بهترین برنامه های ادیت فیلم در گوشی های اندروید

5 دقیقه زمان مطالعه

بهترین برنامه ادیت فیلم گوشی اندرویدی چیست؟ برای ادیت فیلم با گوشی از چه برنامه ای استفاده کنیم؟ اگر می خواهید فیلم های ضبط شده گوشی را ادیت کنید و نمی دانید از کدام برنامه برای این کار استفاده کنید توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید. برنامه های ادیت فیلم گوشی گوناگون هستند، در این مقاله به معرفی بهترین برنامه های ادیت فیلم و ویدئو در گوشی های اندروید و آیفون می پردازیم. همچنین در صورتی که می خواهید وارد بازار کار تعمیرات موبایل شده و در این شغل درآمدزایی داشته باشید توصیه می کنیم در دوره آموزش تعمیرات موبایل فنی برق شرکت کنید.

بهترین برنامه ادیت فیلم و ویدیو  گوشی 

امروزه برنامه های بسیاری برای ادیت فیلم و ویدئو ساخته شده اند. این موضوع انتخاب را بسیار سخت کرده است. در این بخش به معرفی 10 برنامه کاربردی برای ادیت فیلم و ویدئو در گوشی می پردازیم. این برنامه ها از بهترین برنامه های ادیت فیلم هستند که می توانید از طریق آنها ویدئوهای ضبط شده در گوشی را ویرایش کنید.

1. برنامه ادیت ویدیو ActionDirector

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

ActionDirector یکی از محبوب ترین برنامه های ادیت فیلم در رایانه و همچنین اندروید است. این برنامه قابلیت های رایج ویرایش فیلم را دارد. می توانید کلیپ ها را درج کنید ، آن ها را ادیت کنید و فیلم را رندر کنید. می توانید کارهایی مانند افزودن موزیک دلخواه ، برش و قطع فیلم، افزودن متن، استفاده از اسلوموشن و موارد دیگر را انجام دهید. این برنامه یکی از معدود برنامه های ادیت فیلم است که از کیفیت  4K نیز پشتیبانی می کند.

2. برنامه ادیت فیلم و ویدیو گوشی Adobe Premiere Rush

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

Adobe Premiere Rush یکی از دو برنامه ادیت فیلم Adobe است که از لحاظ عملکردی بالاتر از حد معمول ​​قرار دارد. برنامه دیگر Adobe Premiere Clip است که به ادیت فیلم معمولی گوشی همراه شبیه تر است. به هر حال،  Adobe Premiere Rushیکی از جدیدترین برنامه های ادیت فیلم خیلی خوب در این مقاله است. این برنامه دارای بسیاری از قابلیت های ساده، از جمله خطوط زمانی چند منظوره ، همگام سازی ابری و برخی از ابزارهای ادیت پیشرفته می باشد. البته این برنامه هنوز به بهبود رابط کاربری و رفع اشکالاتی نیاز دارد ، اما قابلیت های زیادی دارد. به علاوه ، در اشتراک Adobe Creative Cloud نیز قرار دارد ، بنابراین اگر قبلاً از این سرویس استفاده کرده باشید ، ارزش یکبار خریدن را دارد.

حتما بخوانید: بهترین برنامه هک گوشی

3.اپلیکیشن ادیت ویدیو FilmoraGo از بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

FilmoraGo یک برنامه ادیت فیلم متعلق به Wondershare است. این برنامه یکی از بهترین و راحت ترین برنامه های ادیت فیلم است. شما می توانید کارهای ساده مانند برش و کوتاه کردن ، رندر و مواردی از این دست را انجام دهید. همچنین شامل قابلیت پخش معکوس ، مربع (1: 1) کردن قاب برای اینستاگرام و قاب 16: 9 مخصوص فیلم های یوتیوب می شود. همچنین از مواردی مانند اسلوموشن ، انتقال تصویر ، موسیقی ، پوشش ها و موارد دیگر پشتیبانی می کند.

برای دانلود برنامه ادیت فیلم FilmoraGo کلیک کنید.

4. برنامه ادیت ویدیو Funimate Video Editor

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

Funimate یکی از برنامه های ادیت فیلم بسیار محبوب است، اما چندان قدرتمند نیست. این برنامه به خودی خود یک برنامه عالی برای ساخت موزیک فیلم یا فیلم های ساده تر است. 15 فیلتر فیلم در آن وجود دارد که می توانید به راحتی با آن ها کار کنید. این برنامه ای  نیست که بخواهید در فیلم های حرفه ای از آن استفاده کنید. همچنین داردای قابلیت هایی شبیه به افکت های فیلم است. به همین دلیل برای ساخت پست های کوتاه در شبکه های اجتماعی بهتر است تا تولید فیلم های واقعی. می توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید و خودتان آن را امتحان کنید.

5. برنامه InShot از دیگر برنامه های ادیت فیلم و ویدئو گوشی

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

 

InShot یک برنامه ادیت فیلم فوق العاده ساده است که تمرکز اصلی آن بر روی مواردی مانند فیلترها، کوتاه کردن فیلم ها و فیلم های کوتاه است. این برنامه دارای یک ادیت زماندار نسبتاً ساده با چندین کانال صوتی و تصویری است. شما همچنین می توانید از قابلیت های ساده مانند برش ، انتخاب موسیقی ، و چیزهای جزئی دیگر مانند محو شدن به داخل و خارج استفاده کنید. مجموعه ابزار ، پک استیکر ، تنظیم سرعت و قابلیت های دیگر ، آن را برای فیلم هایی درYouTube ، TikTok و برنامه های مشابه عالی می کند

حتما بخوانید: بهترین روش های کم کردن حجم عکس اندروید و آیفون 

6.برنامه ادیت فیلم گوشی KineMaster

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

KineMaster یکی از قدرتمندترین برنامه های ادیت فیلم موجود است. شما می توانید از قابلیت های سادۀ مشابه اکثر برنامه های ادیت فیلم دیگر استنفاده کنید. با این حال ، این برنامه شامل چندین فیلم ، تصویر و افکت است. علاوه بر این ، فیلترهای صوتی ، سوئیچ کروماکی (برای علاقه مندان به پرده سبز) ، افکت های فیلم مختلف ، انتقال تصویر و قابلیت های دیگر وجود دارد. ما این را برای تولید فیلم های حرفه ای در مواردی مثل YouTube توصیه می کنیم

7. Movie Maker Filmmaker یکی از بهترین برنامه های ادیت فیلم با گوشی

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

Movie Maker Filmmaker یکی از بهترین برنامه های رایگان ادیت فیلم موجود است. شما می توانید به وسیله آن محتوای فیلم را کوتاه کرده ، برش دهید و دوباره مرتب کنید و همچنین نقاط کانونی را تنظیم کنید. این برنامه همچنین دارای انواع افکت های فیلم است و شما می توانید فیلترهای دلخواه خود را طراحی کنید ، اگرچه این قابلیت به خیلی قدرتمند نیست. همچنین بقیه قابلیت های ساده مانند موزیک را نیز دارد. این برنامه از زمان بازطراحی اصلی خود با برخی مشکلات روبرو شده است ، اما هنوز هم یکی از بهترین برنامه های ادیت فیلم موجود است.

حتما بخوانید:معرفی حرفه ای ترین برنامه های عکاسی گوشی های اندروید

8.اپلیکیشن ادیت ویدیو PowerDirector

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

PowerDirector یکی از جامع ترین برنامه های ادیت فیلم در این مقاله است. این برنامه دارای قابلیت های زیادی از جمله ابزارهای ادیت سریع ، افکت های مختلف و سایر ابزارها است و حتی مواردی مانند کلاژ  و پشتیبانی از اسلوموشن را نیز در اختیار شما قرار می دهد. کار با رابط کاربری آن نسبتاً آسانیاست و از روش ادیت گاهشمار کلاسیک استفاده می کند. دانلود و استفاده از آن رایگان است ، اما برای استفاده از همه قابلیت ها باید پول بپردازید. این برنامه یک ادیتور فیلم حرفه ای است ، مخصوصاً برای قاب های بزرگتر مانند Chromebook یا تبلت.

9. برنامه ادیت ویدیو و فیلم گوشی Quik

بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

Quik از نسل جدیدتر برنامه های ادیت فیلم است. نحوه کار آن به این شکل است که حداکثر 50 عکس و کلیپ فیلم را به برنامه اضافه می کنید و سپس برنامه آن ها را تجزیه و تحلیل کرده و یک فیلم کوتاه از آن ها می سازد. Quik شامل حدود 12 سبک فیلم است و می توانید قبل از صادر کردن فیلم خود ، آن را دوباره سفارش سازی کنید. این برنامه به اندازه Adobe Premiere Clip  یا PowerDirector  قدرتمند نیست ، اما کار شما را راه می اندازد.

10. برنامه ادیت ویدیو گوشی VivaVideo

 بهترین برنامه های ادیت فیلم گوشی های اندروید

VivaVideo یکی از محبوب ترین برنامه های ادیت فیلم است. با این حال از لحاظ عملکردی متوسط است. این برنامه برای کلیپ های کوتاه شبکه های اجتماعی مناسب است. این برنامه از شیوه ادیت استوری بورد استفاده می کند که در آن کلیپ ها را بارگذاری می کنید و در صورت لزوم آن ها را ادیت و اصلاح می کنید و سپس به بخش بعدی می روید. این برنامه شامل بیش از 200 فیلتر فیلم و افکت های مختلف دیگر، ورودی متن و پشتیبانی از حرکت سریع و آهسته است.

مقاله فوق از دسته مقالات تعمیرات موبایل می باشد و به طور جامع به بررسی انواع مشکلات در موبایل و نحوه رفع آن می پردازد. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره تعمیرات موبایل هستید توصیه می کنیم در دوره های آموزش تعمیر موبایل آموزشگاه فنی برق ثبت نام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *