آموزش نصب پکیج دیواری

آموزش نصب و راه اندازی پکیج فنی حرفه ای یکی از دوره‌های پرطرفدار نصب در مجتمع فنی برق می‌باشد که از بازار کار و آینده شغلی بسیار عالی برخوردار است. دوره نصب پکیج دیواری شامل: آموزش مرحله به مرحله نصب پکیج، آموزش شناخت و تست قطعات و . . . می‌باشد.

کارآموزان با شرکت در دوره آموزشی نصب پکیج با نحوه نصب انواع پکیج‌های دیواری از جمله پکیج دیواری بوتان و ایران رادیاتور آشنا شده و وارد بازار کار شغل پکیج دیواری خواهند شد. آموزشگاه فنی برق یکی از معتبرترین آموزشگاه های نصب و تعمیرات پکیج در کشور در راستای موفقیت هنرجویان در بازار کار تاسیسات کلاس نصب پکیج دیواری را در تهران و در کارگاهی مجهز توسط اساتید مجرب برگزار می‌کند. لازم به ذکر است در پایان این دوره ضمن ارائه مشاوره های بازاریابی مدرک معتبر فنی حرفه ای نیز به کارآموزان اعطا می شود.

مشاهده سرفصل ها
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش نصب پکیج دیواری

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

700000 تومان
500000 تومان 30٪ تخفیف

سرفصل های دوره نصب پکیج دیواری

 • آموزش نصب پکیج شوفاژ دیواری و راه اندازی آنها به صورت کاملا عملی
 • آموزش کامل مراحل چرخه ایجاد گرما در آب مدار گرمایش (مدار بسته) در انواع پکیج ( فن دار و بدون فن)
 • آموزش کامل مراحل سیکل ایجاد آب گرم مصرفی ( مدار باز) در انواع پکیج
 • آموزش قطعه شناسی و تست قطعات در مدار گرمایش پکیج
 • آموزش قطعه شناسی و تست قطعات در مدار آب گرم مصرفی
 • آموزش عملی و مرحله به مرحله نصب پکیج
 • آموزش شناخت و تست قطعات پکیج دیواری
 • آموزش تشخیص مدارهای مصرفی و گرمایش در موارد غیر معمول
 • آمورش تشخیص محل و محاسبات مربوط به نصب پکیج
 • آموزش محاسبات مربوط به دودکش در پکیج های فن دار و بدون فن
 • آموزش و شناخت قطعات جانبی لازم برای نصب پکیج
 • آموزش و معرفی مراکز تامین قطعات و لوازم مورد نیاز
 • معرفی افراد و مرکز جذب نیرو
 • آموزش کاربردی ترین روشهای ورود به بازار کار جهت درآمد زایی
 • بهره گیری از هنرجویان در محلهای کار و در حضور مشتریان مربوط

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش نصب پکیج دیواری
500000 تومان
مهندس رضایی پورهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش نصب کولر گازیآموزش تعمیرات کولر گازیآموزش نصب پکیج دیواریآموزش تعمیرات پکیج دیواری

  مزایای دوره نصب پکیج دیواری

  +
  -

  برگزاری دوره به صورت عملی و در کارگاه مجهز

  دوره نصب پکیج به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار میشود، در این دوره کارآموزان به صورت عملی مراحل نصب انواع مدل های پکیج دیواری را زیر نظر استاد دوره انجام داده و به تمرین و رفع اشکال می پردازند.

  +
  -

  ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای

  آموزشگاه فنی برق پس از اتمام دوره به هنرجویان مدرک معتبر و دو زبانه نصب پکیج دیواری اهدا خواهد کرد.این مدرک زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است

  +
  -

  آموزش توسط اساتید باتجربه و متخصص در بازار کار

  اساتید دوره تجربه و تسلط کافی به مباحث نصب پکیج داشته و شناخت کاملی از بازار کار و نحوه ورود به این شغل و درآمدزایی از آن را دارند و در این زمینه میتوانند مشاوره هایی برای ورود به بازار کار به شما ارائه دهند.

  +
  -

  آموزش کامل نصب انواع مدل های پکیج دیواری

  در این دوره کارآموزان به صورت کامل مباحث نصب انواع مدل های پکیج را یاد می گیرند. همچنین شرایط تمرین و رفع اشکال برای کارآموزان دوره فراهم شده است.

  +
  -

  امکان تجدید دوره به صورت رایگان

  از آنجا که هدف آموزشگاه، یادگیری کارآموزان برای ورود به بازار کار است. لذا در صورت عدم یادگیری کارآموزان طی دوره، کارآموز می تواند به صورت رایگان در دیگر کلاس های نصب پکیج این آموزشگاه ثبت نام کند.

  +
  -

  تدارک خوابگاه برای هنرجویان

  جهت رفاه حال هنرجویانی که از شهرستان در این دوره شرکت میکنند آموزشگاه خوابگاه هایی را برای هنرجویان در نزدیکی آموزشگاه و با قیمت مناسب تدراک دیده است.

  آموزش نصب پکیج دیواری

  بازار کار دوره نصب پکیج دیواری

  امروزه پکیج دیواری جایگاه ویژه ای در میان سیستم‌های گرمایشی داشته و بسیاری از افراد برای منازل، شرکت‌ها و دیگر محیط‌ها از آن استفاده می‌کنند. با توجه به افزایش نصب پکیج دیواری می توان آینده روشنی را برای شغل نصاب پکیج دیواری در نظر داشت. بنابراین در صورتی که علاقه مند به مشاغل فنی هستید می توانید به شغل نصاب پکیج دیواری به صورت جدی فکر کنید. برای موفقیت در بازار کار نصب پکیج مهم ترین عامل داشتن دانش و تخصص است که از طریق شرکت در دوره های آموزشی نصب پکیج دیواری می توانید به این تخصص دست یابید. به طور کلی برای وارد شدن و موففقیت در این بازار کار می‌توانید :

 • برای نمایندگی های پکیج دیواری مانند شرکت بوتان، ایران رادیاتور رزومه ارسال کرده و استخدام شوید.
 • با دیگر مشاغل فنی مانند تعمیرکار کولر گازی، نصاب کولر گازِی، نصاب سیستم های اعلام حریق، برقکاری ساختمان و غیره تعامل و ارتباط داشته باشید.
 • ثبت نام و همکاری با سایت هایی مانند استادکار، آچاره، پلاک، آچار باز و غیره را فراموش نکنید. در این وب سایت ها به عنوان نصاب پکیج ثبت نام و از این طریق به جذب مشتری بپردازید.
 • با فروشگاه های مرتبط با تجهیزات پکیج در ارتباط باشید و از آن ها بخواهید شما را به مشتریان برای تعمیرات پکیج دیواری معرفی کنند.
 • نقش و اهمیت تبلیغات را فراموش نکرده و در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و تلگرام همچنین سایت های مانند دیوار، شیپور تبلیغ کنید. می توانید در اطراف پروژه های ساختمانی، اطراف فروشگاه های ارائه دهنده تجهیزات مرتبط با پکیج و غیره تبلیغات تراکتی و برچسبی داشته باشید.
 • به عنوان مدرس در آموزشگاه های فنی به تدریس بپردازید.
 • از آنجایی نصب پکیج دیواری نیازمند رعایت دستورالعمل های ایمنی می باشد، بنابراین دقت و کیفیت در کار را فراموش نکنید. زیرا بی توجهی به این موضوع منجر به از دست دادن مشتریان خواهد شد.
 • نقش قیمت رقابتی و مناسب را برای موفقیت در این شغل نادیده نگیرید.
 • توضیحات کاربردی و آموزشی

  نصب پکیج دیواری را از کجا و چگونه آغاز کنیم؟

  همانطور که اشاره شد نصب پکیج دیواری امروزه با توجه به جایگزین شدن این سیستم گرمایشی به جای دیگر سیستم ها بسیار افزایش یافته است و این موضوع باعث رونق بخشیدن به بازار کار آن شده است.

  پیش از ورود به بازار کار این شغل لازم است که ابتدا از خود بپرسید که آیا علاقه مند به مشاغل حوزه تاسیسات هستید یا خیر؟ در نظر داشته باشید که علاقه از مهم ترین فاکتورها برای موفقیت در کسب و کار است و در صورتی که به شغل خود علاقه مند باشید احتمال موفقیت شما در آن بیشتر خواهد شد.

  اگر از علاقه مندان به این حرفه هستید، برای ورود به این شغل اولین و مهم ترین قدم یادگیری مراحل، نحوه و فوت و فن های نصب پکیج در انواع مدل ها و برندها است.

  برای یادگیری مهارت های این شغل روش های گوناگونی وجود دارد. اما اگر می خواهید به صورت حرفه ای در این شغل مشغول فعالیت شوید شرکت در بهترین دوره آموزش نصب پکیج فنی حرفه ای مناسب ترین گزینه است.

  چرا باید در دوره های نصب پکیج شرکت کنیم؟

  امروزه با یک جستجو در اینترنت با حجم گسترده ای از اطلاعات درباره نصب پکیج دیواری روبه رو خواهیم شد. اما متاسفانه بسیاری از این مطالب منبع علمی نداشته، ضمن اینکه تمام فوت و فن های مورد نیاز نصب پکیج را به شما آموزش نمی دهد.

  نصب پکیج دیواری امری تخصصی و نیازمند رعایت نکات ایمنی است، چرا که پکیج برای روشن شدن به گاز داشته بنابراین بی توجهی به نکات نصب می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

  در دوره های آموزشی پکیج دیواری فرصت تمرین و کار عملی برای شما فراهم شده است و کارآموزان با در دست گرفتن آچار و تجهیزات خود مراحل نصب پکیج را انجام می دهند.

  بنابراین اگر از علاقه مندان این حرفه هستید، شرکت در کلاس های آموزشی پکیج دیواری بهترین راه حل برای یادگیری مهارت های این شغل می باشد.

  سرمایه لازم برای ورود به شغل نصب پکیج چقدر است؟

  شغل پکیج دیواری از آن دسته از مشاغلی است که ورود به آن نیاز به سرمایه بالا و راه اندازی مغازه نبوده و می توانید در ابتدا با سرمایه کم به جذب مشتری و درآمدزایی بپردازید.

  اگر بخواهیم سرمایه لازم برای ورود به این شغل را دسته بندی کنیم مهم ترین بخش مربوط به هزینه آموزش نصب پکیج می باشد، که این هزینه متوسط مبلغ 1 یا 2 میلیون تومان است که در چند سفارش اول مبلغ آن باز خواهد گشت.

  هزینه دیگر، مربوط به خرید تجهیزات و ابزارها می باشد. انواع پیچ گوشتی و آچار، شیر پرکن، دستگاه اتو لوله، مولتی متر، گیج فشار سنج برخی از این ابزار می باشد.

  اگر جز آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید به صورت شخصی مشغول فعالیت در این حوزه شوید، به این موارد هزینه اجاره و رهن مغازه را نیز اضافه نمایید.

  آموزش طریقه نصب پکیج دیواری

  نصب صحیح پکیج دیواری از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا در صورتی که پکیج به درستی نصب نشود ممکن است به آن آسیب رسیده و باعث بروز حوادث خطرناک شود. نصب این وسیله از مراحل مختلفی تشکیل شده است که در اینجا به آموزش مرحله به مرحله نصب پکیج دیواری می پردازیم.

  مراحل نصب پکیج دیواری

  مرحله اول: نصب شابلون بر روی دیوار

  در این مرحله ابتدا می‎‌بایست شروع به نصب شابلون بر روی دیوار کنید، پس از نصب شابلون بر روی دیوار پکیج را روی آن بگذارید. توجه داشته باشید مکانی که پکیج در آن قرار می‌گیرد می‌بایست کلیه شرایط مورد نیاز دودکش را دارا باشد .همچنین به ازاء هر کیلو وات توان دستگاه به 1 متر مکعب فضا نیاز است.

  مرحله دوم: نصب شلنگ های پکیج

  در این مرحله از آموزش گام به گام نصب پکیج می بایست شروع به نصب دو شلنگ 2/1 ورودی آب سرد و خروجی آب گرم بر روی پکیج کرد. پس از نصب این دو شلنگ دو شلنگ دیگر که مربوط به رفت و برگشت سیستم گرمایشی است را باید نصب کرد.

  مرحله سوم: نصب دودکش

  در این مرحله نوبت به نصب دودکش پکیج می‌رسد. در این مرحله می بایست به نوع پکیج خود یعنی فن دار یا غیر فن دار توجه کرده و دودکش را متناسب با آن تهیه کنید.

  مرحله چهارم: نصب گاز پکیج

  پس از نصب شلنگ‌ها و دودکش پکیج نوبت به نصب گاز پکیج می‌رسد. گاز پکیج را با استفاده از شلنگ‌های مناسب و رعایت اصول ایمنی به پکیج نصب کنید.

  مرحله پنجم: باز کردن شیر پرکن

  در این مرحله پکیج را بدون اینکه آن را روشن کنیم به برق زده و شروع به باز کردن شیر پر کن می‌کنیم. شیر را تا زمانی که بار دستگاه به 1.5 برسد باز نگه می داریم، پس از آنکه شیر پر کن به 1.5 رسید شیر را با چرخاندن به سمت راست می‌بندیم.

  نکته: شیر پر کن به رنگ آبی یا مشکی بوده و در زیر پکیج قرار دارد.

  مرحله ششم: روشن کردن پکیج

  در این مرحله پکیج را روشن کرده و آن را متناسب با وصل بر روس حالت تابستانه یا زمستانه قرار می‌دهیم. پس از آن شروع به تنظیم درجه آب گرم مصرفی می‌کنیم. دقت داشته باشید این درجه برای شوفاز 60 و برای سیستم گرمایشی 80 است.

  نحوه لوله کشی پکیج به چه صورت است؟

  لوله کشی پکیج یکی از مهمترین موضوعات در کارکرد مطلوب و بهینه پکیج می‌باشد. برای انتخاب بهترین مسیر لوله کشی پکیج توصیه می‌کنیم قبل از لوله کشی، نقشه دقیق ساختمان را بررسی کنید. پس از بررسی نقشه ساختمان نقشه لوله کشی پکیج را کشیده و در آن محلی که لوله در آن متصل می‌شوند را مشخص کنید. پس از ترسیم مسیر لوله‌ها نوبت آن است که اندازه لوله مورد نیاز را شناسایی و متناسب با نیاز خود خریداری کرد. توجه داشته باشید لوله کشی در پکیج به چهار لوله اصلی آب سرد و گرم و لوله کشی سیستم رفت و برگشت تقسیم می‌شود.

  بیشتر بخوانید کوچک کردن

  ۱- آیا پس از پایان کلاس آموزش نصب پکیج دیواری مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره نصب پکیج دیواری چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام دوره شروع می شود؟

  پاسخ:حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام دوره شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزشی نصب پکیج دیواری را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره مربوطه
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره نصب پکیج دیواری شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزشی نصب پکیج دیواری را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزشی مدنظر را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان کلاس نصب پکیج دیواری می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی این دوره مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای