آموزش فروشندگی طلا و جواهر

یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای ورود به عرصه فروشندگی طلا و جواهر برای موفقیت در شغل خود باید طی کنید، آموزش فروشندگی طلا و جواهر است. بسیاری از مردم فکر می کنند که فروش طلا کار ساده ای است و نیاز به تخصص ندارد، اما فروش طلا کار ساده ای نیست و باید به چند عامل مهم توجه کرد. عواملی مانند رفتار مناسب با مشتریان و شناخت نیازهای مشتری از مهمترین عوامل رضایت مشتری هستند. اگر در زمینه فروش جواهرات تازه کار هستید، بهتر است حداقل یک دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر را گذرانده تا پیشرفت چشمگیری در کار خود داشته باشید. همچنین اطلاع از اصول خرید و فروش طلا و جواهر یکی دیگر از موضوعات مورد توجه است و یک فروشنده خوب باید از تمامی این عوامل آگاهی کافی داشته باشد.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش فروشندگی طلا و جواهر
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

10400000 تومان
8000000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 10,400,00030 %
شهریه با تخفیف: 8,000,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر

 • آشنایی با ترازوهای طلا فروشی و کاربرد آنها
 • آموزش نحوه توزین فلزات و سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی
 • آشنایی با وسایل فلز شناشی
 • آموزش نحوه محک زدن فلزات قیمتی
 • آشنایی با وسایل کمک شناختی و آزمایش فلزات قیمتی
 • یاد گیری نحوه فراخوانی شرطی توابع و نوشتن برنامه اتوماتیک و دستی برای هر سیستمی
 • معرفی سنگ محک و کاربرد آن
 • آشنایی با فلزات قیمتی و نیمه قیمتی
 • معرفی تیزاب سلطانی در عیارهای مختلف
 • آشنایی با ویژگی های فیزیکی فلزات قیمتی
 • آموزش پاک سازی سنگ محک
 • آشنایی با خواص شیمیایی فلزات قیمتی و نیمه قیمتی
 • آموزش روش های بالا و پایین آوردن عیار طلا
 • آموزش چگونگی شناسایی عیار فلزات
 • آشنایی با مخلوط عیارها و کاربرد آن
 • آموزش اصول تشخیص طلا از بدلیجات
 • آموزش روش های تبدیل قیمت ها
 • آشنایی با رنگ های مختلف فلزات قیمتی
 • آشنایی با انجام محاسبات کلی فروش طلا به مشتری در عیارها و مدلهای مختلف (فلزات قیمتی)
 • آشنایی با طلاهای ایرانی و خارجی
 • آشنایی با اصول کلی و انجام محاسبات تعویض طلاهای متفرقه با انواع مدل های ساخته شده (فلزات قیمتی)
 • آشنایی با انواع مدلهای ایرانی و خارجی در عیارهای مختلف
 • آشنایی با اجرت ساخت انواع زیورآلات نگین دار قیمتی و نیمه قیمتی

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش فروشندگی طلا و جواهر
8000000 تومان
مهندس عباییهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش گوهر شناسیآموزش میناکاری طلا و جواهرآموزش گوهر تراشیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنی

  معرفی دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر

  در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر شما تمامی نکات که به شما برای موفق شدن در این عرصه کمک می کند را آموزش خواهید دید. این نکات و اصول بخش های مختلفی دارد که در صورتی که به تمامی آن ها مسلط شوید، به یک فروشنده موفق تبدیل خواهید شد. در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر نکات و اصول مختلفی به شما آموزش داده خواهد شد که در این میان می توان به آشنایی با اجرت ساخت انواع زیورآلات نگین دار قیمتی و نیمه قیمتی، آموزش روش های بالا و پایین آوردن عیار طلا، آشنایی با خواص شیمیایی فلزات قیمتی و نیمه قیمتی و آشنایی با ترازوهای طلا فروشی و کاربرد آنها اشاره کرد.

  دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر

  بازار کار دوره فروشندگی طلا و جواهر

  آموزشگاه فنی برق با توجه به نیاز روز افزون هنرجویان در راستای شروع به کار بعد از گذراندن دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر، پیشنهادهایی را جهت ورود به بازار کار فروشندگی طلا و جواهر به آنان ارائه می‌دهد.

  هر آنچه که باید در رابطه با شغل طلا سازی بدانید:

  یکی از مشاغل بسیار خوب که دارای مزایای مختلفی می باشد، فروشندگی طلا و جواهر می باشد. این شغل برخلاف تصورات بسیاری از افراد، نیاز به تخصص بالا دارد. جدا از تمامی این موارد، این شغل دارای درآمد بالایی می باشد که همین موضوع باعث شده تا افراد زیادی وارد این عرصه شوند.

 • تعامل و همکاری با فروشندگان طلا و جواهر داشته باشید
 • تبلیغات در سایت‌های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید.
 • با مشاغل مرتبط با شغل فروشندگی طلا و جواهر تعامل برقرار کنید.
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی را فراموش نکنید.
 • به مشتریان خود، مشاوره بدهید
 • در مورد گزینه های مشتری با آنها صحبت کنید و ایده‌های اصلی آنان تنظیم کنید
 • ساختن چارچوب برای جواهرات که این مرحله شامل بررسی، دریل کاری، فرم دادن و باز کردن سوراخ هایی است که در آنها باید سنگ‌ها را قرار دهید
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش ومهارت را فراموش نکنید.
 • ۱- نحوه ثبت نام دوره فروشندگی طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام دوره فروشندگی طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  ۲-کلاس فروشندگی طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی برق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  ۳-نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره فروشندگی طلا و جواهر در تماس باشد.

  ۴-نحوه پرداخت شهریه دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره فروشندگی طلا و جواهر شهریه را پرداخت کنند.

  ۵-چرا باید دوره فروشندگی طلا و جواهر را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره فروشندگی طلا و جواهر دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره فروشندگی طلا و جواهر در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره فروشندگی طلا و جواهر

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری فروشندگی طلا و جواهر شرکت در دوره فروشندگی طلا و جواهر می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش فروشندگی طلا و جواهر در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  صفر تا صد طلا فروشی

  آموزش طلا فروشی برای کسانی که می خواهند وارد عرصه فروش طلا شوند بخش بسیار مهمی است. برخی فکر می کنند که فروش جواهرات کار آسانی است، اما اینطور نیست. در این کار برخورد اولیه فروشنده با مشتری و گفتار او بسیار مهم است. یادگیری فروش جواهرات یکی از ضروری ترین مهارت ها در این صنعت پرسود است. برخی از فروشندگان جواهرات ممکن است اطلاعات کمی در مورد مصنوعاتی که قصد فروش دارند داشته باشند، بنابراین نمی توانند محصولات خود را به درستی و اصولی ارائه دهند.

  با توجه به اینکه دانش فروش طلا و جواهرات به یک ضرورت تبدیل شده است، آموزشگاه طلا سازی فنی برق با داشتن چندین سال سابقه برگزاری دوره فروشندگی طلا و جواهر در راستای آموزش طلا سازی و جواهر سازی، آموزش تعمیرات طلا و جواهرات را نیز ارائه می دهد. این مجتمع آموزش فروشندگی طلا را برای افراد علاقه مند برگزار می کند تا فروشندگان جواهرات متخصص و حرفه ای را تربیت کرده و روانه بازار کار کند. در کلاس فروشندگی طلا و جواهر، هنرجو با انواع فلزات و سنگ های قیمتی آشنا می شود و نحوه محاسبه و تبدیل قیمت را به خوبی یاد می گیرد و علاوه بر آن مهمترین نیاز فروش طلا و جواهرات به زبان ایرانی و بازارهای بین المللی با رعایت نکات روانشناسی در فروش آموزش داده می شود.

  پس نگران هیچ چیز نباشید زیرا ما در دوره فروشندگی طلا و جواهر هر آنچه که برای تبدیل شدن به یک فروشنده حرفه ای جواهرات نیاز دارید را به شما آموزش خواهیم داد. نکته مهم در اینجا این است که ما علاوه بر آموزش های مرتبط با طلا و جواهر، موضوعات مرتبط با استراتژی فروش و یا حتی تکنیک های مذاکره را نیز به شما آموزش خواهیم داد و دوره فروشندگی طلا و جواهر فقط در مورد طلا نیست و راه و روش فروختن و حتی نحوه صحبت کردن شما را تغییر خواهیم داد. به عنوان مثال برای شروع به شما آموزش می دهیم که چگونه نیازهای مشتری را بسنجید و مخاطبان هدف خود را بشناسید و در نهایت چگونه با ارائه بهترین راه حل، فروش موفقی داشته باشید. همچنین در دوره فروشندگی طلا و جواهر برندسازی را به شما آموزش می دهیم و به شما می گوییم که چگونه یک تجارت موفق یا یک برند محبوب در بازار جواهرات ایجاد کنید.

  جزوه فروشندگی طلا و جواهر

  طلا و جواهرات جزء کالاهای پرطرفداری می باشد که به عنوان هدیه و برای مناسبت های مختلف خریداری می شوند. بنابراین اگر رموز فروش طلا و جواهرات را بدانید، می توانید در زمینه فروش طلا کسب و کار موفقی داشته باشید. برای فروش طلا باید یک سری نکات را بدانید. اگر فروشندگان طلا این نکات را در نظر داشته باشند، می توانند طلا را مانند یک حرفه ای بفروشند و تجارت خود را توسعه دهند. اگر به تازگی کسب و کاری را راه اندازی کرده اید و هنوز نحوه فروش طلا را یاد نگرفته اید، با ما همراه باشید تا نکاتی را در اختیار شما قرار دهیم که به شما در فروش بهتر طلا و جواهرات کمک می کند.

  آموزش طلا فروشی pdf رایگان

  با مشتری صحبت کنید

  هیچ چیز مهمتر از صحبت با مشتری نیست. از لحظه ای که مشتری به یک طلافروشی می آید، انتظار دارد از فروشنده مشاوره خوبی دریافت کند. با مشتری خود صحبت کنید و ببینید برای چه هدفی نیاز به خرید طلا دارند. یکی از رازهای فروش طلا صحبت با مشتری است. اگر طلافروش نتواند به خوبی با مشتریان خود ارتباط برقرار کند، مشتری خیلی زود از ایستادن در مغازه خسته می شود و ترجیح می دهد برای خرید طلا به مغازه دیگری برود. بسیاری از مشکلات طلافروشی ها به این دلیل است که مردم تمایلی به صحبت با مشتریان ندارند و اصلا حوصله صحبت کردن را ندارند!

  شناسایی نیاز مشتری

  شناسایی نیاز مشتری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در مورد آموزش فروش طلا بدانید. هر مشتری که به طلافروشی مراجعه می کند به قصد خرید کالایی وارد فروشگاه شده است. اگر نتوانید نیازهای مشتری خود را درک کنید، قطعا آنها را گیج خواهید کرد. بسیاری از مشتریانی که به طلافروشی ها مراجعه می کنند دقیقاً نمی دانند به دنبال چه چیزی هستند. به خصوص افرادی که به قصد خرید هدیه به طلافروشی می روند. به همین دلیل لازم است فروشنده طلا ابتدا با صحبت با خریدار متوجه شود که خریدار چه نیازی دارد. فروشنده باید بودجه خرید طلا، انگشتر، النگو و غیره را از خریدار بپرسد تا بداند خریدار چقدر می تواند هزینه کند. پس از شناسایی نیازهای مشتریان، فروشنده باید محصولاتی را که دقیقاً پاسخگوی نیاز خریدار است را به او نشان دهد تا خریدار با توجه به سلیقه خود و از بین محصولاتی که توسط شما به نمایش گذاشته می شود، بهترین گزینه را انتخاب کند.

  خوش اخلاق باشید

  در فروش طلا اخلاق حرف اول را می زند. پس از مراجعه مشتری به طلا فروشی نباید احساسات، خشم یا حتی ناراحتی خود را نشان دهید. سعی کنید مودب باشید و با مشتریان خود به خوبی رفتار کنید. از سوالات مشتریان خود خسته نشوید و سعی کنید با حوصله به تمام سوالات آنها پاسخ دهید. مشتریانی که می خواهند طلا بخرند به دنبال طلا فروشی می گردند که در آن فروشنده صمیمی باشد. بسیاری از طلافروشی ها با رفتاری مودب و صمیمی موفق به جذب مشتری شده اند.

  دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر را بگذرانید

  اگر برای فروش طلا نیاز به آموزش بیشتری دارید، بهتر است برای آموزش مقدماتی اقدام کنید و به یکی از آکادمی های تخصصی مراجعه کنید. شما می توانید در کلاس فروشندگی طلا و جواهر شرکت کنید و ما به شما نحوه فروشندگی طلا و جواهرات را آموزش می دهیم. در دوره آموزش طلافروشی هم از نظر روانی و هم علمی آمادگی فروش طلا را خواهید داشت! با این حال، فروش طلا آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست. یک سری اصطلاحات فروش جواهرات وجود دارد که طلا فروشان باید آنها را یاد بگیرند. شناخت سکه های مختلف، دانستن نیازهای مشتری، نحوه تبدیل قیراط های مختلف و غیره از جمله مواردی است که در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر به هنجرجویان ارائه می شود. در ضمن در پایان دوره فروشندگی طلا و جواهر امکان دریافت مدرک معتبر توسط کارآموزان امکان پذیر می باشد که نقش مهمی در آینده شغلی کارآموزان خواهد داشت.

  دوره آموزش طلا فروشی

  دوره فروشندگی طلا به منظور افزایش مهارت کارآموزان در فروش طلا و جواهرات در فروشگاه یا کارگاه جواهرسازی طراحی شده است. روانشناسی فروش یکی از علوم جدیدی است که در سطح بین المللی گردآوری شده است. لازم است بدانید که هر رشته کسب و کار دارای یک روانشناسی فروش منحصر به فرد در آن رشته تجاری است. حوزه طلا و جواهرات به دلیل موقعیت جهانی از این امر مستثنی نیست. فرآیند آموزش طلاسازی و دوره فروشندگی طلا و جواهرات مورد نیاز یک طلاساز برای شروع به کار و حرفه ای شدن در این شغل جذاب می باشد. دوره طلا فروشی توسط مدرسان مجرب و متخصص تدریس می شود که مسیر را برای رسیدن به مهارت فروشندگی طلا و جواهر هموار می کند. کارآموزان علاوه بر اصول کلی روانشناسی فروش، جنبه های خاص زیورآلات را از نظر فرصت شناسی فروش، مشتریان، نورپردازی و دکوراسیون و غیره بر اساس آخرین استانداردهای جهانی فرا می گیرند.

  تولید طلا و طلافروشی از جمله مشاغل جالبی است که از آن به عنوان مشاغل پردرآمد یاد می شود و بازار سرمایه هر کشوری محسوب می شود. فروشنده طلا و جواهر کسی است که فلزات و سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و ابزار لازم برای فروش طلا را می شناسد و مسئولیت طبقه بندی و عیارسنجی و تحلیل تطبیقی فلزات گرانبها را بر عهده دارد. همچنین توانایی انجام محاسبات کلی معاملاتی طبق استانداردهای داخلی و خارج از کشور را داشته باشد. کارآموزان دوره فروشندگی طلا و جواهر پس از اتمام دوره تفاوت های اساسی را در نحوه رفتار با مشتریان و میزان فروش محصولات خود احساس خواهند کرد.

  هدف اصلی کلاس فروشندگی طلا و جواهر، آموزش فراگیری بیزینس و اصول رفتاری تجارت طلا و جواهر به کارآموزان می باشد . جواهر فروشی ترفندهای زیادی دارد و باید دانش و آگاهی خود را در آن افزایش دهید تا بتوانید در آن موفق شوید. همچنین شما در دوره فروشندگی طلا و جواهر همچنین با اصطلاحات طلاسازی (طلافروش)، معرفی فلزات گرانبها و آلیاژهای آنها (طلا، پلاتین، نقره)، نکات ایمنی گالری طلا و جواهرات، روش تشخیص طلا، عیارسنجی طلا آشنا خواهید شد.

  آموزش سکه فروشی

  در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر با شناسایی و تشخیص سکه طلا و هر آنچه که باید در مورد فروش سکه بدانید آشنا خواهید شد. آشنایی با سکه طلا نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس شما در کسب و کار می شود، بلکه باعث می شود با دانش و آگاهی بیشتری وارد دنیای حرفه کسب و کار خود شوید و در نهایت به شما نشان دهد که چقدر می توانید در کسب و کار خود توانا باشید. دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر یک دوره بسیار مفید و کاربردی است تا علاقه مندان و فعالان بازار سکه بتوانند به راحتی خود را برای ورود به بازار سکه و طلا آماده کنند و با آگاهی و دانش بیشتر وارد تجارت حرفه ای سکه شناسی و فروش سکه شوند.

  آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر

  یکی از با اهمیت ترین موضوعی که در فراگیری فروشندگی طلا و جواهر باید به آن توجه کرد، انتخاب آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر است. با توجه به بازار کار خوب فروشندگی طلا و جواهر در این سال ها و درآمد بالای این حرفه، امروزه متقاضیان بیشتری برای آموزش فروشندگی طلا و جواهر وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش فروشندگی طلا و جواهر را ارائه دهند. در حالی که کیفیت دوره فروشندگی طلا و جواهر در همه این مراکز آموزشی به یک اندازه نیست. آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر خوب دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها را در نظر بگیرید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم آموزش فروشندگی طلا و جواهر به صورت کاربردی است. در چنین آموزشگاهی به وسیله آموزش مباحث مهم و کاربردی در بازار کار اصول فروشندگی طلا و جواهر را به خوبی درک می کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار می شوید. کامل بودن سرفصل های آموزش از دیگر مواردی است که در ثبت نام دوره فروشندگی طلا و جواهر باید به آن توجه کنید.

  مجتمع فنی برق علاوه بر آموزش فروشندگی طلا و جواهر، برگزارکننده دوره های مختلف مانند دوره آموزش مخراج کاری، آموزش ریخته گری طلا و جواهر، آموزش گوهرتراشی و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین حالا به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  مدرک فنی حرفه ای طلا فروشی

  اگر تمایل دارید با شرکت در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر وارد بازار کار شوید و درآمد بالای آن را تجربه کنید، بهترین روش شرکت در دوره ای است که آموزش فروشندگی طلا و جواهر را از پایه برای دوستداران این حرفه برگزار می کند. آموزشگاه فروشندگی طلا و جواهر فنی برق، برگزار کننده دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر در تهران می باشد که دوره فروشندگی طلا و جواهر را از مبتدی تا پیشرفته و تحت نظر اساتید با تجربه برگزار می کند. دوره فروشندگی طلا و جواهر یکی از دوره های پرطرفدار و جذاب است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. کارآموزان پس از پایان دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر، می توانند در آزمون سازمان فنی حرفه ای شرکت کنند و مدرک فنی حرفه ای طلا فروشی را دریافت کنند. کارآموزان با دریافت مدرک فنی حرفه ای طلا فروشی آینده شغلی خود را تضمین می کنند و می توانند از این طریق کسب درآمد خوبی داشته باشند.

  بازار کار فروشندگی طلا و جواهر

  طلا کالایی با نقدینگی بالا، کالایی جهانی و مناسب جهت سرمایه گذاری محسوب می شود، به همین دلیل همیشه مشتری خود را دارد و بازار آن از رونق خارج نمی شود. بازده و قیمت طلا بسته به قیمت هر گرم طلا در بازار متفاوت است. اما تعدادی از عوامل ثابت در محاسبه قیمت طلا وجود دارد که بسیار مهم هستند. از جمله این عوامل ثابت عبارتند از: دستمزد ساخت و ساز، دستمزد فروش و مالیات بر ارزش افزوده.

  دستمزد طلا فروشان را اتحادیه طلا و جواهر تعیین می کند که بین 5 تا 7 درصد است و سود طلافروش همان 5 یا 7 درصد است که در نتیجه هر اندازه طلای انتخابی سنگین تر باشد، سود طلا فروش بیشتر خواهد بود. لازم به ذکر است که با توجه به فرهنگ مردم و سنت های بازار، خرید و فروش طلا و جواهرات همیشه در ایران رونق داشته است، به خصوص اگر طلا فروشی شما در خیابانی شلوغ و پر رفت و آمد باشد و طرح های جدید و ظریف داشته باشید، سود شما می تواند بالاتر باشد.

  فروشندگی طلا و جواهر نیاز به مهارت هایی دارد که در زیر به آن اشاره می کنیم:

 • آشنایی با اوزان طلای داخلی و جهانی
 • نکات ایمنی فروشگاه جواهرات
 • حسابداری و محاسبات طلا به زبان ساده
 • مبانی بازاریابی و فروش و مشتری مداری
 • همه چیز درباره سکه های طلا و گوهرشناسی
 • روشی برای تشخیص عیار طلا، پلاتین و نقره
 • آشنایی با تجهیزات طلا فروشی و ابزار طلا فروشی
 • شناسایی خواص فیزیکی فلزات گرانبها (طلا، پلاتین، نقره)
 • شناخت عیار طلا و تبدیل عیار ایرانی به عیار جهانی و بالعکس
 • با شرکت در دوره فروشندگی طلا و جواهر و آموزش هایی که در اختیار شما قرار می دهیم راه حل تمامی موارد فوق را فرا خوهید گرفت و می توانید در هر بازاری که مربوط به طلا و جواهرات است شروع به کار و کسب درآمد کنید.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  آخرین مقالات آموزش طلا سازی

   18 Comments

   1. حسین گفت:

    سلام روش های تبدیل قیمت ها در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر تدریس می شود؟

   2. هاشمی گفت:

    سلام اصول تشخیص طلا از بدلیجات در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر تدریس می شود؟

   3. آشیانی گفت:

    سلام دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر پیش نیاز دارد؟

   4. بهروز گفت:

    سلام نحوه پرداخت شهریه دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   5. فرشاد گفت:

    سلام نحوه پشتیبانی دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره فروشندگی طلا و جواهر در تماس باشد.

   6. براتی گفت:

    سلام کلاس فروشندگی طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     تمام دوره های آموزشگاه فنی برق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

   7. پیمان گفت:

    سلام پس از پایان دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر مدرک معتبر صادر می شود؟

   8. دهقان گفت:

    سلام افراد شاغل چگونه می توانند در دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر شرکت کنند؟

    • سلام وقت بخیر
     افراد شاغل می توانند دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

   9. محمدی گفت:

    سلام چه تایمی بعد از ثبت نام دوره آموزش فروشندگی طلا و جواهر شروع می شود؟

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.