آموزش قلم زنی

قلم زنی هنر حکاکی و نقش و نگار روی سطح اجسام فلزی است که نیاز به دانش و تجربه نسبتاً بالایی دارد. قلم زنی، تزیین و حک کردن نقش ها برروی اشیای فلزی به ویژه مس، نقره، طلا و برنج می باشد. برای این کار با استفاده از چکش و ضربه برروی قلم، طرح هایی را روی اجسام فلزی ایجاد خواهیم کرد. این حرفه دارای ظرافت و ریزکاری هایی می باشد که جذابیت آن را بیش از پیش افزایش خواهد داد. چکش کاری، ریخته گری و خم کاری از روش های ساخت ظروف با طرح های جذاب است. همچنین قلم زنی یکی از هنرهای بسیار پرطرفدار امروزی است و به جرات می توان گفت یکی از مهم ترین مراحل در ساخت ظروف زیبا می باشد. علاوه بر تمام موارد ذکر شده، این حرفه در کشور ما فرصت های شغلی زیادی دارد که ارزش یادگیری این حرفه را بیش از پیش افزایش داده است.

مشاهده سرفصل ها
 آموزش قلم زنی
چرا فنی برق

آموزش کاملا عملی تجدید دوره در صورت عدم یادگیری پشتیبانی نامحدود برگزاری کلاس های آخر هفته

سازمان فنی و حرفه ایمجوز از سازمان فنی و حرفه ای نماد اعتماد الکترونیکنماد اعتماد الکترونیک خوابگاه هنرجویانخوابگاه برای هنرجویان تضمین بازگشت وجهتضمین بازگشت وجه

پیش ثبت نام

هزینه دوره آموزش قلم زنی

پشتیبانی ویژهپشتیبـانی ویـژه مشاوره شغلیمشاوره بازاریابی

5850000 تومان
4500000 تومان 30٪ تخفیف
مشاهده سرفصل ها
شهریه دوره: 5,850,00030 %
شهریه با تخفیف: 4,500,000
درخواست مشاوره

سرفصل های دوره آموزش قلم زنی

 • آشنایی با انواع ابزار لازم قلم زنی
 • آموزش اصول گوشه درآوردن
 • آشنایی با انواع قلم و طرز کار آنها
 • آموزش اصول چاپله كاري
 • آشنایی با فلزات قیمتی
 • آموزش اصول قلم زدن با مته قلم زني
 • آموزش اصول سوكردن قلم ها
 • آموزش اصول زدن قلم ريش
 • آموزش سوراخکاری
 • آموزش اصول زدن قلم چهارگوش
 • آموزش انواع مته کاری
 • آموزش نحوه سوار كردن نگين ها به سبك قلم خور
 • آموزش اصول قلم اول زدن
 • آموزش اصول زدن قلم گرد
 • آموزش نحوه قلم جلا زدن
 • آموزش اصول زدن قلم مثلث
 • آموزش اصول قلم راست یا مچ زدن
 • آموزش سوار كردن نگينها در قلم خورهاي تفكيكي
 • آموزش قلم شصت و نیم شصت زدن
 • آموزش پرداخت کاری

نمایش تمام سرفصل ها

نام دورهشهریهمدرس دورهتناوب دوره
آموزش قلم زنی
4500000 تومان
مهندس حسینیهفته ای یک بار

همین حالا ثبت نام کنید!

  به خوابگاه نیاز دارم.

  دوره های مرتبط با این رشته:

  آموزش مخراج کاریآموزش طلا سازی و جواهر سازیآموزش گوهر شناسیآموزش میناکاری طلا و جواهرآموزش گوهر تراشیآموزش تعمیرات طلا و جواهرآموزش قلم زنی

  معرفی دوره آموزش قلم زنی

  دوره آموزش قلم زنی یکی از دوره های تخصصی و عملی می باشد. در این دوره به شما بخش های مهم هنر قلم زنی آموزش داده خواهد شد که در این میان می توان به آشنایی با انواع ابزار لازم قلم زنی، آموزش اصول چاپله كاري، آموزش اصول قلم زدن با مته قلم زني، آموزش قلم شصت و نیم شصت زدن و آموزش نحوه قلم جلا زدن اشاره کرد.

   دوره آموزش قلم زنی

  بازار کار دوره آموزشی قلم زنی

  آموزشگاه فنی برق با توجه به نیاز روز افزون هنرجویان در راستای شروع به کار بعد از گذراندن دوره آموزش قلم زنی، پیشنهادهای زیر را جهت ورود به بازار کار قلم زنی به آنان ارائه می‌دهد.

  رشته قلم زنی در هر زمان و مکان متقاضیان زیادی در بازارهای خارجی و داخلی دارد. با یادگیری رشته قلم زنی می توانید روی هر متریالی اعم از سنگ، فلز، چوب، هنر کنده کاری کنید. جدا از بازار کار بسیار خوبی که این رشته دارد، افرادی که در این رشته فعالیت دارند دارای دستمزد بالایی نیز می باشند که باعث شده تا متقاضیان این رشته بیش از پیش افزایش یابد.

 • تعامل و همکاری با فروشندگان طلا و جواهر داشته باشید
 • تبلیغات در سایت‌های معتبر همچون دیوار و شیپور و شبکه‌های اجتماعی همچون تلگرام و اینستاگرام را فراموش نکنید
 • با مشاغل مرتبط با شغل گوهر تراشی تعامل برقرار کنید.
 • تبلیغ تراکتی و برچسبی را فراموش نکنید.
 • به مشتریان خود، مشاوره بدهید
 • در مورد گزینه‌های مشتری با آنها صحبت کنید و ایده‌های اصلی آنان تنظیم کنید
 • ساختن چارچوب برای جواهرات که این مرحله شامل بررسی، دریل کاری، فرم دادن و باز کردن سوراخ هایی است که در آنها باید سنگ‌ها را قرار دهید
 • علاوه بر موارد ذکر شده برای موفقیت در این شغل کیفیت ارائه خدمات، قیمت مناسب و رقابتی، خوش قول و سرعت عمل داشتن، بالا بردن دانش و مهارت را فراموش نکنید.
 • ۱- نحوه ثبت نام در آموزشگاه فنی برق به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: ثبت نام به دو حالت تلفنی و حضوری انجام می شود که جهت هماهنگی با مشاوران ما تماس بگیرید.

  ۲- دوره آموزش قلم زنی طلا و جواهر چند نفره می باشد؟

  پاسخ: تمام دوره های آموزشگاه فنی برق به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و یا گروهی برگزار می شود، که کلاس های گروهی بین 4 تا 6 نفر می باشد.

  ۳-نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق از دوره قلم زنی به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و درصورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره قلم زنی در تماس باشد.

  ۴-نحوه پرداخت شهریه دوره قلم زنی به چه صورت می باشد؟

  پاسخ: کارآموزان هم می توانند شهریه را به صورت نقدی و هم به صورت اقساطی تا پایان دوره قلم زنی پرداخت کنند.

  ۵-چرا باید دوره قلم زنی طلا و جواهر را در آموزشگاه فنی برق بگذرانیم؟

  پاسخ: دوره های عملی و کارگاه های مجهز و همچنین قیمت مناسب و مدرک معتبر برای تمام دوره ها دلیل خوبی است که به شما کارآموز محترم کمک می کند آموزشگاه فنی برق را انتخاب نمایید. دلایل انتخاب فنی برق : مشاوره با اساتید با تجربه جهت راه اندازی معرفی به سازمان فنی حرفه ای جهت اخذ مدرک بعد از اتمام دوره قلم زنی دسترسی مناسب جهت تردد به ترمینال، مترو، BRT تجدید دوره قلم زنی در صورت عدم یادگیری پشتیبانی همیشگی آموزشگاه از کارآموزان در حین اجرا پروژه و کار اقامت در خوابگاه برای کارآموزان شهرستانی برگزاری کلاس قلم زنی در روزهای تعطیل و آخر هفته برای کارآموزان شهرستانی و شاغل ارائه نرم افزارهای مربوطه و فایل های آموزشی تدریس شده در پایان دوره قلم زنی

  پیشنهاد ما به شما جهت فراگیری قلم زنی شرکت در دوره قلم زنی می باشد که در مجتمع فنی برق به صورت کاملا عملی و تخصصی برگزار می شود. آموزش قلم زنی در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید با سابقه و مجرب تشکیل می شود. شرکت در دوره آموزش قلم زنی موجب می شود به راحتی وارد بازار کار شوید و از درآمد بالای آن بهره مند شوید.

  آموزش قلم زنی

  هنر قلم زنی یکی از عرصه های هنر سنتی ایران است که از دیرباز مورد توجه ویژه بوده است. آموزش طراحی قلم روشی است برای تزیین، کنده کاری و حکاکی نقش برجسته و تورفتگی بر روی فلزات مختلف مانند مس، برنج، طلا، نقره با فشار دست و قلم چکشی و فولادی می باشد. این فلزات زمینه اصلی بسیاری از نقش ها و خطوط زیبا و دلنشین هنر خوشنویسی هستند و آن را خاص تر می کنند. قلم زنی را می توان یک نوع حکاکی جذاب بر روی فلزات در نظر گرفت که در طول سال ها به سبک های مختلفی گسترش یافته است. آموزشگاه قلم زنی فنی برق پیشتاز در زمینه حکاکی روی تمام سطوح طلا می باشد که به لطف اساتید مجرب بهترین و حرفه ای ترین آموزش حکاکی را به هنرجویان ارائه می دهد.

  نحوه قلم زنی

  امروزه برای اینکه صدای قلم نویسی آزاردهنده نباشد و سر و صدای کمتری ایجاد کند، داخل پهلو یا سینی را که معمولاً از نقره یا طلا می سازند با محلول قیر و گچ پر می کنند تا صدای قلم کمتر شنیده شود و همچنین از سوراخ شدن ظرف در حین کار جلوگیری می کند. سپس طرح مورد نظر روی ظرف کشیده می شود و قلم مناسب با توجه به طرح انتخاب می شود و روی سطح ظرف قرار می گیرد و انتهای قلم را چکش می زنند تا شیارها و نقش هایی در سمت مورد نظر ایجاد شود. پس از اتمام رنگ آمیزی، قیر را از ظرف خارج می کنند و زغال را در شیارهای ساخته شده توسط آنها قرار می دهند و در نهایت با روغن جلا پرداخت می شود، به همین دلیل طرح رنگ با خطوط تیره و مشکی است.

  آموزش قلم زنی فنی حرفه ای

  اگر می خواهید با شرکت در دوره قلم زنی وارد بازار کار شوید و درآمد بالای آن را تجربه کنید، بهترین راه شرکت در دوره ای است که آموزش قلم زنی صفر تا صد را برای علاقه مندان به این حرفه برگزار می کند. آموزشگاه قلم زنی فنی برق برگزار کننده دوره آموزش قلم زنی در تهران است که دوره قلم زنی را از مبتدی تا پیشرفته و زیر نظر اساتید مجرب و در کارگاه های کاملا مجهز برگزار می کند. لازم به ذکر است که دوره آموزش قلم زنی فنی حرفه ای در این مجموعه کاملا تخصصی می باشد و کارآموزان تمامی آموزش ها را به صورت حرفه ای فرا می گیرند که باعث کسب مهارت و درک کامل تمامی آموزش ها می شود. دوره قلم زنی یکی از دوره های پرطرفدار و جذاب است که علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است. کارآموزان در دوره قلم زنی، آموزش اصول گوشه درآوردن، آموزش اصول چاپله كاري، آموزش سوراخکاری، آموزش نحوه قلم جلا زدن، آموزش پرداخت کاری و موارد بسیار دیگر را یاد می گیرند که موجب می شود بر تمام نکات مهم قلم زنی تسلط پیدا کنند.

  آموزش رایگان قلم زنی

  قلم زنی یک کار هنری خاص و تخصصی می باشد که مستلزم آموزش تخصصی و حرفه ای است و باید با دقت و مهارت خاصی انجام شود. بسیاری از مراکز آموزش رایگان قلم زنی را ارائه می دهند، اما اگر قصد دارید به صورت حرفه ای وارد بازار کار قلم زنی شوید، باید توجه داشته باشید. آموزش رایگان قلم زنی روش مناسبی برای کسب مهارت در این زمینه نیست. در حالی که چنین روشی معمولا به صورت سطحی و گذرا می باشد، از طرفی دیگر با آموزش رایگان قلم زنی نمی توان تمرین کرد و کار عملی انجام داد. توجه داشته باشید که قلم زنی یکی از پردرآمدترین مشاغل موجود در بازار کار می باشد و اگر شهریه آموزش قلم زنی را بپردازید، در مدت زمان کوتاهی چندین برابر شهریه آموزش بدست خواهید آورد. بنابراین با تماس با کارشناسان آموزشگاه فنی برق بدون اتلاف وقت در دوره قلم زنی ثبت نام نمایید.

  آموزش قلم زنی آنلاین

  آموزش آنلاین قلم زنی روش مناسبی برای آموزش قلم زنی نمی باشد زیرا فراگیری قلم زنی مستلزم آموزش عملی، تمرین و تکرار است و فقط از طریق انجام عملی قلم زنی می توانید این حرفه را به صورت حرفه ای یاد بگیرید و به یک قلم کار حرفه ای بدل شوید. توجه داشته باشید در دوره آموزش قلم زنی آنلاین آموزش ها به صورت عملی تدریس نمی شود و کارآموزان امکان دریافت مباحث آموزشی را به خوبی ندارند و بهره ای که باید از کلاس قلم زنی ببرند را نمی برند.

  بنابراین، آموزش قلم زنی آنلاین برای افرادی که به تازگی با این حرفه آشنا شدند و در رابطه با قلم زنی اطلاعاتی ندارند، مناسب نمی باشد. توصیه ما به شما شرکت در یک دوره آموزش قلم زنی حضوری و تخصصی می باشد تا تمام نکات ریز حرفه قلم زنی را به خوبی فرا بگیرید

  مدت زمان آموزش قلم زنی

  دوره آموزش قلم زنی در مدت زمان دوهفته هر جلسه دو ساعت و نیم، از شنبه تا چهارشنبه می باشد که به صورت عملی روی فلزات گرانبها آموزش داده خواهد شد تا کارآموزان، با تجربه کار بر روی فلزات گرانبها مهارت لازم جهت ورود به بازار کار را کسب کنند. شهریه دوره قلم زنی 4,500,000 تومان می باشد که در مقایسه با مزایا و مدت زمان دوره قلم زنی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

  درآمد قلم زنی

  درآمد قلم زنی مثل اکثر مشاغل آزاد ثابت نیست و بنابر تحقیقات انجام شده بین 15 تا 25 میلیون تومان در ماه است که به دلیل بازار کار خوب، پتانسیل افزایش درآمد را دارد، فقط لازم است در این حرفه مهارت داشته باشید و بتوانید رضایت مشتریان را جلب کنید. در ضمن شناخته شدن و مشتری مداری شما در حرفه قلم زنی در میزان درآمد موثر است. بنابراین موضوعی که باید به آن توجه خاصی داشته باشید داشتن مهارت در این حرفه می باشد که آن را می توانید با شرکت در دوره قلم زنی بدست بیاورید. اگر می خواهید کسب درآمد بالای این حرفه را تجربه کنید همین الان در دوره آموزش قلم زنی ثبت نام نمایید.

  بهترین آموزشگاه قلم زنی در تهران

  قبلا اشاره کردیم که شرکت در دوره قلم زنی فنی حرفه ای از بهترین راه ها برای آموزش کامل قلم زنی می باشد. اما برای یادگیری قلم زنی در کدام آموزشگاه قلم زنی ثبت نام کنیم. بهترین آموزشگاه قلم زنی برای آموزش جامع قلم زنی در مدت زمان کوتاه آموزشگاهی است که به صورت عملی قلم زنی را به شما آموزش دهد. شما طی دوره قلم زنی بایستی فرصت تمرین و تکرار را داشته باشید و باید بتوانید زیر نظر استاد سرفصل های آموزشی را تمرین و تکرار کنید. علاوه بر این استاد دوره قلم زنی باید تجربه خوبی در زمینه قلم زنی داشته باشد. دقت داشته باشید اگر استاد دوره قلم زنی دانش کافی در این زمینه نداشته باشد زمان و هزینه خود را هدر خواهید داد. اعتبار آموزشگاه و فعالیت آن زیر نظر سازمان فنی حرفه ای موضوع دیگری است که آموزشگاه قلم زنی انتخابی شما باید دارا باشد.

  مجتمع فنی برق علاوه بر دوره آموزش قلم زنی، برگزارکننده دوره های مختلفی مانند دوره آموزش مخراج کاری، آموزش تعمیرات طلا و جواهر، آموزش مینا کاری طلا و جواهر و غیره می باشد، تمامی دوره ها به صورت عملی، در کارگاه های مجهز و تحت نظر اساتید مجرب و متخصص برگزار می شود در صورت علاقه به فراگیری هر یک از شغل های فنی همین الان به مجتمع فنی برق مراجعه نمایید.

  مدرک دوره قلم زنی

  مدرک پایان دوره آموزش قلم زنی در مجتمع فنی برق بسیار معتبر و بین المللی می باشد. این مدرک توسط سازمان فنی و حرفه ای کشور به کارآموزان اعطا می شود و تنها مدرک معتبر در این رشته می باشد. همانطور که می دانید مدارک سازمان فنی و حرفه ای پس از مدارک دانشگاهی معتبرترین مدرک محسوب می شوند. به عنوان مثال اگر قصد راه اندازی جواهر فروشی یا شرکت طراحی و قلم زنی را دارید یکی از مواردی که اتحادیه طلا و جواهر از شما می خواهد مدرک دوره سازمان فنی و حرفه ای است. همچنین برای آن دسته از افرادی که برای مهاجرت دوره قلم زنی را می گذرانند داشتن این مدرک بسیار ارزشمند است و با داشتن آن در کشورهای دیگر به سرعت جذب بازار کار می شوند. مدرک بین المللی قلم زنی می تواند پشتیبان شما برای مهاجرت و ورود به بازار کار باشد.

  دوره قلم زنی برای چه کسانی مناسب است؟

 • علاقه مندان به رشته های هنری، صنعتی و جواهرسازی
 • افرادی که به دنبال پر کردن اوقات فراغت خود با یک حرفه هنری هستند.
 • افرادی که به دنبال کار و کسب درآمد در خانه هستند.
 • افرادی که می خواهند جواهرات را طراحی شغل اصلی خود کنند یا به صورت پاره وقت از آن کسب درآمد کنند.
 • افرادی که مغازه و زیورآلات دارند و می خواهند برای خود کارگاه راه اندازی کنند.
 • افرادی که در زمینه طراحی جواهرات تجربه دارند و می خواهند به صورت حرفه ای وارد بازار طلا و جواهر شوند.
 • ابزارهای قلم زنی

  مهم ترین ابزاری که در ساخت قلم ها استفاده می شود، فلز است که دارای انواع مختلفی مانند برنز، برنج، طلا، نقره و مس است. یکی دیگر از ابزارهای مهم قلم کاری، چکش و قلم است. ابزارهایی نیز وجود دارند که بسته به نوع کار مورد استفاده قرار می گیرند مانند گیره، سوهان، انبردست، سر، مخزن سوخت، قیچی، تشت، زیر تشت، قیر، گچ، سنگ گچ، تسمه، پرکننده، کنده، قالب، گرده و اسید.

  انواع قلم

  قلم ها در قلم زنی انواع مختلفی دارند و برای ایجاد نقش های مختلف از قلم های متفاوتی استفاده می شود که نوک و زبری متفاوتی دارند و نام های مختلفی دارند. طول قلم ها معمولاً ده تا بیست سانتی متر است و قطر آن متغیر است. برخی قلم ها مخصوص ریزه کاری و برخی دیگر مخصوص برجسته کاری می باشد. در ادامه با قلم های کاربردی حرفه قلم زنی آشنا می شویم.

 • قلم سنبه: جهت اجرای طرح اولیه و رو سازی طرح و تزیین زمینه کار از این قلم استفاده می شود، قلم سنبه دارای نوک مخروطی شکل، مشابه نوک مداد است.
 • قلم پرداز: جهت ترسیم طرح اولیه و خط اندازه طرح از این قلم استفاده می شود. سطح مقطع این قلم کشیده و از دو طرف دارای آج به صورت اریب می باشد.
 • قلم نیم بر: از قلم نیم بر زمانی که قصد نشان دادن خطوط طراحی شده را دارند استفاده می شود. خط بر سطح لوح فلزی استفاده می شود. سطح مقطع نوک این قلم شبیه نوک پیچ گوشتی و فاقد آج است.
 • قلم گرسواد: از این قلم جهت ایجاد سایه یا بافت روی فلز استفاده می شود. در ضمن از این قلم برای ایجاد بافت حیوانی و انسانی استفاده می شود و با این قلم طرح را از زمینه کار تفکیک می کنند. سطح مقطع این قلم آج دار و مستطیل شکل می باشد.
 • قلم گرسوم: جهت رسم نقش های دایره ای به صورت برجسته ومنظم و سایه روشن کردن سطح فلز از قلم سوم استفاده می شود.
 • قلم یک تو: نوک این قلم دایره ای می باشد و برای ایجاد بافت گل از آن استفاده می شود. نوک این قلم مخروطی شکل با مقطع گرد است و در سایزهای مختلف ساخته می شود.
 • قلم دوتو: این قلم تقریبا مانند قلم یک تو می باشد ولی به جای اینکه روی آن یک دایره باشد، دو دایره وجود دارد و از این قلم برای تزیین زمینه کار استفاده می شود.
 • قلم ناخنی: نوک این قلم مشابه ناخن است و برای نقوش تزیینی و خط های منجنی کاربرد دارد. در ضمن برای ایجاد طرح هایی مثل فلس ماهی، موی انسان، یال اسب و غیره از آن استفاده می شود
 • قلم بادامچه: نوک این قلم شبیه به بادام و آج دار می باشد، معمولا جهت ایجاد طرح گل و برگ از قلم بادامچه استفاده می شود.
 • قلم کف تخت: نوک این قلم در مقطع مانند مربع یا مستطیل و دارای انواع ریز و درشت می باشد که از آن برای فرو بردن و مسطح کردن زمینه طرح استفاده می شود.
 • قلم نیم ور: سطح مقطع آن شبیه ذوزنقه می باشد و دارای دو نوع آج دار و بدون آج است و از آن برای فرو بردن و پایین نشستن زمینه و جداسازی طرح، از زمینه استفاده می شود.
 • قلم نیم بر کلفت: نوک قلم بر کلفت بیضی شکل و منحنی و بدون آج می باشد. با این قلم خطوط اصلی طرح را فرو برده و کار را برجسته می کنند.
 • قلم قلم گیری: از این قلم جهت لایه برداری سطح فلز و برای کندن و ایجاد شیار به شکل تراش فلز استفاده می شود نوک آن تیز، شبیه سرنیزه و فاقد آج است.
 • قلم بادامی ساده یا درختی: از این قلم جهت ایجاد نقوش چند پر و تزیین زمینه استفاده می شود. سطح مقطع آن شبیه بادام و بدون آج است و سطح مقطع آن را تو خالی و لبه دار می باشد.
 • قلم خشه: از این قلم جهت برجسته سازی استفاده می شود و نوک قلم خشه مدور و بدون لبه و صیقلی است.
 • قلم تیزبُر: این قلم بسیار تیز و نوک این قلم شبیه به پیچ گوشتی است و از آن برای مشبک کردن استفاده می شود.
 • سبک های قلم زنی

  سبک شیرازی

  اغلب بر روی نقره انجام می شود و شامل مراحل طراحی، نیم تراش، مهر زنی و آبکاری می باشد و یکی از نقش های معروف این مکتب گل مرغ است.

  سبک تبریز

  در قلم زنی به سبک تبریز، برای حرکت قلم از فشار دست استفاده می شود، بنابراین عمق زیادی وجود ندارد.

  سبک اصفهان

  در قلم زنی به سبک اصفهان از ضربات چکش استفاده می شود، در این نوع قلم زنی نقوش عمیقی وجود دارد و بیشتر برای بارگاه ائمه استفاده می شود. این سبک قلم زنی ریز و برجسته می باشد.

  آموزش قلم زنی بر روی نقره

  پس از ساخته شدن محصول نقره به کارگاه قلم زنی برده می شود. در کارگاه قلم زنی ابتدا طرح به صورت ذهنی و بدون استفاده از شابلون بر روی محصول کشیده می شود و سپس با مداد چکش و قلم آهنی که معمولاً توسط خود صنعتگران ساخته می شوند، طراحی می شود. محصول پس از پرداخت و پولیش به کارگاه بازگردانده شده و پس از این مرحله در بازار عرضه می شود.

  مدرک رسمی فنی و حرفه ای
  نماداعتمادالکترونیک

  آدرس خوابگاه ها

  اقامتگاه سرزمین خورشید :بلوار کشاورز نرسیده به جمالزاده سمت غرب نبش کوچه سهیل پلاک 1 طبقه اول تا پنجم

  اقامتگاه سالار : خیابان فرصت شیرازی بعد از تقاطع جمالزاده پلاک 26

  اقامتگاه حدیقمیدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  اقامتگاه البرز:میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم اقامتگاه گل، میدان انقلاب کارگرشمالی کوچه رستم

  آموزش هدفمند فنی و حرفه ای

  آخرین مقالات آموزش طلا سازی

   15 Comments

   1. علی گفت:

    سلام اصول چابله کاری در کلاس قلم زنی آموزش داده می شود؟

   2. وحید گفت:

    سلام آموزشگاه شما چه امکانات برتری نسبت به سایر آموزشگاه ها دارد؟

   3. نوید گفت:

    سلام نحوه پرداخت شهریه دوره قلم زنی به چه صورت می باشد؟

   4. سروش گفت:

    سلام نحوه پشتیبانی آموزشگاه فنی برق از دوره آموزش قلم زنی به چه صورت می باشد؟

    • سلام وقت بخیر
     پشتیبانی از کارآموزان به صورت نامحدود می باشد و در صورتی که کارآموز نیاز به پشتیبانی داشته باشد می تواند با استاد دوره قلم زنی در تماس باشد.

   5. حکیمی گفت:

    سلام چه تایمی بعد از ثبت نام، دوره آموزش قلم زنی شروع می شود؟

   6. صابری گفت:

    سلام افراد شاغل چگونه می توانند در دوره آموزش قلم زنی شرکت کنند؟

   7. مهران گفت:

    سلام پس از پایان دوره آموزش قلم زنی مدرک معتبر صادر می شود؟

   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.