای تعمیر و عیب یابی این خودروها را به دست آورید در بازار کاراز درآمد بالایی برخوردار خواهید بود. برای یادگیری نحوه عیب یابی و تعمیر گیربکس در خودروهای چینی تنها کافیست در دوره آموزش گیربکس cvt آموزشگاه فنی برق ثبت نام کنید. در این دوره به صورت عملی صفر تا صد عیب یابی و تعمیر گیربکس انواع خودروهای چینی آموزش داده می شود.

  فنی برق ، مرکز اموزش گیربکس اتوماتیک

  اما بهترین آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک کدام است؟ برای یادگیری تعمیرات گیربکس های اتوماتیک در کدام دوره ثبت نام کنیم؟ اینها سوالاتی است که بسیاری از افرادی که قصد یادگیری تعمیرات گیربکس های اتومات را دارند می پرسند. بهترین مرکز آموزش گیربکس اتوماتیک مرکزی است که مجهز به انواع گیربکس و تجهیزات بوده و به صورت عملی مباحث مربوط به عیب یابی، باز و بسته کردن و تعمیر گیربکس های اتومات را به شما آموزش دهد. برای آموزش گیربکس های اتوماتیک شما بایستی به صورت عملی گیربکس را باز کنید. بنابراین خواندن کتاب یا جزوه یا مشاهده فیلم آموزش گیربکس اتوماتیک برای یادگیری مهارت های این حرفه کافی نمی باشد.

  آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه گیربکس اتوماتیک در تهران است. این مجتمع آموزشی کارگاه خود را مجهز به انواع گیربکس اتوماتیک از جمله گیربکس هیوندا، مزدا، مگان، 206 کرده است. کلاس آموزشی گیربکس اتوماتیک در این آموزشگاه به صورت عملی برگزار می شود و شیوه آموزش به این صورت است که ابتدا استاد مباحث را به صورت عملی به شما آموزش داده و سپس از شما می خواهد که بر روی گیربکس کار کرده و تمرین کنید.

  با شرکت در دوره تعمیرات گیربکس اتومات آموزشگاه فنی از یک مدرک فنی حرفه ای گیربکس اتومات بهره مند شده و می توانید

  از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه استفاده کنید.

  دوره گیربکس اتوماتیک مناسب چه کسانی است؟

  • افرادی که با تعمیر گیربکس دستی آشنایی داشته و می خواهند تعمیر گیربکس های اتومات را یاد بگیرند.
  • افرادی که قصد آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک مزدا 3 را دارند.
  • افرادی که می خواهند آموزش تعمیرات گیربکس اتوماتیک هیوندا را یاد بگیرند.
  • کسانی که می خواهند آموزش انواع گیربکس اتوماتیک را یاد بگیرند.
  • افرادی که می خواهند مدرک معتبر گیربکس اتوماتیک داشته باشند.
  • مکانیک هایی که می خواهند تعمیر گیربکس اتوماتیک را یاد بگیرند.
  • افرادی که به دنبال یک شغل پولساز هستند.
  • افرادی که می خواهید به عنوان تعمیرکار گیربکس اتوماتیک به خارج از ایران مهاجرت کنند.
  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.