بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل تهران کجاست؟

5 دقیقه زمان مطالعه

امروزه گوشی های هوشمند به یک وسیله پرکاربرد تبدیل شده و با توجه به خرابی ها و مشکلات گوناگونی که برای انواع گوشی همراه در برندهای مختلف به وجود می آید، نیاز به تعمیرکاران موبایل در همه جا بش از پیش احساس می شود. در این مقاله قصد داریم تا بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران را معرفی کرده و توضیح دهیم که چه آموزشگاهی برای آموزش تعمیرات موبایل مناسب است.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل تهران کجاست؟

آموزشگاه تعمیرات موبایل

با توجه به تعدد مراجعه کنندگان به تعمیرگاه های موبایل، شغل تعمیرات موبایل جزء ده شغل پردرآمد دنیا به شمار آمده و بسیاری از افراد، علاقه مند به کسب مهارت در این زمینه هستند. دوره های آموزش تعمیرات موبایل در آموزشگاه های مختلفی در سطح شهر برگزار میشود که هر یک، تسهیلات ویژه ای را به هنرجویان ارائه داده و آنها را برای ورود به بازار کار آماده می کنند. اما در این آموزشگاه های بسیاری نیز اقدام به سوء استفاده از افراد کرده و با دریافت مبالغ هنگفت از آنان، آموزش ها را به صورت کاملا بی کیفیت ارائه داده و وقت و هزینه این افراد را هدر می دهد.

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل چه ویژگی هایی دارد؟

ورود به بازار کار تعمیرات موبایل مستلزم آشنایی کامل با تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری موبایل مدل ها و برندهای مختلفی چون اندروید و یا آیفون است. گوشی های موبایل دستگاه های حساسی هستند فلذا این امر کار تعمیرات آنها را بسیار تخصصی کرده است. تخصصی بودن تعمیرات این دستگاه لزوم یادگیری تخصصی تعمیرات موبایل را دو چندان کرده است.انتخاب آموزشگاه یکی از موضوعات مهمی است که نقش مهمی در میزان تسلط شما بر مباحث تعمیراتی موبایل دارد. یک آموزشگاه ایده آل برای یادگیری مباحث و سرفصل های تعمیرات موبایل ویژگی هایی دارد.

بسیاری از کارآموزان بدون مدنظر قرار دادن این ویژگی ها، اقدام به ثبت نام در این دوره ها کرده و در پایان دوره نه تنها مباحث را یاد نگرفته اند بلکه وقت و هزینه خود را نیز هدر داده اند. بنابراین اگر قصد ورود به این حرفه را دارید، به ویژگی هایی از قبیل:

 • جامع بودن سرفصل ها
 • آموزش صفر تا صد مباحث
 • کار عملی طی دوره
 • میزان تجربه و تخصص استاد دوره
 • اعتبار مدرک ارائه شده توسط آموزشگاه
 • مجهز بودن کارگاه های آموزشی

توجه ویژه داشته باشید.

از بارزترین ویژگی که یک آموزشگاه تعمیرات موبایل باید داشته باشد، این است که زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای فعالیت کرده و در پایان دوره نیز مدرک رسمی فنی و حرفه ای را به هنرجویان ارائه کند.

افزون بر این نیاز است تا آموزش ها بر اساس آخرین استانداردهای روز دنیا صورت گرفته و طریقۀ عیب یابی و تعمیرات انواع موبایل در مدل ها و برندهای مختلف به کارآموزان آموزش داده شود.

اگر بخواهیم مهم ترین ویژگی یک آموزشگاه خوب را بیان کنیم، آموزش عملی تعمیرات موبایل است. با آموزش عملی شما مباحث را تمرین کرده و همین امر موجب می شود تا به خوبی رفع اشکال کنید و با اعتماد به نفس بیشتری در بازار کار مشغول به شوید. کامل بودن سرفصل های آموزشی از دیگر فاکتورهایی است که باید به آن توجه داشت.

یکی دیگر از ویژگی های مهمی که باید مورد توجه قرار گیرد، میزان تجربه و تخصص استاد است. اگر استاد تجربۀ را کافی نداشته باشید یا به خوبی نتواند به تبیین مفاهیم بپردازد، پس از پایان دوره تنها وقت و هزینه خود را هدر داده اید.

طریقۀ پشتیبانی پس از دوره نیز از ویژگی های مهمی است که باید مدنظر قرار دهید. متاسفانه برخی از مراکز پس از پایان دوره هیچ گونه پشتیبانی نداشته و کارآموز را رها می کنند. توجه داشته باشید که هر چقدر هم که آموزش ها کامل و جامع باشد، باز هم هنگام ورود به بازار کار ممکن است سوالاتی برای شما ایجاد شود؛ بنابراین پیشتیبانی از دیگر موضوعات مهمی است که باید به آن توجه داشته باشید.

آموزشگاه فنی برق بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزشگاه تعمیرات موبایل

باتوجه به فراوانی تعداد آموزشگاه هایی سطح شهر که به ارائه آموزش های تعمیرات موبایل می پردازند، نیاز است پیش از اقدام برای ثبت نام در دوره ها، اطلاعات کافی را از آموزشگاه مناسب به دست آورید.

آموزشگاه فنی برق از تمامی ویژگی های یک آموزشگاه ایده آل برخوردار بوده و یکی از بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران به شمار می رود. اساتیدی که در این آموزشگاه تدریس می کندد، از بهترین اساتید سطح کشور بوده و تجربۀ بالایی در تعمیرات موبایل و تبلت برندها و مدل های مختلف دارند.

آموزشگاه فنی برق آموزش های تعمیرات موبایل را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای انجام داده و آموزش ها متناسب با بازار کار بوده و تعداد زیادی نیروی ماهر تعمیرات موبایل را پس از اتمام دوره وارد بازار کار کرده است.

چرا تعمیرات موبایل را در آموزشگاه فنی برق یاد بگیریم؟

آموزشگاه تعمیرات موبایل

شرکت در دوره های آموزشگاه تعمیرات موبایل فنی برق مزایای گوناگونی را برای کارآموزان تعمیرات موبایل فراهم می آورد. این آموزشگاه کارگاه های خود را مجهز به انواع مدل ها و برندهای موبایل، تجهیزات و ابزارهای تعمیرات موبایل کرده است بنابراین در صورت ثبت نام می توانید به صورت عملی تعمیرات موبایل را یاد بگیرید. این موضوع نقش مهمی در یادگیری داشته و باعث نهادینه شدن مفاهیم و مطالب در ذهن شما می شود.

سرفصل های دوره موبایل در مجتمع فنی برق بر اساس نیازهای بازارکار و جدیدترین مفاهیم تدوین شده است. شما با شرکت در این دوره تعمیرات موبایل را از مفاهیم پایه و مبتدی تا موضوعات تخصصی و پیشرفته تعمیرات موبایل یاد می گیرید. بنابراین به خوبی در بازار کار می توانید انواع مشکلات ایجاد شده در گوشی را عیب یابی و رفع کنید.

سابقه و تخصص استاد دوره موضوع دیگری است که باعث شده تا دوره موبایل در این آموزشگاه طرفداران بسیاری داشته باشد. استاد دوره تسلط بالایی در زمینه تعمیرات موبایل داشته و می تواند به خوبی مفاهیم آموزشی را طی کلاس به شما آموزش دهد.

آموزشگاه فنی برق پس از پایان یافتن دوره آموزشی نیز همراه شما کارآموزان است و شما می توانید سوالات خود را از استاد دوره بپرسید و با او در ارتباط باشید. این موضوع به خوبی از استرس شما برای ورود به بازار کار می کاهد. از طرفی بدون نگرانی می توانید وارد بازار کار شوید. همچنین در صورتی که طی دوره به خوبی مفاهیم تعمیرات موبایل را یاد نگرفتید می توانید به صورت رایگان در دوره دیگر موبایل شرکت کنید.

این مرکز در پایان دوره یک مدرک معتبر فنی حرفه ای که دو زبانه است به شما ارائه می دهد. با داشتن این مدرک به خوبی می توانید برای نمایندگی ها و مراکز تعمیرات موبایل رزومه ارسال کنید. همچنین در این دوره با چالش های ورود به بازارکار، نحوه ورود به آن، نحوه جذب مشتری و درآمدزایی نیز آشنا می شوید.

با شرکت در دوره های تعمیرات موبایل مجتمع فنی برق چه مهارت هایی به دست می آورید؟

دوره های موبایل در این مجتمع آموزشی به دو دسته دوره های تعمیرات نرم افزاری موبایل و دوره های آموزش تعمیرات سخت افزاری موبایل تقسیم می شود. دوره آموزش تعمیرات نرم افزاری موبایل انواع مشکلات نرم افزاری در گوشی های موبایل و نحوه رفع آنها را به شما آموزش می دهد. با شرکت در این دوره آموزشی با مفاهیمی از قبیل:

و رفع دیگر مشکلات نرم افزاری گوشی آشنا می شوید.

دوره تعمیرات سخت افزاری نیز به صورت تخصصی و کاملا عملی نحوه عیب یابی و تعمیر انواع قطعات و مدارهای گوشی را به شما آموزش می دهد. پس از شرکت در این دوره می توانید:

 • انواع مدلهای گوشی را باز و بسته کنید.
 • با نحوه تعمیر باتری، اسپیکر، تعمیر ال سی دی و دیگر قطعات گوشی آشنا می شوید.
 • مشکلات آنتن دهی گوشی را رفع کنید.
 • با شابلون زدن آشنا می شوید.
 • نحوه نقشه خوانی را یاد می گیرید.
 • کار با ابزارهای تعمیرات موبایل را یاد می گیرید.
 • با نحوه تست باتری آشنا می شوید.
 • نحوه تعویض انواع کانکتور را یاد می گیرید.
 •  نحوه جریان کشیدن مدارهای موبایل را یاد می گیرید.

و به طور کلی هر آنچه برای تعمیر و عیب یابی موبایل به آن نیاز است را در انواع مدل ها و برندها گوشی از قدیمی تا جدید یاد می گیرید.

پشتیبانی پس از اتمام کلاس ها برای هنرجویان وجود داشته و آن ها می توانند در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکلی در زمینۀ تعمیرات موبایل، با اساتید آموزشگاه فنی برق با شماره تماس ۰۲۱-۶۶۱۲۱۰۲۹ تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند. افزون براین، امکان بازآموزی دوره برای افرادی که مباحث را به طور کامل یاد نگرفته اند نیز وجود داشته و این افراد می توانند به صورت مجدد در کلاس ها شرکت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *