آموزش طراحی طلا و جواهر

طراحی طلا و جواهر یکی از مهم ترین بخش های ساخت طلا و جواهرات است که باید به آن توجه ویژه ای شود. امروزه طراحی جواهرات توسط متخصصان این هنر در برنامه هایی مانند ماتریکس انجام می شود تا کار بیش از پیش آسان شود. این کار نیز مانند سایر مشاغل موجود نیازمند زمان، آموزش و تجربه است. امروزه با وجود تنوع زیاد طرح ها در بازار طلا و جواهرات، برخی از آن ها خاص و منحصر به فرد به نظر می رسند و این بر ارزش آنها می افزاید. طراحی منحصر به فرد ارزش آن را نسبت به سایر رقبا افزایش می دهد و کیفیت کار شما را افزایش خواهد داد. همچنین می توانید طراحی طلا و جواهر را به عنوان شغل آزاد برای خود انتخاب کنید یا کار خود را با شرکت های مختلف بهبود بخشید.
علاوه بر آموزش طراحی طلا و جواهر، دوره‌های دیگری نظیر ریخته گری، مخراج کاری، آموزش تعمیرات طلا و جواهر و غیره در آموزشگاه فنی برق برگزار می شود که شما می توانید با شرکت در هر یک از این دوره‌ها، مهارت های بالایی در زمینه طلا سازی کسب نماید.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش طراحی طلا و جواهر
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

7800000 تومان
6000000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 7,800,00030 %
شهریه با تخفیف: 6,000,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

 • معرفی اصول و مبانی طراحی
 • آموزش طراحی آویز دامله
 • آموزش اصول نقشه کشی
 • آموزش طراحی انگشتر تک نگین، ضربدری، مروارید
 • آموزش روش های اندازه گیری
 • آموزش طراحی نیم ست
 • آشنایی با تئوری های طراحی طلا و جواهر
 • آموزش طراحی با باگت
 • آشنایی با تکنیک های طراحی طلا و جواهر
 • آموزش طراحی انگشتر تک تخمه
 • معرفی اصول طراحی طلا و جواهر
 • آموزش طراحی آویز با دستور Gem Top
 • آموزش طراحی طلا و جواهر با ماتریکس
 • آشنایی با مخلوط عیارها وآموزش طراحی پاپیون
 • آموزش طراحی 2 بعدی با نرم افزار
 • آموزش طراحی آویز توری
 • آموزش طراحی 3 بعدی با نرم افزار
 • آموزش طراحی حلقه sign
 • آموزش طراحی حلقه و آویز
 • بررسی بازار کار طراحی طلا و جواهر و روش های ورود به آنی

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش طراحی طلا و جواهر
6000000 تومان
مهندس حسینیهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش گوهر شناسیآموزش میناکاری طلا و جواهرآموزش گوهر تراشیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنی

  معرفی دوره آموزش طراحی طلا و جواهر

  یکی از مهم ترین بخش های تولید و عرضه طلا مربوط به طراحی آن می شود. معمولا طراحی طلا تاثیر بسیار بالایی در قیمت آن خواهد داشت. در صورتی که طراحی صورت گرفته منحصر به فرد باشد و جذاب، قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. اما برای طراحی منحصر به فرد، علاوه بر ذهنی خلاق، نیاز به آموزش نیز دارید. در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر ما به بخش های مهم اشاره خواهیم کرد که در این میان می توان به بررسی بازار کار طراحی طلا و جواهر و روش های ورود به آنی، معرفی اصول طراحی طلا و جواهر، آموزش طراحی انگشتر تک نگین، ضربدری، مروارید و آموزش طراحی انگشتر تک تخمه اشاره کرد.

  دوره آموزش PLC درجه ۱

  بازار کار دوره طراحی طلا و جواهر

  آموزشگاه فنی برق با توجه به نیاز روز افزون هنرجویان در راستای شروع به کار بعد از گذراندن دوره طراحی طلا و جواهر آموزش طراحی طلا و جواهر ، پیشنهادهای زیر را جهت ورود به بازار کار طراحی طلا و جواهر به آنان ارائه می‌دهد.

  طراحی طلا و جواهر را می توان یکی از مهم ترین بخش ها در فرآیند تولید و فروش معرفی کرد. معمولا طراحی های زیبا و منحصر به فرد تر قیمت نسبتا بالاتری به دیگر محصولات موجود در بازار دارند. همچنین به دلیل این که طراحی طلا و جواهر از درآمد بسیار خوبی نیز برخوردار است، باعث شده تا بسیاری از افراد روی به انجام این کار بیاورند. بازار کار طراحی طلا و جواهر در اکثر نقاط جهان بسیار خوب بوده است.

 • تعامل و همکاری با فروشندگان طلا و جواهر داشته باشید
 • تبلیغات در سایت‌های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید
 • با مشاغل مرتبط با شغل طراحی طلا و جواهر تعامل برقرار کنید.
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی را فراموش نکنید.
 • به مشتریان خود، مشاوره بدهید
 • در مورد گزینه‌های مشتری با آنها صحبت کنید و ایده‌های اصلی آنان تنظیم کنید
 • ساختن چارچوب برای طراحی طلا و جواهر که این مرحله شامل نمایش طرح بر روی صفحه نمایش، ساخت مدل، جوشکاری و پرس، صیقل دادن و غیره را قرار دهید
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش و مهارت را فراموش نکنید.
 • رشته‌های مرتبط با دوره طراحی طلا و جواهر

  ۱- نحوه ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  ۲-کلاس آموزش طراحی طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی برق از جمله دوره طراحی طلا و جواهر به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  ۳-نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد میتواند با استاد دوره طراحی طلا و جواهر در تماس باشد.

  ۴-نحوه پرداخت شهریه کلاس طراحی طلا و جواهر به چه صورت میباشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند به صورت نقدی و هم به صورت اقساط تا پایان دوره طراحی طلا و جواهر شهریه را پرداخت کنند.

  ۵-چرا باید دوره طراحی طلا و جواهر را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره طراحی طلا و جواهر دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره طراحی طلا و جواهر در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس ها در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهی مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره طراحی طلا و جواهر

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری طراحی طلا و جواهر شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش طراحی طلا و جواهر در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش طراحی طلا و جواهر در تهران

  طراحی جواهرات یکی از حرفه های لوکسی است که امروزه بسیار پرطرفدار است و افراد زیادی در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهرات شرکت می کنند. طراحان جواهرات از مواد مختلفی مانند طلا، نقره و سنگ های قیمتی برای طراحی جواهرات مختلف با طرح های نوآورانه استفاده می کنند. تولیدات جواهرات می تواند جواهرات را به صورت عمده و کم و یا حتی به سفارش مشتری طراحی کند. اگر برای یک شرکت کار می کنید، پروژه های شما توسط کارمندان دیگر انجام و تولید می شود.

  ابتدایی ترین مرحله در طراحی جواهرات، آشنایی با ابزارهای مختلف طراحی است. بدون این مرحله نمی توانید پیشرفت خوبی داشته باشید. پس چه بهتر که آموزش را به صورت اصولی و درست یاد بگیریم. قدم بعدی در آموزش طراحی طلا و جواهر، کشیدن طرح های ساده و ابتدایی اما بر اساس اصول است. به یاد داشته باشید که اگر چه طراحی جواهرات یک هنر ظریف است، اما هدف نهایی فروش طرح به سازنده و مشتری است. بنابراین شناخت ذائقه بازار و خلاقیت و نوآوری در این زمینه بسیار موثر است.

  طراحی جواهرات به شما این امکان را می دهد که استعداد، خلاقیت و مهارت های تجاری خود را با مهارت های دستی ترکیب کنید، اما باید بدانید که حتی بهترین آموزش و کار با بهترین تجهیزات نیز نمی تواند خلاقیت را در شما به عنوان یک طراح ظاهر کند. در واقع خلاقیت در طراحی به ذوق و قریحه ذاتی فرد بستگی دارد. البته ناگفته نماند دیدن طرح های جدید و مطرح بازار می تواند کمک بزرگی به شکوفایی استعداد طراح طلا و جواهر کند.

  یک طراح طلا و جواهر باید بتواند مشتریان را هنگام سفارش راهنمایی کند، از نرم افزار طراحی جواهرات برای طراحی ایده ها استفاده کند و به مشتری کمک کند تا طرح نهایی را تجسم کند و در نهایت بتواند ایده مشتری را با دست یا با نرم افزار طراحی کند که این کار با کامپیوتر انجام می شود.

  آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای

  اگر قصد دارید با شرکت در دوره آموزش طراحی طلا و جواهر این حرفه را فرا بگیرید و از این طریق درآمد بالایی را تجربه کنید، بهترین راه، شرکت در دوره ای است که آموزش طراحی طلا و جواهر صفر تا صد را برای دوستداران به این حرفه برگزار می کند. آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنی برق برگزار کننده دوره آموزش طراحی طلا و جواهر در تهران است که دوره طراحی طلا و جواهر را تحت نظر اساتید متخصص و در کارگاه های کاملا مجهز برگزار می کند.

  توجه داشته باشید که دوره آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای در این مجموعه کاملا تخصصی می باشد و کارآموزان تمامی آموزش ها را به صورت عملی یاد می گیرند که موجب کسب مهارت و درک کامل تمامی آموزش ها می شود. دوره طراحی طلا و جواهر یکی از دوره های پرطرفدار و جذاب است که افراد زیادی را به مجذوب کرده است. کارآموزان در دوره طراحی طلا و جواهر، آموزش اصول و مبانی طراحی، اصول نقشه کشی، آموزش طراحی انگشتر تک نگین، ضربدری، مروارید و موارد بسیار دیگر را آموزش می بینند که موجب می شود بر تمام نکات مهم طراحی طلا و جواهر تسلط پیدا کنند

  طراحی طلا و جواهر را از کجا شروع کنیم؟

  وقتی مطمئن شدید که تمایل به طراحی جواهرات و خلق اثری گرانبها و زیبا دارید، اولین قدم لزوماً قدم گذاشتن در مسیر آموزش طراحی طلا و جواهر خواهد بود. این آموزش می تواند در دوره های آموزش طراحی طلا و جواهر باشد. شما می توانید در دوره طراحی طلا و جواهر شرکت کنید و از این طریق مهارت کسب کنید.

  زمانی که مسیر آموزش در رشته طراحی جواهرات را در پیش گرفتید و تا حدودی وارد این حرفه شدید، نوبت به کشف استعداد خود می رسد. با قرار گرفتن در مسیر آموزش طراحی طلا و جواهر، شما در بین شاخه های مختلف این حرفه قرار خواهید گرفت و زمان انتخاب شاخه و تجربه خود در این زمینه فرا رسیده است. باید مشخص کنید که در کدام شاخه از مسیر طراحی جواهرات استعداد بیشتری دارید. برای مثال، ممکن است ابتدا طراحی جواهرات را دنبال کنید و بعداً متوجه شوید که استعداد بسیار بیشتری در تعمیر جواهرات دارید.

  شما باید مسیری را دنبال کنید که به آن علاقه دارید و از آن لذت می برید زیرا این شغل به خلاقیت و ظرافت در عملکرد شما ختم می شود، بنابراین بهتر است با انتخاب شاخه ای که در آن کاملاً توانمند هستید، پیش بروید.

  بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر

  بازار کار عالی طراحی طلا و جواهر در کشور با توجه به افزایش قیمت طلا باعث شده تا آموزشگاه های بسیاری دوره آموزش طراحی طلا و جواهر فنی حرفه ای را برگزار نمایند. اما بهترین آموزشگاه طراحی طلا و جواهر، آموزشگاهی است که چند ویژگی داشته باشد. به خاطر داشته باشید که یک آموزشگاه تخصصی طراحی طلا و جواهر بایستی: مجهز به انواع تجهیزات باشد، از اساتید متخصص برخوردار باشد، سرفصل های دوره کامل و جامع باشد، به صورت عملی مباحث طراحی طلا و جواهر را آموزش دهد، از اعتبار بالایی برخوردار باشد و تحت نظر سازمان فنی حرفه ای باشد، پس از پایان دوره مدرکی معتبر ارائه دهد.

  مجتمع فنی برق یکی از بهترین آموزشگاه های تخصصی و حرفه ای در تهران می باشد که دوره آموزش طراحی طلا و جواهر را به صورت کاملا تخصصی و جامع برای دوستداران این حرفه برگزار می کند. ضمن اینکه کارآموزان با شرکت در دوره طراحی طلا و جواهر از پشتیبانی نامحدود آموزشگاه طراحی طلا و جواهر فنی برق بهره مند می شوند و در صورت عدم یادگیری، کارآموزان می توانند در دیگر دوره طراحی طلا و جواهر به صورت کاملا رایگان شرکت کنند.

  مجتمع فنی برق علاوه بر دوره آموزش طراحی طلا و جواهر، برگزارکننده دوره های مختلفی مانند دوره آموزش مخراج کاری، آموزش تعمیرات طلا و جواهر، آموزش مینا کاری طلا و جواهر و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  هزینه کلاس طراحی طلا و جواهر

  هزینه آموزش طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه فنی برق به صورت کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش طراحی طلا و جواهر را نسبت به سایر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای دوستداران به دوره طراحی طلا و جواهر در نظر گرفته است تا هنرجویان با پرداخت حداقل هزینه آموزش طراحی طلا و جواهر، این حرفه را فرا بگیرند و از این راه کسب درآمد خوبی را تجربه کنند.

  انواع طراحی طلا و جواهر

 • طراحی دستی
 • طراحی با ماکت
 • طراحی با نرم افزار
 • در حال حاضر به روزترین و بهترین روش طراحی در کل دنیا استفاده از نرم افزار است. زیرا سرعت، دقت و انعطاف بسیار بالایی در کار ایجاد می کند. اگر می خواهید طراحی جواهرات را یاد بگیرید، اولین قدم یادگیری نرم افزارهای راینو و ماتریکس است. توجه داشته باشید که نرم افزار ماتریکس نسخه جدید تر و پیشرفته تری از نرم افزار راینو می باشد و اگر می خواهید یادگیری طراحی جواهرات را از یک مبتدی شروع کنید بهتر است با نرم افزار راینو شروع کنید. برخی از ویژگی های نرم افزار Matrix عبارتند از:

 • رندر بسیار واقعی
 • کنترل کلیه بخش ها به درخواست مشتری
 • تهیه قالب های از پیش آماده شده برای تسریع در روند طراحی
 • نمایش طرح بر روی صفحه نمایش
 • ایجاد اشکال ارگانیک از طریق فناوری T-Splines
 • پس از یادگیری نحوه کار با نرم افزار طراحی طلا و جواهرات، مراحل ایجاد یک طرح عبارتند از:

 • ساخت مدل
 • ساختن پایه از نقش: یعنی ساخت قاب برای یک جواهر که شامل کار دستی، شکل دادن و آسیاب کردن فلز و قرار دادن سنگ جواهر است.
 • جوشکاری و پرس
 • صیقل دادن
 • در یک مرحله تخصصی تر که ممکن است آن را به یک شرکت یا فرد حرفه ای واگذار کرد، سنگ ها باید روی طلا قرار گیرند. این بخش شامل موارد زیر است:

 • سنگ را قرار دهید: تنظیماتی را برای قرار دادن سنگ روی پایه انجام دهید.
 • آبکاری: پوشش فلز پایه
 • لعاب دادن: ترکیب و ادغام شیشه پودری با فلز در یک کوره برای ایجاد الگوها و تصاویر رنگارنگ
 • جوشکاری: اتصال قطعات فلزی به روش های سنتی یا لیزری
 • حکاکی: حکاکی الگوی روی فلز با دست یا تولید کامپیوتری
 • علاوه بر این مهارت های تخصصی، یک طراح جواهرات به یک سری مهارت های دیگر نیز نیاز دارد که عبارتند از:

 • تفکر خلاق برای تولید ایده های جدید
 • یافتن کاربرد عملی برای تولید محصولی که در بازار خریدار دارد.
 • وضوح و توجه به جزئیات و هماهنگی خوب دست و چشم
 • سازماندهی و مدیریت زمان
 • آگاهی کسب و کار
 • اعتماد به نفس
 • اخلاق مناسب
 • توانایی فروش و بازاریابی کار
 • توانایی متقاعد کردن خریداران
 • تعهد و اشتیاق به کار
 • درآمد شغل طراحی جواهرات

  فرصت های شغلی دائمی برای فارغ التحصیلان بسیار محدود است و بیشتر طراحان کار خود را به عنوان فریلنسر یا خوداشتغال شروع می کنند. البته، این انتخاب شخصی است که در یک شغل دائمی با حقوق کمتر بمانید، اما در عوض مهارت های خاصی را در آن موقعیت تجربه کرده و یاد بگیرید یا کسب و کار خود را راه اندازی کنید و درآمد ثابتی نداشته باشید. اما هر چقدر که می خواهید خلاق باشید و هزینه بیشتری برای طرح های سفارشی از مشتریان دریافت کنید.

  در نهایت دستمزد شغل طراحی جواهرات، بسته به اینکه برای یک شرکت کار می‌کنید یا کسب‌و‌کار شخصی خودتان را اداره می‌کنید، همچنین با توجه به میزان تجربه، شهرت و مهارت شما در طراحی طلا و جواهرات می‌تواند متفاوت باشد. در واقع کسب درآمد بالا در این شغل امکان‌پذیر است، اما در اوایل شروع کار ممکن است دشوار باشد اما پتانسیل آن را دارد با گذشت زمان درآمد قابل توجهی را از آن شما کند.

  اگر کسب و کار طراحی جواهرات خود را دارید، ترویج و رشد آن کسب و کار برای موفقیت و دیده شدن در میان رقبا بسیار مهم است. به طور کلی طراحان سعی می کنند با بازاریابی شبکه ای، شرکت در مسابقات و نمایشگاه های صنایع دستی و حضور فعال در اینترنت و شبکه های مجازی شهرت خود را بسازند. همچنین، دیگر فرصت های پیش رو در این راستا می تواند شامل مشاوره با گالری ها، تامین کنندگان و خریداران انبوه و جستجوی جواهرات جدید و برند برتر باشد.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  آخرین مقالات آموزش طلا سازی

   14 Comments

   1. مهدی گفت:

    سلام طراحی حلقه و آویز در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   2. آناهیتا گفت:

    سلام دوره آموزش طراحی طلا و جواهر پیش نیاز دارد؟

   3. مهرنوش گفت:

    سلام طراحی طلا و جواهر با ماتریکس در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   4. نوید گفت:

    سلام طراحی 2 بعدی و 3 بعدی با نرم افزار در دوره طراحی طلا و جواهر آموزش داده می شود؟

   5. حسینی گفت:

    سلام نحوه ثبت نام دوره طراحی طلا و جواهر در آموزشگاه شما به چه صورت می باشد؟

   6. شاهین گفت:

    سلام نحوه پرداخت شهریه کلاس طراحی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

   7. سهیل گفت:

    سلام نحوه پشتیبانی از کارآموزان دوره طراحی طلا و جواهر به چه صورت می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد، می تواند با استاد دوره طراحی طلا و جواهر در تماس باشد.

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

   کارشناس پشتیبانی فنی برق

   شماره تماس فنی برق: ۰۲۱۶۶۱۲۱۰۲۹