چگونه اپل آیدی بسازیم؟ آموزش ساخت اپل آیدی

5 دقیقه زمان مطالعه

هر یک از کاربرانی که از گوشی اپل استفاده می ‌کنند باید اقدام به ساخت اپل آیدی نمایند. زمانی که شما یک گوشی اپل می خرید باید اپل آیدی داشته باشید تا بتوانید از تمامی ویژگی ‌ها و مشخصات گوشی خود استفاده کنید. در صورتی که اپل آیدی خود را درون دستگاه آی او اس فعال نمایید دستگاه شما شناسنامه ‌دار خواهد شد. ساخت اپل آیدی به روش های گوناگونی صورت می گیرد که در این مطلب به بررسی انواع این روش ها می پردازیم و به شما می گوییم چگونه اپل آیدی بسازیم؟ برای آگاهی بیشتر درباره آموزش ساخت اپل آیدی و همچنین کسب مهارت در این زمینه، در دوره آموزش تعمیرات موبایل شرکت کنید.

آموزش تعمیرات موبایل

چرا باید اپل آیدی بسازیم؟

امروزه بسیاری از افراد در کشور ایران از گوشی های اپل استفاده می‌ کنند. به همین دلیل باید برای ساخت اپل آیدی اقدام نمایند. برای استفاده کردن از تمامی قابلیت های آیفون، اپل آیدی اختصاصی خود را باید به دستگاه ارائه دهید. متاسفانه امروزه اپل آیدی و ساخت آن به دلیل نبود پشتیبانی مستقیم و تحریم ‌ها از سوی کشور آمریکا در کشور ایران امکان پذیر نمی باشد. در واقع باید بدانید که خریداری اپل آیدی در کشور ایران دردسرهای زیادی دارد.

اما این مسئله به آن معنا نمی باشد که شما قادر نیستید اپل آیدی رایگان روی آیپد یا آیفون خود داشته باشید. روش های خاصی وجود دارد که با استفاده از آن روش‌ ها، کاربران ایرانی می ‌توانند اپل آیدی رایگان در دسترس داشته باشند.

اگر شما در مورد مراحل و همچنین بخش های متنوعی که مربوط به اپل آیدی و ساخت آن می باشد پرسش هایی دارید می توانید در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

حتماً بخوانید: آموزش نحوه تشخیص گوشی اصل از تقلبی

آموزش ساخت اپل آیدی با کامپیوتر

یکی از روش های ساختن اپل آیدی از طریق کامپیوتر می باشد که شامل دو روش خواهد شد. یکی از این روش‌ها ساخت اپل آیدی با آیتونز و دیگری ساخت اپل آیدی از طریق سایت اپل است.

برای ساخت اپل آیدی با آیتونز به وسیله کامپیوتر مراحل مشخصی باید طی شود. در این روش باید آی پی تغییر پیدا کند که تغییر آی پی از طریق فیلترشکن انجام می شود.

1. ابتدا باید برنامه آیتونز روی کامپیوتر نصب شود.

2. بعد از نصب کردن، برنامه را اجرا نمایید و روی Account  بزنید.

3.سپس گزینه sign in را انتخاب کنید.

نحوه ساخت اپل آیدی

4. پس از باز کردن باید کادر ایجاد اپل آیدی جدید را انتخاب نمایید و در صفحه باز شده نیاز است که به ترتیب آدرس ایمیل، رمز عبور و تکرار رمز عبور را وارد نمایید.

ساخت اپل آیدی

5. کشور مورد نظر را باید کشور آمریکا بزنید.

6. جهت ساخت اپل آیدی شما به آدرس ایمیل معتبری نیاز دارید که پیش از آن اپل آیدی را روی آن نصب نکرده باشند. رمز عبور باید ترکیبی از حروف، اعداد کوچک و بزرگ باشد کشور انتخابی را باید کشور آمریکا انتخاب کنید.

7. بعد از پر کردن اطلاعات روی گزینه ادامه بزنید تا در صفحه بعد از شما اطلاعات دیگری دریافت شود. شما باید نام خود و خانوادگی تان را وارد کنید و در قسمت بعدی تاریخ تولدتان را به میلادی وارد می کنید.تاریخ تولد چندان مهم نیست اما یکی از مهم ترین مسائلی که اهمیت دارد به خاطر سپردن تاریخی می باشد که شما وارد کرده‌ اید.

8.سوالات امنیتی را باید با دقت بسیار زیادی پاسخ دهید تا در صورت نیاز جهت بازگرداندن حساب از آنها استفاده کنید.

9.در این بخش از شما اطلاعات کارت اعتباری را می خواهد روی گزینه None بزنید.

طریقه ساخت اپل آیدی

10.حالا باید آدرس را وارد کنید. برای دریافت آدرس جعلی از ایالت آمریکا وارد سایت fakeaddressgenerator شوید.

11. روی Continue بزنید.

12.به ایمیل خود بروید و ایمیلی که اپل برای تایید ایمیل اپل آیدی برای شما ارسال کرده است را تایید کنید.

13.حالا کدی که ایمیل شده را وارد کنید.

14. روی Verify  بزنید.

آموزش ساخت اپل آیدی

حتماً بخوانید: بهترین برنامه های هک گوشی

آموزش ساخت شماره تلفن برای ساخت اپل ایدی

به تازگی شرکت اپل برای ساخت اپل آیدی یک مرحله جدید را به مراحل قبلی اضافه کرده است . در این مرحله بایستی برای احراز هویت شماره تلفن را وارد کنید.

متاسفانه کشور ایران به همراه کره شمالی، سودان، سوریه و کوبا مجاز به ارائه شماره تلفن برای ساخت اپل آیدی نبوده و به همین منظور کاربران ایرانی برای ساخت این اکانت بایستی یک شماره مجازی برای ساخت اپل آیدی ایجاد کنند.

در حال حاضر سه روش برای ساخت شماره تلفن برای اپل آیدی وجود دارد.

اولین روش درخواست از دوستان یا اقوام که در خارج از ایران سکونت می کنند برای وارد کردن شماره تلفن آنها هنگام ساخت اپل آیدی است. این روش جز بهترین روش ها می باشد.

دومین راه ساخت شماره مجازی است.

سومین راه نیز ساخت اپل آیدی از طریق پیامک رایگان است. این روش یکی از غیر اصولی ترین روش ها می باشد.

 اپلیکیشن Textnow یکی از بهترین برنامه های ساخت شماره مجازی رایگان برای ساخت اپل آیدی است.

Google voice یکی از دیگر سرویس های رایگانی است که از طریق آن می توانید شماره مجازی با پیش شماره امریکا بسازید.

حتماً بخوانید: چگونه سلامت باتری آیفون را تست کنیم؟

آموزش ساخت اپل آیدی بدون شماره تلفن

برای اینکه بدون شماره تلفن اقدام به ساختن اپل آیدی نمایید باید یکی از نسخه های قدیمی آیتونز را مورد استفاده قرار دهید.

در واقع نصب نسخه قدیمی آیتونز کمک می کند که شماره تلفن وارد نکنید. نسخه های قدیمی 12، 10  و 5 را بهتر است که نصب کنید.

بعد از تمام کردن مراحل نصب باید آدرس پستی معتبری را وارد نمایید. در این صورت شما دیگر نیازی به ثبت شماره تلفن معتبر جهت ساختن اپل آیدی نخواهید داشت.

شماره تلفنی که شما باید برای نصب آیتونز وارد کنید، شماره تلفن خارجی است که بدون شک بسیاری از افراد شماره تلفن خارجی برای راه اندازی آیتونز ندارند.

آموزش ساخت اپل آیدی ایرانی

برای ساخت اپل آیدی به نرم افزار آیتونز اپل نیاز خواهید داشت. آخرین نسخه های آیتونز برای معماری ۳۲ و ۶۴ بیتی سیستم عامل مک و ویندوز طراحی شده است. نصب آیتونز در کمترین بازه زمانی انجام می شود و به اقدامات خاصی نیاز ندارد.

بعد از نصب کردن آیتونز باید نرم افزار تغییر آی پی را نصب کنید تا اپل متوجه این مسئله نشود که شما از طریق ایران متصل می گردید. برای این کار نیاز است که روی کامپیوترتان از وی پی ان استفاده نمایید. دقت داشته باشید که برای اطمینان خاطر جهت طی کردن مراحل به درستی باید آی پی دستگاه را به ایالت متحده آمریکا تغییر دهید.

مراحلی که مربوط به ایجاد اپل آیدی می باشد را اگر به ترتیب طی کنید می توانید در کمترین بازه زمانی اپل آیدی را بسازید.

آیتونز را باید باز کنید و دکمه سه نقطه را در قسمت بالای صفحه که  سمت چپ است انتخاب نمایید.

در منوی باز شده گزینه sign in را انتخاب نمایید تا وارد محیط گردید. اپلیکیشن رایگان را انتخاب کنید. بهترین راه انتخاب کردن اپلیکیشن رایگان در این مرحله اسکرول کردن صفحه می باشد. در این مرحله نیاز است از اپلیکیشن رایگان استفاده نمایید تا در مراحل بعدی مشکلی به وجود نیاید. اگر شما می خواهید در کمترین بازه زمانی اپل آی دی خود را بسازید و مشکلی وجود نیاید می توانید با کارشناسان که در این زمینه تخصص بیشتری دارند مشورت کنید. آنها به خوبی در مورد روش های ساختن اپل آی دی بدون هیچ مشکلی می توانند شما را کمک کنند.

حتماً بخوانید: آموزش تعمیر شارژر موبایل

چگونه اپل آیدی بسازیم

هزینه ساخت اپل آیدی چقدر است؟

بسیاری از افرادی که دارنده گوشی اپل می باشند بر این باور هستند که هزینه اپل آیدی بالا است. اما قیمت اپل آیدی چندان بالا نمی باشد و با کمترین قیمت می توانید اپل آیدی را برای گوشی های خود ایجاد کنید.

در صورتی که نیاز به اپل آیدی برای گوشی خود دارید باید اطلاعات شخصی تان را وارد نمایید. اگر اطلاعاتی در مورد قیمت اپل آیدی ندارید می توانید به صورت روزانه هزینه ساخت و ایجاد اپل آیدی را مورد بررسی قرار دهید.

دقت داشته باشید که بدون ایمیل قادر به طراحی و ایجاد اپل آیدی نخواهید بود. کارشناسانی که در در زمینه ساختن اپل آیدی فعالیت می کنند می توانند با کمترین هزینه اپل آیدی برای گوشی شما فراهم نمایند.

آموزش تعمیرات موبایل با فنی برق

دوره آموزش تعمیرات موبایل آموزشگاه فنی برق یکی از بهترین دوره های آموزشی در این آموزشگاه است که به صورت تخصصی نحوه عیب یابی و تعمیر انواع مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری اندروید و آیفون را به شما آموزش می دهد. اگر از علاقه مندان به تعمیرات گوشی هستید توصیه می کنیم از طریق شرکت در این دوره دانش و مهارت خود را در این زمینه افزایش دهید. آموزش تعمیرات پکیج، آموزش برق ساختمان، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و . . . برخی از دیگر دوره های برگزار شده در این آموزشگاه است که از بازار کار و درآمد بالایی برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *