آموزش سرامیک خودرو

دوره آموزش سرامیک خودرو یکی از دیگر دوره های تخصصی مرتبط با خودرو در مجتمع فنی برق است که به صورت تخصصی به آموزش صفر تا صد سرامیک خودرو و ریکاوری رنگ می پردازد. این دوره مانند دیگر دوره های برگزار شده در این آموزشگاه به صورت عملی برگزار می شود. در دوره سرامیک خودرو شما می توانید کلیه سرفصل های آموزشی را تمرین و رفع اشکال نمایید. آموزش کار روی رنگ در زیر نور سفید، آموزش رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ، آموزش نحوه کار با با ابزارهای سرامیک و بسیاری از مباحث دیگر برخی از سرفصل های آموزشی این دوره است. با شرکت در دوره آموزش سرامیک بدنه خودرو و ریکاوری رنگ در مدت زمانی کوتاه با صفر تا صد سرامیک و ریکاوری رنگ انواع خودرو آشنا شده و می توانید در بازارکار فعالیت داشته باشید.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش سرامیک و ریکاروی رنگ خودرو
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش سرامیک خودرو

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

7800000 تومان
5500000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 7,800,00030 %
شهریه با تخفیف: 5,500,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش سرامیک خودرو

 • آموزش شناخت بهترین متریال های بازار
 • آموزش شناخت بهترین ابزار برای کارهای مختلف
 • آموزش کامل شناخت ابزار و متریال لازم برای سرامیک بدنه خودرو
 • آموزش کامل کار روی رنگ در زیر نور سفید
 • آموزش کامل شناخت خطوط و زاویه های رنگ دانه های سطح بدنه
 • آموزش کامل متریال های مورد استفاده در اجرای سرامیک
 • آموزش کامل و شناخت کار با دستگاه اوربیتال و روتاری
 • آموزش کامل و شناخت پدهای پولیش
 • آموزش رفع خط و خش های رنگ و مقاومت رنگ خودرو در برابر ضربات و خط و خش
 • آموزش کامل اجرای سرامیک
 • آموزش کامل رفع آفتاب سوختگی بدون رنگ کردن
 • معرفی بازارکار سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو
نام دورهشهریهتاریخ شروعتناوب دوره
آموزش سرامیک خودرو
5500000 تومان
۱۵ هر ماههر یک ماه

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مکانیک خودرو درجه 2آموزش صافکاری خودروآموزش نقاشی خودروآموزش لیسه گیری و وایر براشآموزش سرامیک و ریکاوری رنگ

  بازارکار آموزش سرامیک بدنه خودرو

  افزایش تعداد خودرو در سالهای اخیر باعث رونق بیشتر مشاغل مرتبط با خودرو در سالهای اخیر شده است. شغل سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو نیز از با توجه به افزایش خودرو رونق بیشتری یافته است. خودروها به دلایل گوناگونی از قبیل تصادف، آفتاب سوختگی دچار مشکلات رنگ می شوند. رنگ و سرامیک خودرو یکی از مشاغلی است که انجام آن نیاز به دقت و تخصص لازم دارد چرا که انجام اشتباه آن باعث اختلاف رنگ بر روی خودرو شده و ظاهر آن را زشت می کند. بنابراین در صورتی که بتوانید از طریق دوره های آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو مجتمع فنی برق مهارت های لازم این حرفه را کسب کنید بدون شک می توانید در بازار کار حضوری موفق داشته باشید. در صورت یادگیری مهارت های مورد نیاز این شغل می توانید:

 • در کارخانه های خودرو سازی مشغول به کار شوید.
 • به عنوان نقاش خودرو در گاراژهای تعمیرات خودرو مشغول فعالیت شوید.
 • به صورت شخصی مغازه نقاشی و صافکاری راه اندازی کنید.
 • با سایت های فعال در زمینه خدمات خودرو همکاری داشته باشید.
 • برای شرکت ها متقاضی جدید برق کار خودرو روزمه ارسال کرده و به استخدام آن ها درآیید.
 • از طریق تبلیغات در سایت های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام به جذب مشتری بپردازید.
 • از طریق تبلیغ تراکتی و برچسبی در اطراف بازار لوازم یدکی خودرو، نمایشگاهای خودرو ... مشتری جذب کنید.
 • ۱- آیا پس از پایان دوره ریکاوری رنگ و سرامیک خودرو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره ریکاوری رنگ و سرامیک خودرو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره ریکاوری رنگ و سرامیک خودرو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره ریکاوری رنگ و سرامیک خودرو را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره ریکاوری رنگ و سرامیک خودرو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  آموزش صفر تا صد سرامیک خودرو

  آموزشگاه فنی برق با سال ها سابقه در زمینه برگزاری دوره های فنی حرفه ای مفتخر است که دوره آموزش سرامیک خودرو را به صورت عملی و کارگاهی در کارگاه مجهز برگزار می نماید. هدف آموزشگاه فنی برق از برگزاری این دوره‌، آموزش کامل سرامیک بدنه خودرو برای ورود به بازار کار است. بر همین اساس آموزش ها در این دوره توسط اساتید متخصص که در این زمینه از تجربه و سابقه کار بالایی برخودار هستند ارائه می شود. سرفصل های دوره آموزش سرامیک خودرو به گونه است که شما در مدت زمانی کوتاه صفر تا صد اجرای سرامیک خودرو را یاد بگیرید و خود را برای ورود به بازار کار این شغل آماده کنید.

  آموزش اجرای سرامیک خودرو

  اجرای سرامیک خودرو فعالیتی تخصص محور است و تنها کسانی که آموزش زدن سرامیک خودرو را به طور کامل دیده باشند می توانند آن را اجرا کنند. اجرای سرامیک خودرو از مراحل گوناگونی تشکیل شده است و نیاز به دقت و تجهیزات خاصی دارد. اگر هر یک از مراحل سرامیک خودرو به درستی انجام نشود نتیجه کار بی کیفیت خواهد بود. بنابراین پیش از انجام سرامیک ماشین بایستی ابتدا آموزش سرامیک بدنه خودرو را به طور کامل ببینید پس از آن ابزار و تجهیزات را تکمیل نمایید. توجه داشته باشید مکانی که قصد اجرای سرامیک خودرو را دارید بایستی از هر گونه آلودگی و ذرات اضافی در امان باشد. همچنین برای اجرای سرامیک بدنه خودرو از مواد و رنگ های باکیفیت استفاده نمایید.

  اموزش مرحله به مرحله سرامیک خودرو

  برای آنکه سرامیک بدنه خودرو را اجرا کنید لازم است مراحلی که در این بخش به طور خلاصه به آن اشاره می کنیم را پیاده سازی کنید. در دوره آموزش سرامیک خودرو و ریکاری رنگ به طور کامل این موضوع آموزش داده می شود.

  اولین مرحله برای اجرای سرامیک خودرو، تمیز کردن سطح رنگ خودرو است. در این مرحله با مواد شوینده ای خاص بدنه خودرو تمیز می شود. توجه داشته باشید که این مرحله یکی از مهم ترین مراحل در اجرای سرامیک خودرو است.

  بعد از آن سطح بدنه خودرو را به طور کامل تمیز کردید نوبت آن است که سرامیک خودرو را اجرا کنید. توجه داشته باشید که مواد سرامیک خودرو باید با زاویه ای مشخص و با پدی مخصوص بر روی بدنه خودرو پخش شود. توجه داشته باشید برای سرامیک خودرو نباید عجله داشته باشید و باید این کار را با دقت بالایی انجام دهید. به طور کلی اجرای سرامیک خودرو امری زمانبر است. ممکن است اجرای سرامیک خودرو چند روز به طول انجام شود. توجه داشته باشید که هر چقدر تعداد لایه های گلاس کوتینگی که روی خودرو می ریزید بیشتر باشد، بدنه خودرو شما در برای خط و خش و ضربه مقاومت بیشتری خواهد داشت.

  در دوره سرامیک خودرو آموزشگاه فنی برق آموزش گام به گام سرامیک خودرو به شما عزیزان آموزش داده می شود.

  مرکز آموزش سرامیک خودرو

  همانطور که اشاره شد اجرای سرامیک خودرو امری تخصصی و برای انجام آن لازم است آموزش کامل سرامیک بدنه خودرو را در یک مرکز معتبر دیده باشید. توجه داشته باشید اگر آموزش کیفیت خوبی نداشته باشد یا شما فرصت تمرین و کار عملی نداشته باشید نمی توانید به خوبی سرامیک را بر روی خودروهای گوناگون اجرا کنید. بنابراین مهم ترین موضوعی که هنگام ثبت نام دوره به این موضوع توجه داشته باشید که آموزش ها به صورت عملی صورت گیرد و طرح دوره کامل باشد تا بعد از اتمام کلاس بتوانید به صورت عملی سرامیک بدنه را روی انواع مدل خودرو اجرا کنید.

  آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین مراکز آموزش سرامیک بدنه خودرو در تهران است که دوره آموزشی سرامیک خودرو را به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار کرده و صفر تا صد نحوه اجرا سرامیک خودرو را به شما آموزش می دهد.

  شما در کلاس آموزش سرامیک خودرو می توانید مراحل ساخت و اجرا سرامیک بدنه خودرو را به صورت گام به گام تمرین کنید و با تمام نکات و ریزه کاری های سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو آشنا شوید.

  آموزش سرامیک خودرو تهران

  دوره آموزش سرامیک کاری خودرو آموزشگاه فنی برق در تهران برگزار می شود. البته این آموزشگاه برای کارآموزانی که قصد آموزش سرامیک رنگ خودرو را داشته و ساکن تهران نیستند خوابگاه هایی را در نزدیکی محل برگزاری دوره تدارک دیده است. همچنین دوره هایی را در روزهای پایانی هفته برگزار می نماید. همه ساله کارآزموان بسیاری از نقاط گوناگون کشور در دوره آموزش سرامیک خودرو آموزشگاه فنی برق ثبت نام می نمایند.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  آخرین مقالات آموزش سرامیک و ریکاوری رنگ خودرو

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.