آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

آموزش تعمیرات یخچال صنعتی یکی از دوره های پرکاربرد و درآمدزا در آموزشگاه فنی برق است که صفر تا صد نحوه عیب یابی و تعمیر انواع یخچال صنعتی از قبیل یخچال های فروشگاهی، تاپینگ دراب، پرده هوا، یخچال های روباز، یخچال های ویترینی و ایستاده و . . . به طور کامل آموزش داده می شود. سرفصل ها در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به گونه ای است که پس از اتمام دوره بتوانید انواع یخچال صنعتی را تعمیر کنید. آموزش جوشکاری آلومینیوم به مس، تنظیم ترموستات، نصب شیر برقی، تعمیر و تعویض فن ، نصب خازن روغنی و خشک، سیم کشی رله برخی از سرفصل هایی است که در دوره تعمیرات یخچال صنعتی به طور کامل آموزش داده می شود. ارائه مدرک معتبر فنی حرفه ای، بازآموزیی رایگان و پشتیبانی نامحدود برخی از مزایای شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در آموزشگاه فنی برق است.

مشاهده سرفصل ها
آموزش تعمیرات یخچال صنعتی
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

3100000 تومان
2200000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 3,100,00030 %
شهریه با تخفیف: 2,200,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

 • آموزش جوشکاری آلومینیوم به مس در یخچال های ساید برای اولین بار در ایران در دوره تعمیرات یخچال صنعتی
 • آموزش سیم کشی رله های یخچال های صنعتی
 • آموزش تنظیم ترموستات دیجیتالی وتنظیم ترموستات سردخانه
 • آموزش تعمیرات یخچال های فروشگاهی مثل پرده هوا و فریزرهای صندوقی روباز
 • آموزش تعمیرات یخچال های تاپینگ دراب میوه فروشی، اغذیه فروشی، کافی شاپ ها وغیره
 • آموزش تنظیم اجرا یخچال های بالا صفری پرده هوا به زیرصفری بدون نیاز به تعویض گاز یا موتور
 • آموزش نصب شیربرقی درمدارسیکل مبرد برروی کلیه دستگاه های صنعتی و خانگی
 • آموزش فرمول ترکیبی گازها برای یخچال های صنعتی جهت بالابردن سرمای دستگاه
 • آموزش تعویض و تعمیرفن های یخچال صنعتی
 • آموزش نقشه کشی وعیب یابی یخچال های فروشگاهی
 • آموزش عیب یابی یخچال های روباز از یک متری الی 12متری
 • اموزش نفراست یا بدون برفک کردن یخچال های ویترینی وایستاده مثل قصابی وسوپرمارکت ها
 • اموزش نصب خازن های روغنی و خشک در یخچال های خانگی و صنعتی
نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش تعمیرات یخچال صنعتی
2200000 تومان
مهندس مرادیهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  لطفا شماره تماس را بدرستی وارد کنیدبه خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتیآموزش تعمیرات یخچال ساید و فریزرآموزش تعمیرات ماشین ظرفشوییآموزش تعمیرات ماشین لباسشوییآموزش تعمیرات لوازم خانگی

  مزایای دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  +
  -

  برگزاری دوره به صورت عملی و در کارگاه مجهز

  دوره تعمیرات یخچال صنعتی به صورت عملی و در کارگاه مجهز برگزار می شود، در دوره تعمیر یخچال صنعتی کارآموزان به صورت عملی بر روی یخچال کار کرده و تمامی مباحث لازم برای عیب یابی و تعمیرات یخچال را یاد می گیرند.

  +
  -

  ارائه مدرک معتبر فنی و حرفه ای

  آموزشگاه فنی برق پس از اتمام دوره تعمیر یخچال صنعتی به هنرجویان مدرک معتبر و دو زبانه تعمیرات یخچال اهدا خواهد کرد. مدرک دوره تعمیر یخچال صنعتی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای بوده و از اعتبار بالایی برخوردار است

  +
  -

  آموزش دوره تعمیر یخچال صنعتی توسط اساتید باتجربه و متخصص در بازار کار

  اساتید دوره تعمیر یخچال صنعتی تجربه و تسلط کافی به مباحث تعمیرات یخچال داشته و شناخت کاملی از بازار کار و نحوه ورود و درآمدزایی در آن دارند و در این زمینه می توانند مشاوره هایی برای ورود به بازار کار به شما ارائه دهند.

  +
  -

  آموزش کامل تعمیرات انواع یخچال در دوره تعمیر یخچال صنعتی

  این دوره به آموزش کامل تعمیرات انواع یخچال از جمله ساید، فریزر و معمولی پرداخته می شود. کارآموزان دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی به صورت عملی تمرین کرده و به رفع اشکال می پردازند.

  +
  -

  امکان تجدید دوره تعمیر یخچال صنعتی به صورت رایگان

  از آنجا که هدف آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی، یادگیری کارآموزان برای ورود به بازار کار است. لذا در صورت عدم یادگیری کارآموزان طی دوره، کارآموز می تواند به صورت رایگان در دیگر دوره تعمیرات یخچال صنعتی این آموزشگاه ثبت نام کند.

  +
  -

  تدارک خوابگاه برای هنرجویان

  جهت رفاه حال هنرجویانی که از شهرستان در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی شرکت می کنند آموزشگاه خوابگاه هایی را برای هنرجویان در نزدیکی آموزشگاه و با قیمت مناسب تدراک دیده است.

   دوره آموزش تعمیرات یخچال ساید بای ساید

  بازار کار دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  بدون شک یخچال یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی بوده که در تمامی منازل از آن استفاده می شود. با توجه به حجم گسترده استفاده از یخچال، همچنین یخچال های صنعتی که یکی از پرکاربردترین یخچال ها بوده و در فروشگاه ها، آب میوه فروشی ها، اغذیه فروشی ها، رستوران ها، قصابی ها، سوپر مارکت ها و . . . استفاده می شود. تعمیر این نوع از یخچال ها بسیار تخصصی بوده و نیاز به مهارت هایی خاص دارد. این موضوع باعث شده تا بازار کار این شغل اشباع نشده و تعمیرکاران اندکی در این زمینه فعالیت داشته باشند. اگر به مشاغل تعمیراتی و تاسیساتی علاقه مند هستید و می خواهید به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت داشته باشید توصیه می کنیم در دوره تعمیرات یخچال صنعتی آموزشگاه فنی برق ثبت نام کرده و خود را برای ورود به شغلی پردرآمد و تخصصی آماده کنید. برای کسب درآمد بیشتر در این شغل توصیه می کنیم:

 • با مراکز فروش یخچال های صنعتی تعامل و ارتباط بگیرید و از آنها بخواهید شما را برای عیب یابی و تعمیر این مدل از یخچال معرفی کنند.
 • برای مراکز تعمیر یخچال روزمه ارسال کرده و مشغول فعالیت شوید.
 • در شبکه های اجتماعی تبلیغات کنید.
 • در سایت هایی از قبیل دیوار و شیپور آگهی ثبت کنید.
 • با مراکز فروش قطعات یخچال های صنعتی ارتباط بگیرید.
 • ۱- آیا پس از پایان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی مدرک معتبر صادر می شود؟

  پاسخ: بله پس از اتمام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی مدرک آموزشگاه به صورت رایگان صادر می شود.

  ۲-منظور از تضمینی بودن دوره تعمیرات یخچال صنعتی چیست؟

  پاسخ: یعنی در صورت عدم یادگیری شما می توانید به صورت رایگان در دوره بعدی آموزش تعمیر یخچال صنعتی شرکت کنید.

  ۳-چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره تعمیر یخچال صنعتی شروع می شود؟

  پاسخ: حداکثر بعد از دو هفته بعد از پیش ثبت نام، دوره تعمیر یخچال صنعتی شروع می شود.

  ۴-چرا بهتر است کارآموزان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را در آموزشگاه فنی برق بگذرانند؟

  پاسخ: زیرا آموزشگاه فنی برق از تخصصی ترین مراکز آموزشی در زمینه آموزش های فنی زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد و از ویژگی آن :
  ارائه پکیج کامل آموزشی در پایان دوره ها
  ارائه خوابگاه نزدیک به محل آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی
  دارای کادر آموزشی متخصص و مجرب
  پشتیبانی نامحدود هنرجویان بعد از اتمام دوره تعمیر یخچال صنعتی توسط اساتید
  ارائه جزوه و فایل آموزشی دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی
  مشاوره و راهنمایی در زمینه راه اندازی شغل
  دسترسی آسان به آموزشگاه توسط وسایل نقلیه عمومی

  ۵-چگونه افراد شاغل می توانند در دوره تعمیرات یخچال صنعتی شرکت کنند؟

  پاسخ : افراد شاغل می توانند دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را در روزهای تعطیل و آخر هفته با هماهنگی و برنامه ریزی قبلی شرکت کنند.

  ۶-آیا آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را دارد؟

  پاسخ : بله ، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

  ۷-آیا در پایان دوره تعمیرات یخچال صنعتی می توان وارد بازار کار شد؟

  پاسخ: بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره تعمیر یخچال صنعتی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  یخچال صنعتی چیست؟

  با توجه به حجم بالای نگهداری مواد غذایی در یخچال در رستوران ها، مغازه ها، فروشگاه ها و سوپرمارکت ها، قطعا نیاز به یخچال هایی با سایز بزرگتر وجود دارد که در انواع مختلف با نام یخچال صنعتی موجود می باشد. این نوع یخچال ها در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

  انواع یخچال صنعتی

  انواع مختلفی از این دستگاه ها با ظرفیت ها و کاربردهای مختلف وجود دارد که شامل یخچال های صندوقی یا ایستاده می شود و دکوراسیون این دسته از یخچال ها با توجه به فضای مورد نیاز متفاوت است.

  سوختن موتور یخچال صنعتی

  یکی از دلایل خرابی یخچال های صنعتی سوختن کمپرسور یا موتور آن می باشد که در صورت خرابی قطعاً مانند خودروی بدون موتور است که کار نمی کند و باید در اسرع وقت با یک تعمیرکار تماس بگیرید تا آن را تعمیر کند. دلایل خرابی موتور یخچال صنعتی می تواند به دلیل افزایش دمای موتور و البته مشکل روغن کمپرسور باشد، در ضمن حتی گرفتگی فیلتر محرک و تغییر ولتاژ و برق و نوسانات از جمله عواملی هستند که احتمال آسیب دیدن موتور را افزایش می دهند.

  شارژ گاز یخچال صنعتی

  یکی از موارد و علل خرابی و مشکلات یخچال های صنعتی تخلیه گاز مبرد است که به دلایل مختلف این مشکل را ایجاد می کند. مراقب باشید اگر سرمای داخل یخچال ناشی از گاز موتور یا کندانسور باشد، بنابراین در صورت کم بودن و خالی بودن گاز باید سریعا آن را شارژ کنید. روش پرکردن گاز یخچال صنعتی با تزریق گاز از لوله های آن می باشد که باید توسط تعمیرکار حرفه ای انجام شود.

  در صورتی که تمایل دارید به یک تعمیرکار حرفه ای یخچال صنعتی بدل شوید همین الان در دوره تعمیر یخچال صنعتی ثبت نام کنید. سرفصل های آموزش تعمیر یخچال صنعتی کاملا مناسب بازار کار می باشد و با گذراندن دوره تعمیر یخچال صنعتی به راحتی می توانید وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  در گذشته، مردم از برخی روش های طبیعی برای حفظ مواد غذایی خود استفاده می کردند، مانند خشک کردن، تخمیر یا دفن جعبه های غذا در زمین. متناسب با رشد و توسعه علم و در راستای رفاه انسان، یخچال ساخته شد. امروزه در هر آشپزخانه ای یک یخچال وجود دارد که در مورد مغازه هایی مانند اغذیه فروشی ها و سوپرمارکت ها و غیره صدق می کند.

  این دستگاه الکتریکی شامل قطعاتی است که در مدار و عملکرد به هم متصل هستند. بنابراین طبیعتاً اگر هر قطعه ای از کار بیفتد، بر عملکرد یخچال تأثیر می گذارد. تکنسین های تعمیر یخچال برای مقابله با چنین مشکلاتی آموزش دیده اند.

  یخچال های صنعتی بسته به نوع کاربرد و نیاز بازار در اندازه ها و انواع مختلفی تولید می شوند و بسته به ظرفیت آنها در مکان های مختلفی مانند رستوران ها و فروشگاه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. کارایی این دستگاه ها ارتباط زیادی با فضای کافی در موتورخانه دارد. بنابراین باید توسط نصاب حرفه ای نصب و راه اندازی شوند.

  زیرا در صورت عدم رعایت فاصله دستگاه از اطراف، تهویه حرارت حاصل از کار کردن با مشکل مواجه می شود. به این ترتیب گرمای تولید شده توسط موتور در پشت دستگاه جمع شده و تهویه انجام نمی شود و در نتیجه عملکرد سیستم خنک کننده دچار اختلال می شود.

  به دلیل وزن زیاد و ابعاد بزرگ، بهتر است این یخچال ها را در محل تعمیر شوند. در صورتی که علاقه مند به این حرفه هستید، با شرکت در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی این مهارت را کسب کرده و در این زمینه حرفه ای شوند. کیفیت بالای کلاس و دوره تعمیرات یخچال صنعتی که در آن شرکت می کنید در کنار تلاش و پشتکار شما می تواند پیشرفت شما را تا حد زیادی تسریع کند.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی فنی و حرفه ای

  مجتمع فنی برق دوره تعمیرات یخچال صنعتی را زیر نظر سازمان فنی حرفه ای کشور و با اخذ مجوز از این سازمان برگزار می کند. کلیه سرفصل های آموزشی در این مجموعه متناسب با سرفصل های فنی حرفه ای و با توجه به نیازهای بازارکار تدوین شده است. شما در صورت شرکت و ثبت نام در دوره تعمیر یخچال صنعتی مجتمع فنی برق تهران از صفر تا صد با این حرفه آشنا می شوید و در پایان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، می توانید آماده ورود به بازار کار شوید. دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی برای کلیه علاقه مندان به این شغل، افرادی که با تعمیرات یخچال صنعتی آشنایی دارند اما می خواهند در این رشته حرفه ای شوند، نیز مناسب است. با شرکت در دوره تعمیرات یخچال صنعتی ضمن یادگیری و تسلط در این رشته از یک مدرک معتبر دو زبانه که زیر نظر سازمان فنی حرفه ای می باشد نیز بهره مند می شوید.

  کلاس تعمیرات یخچال صنعتی

  با توجه به اهمیت تعمیر یخچال صنعتی، دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی نیز به بررسی دقیق یخچال های صنعتی می پردازد. در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، کارآموزان با قطعات مورد استفاده در این یخچال ها، سیستم خنک کننده در یخچال ها، تشخیص و بررسی مکانیسم کار سیستم یخ زدایی آشنا می شوند.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی توسط اساتید متخصص و مجرب انجام می شود و در صورتی که آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی از نظر کیفی در سطح بالایی باشد، پس از گذراندن دوره می توان به راحتی وارد بازار کار شد. لازم به ذکر است برای شرکت در دوره تعمیرات یخچال صنعتی هیچ پیش نیازی لازم نیست و افراد با هر مقطع تحصیلی می توانند در کلاس تعمیرات یخچال صنعتی ثبت نام کنند.

  بهترین آموزشگاه تعمیرات یخچال صنعتی

  سوالی که ذهن افراد علاقه مند به این حرفه را مشغول می کند این است که برای گذراندن دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به کدام آموزشگاه مراجعه کنند تا این امکان را داشته باشند که پس از تمام شدن دوره تعمیرات یخچال صنعتی، کاملا به این شغل تسلط داشته باشند و بتوانند به عنوان یک تعمیرکار متخصص وارد این حرفه شوند. پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزشگاه فنی برق یکی از معتبرترین مراکز آموزش تعمیرات یخچال صنعتی است که به صورت تخصصی و با سال ها سابقه دوره تعمیرات یخچال صنعتی را برگزار می کند. جامعیت دوره تعمیر یخچال صنعتی در این مرکز و شیوه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به صورت عملی موجب شده تا نه تنها دوستداران به آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در تهران در دوره تعمیرات ییخچال صنعتی این مرکز ثبت نام کنند. بلکه همه ساله کارآموزان بسیاری از شهرهای مختلف از جمله کرج، قم، کرمان، زنجان و دیگر شهرهای کشورمان در مرکز آموزش تعمیرات یخچال صنعتی فنی برق ثبت نام کرده و خود را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد آماده می کنند.

  مجتمع فنی برق برگزارکننده دوره های فنی مختلف مانند دوره آموزش تعمیرات پکیج دیواری، دوره تعمیرات کولر گازی، دوره تعمیرات لوازم خانگی و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  دوره تعمیرات یخچال صنعتی

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی

  هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در مجتمع فنی برق کاملا منصفانه است. این مجموعه با در نظر گرفتن اوضاع نا به سامان اقتصادی افراد جامعه؛ هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را نسبت به دیگر مراکز آموزشی با قیمت مناسب تری برای علاقه مندان به دوره تعمیرات یخچال صنعتی در نظر گرفته است تا کارآموزان به پرداخت حداقل هزینه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، این حرفه را فرا بگیرند.

  بازار کار تعمیرات یخچال صنعتی

  با توجه به کاربردی بودن این کالا و وجود آن در اکثر فروشگاه ها و مغازه ها، بازار کار تعمیرات یخچال صنعتی پر رونق می باشد و در صورتی که علاقه مندان به این حرفه بتوانند مهارت های فنی خود را در این حوزه ارتقا داده و نسبت به تعمیرات انواع مدل ها و برندهای یخچال تخصص کامل کسب کنند می توانند به درآمدهای بسیار بالایی دست یابند.

  با درنظر گرفتن این موضوع، تعمیرکاران یخچال صنعتی باید با نحوه عیب یابی و تعمیر این یخچال ها نیز آشنا شده و در انجام این کار مهارت کسب کنند. با کسب تجربه و آموزش تعمیر یخچال صنعتی فنی حرفه ای و همچنین تبلیغات مناسب و مشتری مداری می توانند درآمد بالایی را برای خود تضمین کنند.

  همانطور که اشاره شد، از آن جایی که یخچال های صنعتی از جمله لوازم پر کاربرد در اکثر فروشگاه ها است و به تبع آن شغل تعمیرات یخچال صنعتی نیز یکی از پر درآمدترین شغل ها در میان مشاغل فنی می باشد. افراد با شرکت در دوره تعمیرات یخچال صنعتی که با جدیدترین متدها و زیر نظر مجرب ترین اساتید برگزار می شود، می توانند به یک تعمیر کار حرفه ای یخچال های صنعتی بدل شوند.

  از آنجایی که قیمت یخچال های صنعتی به دلیل قابلیت هایی که در اختیار کاربر قرار می دهد، از قیمت بالایی نسبت به سایر لوازم برخوردار بوده و در صورت خرابی نیازمند صرف هزینه بیشتری جهت تعمیر خواهد بود؛ بنابراین نیاز به یک تعمیرکار مجرب و با تخصص بیش از پیش احساس می شود.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  مهارت مورد نیاز تعمیرات یخچال صنعتی

  تعمیرات یخچال های صنعتی مستلزم آشنایی با مهارت های گوناگونی است. شما به عنوان تعمیرکار یخچال صنعتی بایستی مهارت های گوناگونی داشته باشید به طور مثال بایستی با سیستم ها و اجزای گوناگون یخچال صنعتی آشنایی داشته باشید و به خوبی بتوانید مشکلات ایجاد شده در هر یک از قطعات را عیب یابی و تعمیر نمایید. با شرکت در یک دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی فنی حرفه ای در یک آموزشگاه معتبر در مدت زمانی کوتاه به این مهارت ها دست پیدا خواهید کرد.

  توانایی ارتباط موثر با مشتری از دیگر موضوعاتی است که باید در آن مهارت داشته باشید. توجه داشته باشید که وقتی یک یخچال صنعتی خراب می شود شما به خوبی باید بتوانید با مشتری ارتباط بگیرید و مشکل ایجاد شده را شرح دهید تا او برای تعمیر یا تعویض قطعات اطمینان حاصل کند.

  سرعت و دقت در کار مهارت دیگری است که باید به آن توجه داشته باشید. یخچال صنعتی امروزه برای صاحبان رستوران ها، سوپر مارکت ها و مشاغلی از این دست یک وسیله ضروری است بنابراین این افراد علاقه مند هستند که هر چه سریعتر مشکل یخچالشان رفع شود. بنابراین سرعت عمل در کار بسیار حائز اهمیت است. سعی کنید به هیچ عنوان بدقولی نکنید، این کار اطمینان مشتری را نسبت به شما کم می کند.

  به روز بودن دانش و اطلاعات از دیگر موضوعات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید. توجه داشته باشید که یخچال های صنعتی امروزی از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار هستند و شما به عنوان یک تعمیرکار باید بتوانید انواع یخچال های صنعتی را تعمیر کنید. اگر به دنبال حرفه ای شدن در این رشته هستید توصیه می کنیم در کنار یخچال های صنعتی به یادگیری مهارت های تعمیر یخچال های ساید بای ساید با شرکت در دوره آموزش تعمیر یخچال نیز بپردازید که به شما برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل کمک می کند.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  سرمایه اولیه تعمیرات یخچال صنعتی

  اگر می خواهید در زمینه تعمیرات یخچال صنعتی فعالیت کنید باید دوره تعمیر یخچال صنعتی را بگذرانید که نیاز به سرمایه کمی دارد. پس از اتمام دوره تعمیرات یخچال صنعتی اگر قصد دارید مستقل کار کنید باید به فکر اجاره مغازه و خرید تجهیزات باشید. در غیر این صورت می توانید در تعمیرگاه های یخچال های صنعتی به صورت درصدی کار کنید.

  آموزش رایگان تعمیر یخچال صنعتی

  تعمیر یخچال صنعتی یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش حرفه ای دارد. یخچال های صنعتی از قطعات زیادی تشکیل شده اند، بنابراین اشتباه یا بی احتیاطی در تعمیر آنها می تواند به سایر قطعات آسیب برساند. بسیاری از مراکز، آموزش رایگان تعمیر یخچال صنعتی را ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار تعمیر یخچال صنعتی شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش رایگان تعمیر یخچال صنعتی راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی مشکلات یخچال صنعتی را بررسی می کنند و در مورد نحوه رفع آن صحبت می کنند، از طرفی دیگر با این روش آموزشی نمی توانید تمرین و کار عملی انجام دهید. در نظر داشته باشید که تعمیر یخچال صنعتی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است و اگر بتوانید هزینه اولیه آموزش تعمیرات یخچال صنعتی را بپردازید، چندین برابر هزینه آموزش در مدت زمان کوتاهی به شما باز خواهد گشت.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  دوره آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی

  همانطور که پیش تر اشاره شد تعمیرات یخچال صنعتی یک کار تخصصی است و نیاز به آموزش تخصصی نیز دارد. یخچال صنعتی دارای تجهیزات و ابزارهای مختلفی می باشد، بنابراین شناخت و نحوه استفاده از این تجهیزات و ابزارها نیاز به آموزش عملی و تخصصی دارد. بسیاری از آموزشگاه های فنی، آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی را ارائه می دهند اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار تعمیرات یخچال صنعتی شوید، باید توجه داشته باشید که آموزش آنلاین تعمیرات یخچال صنعتی راه خوبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست.

  ضمن اینکه این روش ها معمولاً فقط به صورت سطحی اقدام به آموزش تعمیرات یخچال صنعتی می کنند و دوره تعمیر یخچال صنعتی به صورت تئوری می باشد که در این نوع آموزش کارآموزان بهره ای از دوره ای که در آن شرکت کرده نمی برند و نمی توانند تمرین و کار عملی انجام دهند. در نظر داشته باشید که آموزش تعمیرات یخچال صنعتی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار است. پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. دوره تعمیرات یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در کلاس تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  نحوه ورود به شغل تعمیرات یخچال صنعتی

  برای ورود به کار تعمیر یخچال می توانید در هنرستان در رشته تعمیرات یخچال صنعتی وارد شده و تحصیل کنید. این روند برای کسب مهارت های لازم چندین سال طول می کشد و نکته قابل توجه دیگر که ورود به هنرستان محدودیت سنی دارد و همه افراد نمی توانند از آن بهره ببرند. خوشبختانه این امکان در آموزشگاه های تحت نظر فنی حرفه ای وجود دارد که افراد در مدت زمان کوتاهی مهارت های لازم را بیاموزند.

  در کشور ما آموزشگاه های فنی و حرفه ای بسیاری وجود دارد که دوره های زیادی را در زمینه های مختلف از جمله دوره تعمیر یخچال صنعتی ارائه می دهند و افراد در هر سنی می توانند در این دوره ها شرکت کنند. دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی به صورت تئوری و عملی مهارت ها را به کارآموزان آموزش می دهد و در نهایت افراد به صورت متخصص و حرفه ای وارد بازار کار می شوند.

  آموزش تعمیرات یخچال در مجتمع فنی برق

  مجتمع فنی برق ، دوره تعمیر یخچال صنعتی را با بهره گیری از اساتید مجرب برگزار کرده و سال های زیادی است در این زمینه فعالیت می کند و مفتخر است که توانسته موفقیت های زیادی را کسب کند. دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در بازه زمانی کوتاه برگزار می شود و افراد می توانند با هزینه و زمان کم مهارت و دانش کافی در این زمینه کسب نمایند.

  در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، قطعات و اجزای مختلف انواع یخچال صنعتی به کارآموزان معرفی شده و نحوه عیب یابی و تعمیر آن در اختیار آنها قرار داده می شود. پس از پایان دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی، مدرک فنی و حرفه ای معتبری به کارآموزان اعطا می گردد.

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری تعمیرات یخچال صنعتی شرکت در دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش تعمیر یخچال صنعتی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش تعمیرات یخچال صنعتی در تهران

  با وجود اینکه سایت های تعمیر یخچال و شماره سرویس های مختلفی وجود دارد اما به یاد داشته باشید که همه افراد برای تعمیر یخچال صنعتی مناسب نیستند و باید از تکنسین های متخصص و با تجربه استفاده کنید. برای کاهش آسیب به یخچال صنعتی، باید در هنگام نصب و راه اندازی از تعمیر حرفه ای استفاده کنید و به خاطر داشته باشید که از وجود فضای کافی برای دستگاه اطمینان حاصل کنید تا از تهویه مناسب در موتور و کندانسور اطمینان حاصل کنید. در صورتی که تمایل به آموزش تعمیر یخچال صنعتی دارید، این امکان را دارید که در مجتمع فنی برق شهر تهران در دوره تعمیرات یخچال صنعتی شرکت کنید و پس از اتمام دوره به یک تعمیرکار حرفه ای بدل شوید.

  آموزشگاه فنی برق برگزار کننده دوره تعمیر یخچال صنعتی می باشد که به صورت تضمینی و کاملا عملی در کارگاه های مجهز می باشد. لازم به ذکر است، سرفصل های دوره تعمیر یخچال صنعتی مناسب بازار کار و تحت نظر اساتید مجرب می باشد.

  یخچال های صنعتی ایستاده و صندوقی با تزئینات مختلف در قصابی ها، کباب پزها، رستوران ها، کافه ها، سوپرمارکت ها و مغازه ها انواع مختلفی دارند که پس از گذراندن دوره تعمیر یخچال صنعتی به راحتی می توانید انواع یخچال های صنعتی را تعمیر کنید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  25 Comments

  1. امیر محمد گفت:

   سلام نحوه نقشه کشی وعیب یابی یخچال های فروشگاهی در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی به صورت کامل آموزش داده می شود؟

  2. حسین گفت:

   سلام چه مواردی در دوره آموزش تعمیرات یخچال صنعتی آموزش داده می شود؟

  3. نیما گفت:

   سلام پس از پایان دوره تعمیرات یخچال صنعتی می توان وارد بازار کار شد؟

   • سلام بله با توجه به این که سرفصل های آموزشی دوره تعمیر یخچال صنعتی مطابق با نیاز بازار کار طراحی شده است و پس از اتمام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی کارآموزان می توانند با آمادگی کامل وارد بازار کار شوند.

  4. مهدی گفت:

   سلام افراد شاغل می توانند در دوره تعمیرات یخچال صنعتی شرکت کنند؟

  5. میثم گفت:

   سلام در دوره تعمیرات یخچال صنعتی جزوه و فایل آموزشی دوره به کارآموزان داده می شود؟

  6. فرهاد گفت:

   سلام بعد از اتمام دوره تعمیر یخچال صنعتی از کارآموزان پشتیبانی می شود؟

  7. پیمان گفت:

   سلام منظور از تضمینی بودن دوره تعمیرات یخچال صنعتی چیست؟

  8. جواد گفت:

   سلام جوشکاری آلومینیوم به مس در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی آموزش داده می شود؟

  9. صادق گفت:

   سلام آموزشگاه فنی برق شرایط پذیرش کارآموزان شهرستانی را برای ثبت نام در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی دارد؟

   • سلام بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره تعمیرات یخچال صنعتی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه های اطراف آموزشگاه معرفی می شوند.

   • سلام بله، کارآموزان شهرستانی می توانند دوره تعمیرات یخچال صنعتی را به درخواست خود در پایان هفته و حتی در طول هفته به صورت فشرده بگذرانند.

  10. امیر مهدی گفت:

   سلام پس از پایان دوره تعمیرات یخچال صنعتی مدرک معتبر صادر می شود؟

  11. شاهین گفت:

   سلام دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی چند روز در هفته برگزار می شود؟

  12. رضا گفت:

   سلام در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی، تعمیر یخچال ساید بای ساید هم آموزش داده می شود؟

   • سلام، خیر در دوره آموزش تعمیر یخچال صنعتی، آموزش تعمیر یخچال ساید بای ساید برگزار نمی شود زیرا دوره جداگانه ای برای آن در نظر گرفته شده است.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.