آموزش نصب درب اتوماتیک

آموزش نصب درب اتوماتیک (درب پارکینگ) یکی از دوره های پرطرفدار که با سرمایه کم در بازار می توانید خود اشتغالی داشته باشید. درب اتوماتیک به دلیل استفاده آسان و امنیت بالا توانسته به خوبی در صنعت درب های اتوماتیک رشد کند با نصب این جک ها بر روی درب ها دیگر نیازی به پیاده شدن از اتومبیل نیست و این موضوع احتمال به سرقت رفتن اتومبیل در زمان تردد را از بین می برد همچنین دیگر می توان به راحتی با فشار دادن یک دکمه ریموت درب ها را باز کرد نصب این جک ها با توجه به تنوع محل نصب نیازمند تجربه کافی در این زمینه می باشد. آموزشگاه فنی برق با به بکارگیری اساتید مجرب و با تجربه و همچنین امکانات کارگاهی مجهز دوره آموزش نصب جک برقی اتوماتیک پارکینگ را برگزار می نماید. کارآموزن می توانند با شرکت در این دوره، آموزش نصب جک درب پارکینگ را به صورت تخصصی فراگیرند و وارد بازار کار شوند.

مشاهده سرفصل ها
آموزش نصب درب اتوماتیک
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش نصب درب اتوماتیک

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

900000 تومان
600000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 900,00030 %
شهریه با تخفیف: 600,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش نصب درب اتوماتیک

 • خلاصه ای از برق ساختمان و برق صنعتی نیاز دوره آموزش نصب درب اتوماتیک
 • معرفی تاریخچه جک های پارکینگی
 • آموزش اجزای تشکیل دهنده جک برقی برای یادگیری بهتر در دوره آموزش نصب درب اتوماتیک
 • آموزش و معرفی جک های بازویی
 • آموزش و معرفی جک های الکترومکانیکی
 • آموزش و معرفی اجزای تشکیل دهنده جک برقی
 • آموزش و معرفی انواع فتوسل یا چشمی
 • آموزش نحوه سیم کشی چشمی RX و TX
 • آموزش و معرفی پنل مرکزی
 • آموزش و معرفی ترمینال های پنل مرکزی
 • آموزش نحوه نصب چراغ سردر
 • آموزش نحوه نصب و محاسبات براکت ابتدایی
 • آموزش و نحوه محاسبات براکت ابتدایی
 • آموزش و نحوه نصب قفل برقی
 • آموزش نصب کلید سلکتور
 • آموزش محاسبات ارتفاع نصب جک ها
 • آموزش محاسبات محل نصب صفحه پلیت
 • آموزش سیم کشی مرکز کنترل
 • آموزش سیم کشی موتورها
 • آموزش برنامه ریزی مرکز کنترل جک برقی
 • آموزش برنامه ریزی میزان بازشو جک ها
 • آموزش برنامه ریزی درب تک لنگه
 • آموزش برنامه ریزی درب دولنگه
 • آموزش برنامه ریزی پارامتراهای موتور ها
 • آموزش نحوه فعال کردن قفل برقی
 • آموزش نحوه ست کردن ریموت کنترل به برد جک برقی
 • آموزش عیب یابی
 • آموزش کامل به همراه نصب عملی در کارگاه
 • آموزش و معرفی برندهای جک برقی موجود در بازار

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش نصب درب اتوماتیک
600000 تومان
مهندس مهدیانهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره همراه را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش برق ساختمان درجه ۱آموزش نصب درب اتوماتیکآموزش نصب کرکره برقیآموزش نصب اپراتور شیشه ایآموزش نصب درب ریلی

  معرفی دوره آموزش نصب درب اتوماتیک

  آموزش نصب درب اتوماتیک یکی از دوره های پر کاربرد درب های اتوماتیک می باشد که از اجزاهای مختلفی تشکیل شده است در این دوره خلاصه ای از برق ساختمان و برق صنعتی ، معرفی جک های بازویی، نحوه سیم کشی چشمی RX و TX ، معرفی پنل مرکزی و ترمینال های آن ،سیم کشی مرکز کنترل ، برنامه ریزی میزان بازشو جک ها ، نحوه ست کردن ریموت کنترل به برد جک برقی و.... را همان گونه که در ویدئو مشاهده می کنید آموزش داده می شود.

  دوره نصب درب اتوماتیک

  بازار کار دوره آموزش نصب درب اتوماتیک

  امروزه شرکت ها، سازمان ها و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری بسیاری جهت راحتی در رفت و آمد از درب های اتوماتیک استفاده می کنند پس با وجود این همه ساختمان در سطح شهر که همه نیازمند این درب ها هستند، این حرفه دارای بازار کار بسیار پر سودی می باشد. افرادی که علاقمند ورود به این بازار کار هستند می توانند دوره نصب درب اتوماتیک را به طور کاملا حرفه ای و تخصصی در آموزشگاه فنی برق بگذرانند و با توجه به پیشنهادهای کاری که در زیر گفته می شود، به عنوان متخصص کارآمد نصب درب اتوماتیک وارد بازار کار شوند :

 • با فروشندگان تجهیزات درب های اتوماتیک، آیفون، کلید سازی و... تعامل و ارتباط داشته باشید.
 • در سایت هایی مانند آچاره، استادکار، پلاک و غیره به عنوان متخصص نصب درب های اتوماتیک ثبت نام کرده و به جذب مشتری بپردازید.
 • با دیگر مشاغل که با نصب درب های اتوماتیک در ارتباط هستند مانند معمار ساختمان، مهندسان عمران ، کلید ساز ، نصاب آیفون ، نصاب و سازنده کرکره و سازنده درب منازل و ..... ارتباط داشته باشید.
 • با مدیران پروژه ساختمان ها، مدیران فروشگاه ها، سازمان ها، نگهبانی ها و غیره در خرید و نصب درب های اتوماتیک نقش دارند ارتباط برقرار کنید.
 • به عنوان مدرس به تدریس مباحث مرتبط با نصب درب های اتوماتیک به صورت خصوصی و عمومی بپردازید.
 • با ارسال رزومه برای شرکت های فعال در زمینه فروش و نصب درب های اتوماتیک به استخدام آنها درآیید.
 • در اطراف مراکز مرتبط درب های اتوماتیک، اطراف ساختمان های نیمه ساخته و نوساز، سازمان ها و شرکت ها و کارخانه ها و نگهبانی مجتمع ها و .... تبلیغات تراکتی و برچسبی داشته باشید .
 • ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش نصب درب اتوماتیک مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره نصب درب اتوماتیک چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی نصب درب اتوماتیک را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره نصب درب اتوماتیک شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی نصب درب اتوماتیک را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره نصب درب اتوماتیک می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  دوره آموزش نصب درب اتوماتیک (درب پارکینگ)

  جک درب اتوماتیک یکی از انواع درب اتوماتیک است که بر روی درب پارکنیگ نصب می شود. با نصب این جک بر روی درب های پارکنیگ برای باز و بسته شدن درب نیازی به کلید انداختن نبوده و تنها کافیست با یک ریموت دستور باز شدن درب را بدهید. نصب جک درب پارکینگ پیچیدگی های خاصی ندارد اما نصب صحیح این درب نیاز به آموزش نصب جک درب اتوماتیک دارد.

  برای آموزش نحوه نصب جک برقی می توانید از یک استاد کار و نصاب درب های اتوماتیک بخواهید که طریقه نصب و راه اندازی این درب را به شما بگویید. در صورت انتخاب این روش یادگیری حداقل بایستی زمان 3 ماه در کنار نصاب درب های اتوماتیک به صورت رایگان شاگردی کنید.

  اگر می خواهید خیلی سریع و به صورت اصولی نحوه نصب جک درب های برقی اتوماتیک پارکینگی را آموزش ببنید می توانید دوره آموزش نصب جک درب اتوماتیک را در آموزشگاهی معتبر بگذرانید.

  دوره آموزش جک درب پارکینگ در آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین دوره های آموزشی برای یادگیری نصب این درب اتوماتیک است. با شرکت در این دوره طی چند روز آموزش نصب و راه اندازی جک برقی پارکینگ، آموزش سیم کشی جک برقی، آموزش عیب یابی درب اتوماتیک پارکینگ، آموزش نصب جک برقی بر روی درب های تک لنگه و دو لنگه، آموزش نصب چشمی جک برقی، نحوه تنظیمات جک برقی پارکینگ و بسیاری از موارد دیگر را یاد می گیرید.

  جک برقی چگونه کار می کند؟

  پیش از آن که به آموزش نصب جک اتوماتیک پارکینگ بپردازیم اجازه دهید شما را با قطعات و مکانیزک کار جک های برقی اتوماتیک آشنا کنیم.

  جک های برقی اتوماتیک از اجزا و قطعات گوناگونی تشکیل شده اند، بازوی جک برقی، جعبه با موتور الکتریکی، فلاشر، چشمی، ریموت، مرکز کنترل برخی از قطعات مهم برای نصب این درب اتوماتیک است.

  نحوه کار جک های درب پارکینگ مانند دست انسان است. هنگام نصب این جک ها فرمانی به آنها داده می شود بنابراین زمانی که شما ریموت را می زنید بازوی نصب شده روی درب خود را کشیده و به موتور و چرخ دنده های قرار گرفته بر روی جعبه جک فرمان باز شدن را می دهند.

  توجه داشته باشید که اگر موتور جک برقی متناسب با نوع درب و اندازه یا وزن آن نباشد باز و بسته شدن درب با مشکل روبه رو خواهد شد.

  آموزش نصب جک درب اتوماتیک

  نصب جک پارکینگ اتوماتیک از مراحل گوناگونی تشکیل شده است. در دوره های آموزش نصب جک پارکینگ اتوماتیک به صورت حرفه ای نحوه نصب و راه اندازی این درب اتوماتیک را به شما آموزش می دهیم در این بخش به صورت خلاصه به آموزش نصب و راه اندازی جک برقی می پردازیم، با ما همراه باشید.

  1.محل نصب جک پارکینگ را بررسی کنید.

  پیش از نصب دربی که قصد دارید جک برقی را بر روی آن نصب کنید را بررسی نمایید. از سلامت درب اطمینان حاصل کنید و بررسی کنید که آیا درب به درستی باز و بسته می شود یا خیر. علاوه بر این کلاف درب را بررسی کرده و مطمئن شوید استحکام خوبی دارد. توجه داشته باشید که بازو درب بهتر است بر روی این کلاف نصب شود.

  2.دیوار کناری درب را برای نصب پیلت آماده کنید.

  معمولا در ساختمان های نوساز نیازی به این کار نیست. اما اگر قصد نصب جک پارکینگی بر روی درب های قدیمی را دارید، باید دیوار کناری درب را برای نصب پیلت آماده کنید .

  3.پایه ها را بر روی پیلت جوش دهید.

  بعد از آن که پیلت را نصب کردید نوبت آن است که پایه ها را بر روی پیلت نصب کنید و زاویه مناسب را به آن بدهید. بر روی دفترچه راهنما معمولا محل نصب پایه ها و زاویه مناسب آن ذکر شده است. بهتر است پایه عقبی را با فاصله 14 سانتی متری از لولا بر روی پیلت درب جوش دهید. پایه جلویی درب را نیز روی درب نصب کنید.

  4.تابلو فرمان، چشمی و فلاشر درب اتوماتیک را نصب کنید.

  بعد از آنکه بازو و پایه ها را نصب کردید نوبت به نصب دیگر قطعات است. مدار کنترلی درب بهتر است نزدیک به درب و برق باشد. همچنین توصیه می کنیم این مدار را در فاصله 150 سانتی متری از زمین نصب کنید.

  فلاشر را نیر در بیرون درب و بروی دیوار جلویی نصب کنید.

  برای نصب چشمی یا همان فتوسل نیز توجه داشته باشید که سیم کشی به گونه ای باشد که آب به آن نفوذ نکند و فاصله 40 سانتی متری از زمین داشته باشد.

  5. سیم کشی جک برقی

  بعد از آن قطعات جک برقی را نصب کردید نوبت به سوراخ کاری و سیم کشی می رسد. سیم کشی جک برقی یکی از مهم ترین مراحل نصب جک اتوماتیک پارکینگ است. توجه داشته باشید که اگر سیم کشی به خوبی انجام نشده باشد جک برقی پارکینگ به درستی کار نخواهد کرد.

  بهتر است برای سیم کشی درب اتوماتیک پارکینگ از چارچوب درب استفاده کنید.

  6.جک درب پارکینگ را راه اندازی کنید.

  بعد از آنکه کار سیم کشی هم به پایان رسید برای راه اندازی درب، از یک طرف سیم ها را به بازو، چشمی و فتوسل وصل کنید و از طرف دیگر آنها را مرکز کنترل. توصیه می کنیم به نقشه سیم کشی دفترچه راهنما توجه داشته باشید.

  حالا درب را از حالت خلاص خارج کرده و دستور لازم برای زمان باز و بسته شدن و غیره به درب بدهید.

  نصب و راه اندازی درب اتوماتیک پارکینگ مستلزم رعایت نکات و فوت فن های بسیاری است. در دوره آموزش نصب جک برقی (درب اتوماتیک پارکینگ) به صورت کاملا عملی آموزش نصب جک درب های برقی اتوماتیک پارکینگی به شما آموزش داده می شود.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای
  5/5 - (1 امتیاز)

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.