دوره آموزش بارتندری و میکسولوژی

کلاس آموزش تهیه نوشیدنی های سرد تحت عنوان دوره بارتندری و میکسولوژی در مجتمع فنی برق به صورت تخصصی و صفر تا صد برگزار می شود.
این دوره مناسب افرادی هست که قصد دارند در بار سرد کافه و رستوران ها به عنوان بارتندر مشغول به کار شوند، علاقمندان به یادگیری این هنر به منظور افزایش توانایی شخصی و همچنین مناسب کافه‌دارانی است که قصد افزودن منوی بار سرد و سرو انواع نوشیدنی های خنک در کافه خود را دارند.

مطالبی که در کلاس بار تندری فنی حرفه ای ما آموزش داده می شود شامل: آموزش جامع اصول و شناخت انواع نوشیدنی های سرد، آموزش ترکیب و میکسولوژی و تهیه نوشیدنی های خنک، آموزش دیزاین و سرو محصولات بار سرد و سایر مطالب بارتندینگ و ترکیبات نوشیدنی های منوی بار سرد می باشد.

آموزشگاه فنی برق به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزشی بارتندری و میکسولوژی در تهران برنامه آموزشی خود را مطابق با سرفصل های سازمان فنی حرفه ای تنظیم نموده و هنرجویان پس از گذراندن این دوره موفق به اخذ مدرک معتبر بین المللی قابل ترجمه خواهند شد.

نوع آموزش بار سرد در این مجموعه به صورت حضوری و عملی بوده و نیاز به هیچ پیشنیازی ندارد. مدت زمان آموزش میکسولوژی و بار سرد 32 ساعت است که با توجه به وضعیت اشتغال و زمان آزاد هنرجویان می تواند به صورت فشرده یا درازمدت برگزار شود.

اساتید این دوره، تجربه سالیان دراز آموزش و البته کار به عنوان یک بارتندر و متخصص بار سرد در بهترین کافی شاپ ها را دارا می باشند.
در پایان کلاس شما تمامی مهارت های ترکیب، تهیه، دیزاین و سرو انواع نوشیدنی های سرد مانند شیک، اسموتی، ماکتیل، کوکتیل، موهیتو و سایر محصولات منوی بار سرد را فرا خواهید گرفت.
در صورت نیاز کارآموزان می توانند در دوره آموزش مجدد این رشته شرکت نمایند و همچنین پس از استخدام و در محیط کار از مشاوره استاد دوره به صورت تلفنی بهره ببرند.

معرفی دوره دوره بارتندری و میکسولوژی

اطلاعات دوره دوره بارتندری و میکسولوژی

نام دوره آموزش دوره بارتندری و میکسولوژی شهریه دوره 7,199,999 تومان مدت دوره 2 هفته زمان دوره 32 ساعت
زمان شروع دوره تماس بگیرید مدرک فنی و حرفه ای دارد نام مدرس صمدلو نوع آموزش تئوری عملی
ظرفیت دوره 6 خوابگاه دارد جنسیت مرد و زن امکان حضور اتباع دارد
پایان خدمت نیاز نیست پیش نیاز ندارد حداقل سن 14 سال محل برگزاری تهران، انقلاب، شعبه اصلی فنی برق

مزایای آموزشگاه دوره بارتندری و میکسولوژی

خوابگاه هنرجویان

پشتیبانی نامحدود

بازآموزی رایگان

کاملا عملی

مدرک معتبر

بازگشت وجه

توضیح دوره
آموزش دوره بارتندری و میکسولوژی نام دوره
10,300,000 تومان : شهریه دوره بارتندری و میکسولوژی
7,199,999 تومان : شهریه دوره بارتندری و میکسولوژی با تخفیف
عملی : نوع دوره

هزینه کلاس دوره بارتندری و میکسولوژی

مطابق سرفصل های فنی و حرفه ای
ویژه بازار کار

سرفصل های دوره دوره بارتندری و میکسولوژی

آشنایی با کلاس دوره بارتندری و میکسولوژی

کلاس تئوری دوره بارتندری و میکسولوژی

کلاس عملی دوره بارتندری و میکسولوژی

کارگاه دوره دوره بارتندری و میکسولوژی

فرم پیش ثبت نام


نظرات کارآموزان کلاسدوره بارتندری و میکسولوژی

سوالات عمومی


شرایط خوابگاه کارآموزان شهرستانی چگونه است؟

چند خوابگاه برای اسکان هنرجویان در نزدیکی آموزشگاه در نظر گرفته شده که با هزینه اندک می توانید در آنها اسکان یابید.

آیا دوره های فشرده برای کارمندان برگزار می شود؟

بله، دوره های فشرده مخصوص کارمندان و افرادی که وقت کافی ندارند برگزار می شود.

سوالات تخصصی


آیا کار با دستگاه ها و تجهیزات بار سرد را آموزش می بینیم؟

بله، تمامی دستگاه ها و ابزار کار در کلاس در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

مدرک دوره بار سرد چیست؟

پس از پایان دوره مدرک آموزشگاه به هنرجو تعلق می گیرد و همچنین کارآموز به سازمان فنی حرفه ای برای آزمون و دریافت مدرک بین المللی معرفی می گردد.

آموزشگاه تخصصی نوشیدنی ‌های سرد در تهران

با نزدیک شدن به گرمای تابستان، بر تعداد طرفدارانی که به دنبال نوشیدنی‌های خنک و گوارا هستند، افزوده می‌شود. نوشیدنی‌های سرد که معمولاً با استفاده از آب ساده یا آب گازدار تهیه می‌شوند، در دوره آموزش نوشیدنی‌‌ های سرد آموزشکده فنی برق آموزش داده می‌شود.

این دوره که دوره بارتندری نیز نامیده می‌شود، کارآموزان را به بارتندر تبدیل می‌کند بارتندر فردی است که در واقع بار سرد یک کافی شاپ را مدیریت می‌کند. پس از اتمام این دوره، کارآموز قادر خواهد بود با ایجاد طعم‌های جدید و لذت بخش، یک تجربه منحصر به فرد برای مشتریان ایجاد کند.

کارآموزانی که دوره آموزشی نوشیدنی سرد را گذرانده‌اند با تجهیزات و اصول مورد نیاز برای تهیه نوشیدنی سرد آشنا خواهند شد. در این دوره اساتید به معرفی و توضیح انواع و کاربرد‌های لیوان می‌پردازند. یکی از مهارت‌هایی که در این دوره آموزش داده می‌شود میکسولوژی می‌باشد.

آموزشگاه تخصصی نوشیدنی ‌های سرد در تهران

در این تکنیک، کارآموزان نحوه سرو نوشیدنی را به صورت لایه‌ای می‌آموزند. بازار کار و درآمد تهیه نوشیدنی های سرد توسط اساتید و افرادی که در این زمینه فعالیت دارند، بسیار پر رونق و سودآور گزارش شده است. این مسئله تا حدودی از نگرانی افرادی که تمایل به شرکت در این دوره را دارند می‌کاهد.

آموزشگاه بارتندری فنی برق

بارتندری یعنی هنر تهیه نوشیدنی‌های سرد، یکی از مشاغلی است که در سال‌های اخیر در کشور ما و جهان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. پس از پایان دوره آموزش نوشیدنی های سرد، کارآموزان قادر خواهند بود طیف گسترده‌ای از نوشیدنی‌های سرد با کیفیت بالا و فوق سریع را تهیه کنند. در واقع بارتندری یک سرمایه‌گذاری ارزشمند است. این دوره به کارآموزان کمک می‌کند تا به الزامات و مهارت‌های لازم برای تبدیل شدن به یک بارتندر ماهر و حرفه‌ای دست یابند.

در کلاس آموزش نوشیدنی‌های سرد که در آموزشگاه فنی برق برگزار می‌شود، انواع نوشیدنی‌های سرد، نحوه استفاده از تجهیزات و نحوه استفاده از مواد اولیه آموزش داده می‌شود. در این دوره، کارآموزان این فرصت را خواهند داشت تا با انواع نوشیدنی‌های سرد و طرز تهیه آن‌ها به صورت عملی آشنا شوند. این دوره به معرفی تجهیزاتی مانند مخلوط کن و میکسر می‌پردازد. علاوه بر این، کارآموزان می‌توانند نحوه انتخاب و تهیه مواد اولیه را بیاموزند.

دوره بارتندری و میکسولوژی فنی حرفه ای

امروزه بیشتر قرار‌ها در کافه‌ها برگزار می‌شود و تنها هدف افرادی برای گذراندن وقت خود به اینجا می‌آیند، صرف یک نوشیدنی خنک در محیطی جذاب مانند کافی شاپ است و در حقیقت بهترین حس را به آن‌ها منتقل می‌کند. دوره آموزش حرفه‌ای نوشیدنی‌های سرد از ۰ تا ۱۰۰ می‌تواند فرصت بسیار خوبی برای اشتغال و کسب پتانسیل برای علاقه‌مندان به این رشته باشد.

کلاس‌های آموزش نوشیدنی‌های سرد به ‌طور فشرده در مؤسسه فنی برق برگزار می‌شود و کارآموزان یاد می‌گیرند که چگونه انواع نوشیدنی‌های سرد با طعم کاکائو، شیک و نوشیدنی‌های ساخته شده از شیر را تهیه کنند.

شاید با خود تصور کنید که میکس کردن چند ماده اولیه که دیگر نیاز به تخصص و مهارت ندارد و همه به راحتی از عهده این کار برآیند. اما همین تصور غلط باعث می‌شود که بسیاری از افرادی که ناآگاهانه وارد این بازار کار می‌شوند، با شکست مواجه شده و فکر می‌کنند که این رشته بازار کار خوبی ندارد. اما حقیقت این است که اگر در این رشته تخصص کافی داشته باشید، به موفقیت‌های زیادی دست خواهید یافت.

دوره بارتندری و میکسولوژی فنی حرفه ای

اگر شما یک خانم خانه‌دار هستید که می‌خواهید کسب و کار خود را راه‌اندازی کنید یا می‌خواهید با تهیه انواع نوشیدنی‌های سرد خانواده و دوستان خود را شگفت‌زده کنید، ثبت نام در این دوره یک انتخاب ‌ایده‌آل است. پس از گذراندن دوره آموزشی نوشیدنی‌های سرد، گواهینامه معتبر از سازمان فنی و حرفه‌ای دریافت خواهید کرد. یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های این دوره برگزاری آن به صورت فشرده است و بنابراین زمان زیادی از کارآموز نخواهد گرفت.

مطالبی که در دوره آموزش بار سرد فرا خواهید گرفت:

آموزشگاه فنی برق در حال برگزاری یک دوره فشرده با تخصص نوشیدنی‌های سرد است. در این زمان استاندارد، کارآموزان طرز تهیه انواع نوشیدنی‌های سرد را یاد می‌گیرند. دوره آموزش نوشیدنی های سرد فنی برق یکی از پرطرفدارترین دوره‌ها در رستوران‌ها و هتل‌ها می‌باشد. در این دوره طرز تهیه و ترکیب نوشیدنی‌ها را فرا می‌گیرید و در پایان مدرک پایان دوره آموزش نوشیدنی‌های سرد را از بهترین آموزشگاه نوشیدنی‌های سرد تهران دریافت می‌کنید.

سرفصل‌های مربوط به دوره آموزشی جامع نوشیدنی‌های سرد عبارتند از:

 • نحوه کار با ابزار
 • آشنایی با روش‌های مختلف تهیه نوشیدنی‌های سرد
 • کدگذاری رنگ
 • طیف گسترده‌ای از تزئینات برای تزئین نوشیدنی‌های سرد
 • نحوه انجام حرفه‌ای میکسولوژی
 • میکسولوژی مولکولی
 • تهیه و تهیه انواع شربت
 • طرز تهیه فوم‌های مختلف مرطوب
 • طرز تهیه انواع نوشیدنی لیر
 • نحوه ایجاد انواع ظاهر شیک
 • انواع شربت و نوشیدنی
 • اسموتی‌ها
 • موکتل
 • انواع فراپه

مدرسین دوره آموزش نوشیدنی‌ های سرد

مدرسان در دوره آموزشی نوشیدنی های سرد به کارآموزان آموزش می‌دهند که چگونه مواد مختلف را با هم ترکیب کنند و نوشیدنی‌های مختلف بسازند. اگرچه بهره‌مندی از تجربه یک معلم با تجربه بسیار مهم است، اما موفقیت در این دوره نیاز به تمرین منظم و ممارست دارد. با سخت‌کوشی برای این حرفه، می‌توانید به یک بارتندر موفق تبدیل شوید.

مدرسین شاغل در رشته آموزش نوشیدنی‌های سرد در آموزشگاه فنی برق ماهر و حرفه‌ای هستند. بسیاری از کارآموزان پس از آموزش از این اساتید وارد بازار کار شده‌اند. مدرسین همواره کوشش می‌کنند تا بتوانند تجربیات و مهارت‌های خود را در این زمینه به علاقه‌مندان منتقل کنند.

مدرسان دوره‌های آموزشی جامع نوشیدنی‌های سرد علاوه بر آگاهی از نکات و ترفند‌های این رشته می‌توانند کارآموزان را با نیاز بازار کار آشنا کنند. توصیه می‌کنیم دوره آموزشی تهیه نوشیدنی‌های سرد را در یکی از بهترین مراکز تجربه کنید. مواد اولیه و تجهیزات لازم برای شروع کار عملی و آموزش از سوی خود تأمین خواهد شد.

مدت زمان دوره بارتندری و بار سرد

حرفه بارتندری در گذشته به عنوان شغل جانبی در نظر گرفته می‌شد، اما امروزه متقاضیان این حرفه را تخصصی و خلاقانه می‌دانند. کارآموزانی که دوره آموزش نوشیدنی های سرد با مدرک فنی حرفه ای را می‌گذرانند در تولید انواع نوشیدی متخصص می‌شوند و به راحتی می‌توانند در کافه‌ها و رستوران‌های معروف به انجام کار بپردازند.

مدت زمان دوره بارتندری و بار سرد 32 ساعت است

زمانی که یک کارآموز باید برای تبدیل شدن به یک بارتند حرفه‌ای صرف کند، … ساعت در روز است. محتوایی که در کلاس‌های عمومی و خصوصی تدریس می‌شود، یکسان است و هیچ تفاوتی در آن‌ها وجود ندارد. البته بسیاری از کارآموزان ترجیح می‌دهند که به دلیل خلوت بودن کلاس‌ها از دوره خصوصی استفاده کنند که این مسأله بسته به انتخاب و شرایط متقاضی متفاوت خواهد بود.

مزایا و ویژگی‌ های دوره میکسولوژی نوشیدنی سرد فنی برق

در کلاس نوشیدنی‌های سرد، کارآموزان با راهنمایی اساتید ارشد، طرز تهیه و تزیین انواع نوشیدنی را به صورت کاملاً حرفه‌ای فرا می‌گیرند. این دوره شامل کارگاه‌ها و آموزش عملی می‌باشد و کارآموزان پس از اتمام دوره گواهینامه معتبری از مؤسسه فنی برق دریافت خواهند کرد.

یکی دیگر از مزایای دوره آموزش نوشیدنی های سرد این است که می‌توانید با کار به عنوان بارتندر در کافی شاپ درآمد کسب کنید. امروزه کافی شاپ‌ها به محلی برای گذراندن اوقات فراغت و تفریح تبدیل شده‌اند که افراد زیادی دوست دارند در آن یک نوشیدنی خنک و گوارا مصرف کنند. بنابراین، می‌توانید از این راه درآمد خوبی داشته باشید.

مدرک معتبر بین المللی بارتندری

مدرک فنی حرفه‌ای دوره نوشیدنی‌های سرد از جمله امتیازاتی است که در پایان دوره به کارآموزان اعطا می‌شود. مدرک دوره آموزش نوشیدنی های سرد در واقع نشان‌دهنده مهارت فرد برای تهیه نوشیدنی‌های سرد است. به علاوه این مدرک نشان می‌دهد که کارآموز با گذراندن دوره آموزشی مذکور توانایی کار و فعالیت به عنوان یک بارتندر را در اماکن عمومی و رستوران‌ها دارد.

مدرکی که توسط آموزشگاه فنی برق به عنوان بهترین آموزشگاه نوشیدنی های سرد در تهران داده می‌شود، تحت نظارت فنی و حرفه‌ای است؛ بنابراین اعتبار آن تأیید شده است.

خوابگاه برای هنرجویان دوره بارتندینگ

برای شرکت در دوره آموزشی نوشیدنی‌های سرد‌ نیازی به اقامت در تهران ندارید. آموزشگاه فنی برق با ارائه خوابگاه‌های مجهز خیال کارآموزان و علاقه‌مندان به این رشته را تسهیل کرده است. این خوابگاه نرخ‌های مقرون به صرفه‌ای را برای دانشجویان ارائه می‌دهد.

هزینه و شهریه دوره آموزش نوشیدنی سرد

شما باید سبک زندگی خود را تغییر دهید و یک کسب و کار پایدار برای خود راه‌اندازی کنید. امروزه بسیاری از افرادی که مدرک دانشگاهی دریافت می‌کنند، نمی‌توانند شغل مناسبی را پیدا کنند. به همین ترتیب، آموزشگاه فنی برق دوره حضوری نوشیدنی های سرد را برای کمک به کارآموزان برای یافتن شغل مطلوب راه‌اندازی کرده است. این آموزشگاه با تجربه فوق‌العاده در توسعه دوره‌های آموزشی مختلف در طول سالیان متمادی توانسته کارآموزان زیادی را روانه بازار کند.

هزینه و شهریه دوره آموزش نوشیدنی سرد

هنرجوی دوره میکسولوژی

هزینه دوره آموزشی نوشابه در این آموزشگاه کاملاً منصفانه است. البته قیمت دوره آموزشی نوشیدنی‌های سرد براساس شرکت در بین‌های خصوصی و دولتی متفاوت است. اگر علاقمند به استفاده از خوابگاه هستید، باید هزینه اضافی بپردازید.

بازار کار تهیه نوشیدنی ‌های سرد چگونه است؟

دوره تخصصی نوشیدنی های سرد بازار کار گسترده و پر رونقی دارد. کارآموزانی که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند و مهارت کافی را کسب کنند می‌توانند در کافه‌های معتبر مشغول به کار شوند.

خوب است به یاد داشته باشید که کسب درآمد بیشتر نیازمند مهارت و تجربه بیشتر، کار در یک کافه قابل اعتماد و بهبود رضایت مشتری است.

چرا آموزشگاه فنی برق را جهت شرکت در دوره آموزش نوشیدنی‌ های سرد انتخاب کنیم؟

بسیاری از افرادی که می‌خواهند در کلاس‌های آموزش نوشیدنی‌های سرد شرکت کنند، باید مؤسسه‌ای با اساتید مجرب و کارآمد انتخاب کنند. در این شرایط کارآموزان تمام متدها و فوت و فن‌های تهیه نوشیدنی‌های سرد را به صورت کاملاً ابتدایی خواهند دانست.

پس از اتمام دوره و موفقیت کارآموز، آموزشگاه فنی برق گواهینامه‌های فنی و حرفه‌ای ارزشمندی را به آن‌ها اعطا می‌کند که دلیل دیگری برای انتخاب این مؤسسه و پیوستن به دوره آموزشی نوشیدنی‌های سرد است.

یکی از مزایای دوره آموزش نوشیدنی های سرد این است که می‌توانید در یک محیط کاملاً واقعی مانند کافی شاپ، تجربه خوبی در ساخت نوشیدنی‌های سرد کسب کنید و با تجهیزات و ابزار مورد نیاز در این زمینه آشنا شوید. اساتید شاغل در آموزشگاه فن برق با کارآموزان همدلی می‌کنند تا دغدغه‌های آن‌ها را حل کنند.

یکی از دلایل دیگر انتخاب فنی برق برای گذراندن دوره آموزشی جامع نوشیدنی سرد، تسلط بر طعم‌شناسی است. در دوره آموزش تخصصی صفر تا صد نوشیدنی های سرد، اساتید ما شما را با طعم‌های لذیذ و غافلگیر‌کننده آشنا می‌کنند.

یکی دیگر از دلایل انتخاب این مؤسسه وجود روش‌های مدرن و کاربردی، فضا‌های آموزشی مجهز به مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا و اساتید عالی است. یادگیری این دوره برای افرادی که علاقمند به تهیه نوشیدنی هستند و می‌خواهند در محیطی پویا و اجتماعی با افراد کار کنند واقعاً مناسب است .از جمله کسانی که توصیه می‌شود این دوره را امتحان کنند، علاقمندان به هنر میکسولوژی،  ترکیب مواد و ایجاد نوشیدنی با ظاهر و طعم متفاوت جذاب هستند.

ثبت نام در دوره نوشیدنی‌ های سرد

افرادی که به این رشته علاقه دارند نگران نباشند زیرا می‌توانند درآمد خوبی کسب کنند.  اما برای کسب درآمد باید در یک محیط شلوغ با مشتریان زیادی کار کنید. در میان افرادی که ما آن‌ها را تشویق به شرکت در این دوره می‌کنیم، کسانی هستند که به دنبال مشاغل مختلف اجتماعی هستند چرا که پس از اتمام این دوره، یک کارآموز باید در مکان‌های مختلفی کار کند و با مشتریان زیادی در تماس باشد. اگر این ویژگی‌ را در خود کشف کرده‌اید، شک و تردید خود را از بین ببرید و بعد از استعلام قیمت آموزش پیشرفته نوشیدنی های سرد در این دوره پولساز شرکت کنید.

نحوه ثبت درخواست و ثبت نام در دوره نوشیدنی‌ های سرد آموزشگاه فنی برق

پس از گذراندن دوره آموزش نوشیدنی های سرد، به فردی خلاق تبدیل خواهید شد که می‌تواند با به کار‌گیری انواع میوه‌ها لذیذترین نوشیدنی‌ها را ایجاد کند. اگر به کافی شاپ‌های خوب و مطرح سری ‌زده باشید، احتمالاً متوجه ظاهر زیبا و جذاب نوشیدنی‌ها شده‌اید. در این دوره آموزش تزیین نوشیدنی‌های سرد را نیز خواهید آموخت.

در پایان دوره آموزش تهیه نوشیدنی های سرد کافی شاپ، مطمئناً متوجه تفاوت نوشیدنی‌هایی که قبل از ثبت نام درست می‌کردید، خواهید شد. البته نوشیدنی که بعد از دوره تهیه می‌کنید طعم، رنگ، شکل و عطر بی‌نظیری خواهد داشت.

اگر می‌خواهید از بازار پررونق کار لذت ببرید و با تولید نوشیدنی‌های سرد درآمد کسب کنید، اکنون زمان ثبت نام فرا رسیده است. درخواست دوره‌های نوشابه را می‌توان از طریق وب سایت یا تلفنی انجام داد. اگر سؤال خاصی در مورد هزینه دوره آموزش نوشیدنی های سرد دارید می‌توانید با همکاران ما در آموزشگاه فنی برق نیز تماس بگیرید.

 

نمایش همه
به این صفحه امتیاز دهید

دیدگاه کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

شهریه دوره: 10,300,00030 % تومان

شهریه با تخفیف: 7,199,999 تومان