آموزش ریمپ ایسیو

آموزش ریمپ ایسیو از دوره های تخصصی مکانیک خودرو است. ریمپینگ با هدف بهبود عملکرد موتور خودرو با توجه به شرایط منطقه ای انجام می شود. جهت عملیات ریمپینگ نیاز به دانش فنی است و هر کسی قادر به انجام آن نیست. با توجه به حساسیت عملیات ریمپ آموزشگاه فنی برق دوره آموزش ریمپ ایسیو را به صورت تخصصی و عملی برگزار می کند. برخی مباحث دوره آموزشی ریمپ ای سی یو شامل: شناخت مپ ایسیو،آموزش کار با دستگاه دیاگ، آموزش حذف کاتاف، آموزش کاهش دمای فن و موارد دیگر است. در پایان دوره آموزش ریمپ خودرو هنرجو به عنوان یک فرد متخصص آماده است تا وارد بازار کار شود و انواع خودرو داخلی و خارجی را ریمپ نماید.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش ریمپ ایسیو
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش ریمپ ecu

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

3000000 تومان
2100000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 3,000,00030 %
شهریه با تخفیف: 2,100,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش ریمپ ecu

 • آموزش حذف سنسور میل سوپاپ
 • آموزش حذف سنسور اکسیژن دوم به منظور رفع خطا کاتالیزور
 • شناخت مپ ایسیو
 • آموزش با دستگاه دیاگ
 • آموزش کاهش دمای فن
 • آشنایی با نحوه چکسام گیری
 • آموزش از بین بردن خطای کاتالیزور
 • آموزش حذف کاتاف(cutoff)
نام دورهشهریهتاریخ شروعتناوب دوره
آموزش ریمپ ایسیو
2100000 تومان
۱۵ هر ماههر یک ماه

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش برق خودرو درجه 1آموزش برق خودرو درجه 2آموزش تخصصی برق شبکه ای (مالتی پلکس)آموزش ریمپینگ(ریمپ ecu)آموزش تعمیرات ایسیو (ECU)

  بازار کار ریمپ ایسیو خودرو

  با توجه به اینکه شرکت های خودرو سازی محدودیت هایی را بر روی خودروها اعمال می کنند. این مورد برای خیلی ها خوشایند نیست و ترجیح می دهند از تمام توان خودرو بهره ببرند. در چنین شرایطی با عملیات ریمپینگ می توان محدودیت های خودرو را برداشته و از تمام توان آن استفاده کرد. از آنجایی که عملیات ریمپینگ به صورت تخصصی است و یادگیری آن به صورت تجربی مشکل است هر کسی قادر به انجام این کار نیست. از این رو بازار کار آن با کمبود نیروی متخصص مواجه است. برای موفقیت در بازار کار این شغل توصیه می کنیم:

 • تبلیغات در سایت های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید.
 • با مشاغل مرتبط با ریمپ ایسیو خودرومانند نمایشگاه های خودرو، شرکت های وارد کننده ماشین های سبک و سنگین، مهندسان الکترونیک و برق ماشین ، برق کار ماشین و ..... تعامل برقرار کنید..
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی در اطراف بازار لوازم یدکی خودرو، نمایشگاهای خودرو ... را فراموش نکنید.
 • برای شرکت ها متقاضی جدید متخصص ریمپ ایسیو خودرو روزمه ارسال کرده و به استخدام آن ها درآیید.
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش ومهارت را فراموش نکنید.
 • ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش ریمپ ایسیو مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره ریمپ ایسیو چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی ریمپ ایسیو را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره ریمپ ecu شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی ریمپ ecu را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره ریمپ ایسیو می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  ریمپ ایسیو چیست؟

  در یک تعریف ساده ریمپ ایسیو یعنی ایجاد تغییرات نرم افزاری در ECU یا همان کامپیوتر خودرو است. ریمپ ایسیو به شما کمک می کند تا خودرو عملکرد بهتر و کارآمدتری داشته باشد. با استفاده از ریمپ ECU خودرو می توانید مصرف سوخت خودرو را بهینه کنید، قدرت موتور خودرو را افزایش دهید، شتاب اولیه و ثانویه خودرو را افزایش دهید، عملکرد فن خودرو بهبود ببخشید و بسیاری از تنظیمات دیگر را بر روی خودرو اعمال کنید. همچنین با انجام ریمپ ایسیو می توانید سنسورهای گوناگون را حذف کنید.

  آینده شغلی ریمپ ایسیو

  ایسیو یکی از مهم ترین قطعات در خودروها انژکتوری است. ایسیو که از آن به عنوان کامپیوتر خودرو نیز یاد می شود نقش مهمی در خودرو ایفا می کند. معمولا خودروسازان بر روی خودروها محدودیت های گوناگونی را اعمال می کنند و شما نمی توانید در شرایط عادی از تمام قابلیت های خودرو استفاده کنید. ریمپ ایسیو به شما کمک می کند تا با تغییر در تنظیمات ایسیو از دیگر قابلیت های خودرو استفاده کنید.

  اما ریمپ ایسیو کاری تخصصی است و هر تعمیرکار خودرویی نمی تواند از پس انجام آن برآید و نیاز به آموزش کامل ریمپ خودرو است. از طرفی جدید و تخصصی بودن این کار باعث شده تا تنها افراد کمی مهارت لازم برای ریمپ را داشته باشند و این موضوع به خوبی نشان می دهد که بازار کار ریمپ و تیونینگ بسیار عالی می باشد.

  هزینه ریمپ ایسیو هم پایین نبوده بنابراین نگران هزینه آموزش ریمپ نباشید و مطمئن باشید که در صورت آموزش اصولی ریمپ می توانید در مدت زمانی کوتاه به درآمد بالایی دست پیدا کنید.

  بنابراین در صورتی که آموزش ریمپ ای سی یو را به صورت حرفه ای و تخصصی دیده باشید می توانید از یک شغل پولساز بهره مند شوید.

  آموزش ریمپ خودرو

  ریمپ ایسیو باعث تغییر در تنظیمات نرم افزاری ایسیو خودرو می شود. در صورتی که این تغییرات به درستی انجام نشود نه تنها عملکرد خودرو بهینه می شود بلکه ایسیو به خوبی کار نکرده و مشکلات بیشتری در خودرو دیده می شود. این موضوع به خوبی اشاره به اهمیت آموزش ریمپ تخصصی می کند. شما برای ریمپ ایسیو لازم است شناخت کاملی از ایسیو و مپ آن داشته باشید و بدانید چگونه برنامه های قرار گرفته بر روی ایسیو را تغییر دهید. مثلا چگونه سنسور میل سوپاپ را حذف کنید، دمای فن را کاهش دهید، کاتاف را حذف کنید، با دستگاه دیاگ کار کنید و غیره.

  انجام تمامی این فعالیت ها نیاز به آموزش اصولی ریمپ دارد. در دوره آموزشی ریمپ خودرو آموزشگاه فنی برق آموزش صفر تا صد ریمپ به صورت تخصصی به شما آموزش داده می شود. استاد این دوره آموزشی یکی از بهترین اساتید در زمینه ایسیو و ریمپینگ است و کلیه مباحث مرتبط با نحوه ریمپ ایسیو را به شما عزیزان به صورت عملی و تخصصی آموزش می دهد.

  آموزش ریمپ پراید، 405، 206، پژو پارس، سمند و دیگر خودروها

  ریمپ ایسیو بر روی انواع خودروهای داخلی و خارجی قابل انجام است. بنابراین اگر می خواهید به صورت حرفه ای در زمینه ریمپ ecu فعالیت کنید بایستی آموزش ریمپ پراید، آموزش ریمپ 206، آموزش ریمپ پژو پارس، آموزش ریمپ خودروهای چینی و دیگر خودروها را به طور کامل دیده باشید.

  آموزش ها در دوره آموزش ریمپ ماشین آموزشگاه فنی برق به گونه ای است که پس از اتمام دوره بتوانید انواع خودرو داخلی و خارجی را ریمپ نمایید.

  مرکز آموزش ریمپ

  از آنجایی که ریمپ ایسیو فعالیتی است تخصصی بنابراین یکی از مهم ترین موضوعاتی که هنگام آموزش ریمپ ecu بایستی به آن توجه داشته باشید. آموزش از طریق شرکت در دوره های تخصصی ریمپ آن هم در یک مرکز حرفه ای است. توجه داشته باشید که اگر آموزش ها کامل نباشد و تنها به صورت تئوری جداول و جزوات مربوط به ریمپ ایسیو به شما اموزش داده شود نمی توانید در بازار کار حرفی برای گرفتن داشته باشید.

  آموزشگاه فنی برقی یکی از بهترین آموزشگاه ریمپ ایسیو است که کلاس آموزش ریمپ را در تهران برگزار می نماید. دوره ریمپ در این آموزشگاه به صورت عملی و کاملا تخصصی است و با شرکت در آن می توانید خود را برای ورود به بازار کار این رشته آماده کنید.

  دوره ریمپ ایسیو مناسب چه کسانی است؟

  • افرادی که با تعمیرات ایسیو آشنا بوده و می خواهند ریمپ ایسیو را نیز یاد بگیرند.
  • افرادی که دوره آموزش تعمیرات ایسیو را دیده اند.
  • افراد علاقه مند به مشاغل مرتبط با خودرو
  • افرادی که می خواهند یک شغل پردرآمد و تخصصی داشته باشند.
  • افرادی که می خواهند آموزش صفر تا صد ریمپ را ببینند.
  • افرادی که می خواهند با نحوه ریمپ 405، 206، پراید و دیگر خودروها آشنا شوند.
  • افرادی که به دنبال یک شغل پردرآمد و تخصصی هستند.
  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.