آموزش تعمیرات طلا و جواهر

تعمیر طلا و جواهر یکی از پر سود ترین مشاغل است. گذراندن دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر برای ورود به بازار کار نیاز به دانش و تجربه نیز دارد. همچنین هزینه تعمیرات طلا بسیار بالاست و همین موضوع باعث شده تا افرادی که در این حوزه مشغول به کار هستند، از مزایای مختلفی برخوردار باشند. همچنین با آموزش صفر تا صد تعمیرات طلا و جواهر می توانید کسب و کار خود را راه اندازی کنید و از مزایای عضویت در این کسب و کار بهره مند شوید. جدا از همه این موارد، تعمیر جواهرات به ابزارهایی مانند چکش، ابزار ذوب و غیره نیاز دارد. به علاوه بازار کار این حرفه در کشور ما و سایر نقاط دنیا بسیار خوب است و همین امر ارزش یادگیری این حرفه را افزایش داده است. اگر علاقه مند به کار و تعمیر سنگ های قیمتی هستید، قطعا تعمیر جواهرات می تواند راه بسیار خوبی برای موفقیت شما باشد.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش تعمیرات طلا و جواهر
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

5200000 تومان
4000000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 5,200,00030 %
شهریه با تخفیف: 4,000,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر

 • معرفی ابزار و نحوه کار با آنها
 • آموزش اصول راه اندازي كوره ذوب دستي يا برقي
 • آشنایی با انواع قلم و طرز کارمعرفی دستگاه نورد و کاربرد آن
 • آموزش نحوه پركردن بوته از فلزات قيمتي و ذوب آن
 • آشنایی با دستگاه جوشکاری و لحیم کاری فلزات قیمتی
 • آموزش نحوه ذوب براده هاي فلزات قيمتي و نيمه قيمتي
 • آشنایی با انواع ابزار دستی برای تعمیر فلزات قیمتی و نحوه کار با آنها
 • آموزش نحوه استفاده از مواد اسيدي و غير اسيدي در تعميرات فلزات قيمتي
 • آشنايي با كوليس و ميكرومتر و كاربرد صحيح آن
 • آموزش تشخيص فلزات روكش شده
 • آشنايي با قالب معمولي و فنري انگشتري و النگويي و كاربرد صحيح آن
 • آشنايي با سنگ محك و تيزاب سلطاني
 • آموزش اصول فرزکاری
 • آموزش نحوه تشخيص انواع رنگ طلا
 • آشنايي با انواع لحيم و كاربرد انها
 • آموزش نحوه پياده و سوار كردن نگين هاي درشت و ريز
 • آموزش اصول تبديل عيارهاي ايراني به استاندارد
 • آموزش لحيم كاري مدل هاي جواهر
 • آشنایی با اصول تشخيص و استفاده صحيح از لحيم ها
 • آموزش بسابكاري فلزات قيمتي
 • بررسی ويژگي هاي فيزيكي فلزات قيمتي و نيمه قيمتي
 • آموزش پرداخت فلزات قيمتي و نيمه قيمتي
 • آموزش نحوه شناسايي عيار
 • آشنايي با انواع دستگاههاي پرداخت و كاربرد آنها
 • آموزش نحوه شستشو و خشك كردن فلزات قيمتي و نيمه قيمتي
 • آموزش نحوه بازسازي قطعات از بين رفته در طلا و جواهر
 • آموزش نحوه لحيم كاري فلزات قيمتي و نيمه قيمتي

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش تعمیرات طلا و جواهر
4000000 تومان
مهندس حسینیهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش گوهر شناسیآموزش میناکاری طلا و جواهرآموزش گوهر تراشیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنی

  معرفی دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر

  در دوره تعمیر طلا و جواهر شما بخش های مختلف از رشته تعمیرات طلا و جواهر را آموزش خواهید دید که در این میان می توان به آموزش نحوه لحيم كاري فلزات قيمتي و نيمه قيمتي، آموزش نحوه شستشو و خشك كردن فلزات قيمتي و نيمه قيمتي، آشنايي با قالب معمولي و فنري انگشتري و النگويي و كاربرد صحيح آن و آموزش نحوه استفاده از مواد اسيدي و غير اسيدي در تعميرات فلزات قيمتي اشاره کرد.

  آموزش تعمیرات طلا و جواهر

  بازار کار دوره تعمیرات طلا و جواهر

  آموزشگاه فنی برق با توجه به نیاز روز افزون هنرجویان در راستای شروع به کار بعد از گذراندن دوره تعمیر طلا و جواهر، پیشنهادهای زیر را جهت ورود به بازار کار تعمیرات طلا و جواهر به آنان ارائه می‌دهد.

  تعمیرات طلا در اکثر نقاط جهان دارای بازار کار بسیار خوبی می باشذ که باعث شده تا افراد بسیار زیادی روی به این کار بیاورند. در صورتی که طلای فردی دچار آسیب شود، برای تعمیر آن به یک تعمیرکار طلا و جواهر مراجعه خواهد کرد. همین موضوع باعث شده تا بازار کار تعمیرات طلا و جواهر بسیار خوب باشد و افرادی که در این حوزه مشغول به کار هستند از مزایای زیادی برخوردار باشند.

 • تعامل و همکاری با فروشندگان طلا و جواهر داشته باشید
 • تبلیغات در سایت‌های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید
 • با مشاغل مرتبط با شغل گوهر تراشی تعامل برقرار کنید.
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی را فراموش نکنید.
 • به مشتریان خود، مشاوره بدهید
 • در مورد گزینه‌های مشتری با آنها صحبت کنید و ایده‌های اصلی آنان تنظیم کنید
 • ساختن چارچوب برای جواهرات که این مرحله شامل بررسی، دریل کاری، فرم دادن و باز کردن سوراخ هایی است که در آنها باید سنگ‌ها را قرار دهید
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش ومهارت را فراموش نکنید.
 • ۱- نحوه ثبت نام در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  ۲-دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی برق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  ۳-نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره تعمیر طلا و جواهر در تماس باشد.

  ۴-نحوه پرداخت شهریه به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط شهریه دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر را پرداخت کنند.

  ۵-چرا باید دوره تعمیرات طلا و جواهر را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره تعمیر طلا و جواهر دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره تعمیر طلا و جواهر در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره تعمیر طلا و جواهر

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات طلا و جواهر شرکت در دوره تعمیرات طلا و جواهر می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر طلا و جواهر در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره تعمیر طلا و جواهر موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش تعمیرات طلا و جواهر صفر تا صد

  در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر، کارآموز با روش‌های تعمیر و تمامی مصنوعات طلا آشنا می‌شود. سرفصل های دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر شامل آموزش اصول راه اندازي كوره ذوب دستي يا برقي آموزش نحوه استفاده از مواد اسيدي و غير اسيدي در تعميرات فلزات قيمتي، آشنايي با كوليس و ميكرومتر و كاربرد صحيح آن، آموزش نحوه پياده و سوار كردن نگين هاي درشت و ريز، آشنايي با سنگ محك و تيزاب سلطاني و غیره می‌باشد. در دوره تعمیرات طلا و جواهر، کار با تجهیزات ذوب، جوش، لایه برداری و پرداخت آموزش داده می شود. همچنین یاد می گیرید که سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در برابر حرارت، اسیدها و سایر مواد شیمیایی، تا چه اندازه دوام دارند و می توانند خاصیت خود را حفظ کنند.

  همانطور که می دانید تعمیرکاران طلا و جواهر، صنعتگران حرفه ای هستند که زیورآلات آسیب دیده را تعمیر می کنند. لازمه انجام تعمیرات طلا و جواهر در اختیار داشتن ابزارهای طلاسازی می باشد. از ابزارهای تعمیرات طلا و جواهر می توان به جکش زرگری، سیم چین، انبردست و دستگاه لیزر و حکاکی و جوش اشاره کرد. تعمیرات طلا را می توان در زمینه های مختلفی مانند سنگ زنی، صاف کردن لبه های تیز، تغییر اندازه و شکل قطعات طلا یا نقره انجام داد. افرادی که دوره تعمیرات طلا و جواهر را سپری می کنند، به راحتی می توانند سایر جواهرات آسیب دیده را تعمیر کنند.

  دوره تعمیرات طلا و جواهر

  در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر به کارآموزان آموزش تعمیر طلا و جواهر داده خواهد شد. روش تدریس به صورت تئوری و عملی بوده و در جلسات دوره تعمیر طلا و جواهر تمرین و تکرار نکته های مهم به صورت روتین انجام می شود و کارآموزان از این طریق به مهارت بالایی دست پیدا می کنند. در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر، طراحی طلا و تعمیرات عمومی، دوره های لحیم کاری و ریخته گری طلا، جداسازی مروارید و سنگ های قیمتی، حکاکی روی طلا به هنرجویان آموزش داده می شود. آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر فنی برق پس از گذراندن دوره تعمیرات طلا و جواهر و شرکت در آزمون سازمان فنی حرفه ای مدرک معتبر این سازمان را به هنرجویان اعطا می کند. بنابراین فرصت را از دست ندهید و همین الان جهت ثبت نام در دوره تعمیرات طلا و جواهر با کارشناسان مجتمع فنی برق تماس بگیرید.

  بازار کار تعمیرات طلا و جواهر

  با توجه به این که طلا و نقره بسیار ارزشمند هستند، در صورتی که طلا و جواهر آسیب ببینند افراد به دنبال تعمیر جواهرات شخصی خود می روند. درآمد حاصل از تعمیر طلا قابل قبول و رضایت بخش است و همیشه مشتریانی برای تعمیرات طلا وجود دارد. اگر تمایل دارید از درآمد بالای تعمیرات طلا و جواهر بهره مند شوید همین الان نسبت به ثبت نام دوره تعمیرات طلا و جواهر اقدام کنید. پس از گذراندن دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر، در صورت وجود سرمایه می توانید کارگاه طلاسازی خود را راه اندازی کنید. در غیر این صورت می توانید در یک گارگاه طلاسازی به صورت درصدی مشغول به کار شوید. در هر دو صورت شما با توجه به خلاقیت و مهارتی که از طریق شرکت در دوره تعمیر طلا و جواهر بدست آورده اید، می توانید درآمد بالایی را تجربه کنید.

  درآمد تعمیرات طلا و جواهر

  با شرکت در دوره آموزش تعمیر طلا و جواهر که به صورت حرفه ای و تخصصی برگزار می شود و در آن مهارت های مختلف، استفاده از ابزار طلاسازی و همچنین استفاده از تکنیک های بازاریابی آموزش داده می شود و به راحتی می توانید درآمد ایده آلی از تعمیر طلا کسب کنید. از جمله مواردی که در درآمد تعمیرات طلا و جواهر تاثیرگذار است برقراری ارتباط مناسب با مشتریان، خوش قول بودن، کسب مهارت و تجربه کافی می باشد. برای رسیدن به درآمد عالی تعمیرات طلا و جواهر لازم است دوره تعمیرات طلا و جواهر را سپری کنید. جهت ثبت نام در دوره تعمیرات طلا و جواهر با کارشناسان ما در آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر تماس بگیرید.

  دوره تعمیرات طلا و جواهر فنی حرفه ای

  اگر تمایل دارید با شرکت در دوره تعمیرات طلا و جواهر وارد بازار کار شوید و درآمد بالای آن را تجربه کنید، بهترین روش شرکت در دوره ای است که آموزش صفر تا صد تعمیرات طلا و جواهر را برای علاقه مندان این حرفه برگزار می کند. آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر فنی برق برگزار کننده دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر در تهران می باشد که دوره تعمیرات طلا و جواهر را از مبتدی تا پیشرفته و تحت نظر اساتید با تجربه و در کارگاه های کاملا مجهز برگزار می کند. گفتنی است که دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر در این مجموعه به صورت کاملا عملی می باشد و کارآموزان تمامی آموزش ها را به صورت عملی انجام می دهند و این موضوع باعث کسب مهارت و درک بهتر تمامی آموزه ها می شود. دوره تعمیرات طلا و جواهر یکی از دوره های پرطرفدار و کاربردی است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. در دوره تعمیر طلا و جواهر کارآموزان تعمیرات طلا و جواهر را فرا می گیرند که شامل تنظیم مجدد سنگ‌ها یا نگین‌های سست، صاف کردن لبه‌های ناهموار، تغییر اندازه قطعه، تعویض گیره‌ها یا صیقل دادن مناطق خراشیده و غیره می باشد.

  بهترین آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر

  یکی از مهم ترین مسائلی که در یادگیری تعمیرات طلا و جواهر باید در نظر گرفت، انتخاب آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر است. با توجه به بازار کار خوب تعمیرات طلا و جواهر در سال های اخیر و درآمد بالای این حرفه امروزه متقاضیان بیشتری برای آموزش تعمیرات طلا و جواهر وجود دارد و همین امر باعث شده تا بسیاری از آموزشگاه ها دوره های آموزش تعمیر طلا و جواهر را ارائه دهند. اما کیفیت دوره تعمیرات طلا و جواهر در همه این مراکز آموزشی یکسان نیست، در ضمن برخی از این مراکز برای کسب سود بیشتر فقط به صورت تئوری تعمیرات طلا و جواهر آموزش می دهند و فرصت تمرین و کار عملی را برای کارآموزان فراهم نمی کنند. آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر خوب دارای ویژگی هایی است که قبل از ثبت نام باید به آن ها توجه کنید. اگر بخواهیم مهمترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم آموزش تعمیرات طلا و جواهر به صورت کاربردی است. در چنین آموزشگاهی به وسیله آموزش عملی مباحث را تمرین می کنید و این به شما کمک می کند اصول گوهرتراشی را به خوبی درک کنید و با اطمینان بیشتری وارد بازار کار شوید. کامل بودن سرفصل های آموزش از دیگر مواردی است که در ثبت نام دوره تعمیرات طلا و جواهر باید به آن توجه کنید.

  یکی دیگر از ویژگی هایی که برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر باید در نظر گرفت، تجربه و مهارت استاد دوره تعمیر طلا و جواهر است. اگر استاد صلاحیت کافی را نداشته باشد، نمی تواند مفاهیم را به خوبی آموزش دهد و شما فقط وقت و هزینه خود را در طول دوره تعمیر طلا و جواهر هدر داده اید. پشتیبانی پس از دوره تعمیرات طلا و جواهر نیز یکی از موارد مهمی است که باید مورد توجه قرار گیرد. متأسفانه برخی از مراکز پس از اتمام دوره تعمیر طلا و جواهر هیچ گونه پشتیبانی ندارند و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش در دوره کامل و جامع باشد، باز هم ممکن است هنگام ورود به بازار کار سوالاتی برای شما پیش بیاید. از این رو پشتیبانی تعمیرات طلا و جواهر از دیگر موارد مهمی است که در ثبت نام دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر باید به آن توجه کنید. همچنین ارائه گواهی معتبر از دیگر عواملی است که باید آن را در نظر بگیرید. توصیه ما به شما برای فراگیری این حرفه، پیوستن به دوره تعمیرات طلا و جواهر است که در آموزشگاه تعمیرات طلا و جواهر کاملا کاربردی است. دوره تعمیر طلا و جواهر در کارگاه های مجهز و با استادان مجرب و متخصص برگزار می شود. با شرکت در دوره تعمیرات طلا و جواهر به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بالا بهره مند شوید.

  مجتمع فنی برق علاوه بر دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر، برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش گوهرتراشی، آموزش طراحی طلا و جواهر، آموزش آبکاری طلا و جواهر و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های تخصصی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  هزینه دوره تعمیرات طلا و جواهر

  هزینه آموزش تعمیرات طلا و جواهر در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش تعمیرات طلا و جواهر را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به دوره تعمیرات طلا و جواهر در نظر گرفته است تا کارآموزان با پرداخت حداقل هزینه آموزش تعمیرات طلا و جواهر، این حرفه را فرا بگیرند.

  راه های موفقیت در حرفه تعمیرات طلا و جواهر

  اولین قدم موفقیت در تجارت تعمیر طلا، بازاریابی و تبلیغات است. امروزه با استفاده گسترده کاربران از فضای مجازی، امکان تبلیغات در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و غیره فراهم شده است. مورد دوم داشتن مهارت کافی در زمینه تعمیرات طلا می باشد که با گذراندن دوره تعمیرات طلا و جواهر به راحتی می توانید آن را کسب کنید. مورد سوم برای یک کسب و کار موفق در این زمینه انتخاب یک نام تجاری مناسب می باشد. در نظر داشته باشید حتما از کلمه تعمیر در نام برند استفاده کنید. توجه داشته باشید که یک جواهرساز باید بتواند عیار طلا را تشخیص دهد، روش های تشخیص طلای واقعی از طلای تقلبی را بداند و رنگ های مختلف طلا را بشناسد. امروزه طراحی طلا از طریق آموزش نرم افزار Matrix، نرم افزار جواهرات راینو و آموزش نرم افزار Zbrush انجام می شود.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  آخرین مقالات آموزش طلا سازی

   18 Comments

   1. محمدی گفت:

    سلام اصول بسابکاری در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   2. فریبرز گفت:

    سلام نحوه لحیم کاری در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   3. کبیری گفت:

    سلام آموزشگاه شما چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

    • سلام وقت بخیر
     اعطای مدرک معتبر، کلاس های صد در صد عملی و ویژه بازار کار و پشتیبانی بعد از دوره تعمیر طلا و جواهر از جمله مزایای آموزشگاه فنی برق می باشد.

   4. محسنی گفت:

    سلام دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     دوره تعمیرات طلا و جواهر مانند دیگر دوره های آموزشگاه فنی برق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

   5. سامان گفت:

    سلام نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره تعمیر طلا و جواهر در تماس باشد.

   6. میثم گفت:

    سلام دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر پیش نیاز دارد؟

   7. بهنام گفت:

    سلام چه تایمی بعد از ثبت نام دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر شروع می شود؟

   8. سمیعی گفت:

    سلام افراد شاغل چگونه می توانند در دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر شرکت کنند؟

    • سلام وقت بخیر
     افراد شاغل می توانند دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

   9. امیرحسین گفت:

    سلام پس از پایان دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر می توان وارد بازار کار شد؟

    • سلام وقت بخیر
     بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره تعمیر طلا و جواهر کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.