آموزش آبکاری طلا و جواهر

آبکاری برای افزایش مقاومت فلزات مختلف در برابر شرایط نامطلوب محیطی مانند خوردگی، اکسیداسیون، ضربه، فشار، سایش و غیره استفاده خواهد شد. بسیاری از مواد استحکام بالایی ندارند و به همین دلیل نمی توانند نیاز و خواسته ما را برآورده کنند. یک راه معمول برای بهبود این مشکل آبکاری است. جدای از همه این موراد، مواد مختلفی برای این کار مورد نیاز است که از مهم ترین آن ها می توان به نیکل و نیکل سیاه، پالادیوم یا آلیاژ پالادیوم، پلاتین و غیره اشاره کرد. در آبکاری فلزات از لایه هایی از فلز یا آلیاژهای خاص روی محصول فلزی تمام شده استفاده می شود که مقاومت بالایی در برابر شرایط محیطی دارند. از طرفی باید توجه داشت که آبکاری بازار کار خوبی دارد و افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند از حقوق بالایی برخوردار هستند.
آموزش ریخته گری ، مخراج کاری ، تعمیرات طلا و جواهر، میناکاری و غیره بعضی از دیگر دوره‌های برگزار شده در آموزشگاه فنی برق است.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش آبکاری
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش آبکاری

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

5200000 تومان
4000000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 5,200,00030 %
شهریه با تخفیف: 4,000,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش آبکاری

 • آموزش نحوه تشخیص پرداخت کاری مکانیکی
 • آموزش نحوه تصفیه محلول های الکترولیتی
 • آموزش نحوه اکسید برداری از قطعات فلزی
 • آموزش چگونگی شستشو نهایی قطعات پوشش داده شده
 • آموزش نحوه رنگ برداری از قطعات فلزی
 • آموزش چگونگی خشک کردن قطعات پوشش داده شده
 • آموزش نحوه پوشش برداری از قطعات فلزی
 • آموزش چگونگی خنثی کردن محلول های پوشش الکتریکی
 • آموزش نحوه چربی زدایی از فلزات با مواد قلیایی
 • آموزش نحوه الکتروپولیش سطوح قطعات
 • آموزش نحوه چربی زدایی از فلزات با حلال ها
 • آموزش چگونگی کنترل پولاریزاسیون با جریان آلترناتیون
 • آموزش نحوه چربی زدایی از فلزات با روکش الکترولیتی
 • آموزش چگونگی کنترل پولاریزاسیون با جریان آلترناتیون
 • آموزش چگونگی جلوگیری از پاسیوشدن آند حل شونده
 • آموزش چگونگی تهیه محلول های الکترولیتی
 • آموزش جلوگیری از دراژ هیدروژن ضمن پوشش گیری
 • آموزش پوشش الکتریکی دادن قطعات با فلزات قیمتی
 • آموزش پوشش الکتریکی دادن آلیاژی
 • آموزش پوشش الکتریکی دادن قطعات در بارل
 • آموزش پوشش الکتریکی دادن فلزات رنگی
 • آموزش نحوه عیب یابی از قطعات
 • آموزش الکتروفرمینگ
 • آموزش نحوه هادی کردن سطوح ناهادی جهت پوشش الکتریکی
 • آموزش ترمیم قطعات فلزی
 • آموزش نحوه براق کردن سطوح قطعات با محلولهای براق کننده
 • آموزش آندایزینگ

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش آبکاری
4000000 تومان
مهندس حسینیهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش گوهر شناسیآموزش میناکاری طلا و جواهرآموزش گوهر تراشیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنی

  معرفی دوره آموزش آبکاری

  در دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر، به تمامی نکات مهم که شما برای انجام این کار نیاز دارید را به صورت عملی آموزش داده خواهد شد، در دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر نکات مختلفی به شما آموزش داده خواهد شد که در این میان می توان به آموزش چگونگی تهیه محلول های الکترولیتی، آموزش نحوه چربی زدایی از فلزات با روکش الکترولیتی، آموزش چگونگی کنترل پولاریزاسیون با جریان آلترناتیون و آموزش چگونگی شستشو نهایی قطعات پوشش داده شده اشاره کرد.

  دوره آموزش PLC درجه ۱

  بازار کار دوره آبکاری

  آموزشگاه فنی برق با توجه به نیاز روز افزون هنرجویان در راستای شروع به کار بعد از گذراندن دوره آموزش آبکاری، پیشنهادهای زیر را جهت ورود به بازار کار آبکاری به آنان ارائه می‌دهد.

  هر آنچه که باید در رابطه با آبکاری طلا و جواهر بدانید:

  آبکاری طلا و جواهر یکی از مشاغل بسیار خوب می باشد که با ورود به بازار کار آن، از مزیت های مختلفی برخوردار خواهید شد. همچنین به دلیل بازار کار خوبی که این رشته دارد، افرادی که در این حوزه فعالیت دارند، از دستمزد بالایی نیز برخوردار هستند که همین موضوع باعث شده تا افراد مختلفی روی به انجام این کار بیاورند. البته که میزان مهارت شما یکی از مهم ترین عوامل در دستمزد دریافتی شما به حساب می آید.

 • تعامل و همکاری با فروشندگان طلا و جواهر داشته باشید
 • تبلیغات در سایت‌های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید
 • با مشاغل مرتبط با شغل گوهر تراشی تعامل برقرار کنید.
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی را فراموش نکنید.
 • به مشتریان خود، مشاوره بدهید
 • در مورد گزینه‌های مشتری با آنها صحبت کنید و ایده‌های اصلی آنان تنظیم کنید
 • ساختن چارچوب برای جواهرات که این مرحله شامل بررسی، دریل کاری، فرم دادن و باز کردن سوراخ هایی است که در آنها باید سنگ‌ها را قرار دهید
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش ومهارت را فراموش نکنید.
 • ۱- نحوه ثبت نام دوره آبکاری طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام دوره آبکاری طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  ۲-کلاس آموزش آبکاری طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی برق از جمله دوره آبکاری طلا و جواهر به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  ۳-نحوه پشتیبانی از دوره آبکاری طلا و جواهر آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره آبکاری طلا و جواهردر تماس باشد.

  ۴-نحوه پرداخت شهریه دوره آبکاری طلا و جواهر به چه صورت میباشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره آبکاری طلا و جواهر شهریه را پرداخت کنند.

  ۵-چرا باید دوره آبکاری طلا و جواهر را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره آبکاری طلا و جواهر دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره آبکاری طلا و جواهر در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره آبکاری طلا و جواهر

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری آبکاری طلا و جواهر شرکت در دوره آبکاری طلا و جواهر می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش آبکاری طلا و جواهر در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آبکاری طلا و جواهر موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش آبکاری طلا و جواهر

  آموزش آبکاری طلا و جواهرات یکی از مراحل اساسی و مهم در ساخت هر نوع زیورآلات طلا می باشد که در ده مرحله برای زیباتر شدن اجناس طلا و در امان ماندن آن از عوامل جوی انجام می شود. آبکاری طلا و جواهر نیز به منظور دیگری انجام می شود. برخی از انگشترها یا زیور آلات طلای خالص نیستند و ممکن است داخل آنها طلای خالص نباشد، مثلاً انگشتری از نقره با طلا پوشانده شده باشد. هدف از این نوع پوشش کاهش هزینه مصنوعات و زیور آلات طلا می باشد.

  قطعاتی که با طلا پوشانده شده اند درخشندگی خاصی دارند و بسیار شبیه طلا هستند و حتی گاهی اوقات می توان آنها را با طلای واقعی اشتباه گرفت. از جمله فواید آبکاری طلا این است که از اکسید شدن فلزاتی مانند نقره جلوگیری می کند. نوشتن حروف GP روی طلا نشان می دهد که این قطعه از طلا نیست و فقط روکش طلا دارد. طلاسازان می توانند با آبکاری طلا به سرعت رنگ طلا را تغییر دهند بدون اینکه برایشان وقت گیر و هزینه بر باشد.

  آبکاری فرآیندی است که با ایجاد جریان الکتریکی انجام می شود. روش آبکاری به این صورت است که در محلول، یون های مثبت یا کاتیون ها، فلز پوشش را به صورت لایه ای بر روی جسم مورد نظر اضافه می کنند. علاوه بر افزایش مقاومت جسم در برابر سایش، خوردگی، زنگ زدگی، اکسیداسیون و خراشیدگی، اجسام را نیز شفاف، براق و جذاب می کند. به طور طبیعی از فلزات براق و گرانبها مانند طلا و نقره برای این منظور به عنوان پوشش فلزات کم ارزش مانند مس، نیکل و برنج استفاده می شود.

  آموزش رایگان آبکاری طلا و جواهر

  آبکاری طلا و جواهر یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد و لازم است با دقت و مهارت خاص انجام شود، اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار آبکاری طلا و جواهر شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان آبکاری طلا و جواهر روش مناسبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه در آموزش آنلاین آبکاری طلا و جواهر، آموزش به صورت سطحی و گذرا می باشد، از طرفی دیگر در این روش آموزشی نمی توانید تمرین و کار عملی انجام دهید.

  توجه داشته باشید که آبکاری طلا و جواهر یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر هزینه آموزش آبکاری طلا و جواهر را پرداخت کنید، چندین برابر هزینه ای که برای آموزش صرف کرده اید، در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت. بنابراین بدون معطلی با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید و نسبت به ثبت نام دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر اقدام نمایید.

  آموزش آنلاین آبکاری طلا و جواهر

  آموزش آنلاین آبکاری طلا و جواهر روش مناسبی برای آموزش آبکاری طلا و جواهر نمی باشد زیرا فراگیری آبکاری طلا و جواهر مستلزم آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی آبکاری طلا و جواهر می توانید این حرفه را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و به یک فرد حرفه ای بدل شوید. توجه داشته باشید در دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر آنلاین آموزش ها به صورت عملی تدریس نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مباحث آموزشی را به خوبی ندارند و بهره ای که باید از کلاس آبکاری طلا و جواهر ببرند را نمی برند.

  بنابراین، آموزش آبکاری طلا و جواهر آنلاین برای افرادی که به تازگی با این حرفه آشنا شدند و در رابطه با آبکاری طلا و جواهر اطلاعاتی ندارند، مناسب نمی باشد. توصیه ما به شما شرکت در یک دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر حضوری و تخصصی می باشد تا تمام نکات ریز حرفه آبکاری طلا و جواهر را به خوبی فرا بگیرید.

  دوره آبکاری طلا و جواهر

  دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر با هدف یادگیری نحوه پوشش طلا برای افزایش مقاومت جسم در برابر سایش، خوردگی، زنگ زدگی، اکسیداسیون و خراشیدگی و همچنین افزایش شفافیت، درخشندگی و جذابیت جواهرات می باشد.

  دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر مجتمع آموزشی فنی برق یکی از بهترین مراکز آموزش آبکاری طلا و جواهر تهران است. آنچه که آموزشگاه آبکاری طلا و جواهر فنی برق را از تمامی آموزشگاه های فنی حرفه ای متمایز کرده است آموزش آبکاری طلا و جواهر به صورت عملی و مجهز بودن کارگاه های آموزشی آن است. در دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر کارآموزان امکان انجام کار عملی را دارند و مهارت انجام آبکاری را به صورت حرفه ای و تخصصی کسب می کنند. همین امر باعث شده که نه تنها علاقه مندان به آبکاری طلا و جواهر در تهران بلکه کلیه علاقه مندان به این رشته از شهرهای دیگر در دوره های آموزش آبکاری طلا و جواهر فنی برق ثبت نام نمایند.

  بهترین آموزشگاه آبکاری طلا و جواهر در تهران

  همواره آبکاری طلا و جواهر در کشورمان بسیار پرطرفدار بوده است. بر همین اساس آموزشگاه های زیادی تصمیم به برگزاری دوره آبکاری طلا و جواهر کرده اند. اما سوالی که برای علاقه مندان به این حرفه ممکن است پیش بیاید این است که در کدام یک از آموزشگاه ها دوره آبکاری طلا و جواهر را بگذرانند و بهترین آموزشگاه آبکاری طلا و جواهر کدام است و چه ویژگی هایی دارد. بهترین آموزشگاه آبکاری طلا و جواهر باید دارای چند ویژگی مهم باشد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

 • مجهز به انواع تجهیزات باشد.
 • از اساتید متخصص و حرفه ای برخوردار باشد.
 • سرفصل های دوره آبکاری طلا و جواهر کامل و جامع باشد.
 • به صورت عملی مباحث آبکاری طلا و جواهر را آموزش دهد.
 • از اعتبار بالایی برخوردار باشد و تحت نظر سازمان فنی حرفه ای باشد.
 • پس از پایان دوره آبکاری طلا و جواهر مدرکی معتبر ارائه دهد.
 • اگر به دنبال یک آموزشگاه مطمئن، تخصصی و حرفه ای برای یادگیری آبکاری طلا و جواهر هستید مجتمع فنی برق بهترین انتخاب برای کلاس آبکاری طلا و جواهر می باشد. آموزشگاه آبکاری طلا و جواهر فنی برق، به صورت عملی، تخصصی و جامع کلیه موضوعات مربوط به آبکاری طلا و جواهر را به شما آموزش می دهد. ضمن اینکه با شرکت در دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر این آموزشگاه از پشتیبانی پس از دوره آبکاری طلا و جواهر بهره مند می شوید و می توانید در صورت عدم یادگیری مباحث به صورت رایگان در دیگر دوره آبکاری طلا و جواهر شرکت کنید.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های مختلف مانند دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر، آموزش فروشندگی طلا و جواهر، آموزش طلا سازی و جواهر سازی و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از مشاغل همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  مدت زمان آموزش آبکاری طلا و جواهر

  دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر در مدت زمان دو هفته هر جلسه دو ساعت و نیم، از شنبه تا چهارشنبه می باشد که به صورت عملی آموزش داده خواهد شد تا کارآموزان، با تجربه کار بر روی فلزات گرانبها مهارت لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنند. شهریه دوره آبکاری طلا و جواهر 4000000 تومان می باشد که در مقایسه با مزایا و مدت زمان دوره آبکاری طلا و جواهر بسیار مقرون به صرفه می باشد.

  درآمد آبکاری طلا و جواهر چقدر است؟

  همانطور که می دانید درآمد آبکاری طلا همانند دیگر مشاغل تا حد زیادی وابسته به میزان دانش، مهارت و تجربه شما در این حرفه است. اگر در این شغل از مهارت کافی برخوردار نباشید مطمئنا دیر یا زود با شکست مواجه خواهید شد. بنایراین اگر آموزش آبکاری طلا و جواهر را سپری نکرده اید حتما پیش از ورود به بازار کار این شغل در یک دوره آبکاری طلا و جواهر فنی حرفه ای ثبت نام کنید.

  علاوه بر مهارت، مشتری مداری، سرعت و دقت، کیفیت ارائه کار، ساعات کار، قیمت ارائه شده، میزان تبلیغات از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر درآمد این شغل می باشد. به طور متوسط شخصی که آبکاری طلا انجام می دهد در هر ماه می تواند درآمدی برابر با 15 تا 25 میلیون تومان کسب کند. اگر به دنبال درآمد بالای آبکاری طلا هستید، همین الان نسبت به ثبت نام دوره آبکاری طلا و جواهر اقدام کنید. دوره آبکاری طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا عملی ویژه بازار کار، توسط اساتید متخصص و با تجربه برگزار می شود.

  فلزاتی که می توان آبکاری کرد

  تقریباً تمام فلزات را می توان با طلا آبکاری کرد، اما به طور کلی مصنوعات ساخته شده از نقره، برنج، مس و نیکل فلزات مناسب تری برای این کار هستند. ذکر این نکته ضروری است که روکش طلا به مرور زمان از بین می رود و نیاز به پوشش مجدد دارد. البته اگر روکش طلا با ضخامت مناسب ساخته شود، ماندگاری خوبی دارد و حتی می تواند سال ها با کمترین تغییرات به همان شکل باقی بماند.

  نکاتی جهت حفظ درخشندگی آبکاری طلا

 • جواهرات با روکش طلا را از مواد شیمیایی و خورنده دور نگه دارید.
 • جواهرات با روکش طلا را از مواد شیمیایی و خورنده دور نگه دارید.
 • تا حد امکان هنگام نظافت منزل و شستشو با مواد شوینده و شیمیایی، زیور آلات تزئین شده را کنار بگذارید تا آسیب نبینند.
 • اگر انگشتر نقره با طلا پوشانده شده است، هنگام شستن ظروف یا دست ها آن را از انگشت خود بردارید تا با مواد شوینده تماس پیدا نکند.
 • افرادی که تعرق زیادی دارند باید زیورآلات آبکاری شده را کمتر در تماس با بدن خود قرار دهند.
 • از اسپری عطر و ادکلن روی آبکاری طلا خودداری کنید.
 • مراحل آبکاری طلا

  کاور کردن یک قطعه فلز به وسیله طلا با روش الکترولیز را آبکاری می‌گویند که مرحله به مرحله انجام می شود .

  آماده سازی

  تمیز کردن و صیقل دادن زیرکار طلا بسیار مهم است. این کار معمولاً توسط دینام، از طریق برس مو، نمد یا پشم پنبه ای که روی دینام قرار دارد انجام می شود. که در ترکیب با روغن پنزا برای رفع خطوط تقریبا عمیق استفاده می شود. برای جلا دادن کار از لاک طلایی و برس مخصوص مو نیز استفاده می شود.

  شستشو

  زیرکار را با مواد شوینده و آب داغ می شوییم تا تمام چربی ها گرفته شود سپس داخل محلولی متشکل از 30 گرم پتاسیم یا سیانور سدیم (NACN یا KCN) در یک لیتر آب مقطر می ریزیم و در نهایت با آب شهر آبکشی می کنیم.

  لیز گیری

  کار را که قرار است با طلا پوشانده شود در محلولی متشکل از یک لیتر آب مقطر یا یک لیوان اسید سولفوریک غلیظ (H-2SO4) قرار می دهیم. سپس با آب لوله کشی شستشو داده و در پایان کار فلز را با خاک اره خشک می کنیم تا تمام رطوبت فلز گرفته شود.

  وان آبکاری

  زیرکار را در محفظه ای از پیرکس، فایبر گلاس یا فلز پی وی سی قرار می دهند و الکترولیت را روی آن می ریزند. برای ساختن الکترولیت باید آب مقطر، یک گرم طلای مرغوب، 3 گرم هیدروژن، 5 گرم سیانید سدیم یا پتاسیم، 3 گرم کربنات سدیم یا پتاسیم، یک فنجان جوهر نمک و یک چهارم فنجان محلول آمونیاک مخلوط می شود. البته این کار باید به صورت تخصصی و گام به گام توسط متخصص انجام شود. حداکثر زمان آبکاری 30 ثانیه است، زیرا زمان های طولانی تر آبکاری را کدر می کند.

  عوامل موثر در ماندگاری آبکاری طلا

  بسیاری از افرادی که طلای خود را آبکاری کرده اند این سوال را دارند: دوام آبکاری طلا چقدر است؟ چه عواملی در ماندگاری آبکاری طلا موثر هستند؟

  ماندگاری آبکاری طلا و جواهر به عوامل مختلفی از جمله میزان استفاده فرد از زیورآلاتی که آبکاری کرده، زمان سپری شده از آبکاری و کیفیت و ضخامت آبکاری بستگی دارد.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  آخرین مقالات آموزش طلا سازی

   20 Comments

   1. مهدی گفت:

    سلام آموزش آبکاری طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   2. کمالی گفت:

    سلام نحوه چربی زدایی فلزات در دوره آبکاری طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   3. مصطفی گفت:

    سلام دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر پیش نیاز دارد؟

   4. بابک گفت:

    سلام آموزشگاه شما چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

   5. سیاوش گفت:

    سلام اکسید برداری نیز در دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   6. نیما گفت:

    سلام نحوه پرداخت شهریه دوره آبکاری طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   7. فرزاد گفت:

    سلام نحوه پشتیبانی از دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر آموزشگاه شما به چه صورت می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و در صورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر در تماس باشد.

   8. احسان گفت:

    سلام نحوه پرداخت شهریه دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   9. محمدرضا گفت:

    سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره آموزش آبکاری طلا و جواهر شروع می شود؟

   10. باختری گفت:

    سلام در پایان کلاس آبکاری طلا و جواهر می توان وارد بازار کار شد؟

    • سلام وقت بخیر
     بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره آبکاری طلا و جواهر مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام کلاس آبکاری طلا و جواهر کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.